Bluebeam Projekt

Ozeasza 3:(4) Gdyż synowie Izraela będą przez dłuższy czas bez króla i bez księcia, bez ofiary i bez posągu, bez efodu i bez terafów. (5) Potem synowie Izraela się nawrócą i znów będą szukać Pana, swojego Boga, i Dawida, swojego króla, i w dniach ostatecznych z bojaźnią zwrócą się do Pana i jego dobroci.

Blue Beam Project

Wstęp autora witryny

Odnośnie roku 2012 mam ciekawą teorię, która może doprowadzić do niezwykłej wściekłości wielu ludzi.  Jeszcze raz zaznaczę, że jest to wyłącznie moja spekulacja. Niemniej w temacie Wielkie Kłamstwo o 2012 można chyba taką teorię ukazać, prawda?

Otóż powiedzmy, że na owej planecie Nibiru jest - Chrystus ze swoją armią aniołów i podąża w kierunku Ziemi, aby zrobić porządek na niej i ustanowić Królestwo Boże.

Niemożliwe? A jeżeli możliwe? Jeżeli demony już to wiedzą i zaciekle przygotowują cały świat, aby bronił się przeciwko... inwazji z kosmosu?

Biblia mówi, że cały świat, każde oko ujrzy Chrystusa przybywającego na Ziemię! Na obłoku chmur, księżyc i gwiazdy się zaćmią, słońce utraci swój blask. A władcy tego świata zaczną się ukrywać w tunelach bojąc się gniewu Boga! Może to nie nastąpi w roku 2012 i moze nie chodzi o planetę Nibiru ale chodzi i Isusa!?

Może oni już Go widzą za pomocą Hubble teleskopu i przygotowują się do wojny przeciwko Bogu?

Bo walka propagandowa całego świata przeciwko Bogu oraz Jego Słowu trwa doskonale widoczna dla każdego z nas ale wiemy że oprócz wojny propagandowej będzie także wojna z udziałem armii świata.

Jak wspomniałem wcześniej, jedynie TEORETYZUJĘ i DOCIEKAM - nie publikuję nowego dogmatu, stawiam luźną hipotezę!

Być może jest jeszcze inaczej a być może jesteśmy już blisko takiej Prawdy!?

Dlatego podałem tę teorię, ponieważ warto znać wszystkie aspekty i teorie. Kiedy zacznie sie coś dziać w tym kierunku, wtedy okaże się ze jedna z nich była nie teorią ale czystą Prawdą.

Wydaje mnie się, że przecieki na temat Blue Beam Project są także zmieszane z dezinformacją. Osobiście nie wierzę w wytworzenie sztucznego zagrożenia ze strony Obcych, czy raczej Annuaki. Uważam, że posiadam wystarczającą wiedzę, tak polityczną jak i biblijną aby zorientować się w rzeczywistych zamiarach NASA czy raczej ogólnoświatowego grona rządzącej elity Globalistów/Illuminatów.

Jak do tej pory wszystko wskazuje na jeden znaczący ruch większości fałszywych religii. Ruch ten dąży do ich zjednoczenia. Owo zjednoczenie posiada jeden cel.

Jedna religia światowa

Zastanówmy się teraz nad celem owej nowej religii.

Czyżby Globalistom zależało na tym, w co ktokolwiek wierzy? Czy ma to dla nich jakiekolwiek znaczenie?

Czy nie można utrzymać pokoju pomiędzy religiami? Czy religie są zagrożeniem pokoju światowego? Na wszystkie pytania można odpowiedzieć - NIE! Nie chodzi w tym przypadku o uporządkowanie problemów religijnych oraz napięcia związanego z różnymi ugrupowaniami religijnymi. Można w celu utrzymania porządku używać przemocy i drakońskich kar. Kiedy sowieccy komuniści rozpoczęli walkę z religiami w ZSRR, walka ta bez większych problemów została wygrana. Tak więc nie chodzi tutaj ani o zniszczenie religii ani o ich pokojową współpracę.

Współistnienie rożnych religii jest całkowicie możliwe i istnieje wiele przykładów współistnienia wielu najrozmaitszych religii w tym samym państwie.

