Polacy to 10 pokoleń Izraela część II

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Tzw. Wielka Lechia może nam wiele pomóc w zrozumieniu istnienia w Europie 10 pokoleń Izraela. Dlatego warto przeanalizować dowody jej istnienia, aby poznać znacznie więcej prawdy w temacie 10 pokoleniowego Izraela, który nagle pojawił się w Europie.

Rozważmy akcje szatańskiego świata, które za wszelką cenę anulują lub agresywnie zniekształcają przeszłość. Przyczyną tego jest oczywista nienawiść szatana do Izraela, nienawiść ta posiada swój początek jeszcze z Ogrodu Eden. Ona była przyczyna mordu Abla przez syna szatańskiego, Kaina.

Naród Wybrany przez Boga to Izraelici, zawsze atakowani z każdej strony przez Edomitów (Żydów), czyli nasienia węża. Ataki na Izraelitów w każdym przypadku pogłębiały upadki Ludu Bożego z powodu mieszania się z kobietami żydowskimi oraz z innych narodowości, które otaczały Izrael.

Bóg zabronił bratania się z innymi narodami, ale nie zawsze to było w 100% respektowane. Bóg zabronił bratania się z innymi narodami z prostego powodu. Izraelici byli oraz są nadal jedynym ludem na całej Ziemi, który został stworzony przez Boga Wszechmogącego. 

Izraelici z czasem byli nasyceni potomstwem szatańskim, czyli hybrydami nasienia węża, które coraz głębiej kontrolowało Naród Wybrany przez Boga. Większość uczciwych Izraelitów tego nie rozumiała.

Najwyraźniej takie skażenie degradowało wspaniałe geny Boga i Lud Boży stopniowo upadał. Doszło więc do podboju Izraela i uprowadzenia 10 pokoleń do Assyrii. Bóg do tego dopuścił z powodu wielu grzechów. Istnieje tylko jeden sposób, jak dotrzeć do prawdy o dalszej drodze 10 pokoleń Izraela.

Możemy jedynie korzystać z jedynego niezwykle wiarygodnego źródła informacji. Jest nim Słowo Boże czyli Biblia. Z powodu masowych kłamstw, jakie dzisiaj obserwujemy w nowoczesnych ale kłamliwych mediach, nie mamy żadnych szans na znalezienie prawdy w środkach masowego... kłamstwa.

Wystarczy nieco przyjrzeć się temu, a włos zaczyna się jeżyć na głowie.

Nawet data, czyli rok 2023 jest oszustwem. Rzeczywistym rokiem opartym ściśle na Biblii jest rok 481 naszej ery. Dlatego widzimy datowanie na wszystkich prawie artykułach na samym dole. Istnieją bardzo poważne dowody na to, że rok 2023 jest straszliwym kłamstwem. Liczba około 1000 lat jest uznana już przez wielu fachowców ale to jeszcze nie jest doskonałe.

Dlatego wyszukawszy według Biblii sposób obliczania rzeczywistej daty podaję właśnie rok 481 naszej ery (2023 według naszego kalendarza).

Poniżej mamy obecne daty różnych państw. Spójrzmy, jak bardzo się one różnią. Źródło.

Niemal 80% wszelkich informacji w mas mediach to kłamstwa, podające także niewłaściwe daty i wiele innych kłamstw. Sprawdź listę kłamstw w tym artykule...Imperium kłamstw. Tutaj mamy drugą listę. Jak obliczyć rzeczywistą datę. To nie są te same listy, chociaż kilka kłamstw się powtarza.

Dowodów na masowe kłamstwa jest znacznie więcej. Co to wszystko znaczy? To znaczy, że bardzo rzadko dowiadujemy się Prawdy. Kiedy chodzi o historię świata, niemal wszystko jest kłamstwem z powodu światowych rządów szatana. Kłamstwa są więc dowodem, że rządzi światem szatan!

Istnieje jednak jedno ważne źródło, znienawidzone przez szatana oraz jego sług.

Jedynym i rzeczywistym źródłem prawdy na Ziemi jest Biblia, która jest dziełem Boga oraz Syna Isusa. To jest przyczyną, dlaczego Biblia jest nadal dostępna dla wszystkich ludzi na Ziemi, stworzonej przez Boga. Z powodu ultymatywnej PRAWDY Bożej Biblia jest znienawidzona przez cały świat!.

