Wywiad z Wiliamem Pawelcem

Ostatnie uaktualnienie: 14 Maja 2018

William Pawelec i technologia mikroczipów 1/2

William Pawelec i technologia mikroczipów 2/2

W tym filmie najprawdopodobniej nasz rodak a na pewno Słowianin ujawnia facetów najwyższej rangi i władzy na świecie i bardzo się ich boi. Boi się na tyle, że wywiad został przeprowadzony przez rokiem 2001.marł w roku 2007 a w roku 2010 prawnik Pawelca udostępnił wywiad do rozpowszechnienia. Aż taka ostrożność w stosunku do rodziny z obawy o zemstę upadłych aniołów właśnie na rodzinie.

Poniżej najciekawsze fragmenty wywiadu Pawelca, który przeprowadził dr. Steven Greer. Początek zainteresowania się pewnymi rzeczami wzbudziło widzenie pojazdu UFO. To zmieniło u Williama Pawelca stosunek do wielu rzeczy i w sumie spowodowało ten wywiad. William Pawelec uzyskał najwyższy stopień wtajemniczenia w najbardziej ukrytych rządowych i prywatnych programach, opłacanych z czarnych budżetów. Budował systemy bezpieczeństwa, które gwarantowały bezpieczeństwo wobec ściśle tajnych projektów.

Poprzez swoje liczne kontakty odkrył on, kto RZECZYWIŚCIE rządził światem. Nazwał ową grupę "Czterema jeźdźcami Apokalipsy". Ja to nazywam "Kult Czarnej Śmierci". Są to ci sami ludzie, którzy kontrolują cywilizacje od ponad 25000 lat. Używają jednej podstawowej prymitywnej metody kontroli;  groźby przemocy, przemocy lub w ostateczności - ŚMIERCI.

Poniżej najbardziej kluczowe teksty w tym wywiadzie, które ujawniają pośrednio tożsamość istot, które rzeczywiście rządzą naszym światem.

Każdy z nich miał inną filozofię. Ale to nimi właśnie kierowało oraz bazami podziemnymi m.in. w Nevadzie. Technologia wszczepianych chipów nigdy nie była używana do celów, do jakich była stworzona. Wcześniej widziałem z kolegami UFO i to zmieniło moje spostrzeżenia na temat otaczającego mnie świata. Będąc w Wietnamie zorientowałem się, że wojna ta była prowadzona na niezwykle niskim poziomie i wygranie jej nie było celem.

Podczas prezentowania czipa w stylu 666 William nie wiedział wtedy o 666, pojawiło się dwóch dziwnych ludzi. Po dłuższych poszukiwaniach okazało się że jeden pracował w rolnictwie a drugi w finansach. Dlaczego ich sprawdzaliśmy? Z powodu pytań jakie zadawali po0raz powodu języka ich ciał. Ich zainteresowanie tą technologią (chipów) było inne, niż staraliśmy się uzyskać. Pytali, w jakim czasie możemy wyprodukować ich 2 miliardy. Każdy chip musiał mieć inny numer!

Numeru nie można było zmienić po zaprogramowaniu.

Z czasem można było odczytywać chipa z 2.5 km! Potem zrobiono odczyt chipa ze 150 km. 

Pojawili się ludzie na ściśle tajnym zebraniu w Wirginii gdzie także był mój dobry przyjaciel z CIA.

Ludzie ci nie mieli prawa pojawiania się u nas. Ale pojawili się z właściwymi dokumentami swej tożsamości, ale my nie mieliśmy pojęcia, kim oni są. (4 minuta filmu.)

Okazało się że mamy ponownie kontakt z 2 osobami, które na tym zebraniu nie powinny być obecne. Okazało się, że oni nigdy nie zostali zaproszeni, nikt ich nie poinformował o zebraniu oraz o celu tego zebrania. Ale wiedzieli o tym, ze dzwoniliśmy. Wiedzieli dokładnie wszystko. Ale mój telefon był zrobiony ze specjalnej sieci tajnych linii telefonicznych.