Australia jest wielkim kotłem najrozmaitszych religii, kultur i ras - przeciętni ludzie żyją w pokoju bez większych problemów czy przemocy.

Dzieje się tak dlatego, że nikt nie stara się wkładać kija w mrowisko. W przypadku ustanowienia stanu Izraela w 1948 roku właśnie wsadzono kij w przysłowiowe mrowisko. Moment powstania państwa Izrael stał się ropiejącym wrzodem w krajach arabskich.

Zasadniczą prawdą o tej sytuacji jest fakt, że nikt nie stara się rozwiązać tego problemu w sposób pokojowy. Konflikt ten jest utrzymywany sztucznie w celu kreowania stałego napięcia na Bliskim Wschodzie.

Gdyby celem Iluminatów na Bliskim Wschodzie był pokój - uzyskano by go już dawno. Europa przyjęła w ostatnich 50 latach ponad 60 milionów emigrantów, głównie z krajów arabskich.

Niewielu z nich było Palestyńczykami. Niewielu z nich proponowano pokojowe rozwiązanie z zapewnieniem bezpiecznego życia. Palestyński konflikt najwyraźniej jest podsycany sztucznie.

Dlaczego więc stwarza się sztuczne napięcie?

Celem jest... Lucyferianizm.

Ultymatywnym celem jest jedna religia światowa czyli Lucyferianizm

Jedynie plany wprowadzenia Lucyferianizmu wyjaśniają logicznie owe tajemne działania Iluminatów.

Do realizacji owego planu przystąpiono stosunkowo wcześnie. Mikołaj Kopernik był jednym z pierwszych elementów owego diabolicznego planu.

W jaki sposób?

Szczegółowe wyjaśnienie mamy w linku o o Geocentryzmie.

W dużym skrócie - System heliocentryczny był więc pierwszym poważnym atakiem na Boga oraz Jego Słowo.

Drugim atakiem na Boga była teoria Wielkiego Wybuchu. Trzecim elementem jest teoria Ewolucji.

Owe trzy elementy mają nam udowodnić, że nie jesteśmy dziełem twórczym Boga ale najprawdopodobniej jacyś goście z kosmosu zapoczątkowali życie na ziemi posługując się ewolucją. Wiele sprawozdań z kontaktów z Obcymi sugeruje subtelnie taki obraz wszechświata. Niewielu zdaje sobie sprawę, że owe kontakty z Obcymi, to kontakty z demonami, które paradują jako Obcy.

Cel Szatana został uwieńczony tymczasowym sukcesem!

Świat przestał szanować Biblię jako Słowo Boże wierząc naukowym kłamstwom, rozprowadzanym przez wszystkie ogniwa władzy Lucyfera.

Chrześcijanin wierzący w Biblię oraz biblijny opis stwarzania Wszechświata został nazwany fundamentalistą, fanatykiem kreacjonizmu biblijnego. Nauka wsparta owymi trzema kłamstwami zdołała poważnie zachwiać wiarę miliardów ludzi w Słowo Boże oraz nadzieję, jaką ta wiara niesie.

W rezultacie posiadamy nowoczesne społeczeństwo, które gardzi Bogiem, Jego Słowem oraz Jego Prawami.

Idąc dalej tym tropem, świat jest gotowy na akceptację Lucyfera jako boga oraz Antychrysta czyli najwyższego kapłana Lucyfera.

Operacja Blue Beam najprawdopodobniej zaprezentuje nam Lucyfera jako tzw Annuaki czyli stworzycieli rasy ludzkiej,. W związku z tym jesteśmy zobowiązani do posłuszeństwa wobec... 'stwórców' i powinniśmy być im posłuszni oraz ich wielbić.

Taki jest najprawdopodobniejszy cel operacji Blue Beam.

Ukazanie nam fałszywego Mesjasza, czyli Antychrysta Lucyfera/Annuaki czy Obcych z Kosmosu. W ten sposób za pomocą kolejnych oszustw świat ponownie da się poza nielicznymi wyjątkami oszukać i zaakceptuje owo kłamstwo i zacznie wielbić Lucyfera a Antychryst w odbudowanej III Świątyni Jerozolimskiej będzie składał mu ofiary oraz rządził światem w jego imieniu, czyniąc z nas zupełnych niewolników, pracujących za miskę ohydnej zupy.