Jest ona powszechnie dostępna, nawet na Internecie, pomimo owej nienawiści. Niewielu ją krytykuje, aby nie zwracać na nią uwagi, ponieważ każdy uczciwy człowiek, kto pozna ją bliżej, zorientuje się, że jedynie Biblia podaje nam czystą Bożą prawdę!

Szatan jest wrogiem Boga i Biblii oraz twórcą kłamstwa, ponieważ jest on absolutnym złem, które ukrywa on za pomocą kłamstw. Masowe kłamstwa na całym świecie są głównie jego winą. To on stosuje zawsze kłamstwa w niemal każdej jego informacji.

I to jest przyczyną, dlaczego powinniśmy liczyć lata inaczej, wyłącznie według Biblii, oraz zdobywać najważniejsze dla nas informacje wprost z Biblii. Istnieje jedna mała przeszkoda. W Biblii umieszczono 4 oszustów: apostoła Pawła. ewangelistę Łukasza i Marka oraz księgę Estery.

Jeszcze nikt nie odważył się na krytykę Biblii z obawy, że wielu ludzi zacznie ją czytać i pozna całą prawdę o szatańskim świecie, w jakim żyjemy!

Poza Pawłem i głównie Łukaszem nie ma w Biblii absolutnie żadnego kłamstwa. Dlatego wszystkie fałszywe religie opierają się na tych 4 oszustach, którzy są najczęściej cytowani przez wszystkie fałszywe religie chrześcijańskie.

Wszystkie religie Chrześcijaństwa są fałszywe, dlatego się wzajemnie nie krytykują.

Z tych przyczyn wierzę w biblijny opis losów 10 pokoleń Izraela, które dotarło do Europy, która w tym czasie nie była zamieszkana przez jakichkolwiek ludzi. Tylko Biblia nas o tym informuje. To także oznacza, że wszelkie pozabiblijne informacje o 10 pokoleniowej grupie Izraelitów nie są wiarygodne.

Co jest jeszcze niezwykle ważne... Biblia nie oszczędza Narodu Wybranego i podaje ona o nim całkowitą Prawdę oraz ujawnia nam otwarcie wszystkie jego grzechy i przestępstwa.

Wielka Lechia

Do niedawna nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak bardzo Polacy są znienawidzeni.

Kiedy mieszkałem w Polsce przed wyjazdem do Australii, widywałem czasami ludzi, którzy mnie oraz innych Polaków z nieznanych przyczyn nienawidzili. Często byli to Ukraińcy, ale były także osoby innego rodzaju, którzy nas także nienawidziły. Wtedy nie była to wielka nienawiść ale raczej niechęć.

Dopiero w Australii zauważyłem nie tylko niechęć do mnie, ale zauważyłem także sporo nienawiści. Ludzie, którzy mnie czy innych Polaków nienawidzili, nie podawali nam jakichkolwiek przyczyn owej nienawiści. Byłem zaszokowany, ale z czasem się pogodziłem, nadal nie poznawszy przyczyn.

Posiadałem w Australii biznes sprayowania samochodów i często spotykałem ludzi, z których pewna część natychmiast mnie nienawidziła. Potrafiłem pracować dobrze i tak świetnie dobierałem kolory, że dilerzy samochodowi bardzo mnie za to cenili. Ale nie wszyscy byli dla mnie grzeczni.

Po kilku latach dowiedziałem się, co było przyczyną nienawiści tych ludzi; do mnie i do mojej żony. Nienawidzili nas Żydzi, którzy rozpoznawali mnie i żonę natychmiast po naszych twarzach. Oni nas po naszym wyglądzie natychmiast rozpoznają i często nas z pasją nienawidzą.

W tych linkach jest wiele informacji o ludziach, którzy z pasją nas nienawidzą. Jak rozpoznać Żyda?

Z czasem zorientowałem się przyczyn ich nienawiści. Oni są właśnie nasieniem węża, które doskonale wie, kim my jesteśmy i oni także wiedzą, że wielu z nas będzie żyło wiecznie. W Polsce o czymś takim nawet nie myślałem, ponieważ nigdy nie doświadczałem aż takiej nienawiści i dlatego nie sprawdzałem przyczyn.