Ja byłem autorem systemu bezpieczeństwa dla tej organizacji i znałem dobrze szefa organizacji, z którą negocjowaliśmy. On, Bob chciał żyć z rodziną poza USA i wyjechał do Wschodniej Afryki po tym zebraniu, potem sprowadził całą rodzinę do Nairobi w Kenii. Mieliśmy kontakty poprzez naszego łącznika w Waszyngtonie.

A Bob starał się za wszelką cenę dowiedzieć, kim ci dwaj osobnicy byli. Co mnie bardzo zainteresowało, że Bob (profesor) otrzymał olbrzymie pieniądze, które wystarczyłyby jemu i całej rodzinie do końca życia. Innemu znajomemu opowiedziałem o tej historii, który specjalizował się w śledzeniu tożsamości ludzi.

On otrzymał zadanie utworzenia systemu bezpieczeństwa, dostęp, kamera, monitoring dla małej firmy w Silicon Valey.

Było to irytujące dla niego, ponieważ to, co oni robili było podobne do tej sprawy, jaką mu opowiedziałem. Zbudował system ochrony w nowoczesnym zakładzie i wytwarzano tam miliardy małych chipów. Rok po tym zwróciła się do niego firma, która chciała odkupić stworzony przez niego system bezpieczeństwa. Kompania produkująca owe chipy kończyła już ich produkcję. Był to oddział dużej europejskiej firmy elektronicznej Siemens.

Co mnie zastanowiło, nikt nie wiedział, co się stało z wyprodukowanymi czipami, a było ich miliardy. Ale co mnie interesowało także, Bob nie zrezygnował z próby ustalenia tożsamości tych dwóch osobników, dla kogo pracowali i co było ich celem.

Prowadziliśmy długie rozmowy w połowie lat 80-tych na temat co nasz rząd robił, kto i co kontrolował, co w szczególności Boba interesowało, ponieważ wiedział, że coś jest w wielkim nieporządku. Najprawdopodobniej nawiązał pewne kontakty, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Skontaktował się także z naszym wspólnym przyjacielem z CIA, długo terminowym kontraktorem, zaangażowanym od II WŚ w tworzeniu CIA.

On (CIA) skontaktował się ze mną i powiedział, że Bob ma coś gorącego i że spotkamy się z nim w tej kwestii, kiedy przyjedzie do kraju. Kilka dni później Bob jechał do pracy po podwiezieniu swoich 2 synów do prywatnej szkoły, myślę że w Nairobi. Jechał do ambasady i kiedy stanął na światłach, z boku uderzył go Land Rover ze wzmocnionym przodem, jadący z prędkością około 100 km/godz. Bob zginął natychmiast.

Zabójca Anglik był podobno pijany o szóstej, siódmej rano, został zabrany do szpitala skąd szybko zniknął. Wszystkie jego dokumenty okazały się fałszywe. Była to egzekucja.

Wiedzieliśmy, że miało związek z chipami i przez kilka próbowaliśmy odkryć po cichu kto to wszystko robił poza plecami naszego rządu.

Ktokolwiek to był, potrafił bez przeszkód spenetrować nasz rząd i ustalić co i gdzie się dzieje i to natychmiast!

Podczas poszukiwań mego i kilku przyjaciół w latach 1980-tych doszliśmy, że na świecie mamy do czynienia z co najmniej czterema grupami władzy, które dysponują niewyobrażalnymi bogactwami oraz zaawansowanymi technologiami. Oni przejęli różne programy, w szczególności czarne, realizowane przez nasz rząd, a także najprawdopodobniej rząd rosyjski i chiński.

Ich polityka jest zupełnie różna od tej, jaką my znamy. Posiadają agendy zupełnie różne od agend naszego rządu, od tych, jakie postrzegamy jako agendy naszego rządu. Są zdolni do śledzenia z niesamowitą precyzją tego, co się wokół nich dzieje na nieznanym dla nas poziomie.