W tym celu oszukiwano nas o UFO, ukazywano tak statki robione ludzka ręką, w tym celu ukazano nam wypadek w Roswell, i w tym celu NASA nas nieustannie oszukuje twierdząc bezpodstawnie, że jesteśmy nic nie znaczącym pyłkiem we wszechświecie i jedynie Obcy, czyli Lucyfer z demonami są naszymi stworzycielami i w takiej sytuacji, oni są naszymi właścicielami, czy należy się im nasze bezwzględne oddanie i uwielbienie.

Mamy ich wielbić... za co? Na temat Antychrysta i sposobów jego rozpoznania, więcej materiałów jest w tym linku: Antychryst

W jaki sposób rozpoznać oszustwo Iluminatów?

Zwróćmy uwagę na zasadniczy czynnik charakteryzujący niemal wszystkie kłamstwa Iluminatów czyli rządzącej Elity. Niemal w każdym przypadku, kiedy media światowe głośno krzyczą wspierając jakąkolwiek ideologię czy pomysł możemy być pewni, że to... KŁAMSTWO!

Kilka przykładów: 911, Morderstwo JFK, podróż na księżyc NASA, koniec świata w roku 2000 z powodu robaka milenijnego, globalne ocieplenie, ratowanie środowiska, walka z rakiem, walka z narkomanią i narkotykami, demokracja, heliocentryzm, ewolucja, wielki wybuch, HIV, i wiele wiele innych. Jak wielu z nas wie, wszystko powyższe to kłamstwo.

Przy bliższym zapoznaniu się z wiarygodnością mediów ze zgrozą zauważamy, że głównym ich zadaniem jest rozpowszechnianie kłamstw i propagowanie oszustw.

Cokolwiek będzie się działo na niebie, na ziemi, jakikolwiek głos będzie przemawiał, jest niezwykle prosty i skuteczny sposób na rozpoznanie oraz odróżnienie kłamstwa od Prawdy.

Wyobraźmy sobie, że widzimy na niebie obraz Chrystusa którego głos słyszymy w naszych głowach w naszym języku. A głos ów mówi nam, że nastał czas na pokój na Ziemi i pojawi się z jego ramienia Mesjasz i że każda religia mylnie tłumaczyła swoje święte księgi.

Co robić w takim przypadku?

Obserwować świat i media. Jeżeli oboje histerycznie będą to wspierać - jest to więc ich oszustwem!!!

Ale jeżeli ukaże się Isus i zapowie sąd dla zbrodniarzy Globalistów/Iluminatów za ich olbrzymie zbrodnie a ci zaczną w mediach przeklinać Go i z Niego szydzić.

Wtedy będziemy pewni, że to rzeczywiście ON! Isus Chrystus!


Cokolwiek przywódcy światowi będą akceptować oraz będą nam to oferować jako ultymatywna prawdę - należy to natychmiast odrzucić jako kolejne oszustwo.

Podobnie jak odrzucamy Ekumenę, Globalne Ocieplenie, plany Zjednoczonej Europy czy całego świata, wsparcie dla homoseksualizmu i ich małżeństw, polityczną poprawność, tolerancję narkotyków, przestępstw, walkę z instytucją małżeństwa, zakazy karcenia własnych dzieci oraz wiele innych szaleńczych idei, które stopniowo doprowadzają nas do socjalnego rynsztoku. Historia nas uczy, że Iluminaci kierujący wydarzeniami światowymi z polecenia Lucyfera jeszcze niczego pozytywnego na tym świecie nie uzyskali. 

Poniżej pełny artykuł z forum paranormalne.

Nie znaczy to, że zgadzam się ze wszystkim, o czym artykuł pisze, ale uważam że warto znać wszystkie opcje owego największego oszustwa, jakie Elita od dłuższego czasu dla nas przygotowuje.