Dopiero studiując Biblię w Australii zrozumiałem, że nasienie węża doskonale wie, kim oni są, kim my jesteśmy i co im przyniesie przyszłość. Ja o tym wtedy jeszcze nie wiedziałem. W ten sposób sprawdza się tekst biblijny o nienawiści Żydów do Izraelitów. Biblia mówi o nich: po uczynkach ich poznacie.

To oni ustanowili fałszywe państwo w Izraelu udając naród wybrany Zauważyłem także, że ich nienawiść wzrasta i nie ma to niczego wspólnego z naszym zachowaniem, które zwykle jest miłe i grzeczne, ponieważ z takimi ludźmi, zwłaszcza w pracy nie chcemy bardziej ich od siebie odrzucać.

Poznawszy bliżej Biblię i proroctwa, zorientowałem się, że im bliżej do powrotu Boga i Isusa na Ziemię, tym większa jest ich nienawiść. To właśnie jest doskonałym wyjaśnieniem otwartej nienawiści do nas, ponieważ szybko zbliża się nasze wyzwolenie przez Boga i Syna.

Biblia nam to wyjaśnia w prosty sposób. Są po niżej prorocze słowa Boga do szatana (węża).

Rodzaju 3:15 I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

To znaczy, że sam Bóg dla naszego bezpieczeństwa ustanowił nieprzyjaźń pomiędzy nasieniem męża a ludem Bożym. Dlatego oni nas z taką pasją nienawidzą. Zwłaszcza, że wiedzą, że większość z nas będzie miała życie wieczne a nawet pewna część pójdzie do Nieba, gdzie będą żyli wiecznie.

Możemy się przyjaźnić z niemal całym światem, ale nigdy będziemy zaprzyjaźnieni z nasieniem węża. Większość ludzi na Ziemi to także nasienie węża, ale... Chińczycy, Japończycy, Wietnamczycy czy nawet muzułmanie, oni o nas niemal nic nie wiedzą i oni nami ogólnie nie pogardzają.

Amerykańska nienawiść, która nagle została nam w pełni pokazana, jest skierowana przeciwko rasie białej, która jest w ostatnich miesiącach coraz bardziej prześladowana... i mordowana przez napuszczanych na ludzi białych... czarnych obywateli USA oraz wszelkich innych nie białych ras.

Poniżej jest lista artykułów z innych źródeł, które także ujawniają nienawiść nasienia węża do Narodu Wybranego.

Ich nienawiść do nas w pełni potwierdza plan Boga wzięcia niektórych z nas do Nieba, wyznaczenia 144.000 do życia wiecznego a cała Ziemia będzie pod berłem Isusa oraz owych 144.000 wybranych.  W ostatnich latach oni także o tym wiedzą i dostają szału z wściekłości wiedząc, że wszystkie obietnice Boga będą niedługo zrealizowane.

Kilka pozytywnych materiałów.

https://www.youtube.com/watch?v=uO9p8dHq5MY

https://www.youtube.com/watch?v=JoJ7JipPj-o

https://www.youtube.com/watch?v=_lDORIBQqHU

Wróćmy ponownie do Izraelitów, którzy znaleźli się w Europie. (Jeżeli jeszcze nie czytałeś pierwszej części, najpierw ją przeczytaj.

Informacje dzisiejszych władz i mediów to jedno pasmo niemal wszystkich medialnych kłamstw. W erze komputerów i Internetu nadal nic nie wiemy, co w rzeczywistości dzieje się na Ziemi. To jakie mamy szanse na wiarygodne informacje z czasów sprzed 3000 lat?  Szanse są całkowicie zerowe!

Jakie mamy więc szanse na poznanie prawdy o ludzie Bożym, który został ukarany przez Boga za grzechy i wypędzony z ziemi Izraela? Czy nasi wrogowie nas o tym poinformują? Nie bądźmy naiwni. Czytasz właśnie jedyne źródło, które tobie to wyjaśnia.

Jedynym wiarygodnym źródłem informacji z przeszłości teraźniejszości a nawet przyszłości jest  Biblia.