Kim są ci ludzie? My nazywamy ich "Czterema jeźdźcami Apokalipsy" aczkolwiek nie ma to niczego wspólnego z tym, jak oni widzą siebie samych. Owi jeźdźcy czasami pracują dla siebie, ale czasami przeciwko sobie.

Trwa walka pomiędzy nimi, na niskim poziomie o to, kto zostanie na najwyższym psem na szczycie świata. Wspólną cechą owych 4 sił jest dążenie do przechwycenia totalnej kontroli absolutnie wszystkiego.

Wierzymy, że to było powodem wielu dziwnych wydarzeń w Newadzie których byliśmy świadkami, co w dziwny sposób koreluje  to z tym, co się działo z technologiami wszczepianych chipów, które sam dostarczyłem, jak myślę niewłaściwym ludziom w rządzie, ponieważ ta technologia nigdy nie została wykorzystana do tego, do czego miała być wykorzystana zgodnie z naszymi intencjami.

Pytanie. Jakie dokumenty okazali ci dwaj mężczyźni, które spowodowało ich wpuszczenie na spotkanie. Czy FBI lub cos podobnego? Mieli upoważnienia z NSA i NRO  Wiedzieli wszystko o nas. Wszystkie możliwe organizacje. Ale oni nie mogli być nigdzie znalezieni. Tak jakby nie istnieli. Oni nie istnieli. Ale ich upoważnienia były bez skazy i to do takiego stopnia, że ich identyfikacje i upoważnienia przechodziły przez wszystkie kontrole naszych mechanizmów kontroli dostępu, zarówno w zakresie biometrycznym, tęczówek, linii papilarnych etc. jak i numerów kodów.

Znali i wiedzieli wszystko i było to lepszej jakości niż to, co posiadały rzeczywiste agencje. co jest bardzo pouczające. A to oznacza nieograniczone budżety.

Pytanie. Czy to nie mogły być członkowie jakichś korporacji czy prywatnych agencji czy instytucji?

Odpowiedź. Jeżeli są, to są na poziomie wykraczającym daleko poza ten, z jakim pracowałem ze wszystkimi głównymi firmami naftowymi i wszystkimi głównymi firmami komputerowymi konstruując luksusowe systemy zabezpieczeń.

Jedyna dziedziną, którą określiłbym jako bardzo dziwną jest przemysł lotniczy i kosmiczny w tym kraju. Pracowałem dla kilku firm z tej branży, jako projektant systemów lub konsultant. W przemyśle lotniczym i kosmicznym wiele się dzieje, co wskazuje, że mamy tam czarne projekty, które stały się jeszcze czarniejsze. Trwają prace nad elektro grawitacją i technologią skalarną itp, o których nawet się nie śniło tym w Kongresie albo w wojsku, którzy zatwierdzają czarne budżety.

One są wyłączone z tego procesu i finansowane w jakiś inny sposób.

P. Do czego służą pana zdaniem te implanty?

O. Myślę, że zostały już rozdzielone. Posiadam dane wskazujące na to, że w resorcie obrony wiele naszych jednostek sił specjalnych poddano implantowaniu w minionych dziesięciu latach, albo i więcej i ze są jeszcze inni ludzie, którym je również wszczepiono.

P. Jaki jest pana zdaniem cel grupy, która realizuje te tajne projekty i jakie programy są realizowane?

O. Na początku uważałem, że to co kryje się za różnymi czarnymi projektami ma zdrowe podstawy. to znaczy projektami z lat 70-tych i wczesnych 80-tych. Kiedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę z tego, co się dzieje, pomijając własne polityczne poglądy na to, jak wygląda świat.

 

Napisano: 29 Listopada 2014

Ostatnie uaktualnienie: 14 Maja 2018

Powrót na stronę główną