Mierne umysły potępiają wszystko co przekracza ich miarę

  Od stuleci karmią nas gotową wiedzą nauczyciele, święci, autorytety i dzieła. Prosimy: "Powiedz nam wszystko o tym, co znajduje się za górami, co znajduje się poza ziemią?", a otrzymana odpowiedź i opisy zadowalają nas. Oznacza to, że żyjemy słowami, a życie nasze jest jałowe i puste. Żyjemy jakby "z drugiej ręki"; żyjemy tym, co nam ktoś powiedział; żyjemy, kierując się swymi przekonaniami lub będąc pod przymusem sytuacji, jaką tworzy nasze środowisko. Jesteśmy wynikiem wszelkiego rodzaju wpływów i nie ma w nas niczego nowego, niczego oryginalnego, pierwotnego i jasnego.

  Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym.

Nie możesz być tym co spostrzegasz... więc kim jesteś?

***

Projekt BLUE BEAM

"W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata." - Ronald Reagan, 40 prezydent Stanów Zjednoczonych.

Powyższy cytat wypowiedziany został 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:

"Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz... siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?"

Ronald Reagan wspominał powyższą myśl jeszcze wielokrotnie podczas swojego życia...

Wprowadzenie

W połowie lat 90' wokół firmy INTEL, w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek na temat dziwnej serii naukowych programów testowych. Jeden z tych programów nazywa się HAARP, inny nazwano Projektem BLUE BEAM. Jeśli wierzyć źródłom, które poruszają temat projektu BLUE BEAM, okazuje się, że rząd lub precyzując tzw. rząd cieni (w skład którego wchodzą wybrani wysocy rangą urzędnicy i wojskowi) stworzył broń, która nie tyle jest groźna dla ludzkiej fizyczności, ale stanowi zagrożenie dla ludzkiego umysłu. Projekt BLUE BEAM stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne.

Projekt BLUE BEAM jest specjalnym programem, który jest powiązany z innymi egzotycznymi projektami fizycznymi takimi jak chociażby program HAARP prowadzony na Alasce. HAARP jest programem, który w dużym uproszczeniu wystrzeliwuje wiązki wysokoenergetyczne (technologia Nikoli Tesli), które dosłownie doprowadzają do zagotowania wyższych warstw naszej atmosfery. Jednym z wielu możliwych zastosowań tej technologii jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie. Projekt BLUE BEAM ma być programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika tak, iż każdy może wziąć udział w "przedstawieniu".

To co zdumiewa bardziej to fakt, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły "zobaczyć" hologram.

Czyż nie brzmi to jak szaleństwo? Ale to jeszcze nie wszystko. W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być przesyłanie dźwięku prosto do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału. Dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie "głos Boga" i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Teraz brzmi to jak zupełna niedorzeczność...

To prawda, pomysł wydaje się szalony i wielce nierealistyczny, ale może też z tego względu warto przyjrzeć mu się bliżej. Miejmy tylko nadzieję, że projekt BLUE BEAM jest niczym więcej jak tylko kampanią dezinformacji. Jeśli nie, to wizja jednego światowego porządku jest bliższa niż może nam się wydawać...

Projekt BLUE BEAM prowadzony przez NASA ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii - New Age z jednym globalnym przywódcą. Należy pamiętać, że religia New Age leży u podstaw nowego światowego porządku. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa. Bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM ma być tak ważnym projektem, skrywanym w całości aż do chwili, w której duża część informacji przeciekła do globalnej sieci.

 KROK 1 - Trzęsienia Ziemi i "Fałszywe Odkrycia"

Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rozłamu i zmian obecnej wiedzy archeologicznej. Punkt ten ma zostać osiągnięty poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie. Skutkiem tych kataklizmów mają być nowe odkrycia archeologiczne ukazujące wszystkim ludziom "błąd" leżący u podstaw wszystkich doktryn religijnych. Sfałszowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Psychologiczne przygotowania do pierwszego kroku zostały już poczynione chociażby przez filmy takie jak: "2001: Odyseja Kosmiczna", Serię Star Trek czy Dzień Niepodległości. Filmy takie jak Jurajski Park poruszające temat ewolucji miały dać podstawy w dyskusji na temat tego, że słowa Boga są kłamstwem.