A to oznacza, że ten fragment II Ezdrasza jest także niezwykle wiarygodny i zgodny z faktami. Nie zmieniono jego treści, ale na wszelki wypadek usunięto całą księgę z Biblii.

II Ezdrasza 13:(39) A to, że widziałeś jego zbierającego dla siebie inną liczną rzeszę, która była pokojowa, (40) ci, to jest dziesięć pokoleń, które były uprowadzone z własnej ziemi w niewolę za czasów króla Ozeasza, którego Salmanasar król Assyryjczyków wziął w niewolę: przeniósł ich za rzekę i oni byli wzięci do innej ziemi. (41) A oni opracowali dla siebie plan, aby opuścić mnóstwo narodów i pójść w dalszą krainę, gdzie ludzkość nigdy nie mieszkała, (42) Aby tam w końcu mogli się trzymać swych praw, których nie przestrzegali w swej własnej ziemi. (43) I oni przeszli przez ciasne przejście rzeki Eufrat, (44) ponieważ w tym czasie Najwyższy uczynił cuda dla nich i powstrzymał kanały rzeki, zanim nie przeszli. (45) Poprzez tę krainę była bardzo długa droga, podróż roku i pół; ta kraina jest nazwana Arzareth. (46) Wtedy mieszkali tam aż do ostatecznego czasu, a teraz gdy zaczną wracać ponownie, (47) Najwyższy zatrzyma ponownie kanały rzeki, tak, że będą mogli nad nią przejść. Dlatego widziałeś tłumy zgromadzone w pokoju. (48) Ci, którzy zostali z ludu twego, którzy znajdują się w moich świętych granicach, będą zbawieni. (49) I stanie się wtedy, gdy zniszczy mnóstwo narodów które się zebrały: on obroni tych z ludzi, którzy pozostali, (50) i wtedy ukaże im bardzo wiele cudów."

II Ezdrasza 13:(43) I oni przeszli przez ciasne przejście rzeki Eufrat, (44) ponieważ w tym czasie Najwyższy uczynił cuda dla nich i powstrzymał kanały rzeki, zanim nie przeszli.

Nawet podczas zasłużonej kary, Bóg jednak zadbał o ich bezpieczeństwo.

Czy Bóg pozwoliłby na ich zniszczenie w Europie przez kogokolwiek? Dlatego Naród Wybrany przez Boga nadal istnieje i będzie niedługo wyzwolony!

Dla bezpieczeństwa 10 pokoleń z powodów mocy tych cytatów, księga II Ezdrasza została z Biblii usunięta, ale nie na długo! Powody są oczywiste. Świat zarządzany przez szatana oraz prowadzony przez nasienie węża, za wszelką cenę dąży do ukrycia przed nami prawdy o nadal istniejących 10 pokoleniach Izraela.

Bóg podał światu ten plan, abyśmy my oraz cały świat byli na to wszystko przygotowani.

Zdajmy sobie sprawę z niezwykłej ważności tej informacji.

Jeżeli to jest prawdą, to Bóg nie tylko istnieje, ale także do tej pory chronił On przed całkowitą zagładą 10 pokoleń Izraela. To proroctwo ujawnia nam moc Boga oraz wartość polskich Słowian czyli Izraela w oczach Boga Wszechmogącego.

Zwróćmy uwagę na mocne treści obu zdań!

Jeżeli 10 pokoleń nie istnieje, to szatan wygrał pojedynek z Bogiem.

Ale jeżeli 10 Pokoleń istnieje nadal, to szatan wszystko już przegrał.

Jest więc oczywiste, dlaczego jest to wyjątkowo ważny temat dla wszystkich ludzi.

Bóg wygrał i 10 pokoleń wygrało także

Ponieważ nie mamy szans na jakikolwiek inny dowód poza Biblią, musimy na Biblii całkowicie polegać. 10 pokoleń rzeczywiście istnieje i są to Polacy czyli... Izraelici, potomkowie 10 pokoleń Izraela, które udało się z pomocą Boga do Europy. Poza biblijne informacje o nich raczej nie istnieją.