 To co istotne w kroku pierwszym to fakt, że trzęsienia ziemi mają mieć miejsce w precyzyjnie wybranych regionach świata, gdzie według naukowej i archeologicznej wiedzy pogrzebane zostały nieprzeniknione tajemnice. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu - zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych "dowodów" z przeszłości.

Istnieje teoria konspiracyjna Blue Beam Project (Projekt Niebieskiego Promienia) i według tych planów władcy świata 'odkryją' jakieś niezwykłe zwoje, w których okaże się, że dotychczasowe wierzenia, czy w Biblię czy Koran czy inne księgi okażą się całkowicie mylne oraz oczywiście okaże się, że jedynie w tych zwojach jest szczera Prawda. Być może zostanie 'odkryta' Arka Przymierza i to, co zostanie 'znalezione' w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych ponieważ je mylnie interpretował.

[źródło: http://www.zbawienie.com/antychryst.htm]

KROK II - Wielkie Przedstawienie

Niezwykłe odkrycia archeologiczne i zmiany w postawach wiernych na całym świecie będą tylko początkiem. Krok drugi projektu BLUE BEAM zniszczy całkowicie obecne wartości religijne.

Drugi krok projektu BLUE BEAM obejmie gigantyczne "widowisko kosmiczne" z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. Projekcja laserowa wielorakich obrazów obejmie dosłownie każdy zakątek świata. Każdy otrzyma inny obraz, zgodnie z dominującą regionalną czy narodową kulturą. Dźwięki - głosy "Boga" rozlegać się będą w umysłach ludzi we wszystkich językach.

Jak powstanie ta niezwykła projekcja? Obrazy przesyłane będą przez satelity, które wezmą udział w projekcji. Ta odbędzie się na tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, około 90km nad ziemią. Warstwa sodowa (z ang. "Sodium Layer") znajduje się w obrębie mezosfery i składa się z niezjonizowanych atomów sodu. Grubość tej warstwy to około 5km. [więcej informacji: http://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_layer]. Próby w tej warstwie były już wielokrotnie przeprowadzane, a wszelkie tzw. UFO czy masowe obserwacje latających obiektów mają być tego dowodem.

Skutkiem tych wyreżyserowanych pokazów będzie ukazanie światu nowego "Chrystusa" - mesjasza, dla natychmiastowego wprowadzenia nowej światowej religii. Forma przekazów - szokująca i niezwykła, wobec niczego niespodziewającego się świata sprawi, że kłamstwo stanie się prawdą. "Nawet najbardziej światli zostaną oszukani".

Projekt przy wykorzystaniu technologii ma także pozwolić na unoszenie ogromnej liczby ludzi w scenach niczym z wniebowstąpienia, by przenieść ich do "utopijnej krainy marzeń". Bez wątpienia jest to alternatywne wytłumaczenie dla setek tysięcy tzw. uprowadzeń lub wzięć, które miały miejsce na całym świecie, a które przypisuje się albo działalności obcej formy życia, albo - co bardziej racjonalne - ma związek z nocnym paraliżem lub chorobą psychiczną. W projekcie BLUE BEAM ludzie mają doświadczać przeżyć uprowadzenia - co opisywane jest jako "dosłowne wyrwanie nocą z łóżka i przeniesienie do obcego statku".

Jakikolwiek opór ze strony ludzi w przyjęciu nowej wiary ma wiązać się ze stratami w ludności na skalę jaka nigdy jeszcze nie miała miejsca na planecie. Projekt BLUE BEAM stanowić ma także uniwersalne wypełnienie się przepowiedni starożytnych kultur czy wierzeń o "ponownym przyjściu mesjasza" czy "apokalipsie".

W procesie projekcji wezmą udział komputery, które skoordynują pracę satelitów. Holograficzne obrazy oparte będą na niemal identycznych sygnałach jak te wykorzystywane do produkcji obrazu lub hologramu o głębokiej perspektywie z wykorzystaniem fal akustycznych ELF, VLF i LF i zjawisk optycznych.

W skrócie samo zjawisko holografii można opisać jako otrzymywanie 3-wymiarowych obrazów przy wykorzystaniu wzoru interferencji pomiędzy 2 falami światła.

Aby uzyskać hologram należy podzielić wiązkę światła laserowego na dwie części za pomocą płytki szklanej. Pierwsza (wiązka przedmiotowa) oświetla przedmiot, po odbiciu którego pada na kliszę fotograficzną, natomiast druga (wiązka odniesienia) pada na kliszę bezpośrednio lub po odbiciu od płaskiego zwierciadła kierującego ją na kliszę. W ten sposób otrzymuje się kliszę zwaną hologramem. [źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Holografia]

 Hologram może zostać wykorzystany do odtworzenia 3-wymiarowego obrazu przedmiotu. Odnosząc się do raportu kanadyjskiego badacza Serge Monast, w projekcie BLUE BEAM holografia pozwoli na wytworzenie obrazów bezpośrednio na niebie. Z pomocą komputerów, animacji, forma pokazu da wrażenie, że ten pochodzi z kosmosu, a ludzie będą "wiedzieć", że mesjasz powrócił.

Naukowe badania i teorie spiskowe

Program "Gwiezdnych Wojen"

Kiedy połączymy założenia projektu BLUE BEAM z prowadzonym programem tzw. "Gwiezdnych Wojen" otrzymamy kombinację promieniowania elektromagnetycznego i hipnozy, które stały się tematem intensywnych badań. W roku 1974 badacz G. F. Shapits na jednym z seminariów naukowych powiedział: "W tym badaniu zostanie dowiedzione, że wymawiane słowa hipnotyzera mogą być przekształcone na zapis elektromagnetyczny wprowadzony bezpośrednio do ludzkiego mózgu, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek urządzenia odbiorczego czy kodującego, a także bez udziału osoby będącej podatną na sugestie, mającą świadomą kontrolę nad otrzymywanymi informacjami. Możemy oczekiwać, że usprawiedliwione zachowanie tej osoby odbędzie się bez udziału wolnej woli."

Czym tak naprawdę zajmuje się program "Gwiezdnych Wojen" prowadzony przez rząd USA od niemal 25 lat?

Pomijając charakter jego działalności warto przyjrzeć się liście 22 badaczy SDI - (program realizowany w ramach projektu "Gwiezdne Wojny" - America's Strategic Defense Initiative), którzy zginęli w dziwnych niewyjaśnionych okolicznościach w latach 1982 - 1988.

Profesor Keith Bowden, naukowiec - wypadek samochodowy (1982r.)

Podpułkownik Anthony Godley, ekspert d.s. obrony - zaginiony (1983r.)

Roger Hill, projektatn systemów radarowych - zastrzelony (1985r.)

Jonathan Walsh, ekspert d.s. cyfrowej komunikacji - śmierć na skutek upadku z wysokości (1985r.)

Vimal Dajibhai, informatyk programista - śmierć na skutek upadku z wysokości (1986r.)

Ashaad Sharif, analityk komputerowy - ścięcie (1986r.)

Richard Pugh, konsultant d.s. komputerów Ministerstwa Obrony - śmierć na skutek uduszenia (1987r.)

John Brittan, ekspert d.s. energetyki - śmierć na skutek uduszenia (1987r.)

Victor Moore, inżynier projektant - przedawkowanie narkotyków (1987r.)

Peter Peapell, naukowiec - śmierć na skutek uduszenia (1987r.)

Edwin Skeels, inżynier - śmierć na skutek uduszenia (1987r.)

David Sands, menadżer projektów satelitarnych - wypadek samochodowy (1987r.)

Stuart Gooding, naukowiec - wypadek samochodowy (1987r.)

George Kountis, analityk d.s. systemów eksperymentalnych - wypadek samochodowy (1987r.)

Mark Wisner, inżynier oprogramowania - śmierć na skutek uduszenia (1987r.)

Michael Baker, ekspert d.s. cyfrowej komunikacji - wypadek samochodowy (1987r.)

Frank Jennings, ekspert d.s. broni elektronicznej - zawał serca (1987r.)