Szatan ma więc olbrzymi problem, ponieważ on już przegrał swoją walkę z Bogiem. Oczywiście robi on wszystko, aby nikt o tym nie wiedział, ale kłamstwo w takim przypadku jest niemożliwe, ponieważ 10 pokoleń Izraela istnieje i tego nie da się już ukryć. W zamian zaczyna się ujawnianie prawdy!

Plany szatana dla 10 plemion Izraela są jego największą klęską.

Fakt istnienia 10 pokoleń jest wielkim trumfem Boga, którego kolejne proroctwo jest wypełnione i Naród Wybrany Boga rzeczywiście nadal istnieje. Wróćmy do dalszych dowodów.

Jedynym dowodem na istnienie 10 pokoleń Izraela jest cytowany powyżej fragment z II Księgi Ezdrasza. Inne wiarygodne informacje nie istnieją, poza nienawiścią szatana i nasienia węża. Idźmy tym tropem, a ujrzymy całkowitą prawdę, która częściowo była omówiona w pierwszej części artykułu.

Według II Ezdrasza 10 pokoleń Izraela miało zatrzymać się  na terenach dzisiejszej Polski. Oczywiście nie mamy żadnych informacji o jakichkolwiek działaniach Izraelitów po opuszczeniu Assyrii. Dopiero później dotarły do nas informacje o pojawieniu się w Europie około roku 966 n.e. państwa polskiego.

Ale od czasu wejścia na Europę do czasu Mieszka I minęło bardzo wiele czasu. O tym nie mamy niemal żadnych informacji, poza proroctwami Bożymi, które informują nas, że Izraelici po opuszczeniu Assyrii  pojawili się na terenie dzisiejszej Polski.  Cała Europa nie była wtedy zamieszkana.

Mając pełne zaufanie do Boga i tego proroctwa możemy mieć pewność, że właśnie w tym miejscu Europy, w Polsce pojawiło się około roku 700 p.n.e państwo złożone z członków 10 pokoleń Izraela. Natomiast chrzest Polski za czasów Mieszka I odbył się w roku 966 n.e. czyli 1600 lat później!

Staje się oczywiste, że są to Polacy i są oni potomkami 10 pokoleń Izraela, których siły szatana w taki nazwały innym imieniem dla ukrycia prawdy. Wszelkie inne informacje o rzekomych Polakach także są dziełem szatańskim i jego nasienia węża. Izrael był zawsze głównym celem nienawiści szatana.

Innych informacji nie posiadamy, dlatego mamy 100% pewność, że dzisiejsi Polacy to potomkowie Izraelitów. Istnieją więc poważne dowody, że Polacy są w rzeczywistości 10 pokoleniowym narodem Izraela. Kwestia wymarszu z Assyrii do Europy jest nie do podważenia, tak, jak i cała Biblia.

Kim byli oryginalni Izraelici?

Byli oni ludźmi białymi, podobnie jak ich pra rodzice, Adam i Ewa, czyli byli ludem stworzonym przez samego Boga. Byli oni biali o wielu najróżniejszych odcieniach bieli, czasami nawet mający rude włosy i niebieskie oczy (król Dawid) oraz posiadający bogactwo innych kolorów.

Stworzeni przez Boga byli oni pod każdym względem najpiękniejszymi i rozwiniętymi ludźmi na całej Ziemi, najbardziej inteligentnymi, czego powinniśmy się spodziewać po rodzaju ludzkim, który został stworzony przez samego Boga. Żadne inne inne rasy na całej Ziemi nie mają tego, co my posiedliśmy.

Wystarczy popatrzeć na inne rasy, a natychmiast zauważymy poważne różnice w wyglądzie i w inteligencji. Ludzie stworzeni przez Boga są bardzo kreatywni i posiadają wiele cech, których wiele innych ras posiada, ale na bardzo niskim poziomie. Jak np. komponowanie muzyki, nauka wszelkiej maści, obrazów, rzeźby czy inne artystyczne działania oraz... wiele innych zdolności matematycznych, które wynoszą Izraelitów ponad wszystkich.

Największym atrybutem ludzi stworzonych przez Boga jest nie doścignięta kreatywność w niemal każdej dziedzinie nauki i sztuki.

Z tego właśnie powodu jesteśmy najbardziej znienawidzeni przez świat szatana, który... zawsze korzysta z naszych pomysłów oraz z naszych kompozycji czy innych wynalazków. Istnieje jeszcze jedna niezwykła nasza zaleta. Wiedząc to te wszystkie zalety od razu rozpoznamy, kim jesteśmy jako Polacy.

Miłujemy się nawzajem i w razie jakiekolwiek wojny, jesteśmy dla siebie zawsze braćmi i siostrami, którzy ryzykują często swoje życie dla dobra naszych współplemieńców. Jest to nasza wielka i nobliwa zaleta.

Dlaczego nie widać różnicy pomiędzy Polakami, Lechitami a Izraelitami?

Różnicy pomiędzy tym ludźmi nie ma, ponieważ jest to ta sama i jedyna na Ziemi grupa ludzi stworzonych oraz wybranych przez samego Boga. Dlatego jest ona z tych przyczyn straszliwie znienawidzona przez nasienie węża. Nasza biblijna nazwa - Izraelici. Oto dlaczego zniknął Stary Testament napisany w oryginalnym języku Izraelitów!

Polacy, Lechici i Izraelici to jest ta sama grupa ludzi stworzonych przez samego Boga i znienawidzona z tych przyczyn przez cały świat szatana oraz zawistnego nasienia węża. Oto powód, dla którego niemal cały świat, w szczególności nasienie węża i Żydzi z pasją nas nienawidzą.

Oto, dlaczego jesteśmy wyniszczani oraz przeciwko nam wywołano dwie wojny światowe. Nadal jesteśmy ciągle prześladowani, wyśmiewani, okradani a nawet mordowani.

Izraelici są tego samego rodzaju ludźmi, ale większość z nich nadal nie wie, kim w rzeczywistości jesteśmy i dlaczego jesteśmy przez cały świat prześladowani i poniżani Widać to nawet w Polsce!

Teraz wiemy, dlaczego cały świat nas nienawidzi. Ponieważ jesteśmy Ludem Boga Wszechmogącego i to jest przyczyną nienawiści nasienia węża oraz innych ras ludzkich, które nas z tej jedynej przyczyny także nienawidzą.

Jest jednak olbrzymia i wspaniała nowina dla nas.

Niedługo Bóg ponownie zajmie się nami osobiście. Zabierze część z nas wprost do Nieba i obdarzy nas życiem wiecznym. To może się wydarzyć w każdej chwili. Pozostała część Narodu Bożego zostanie zaprowadzona przez Boga na tę sama pustynię, na której nasi przodkowie przebywali po wyjściu z Egiptu.

Nas, Izraelitów (Polaków) czeka niemal ta sama podróż w dokładnie to samo miejsce pod opieką Boga oraz Syna Bożego. Od tego momentu już nikt nas nigdy nie skrzywdzi i nie pozwie na wojnę, ponieważ lada dzień będziemy pod bezpośrednią ochroną Boga i Isusa.

Nie jest więc ważne, jak nas oni tytułują ale ważne jest, kim w rzeczywistości jesteśmy.

Jesteśmy Ludem Boga Wszechmogącego, który niedługo zacznie ponownie panować nad całą Ziemią pod berłem Isusa Chrystusa.

Będą to wspaniałe czasy dla Bożego Ludu, który tyle lat był osamotniony, prześladowany i mordowany ale jako naród to wszystko przeżył. Osoby, które umarły, z czasem zostaną także wzbudzone do życia.

Krótkie streszczenie....

Przeczytajmy to jeszcze raz w wielkim skrócie. To Polacy są rzeczywistym 10 pokoleniowym Izraelem, który opuścił Izrael oraz Assyrię i zamieszkał na terenie dzisiejszej Polski, który jest nadal przez Izraelitów zamieszkany, w tym samy miejscu, o jakim informuje nas II Księga Ezdrasza.

Izrael czyi 10 jego pokoleń, opuścił Assyrię około roku 700 p.n.e. Ta część dziejów Izraela istnieje głównie w Biblii, ale nam się mówi, że po nich ślad zaginął. Absolutne kłamstwo, ponieważ Europa oraz ziemia polska wcale nie była zamieszkana. Zaginięcie więc było zupełnie niemożliwe.

Kiedy nagle pojawił się w roku 966 Mieszko I, nikt nas nie poinformował, że byli to także Izraelici, ale byli oni nazywani zupełnie inaczej. Mamy więc dwa opisy, które wyraźnie mówią nam, że jedynie ci ludzie są rzeczywistymi 10 pokoleniami Izraela a ich opis jest ze sobą spójny i identyczny.

Najważniejsze dla nas jest to, co zapowiada nam na koniec II Księga Ezdrasza, cytowana wcześniej.

II Ezdrasza 13:(46) Wtedy mieszkali tam aż do ostatecznego czasu, a teraz gdy zaczną wracać ponownie, (47) Najwyższy zatrzyma ponownie kanały rzeki, tak, że będą mogli nad nią przejść. Dlatego widziałeś tłumy zgromadzone w pokoju. (48) Ci, którzy zostali z ludu twego, którzy znajdują się w moich świętych granicach, będą zbawieni. (49) I stanie się wtedy, gdy zniszczy mnóstwo narodów które się zebrały: on obroni tych z ludzi, którzy pozostali, (50) i wtedy ukaże im bardzo wiele cudów."

Proroctwo mówi nam otwarcie, że Izraelici (Polacy) będą mieszkali w tym samym miejscu aż do czasu ostatecznego. Czas ten właśnie nastąpił i niedługo Bóg rozpocznie nasze wyzwolenie! Oto przyczyna takich nagłych działań szatana oraz jego nasienia węża, które o tym planie Boga dobrze wie.

Dlatego tę księgę usunięto z Biblii, ale jest ona dostępna od kilku lat w Biblii Mesjańskiej, co także nie jest przypadkiem. 

Polacy to ten sam Lud Boży rasy białej, który opuścił około roku 700 p.n.e. Assyrię!

Ten Lud jest i zawsze był jedynym ludem tego rodzaju na całej Ziemi i nadal nim jest. Oczekuje on na kolejną pomoc Boga, która wkrótce bardzo szybko nastąpi.

Będą to trzy etapy.

Żydzi zajmujący bezprawnie Izrael albo sami odejdą z Izraela albo zostaną siłą Boga usunięci.

Niemal wszyscy mieszkańcy Europy posiadają część Izraelitów, którzy z czasem się rozłączyli od Polski i dlatego Europa posiada część ludu Bożego skażonego z powodu związków małżeńskich z innymi rodzajami ludzi, jak Żydzi czy inne narody które porzuciły swoją tożsamość.

Chwała i dziękczynienie za wszystko naszemu Bogu Ojcu, Stworzycielowi Nieba i Ziemi. Niech Boże plany się zrealizują a my otrzymamy rzeczywistą wolność od naszego wspaniałego Boga.

Niezwykle ciekawy artykuł o Polakach, w którym autor tytułuje ich Lechickim Odrodzeniem.

Weźmy się za pewną pracę, bardzo łatwą i nawet niczego dźwigać nie trzeba. Wystarczy wysyłać emaile wyłaąznie do Polaków, aby dowiedzieli kim jesteśmy w rzeczywistości. Nikt jeszcze nie czytał Biblii i nie wie, kim jako Polacy jesteśmy. Niech sie wreszcie rodacy i cały świat dowiedzą.

Niedługo odbędzie się wzięcie niektórych do Nieba a reszta rzeczywistych Polaków zostabnie zaprowadzona przez samego Isusa Chrystusa na znaną nam pustynię, z której po czasie bedziemy zaprowadzeni na naszą izraelską ziemię do Izraela. Wiekszość Polaków nie ma o tym pojęcia, ale Żydzi o tym zawsze wiedzieli i zawsze to przed nami ukrywali a nas zawsze atakowali i mordowali, jak Żyd Hitler.

Ale te czasy już się skonczyły. Już nikt nam i nigdy nie wyrzadzi zadnej krzywdy. Lada dzień nastapi akcja Boga i z powrotem otrzymamy dla siebie ziemię Izraela a wszelcy wrogowie i nasienie węża zostaną całkowicie z Ziemi usunięci. Niech zbrodniarze się już o tym dowiedzą i niech wiedzą, że my już wiemy kim jesteśmy oraz dokąd zmierzamy!

Część pierwsza tego artykułu.

Część trzecia. Wersety bibline!