Russel Smith, laborant, technik - śmierć na skutek upadku z wysokości (1988r.)

Trevor Knight, informatyk - śmierć na skutek uduszenia (1988r.)

John Ferry, asystent dyrektora d.s. marketingu - śmierć na skutek porażenia prądem (1988r.)

Alistair Beckham, inżynier oprogramowania - śmierć w skutek porażenia prądem (1988r.)

Andrew Hall, inżynier - śmierć na skutek uduszenia (1988r.)

  Jedna z teorii mająca wyjaśnić okoliczności śmierci wymienionych wyżej specjalistów, z których każdy był zdrowym psychicznie człowiekiem mówi, że Rosjanie stworzyli tzw. "promień śmierci", który doprowadził naukowców do popełnienia samobójstwa. Wynalazek miał rzekomo wytwarzać fale dźwiękowe interferujące z falami mózgowymi, powodując w rezultacie dziwne zachowania, w tym stany ciężkiej depresji prowadzącej do samobójstwa. Pełny artykuł na ten temat znaleźć można na stronie [http://www.fiu.edu/~mizrachs/sdi-deaths.html].

Neurofonia

Tematyka neurofonii jest obecnie mało znana, choć zjawisko to udokumentowano a sam proces opatentowano już w roku 1968. Neurofonia pozwala na wykorzystanie zupełnie innego kanału w procesie dostarczania informacji do ludzkiego mózgu. Znane nam zjawisko słuchu polega na stymulacji ucha środkowego poprzez wibracje. Kiedy głos dociera do ucha środkowego wibracje zamieniane są na impulsy nerwowe przy wykorzystaniu tzw. narządu Cortiego. Impulsy te docierają następnie do ośrodka nerwowego w naszym mózgu, który odpowiada za słuch. Tak w skrócie wygląda proces "odbierania fal dźwiękowych". Neurofonia pomija ten kanał całkowicie.

  W 1958 roku, Dr. Flanagan - ówcześnie w wieku 14 lat, wynalazł transmiter radiowy, który wykorzystywał ludzki mózg jako odbiornik. Urządzenie transmitowało sygnały akustyczne prosto do mózgu - przesyłając fale radiowe z pominięciem normalnej drogi tj. ucha środkowego. Kiedy Dr. Flanagan chciał opatentować swoje urządzenie odmówiono mu, uznając wynalazek za przeczący znanej nauce. Mimo to, Dr. Flanagan walczył o swoje prawo do patentu i udało mu się to kilkanaście lat później. W drodze do patentu, magazyn LIFE opublikował obszerny artykuł na temat Neurofonu (tak nazwano urządzenie) nazywając wtedy Flanagan'a jednym z dziesięciu największych naukowców Stanów Zjednoczonych. W ostatecznym kroku desperacji Flanagan zademonstrował publicznie działanie swojego urządzenia. Głuchy mężczyzna po raz pierwszy od 15 lat usłyszał muzykę, co doprowadziło go do łez - patent w końcu został przyznany. Patent Neurofonu nosi numer 3,393,279 i pochodzi z dnia 16 lica 1968 roku. [Szczegółowe informacje o wynalazku można znaleźć na stronie: http://www.netti.fi/~makako/mind/neurop.htm]

Zjawisko channelingu

Istnieje także pewna teoria alternatywna wobec zjawiska tzw. channelingu, którą warto bez wątpienia rozważyć. Zanotowano, że w ostatnich latach wzrasta liczba tzw. channelingowców tj. osób, które rzekomo potrafią odbierać przekazy od innych (czy to fizycznych czy niefizycznych) bytów. Osobliwym jest fakt, jak podobne do siebie są wszystkie te przekazy i o czym tak naprawdę traktują. Możemy zadać sobie pytanie - czy może istnieć jedno źródło tych wszystkich przekazów? Czy przekazy te mają konkretny cel? Skąd pochodzą? Możemy zrobić pewien eksperyment myślowy - czy znany nam wszystkim projekt CHEOPS może mieć coś wspólnego z I krokiem projektu BLUE BEAM?

KROK III - Elektroniczna telepatia i sztuczne myśli

Kolejny krok projektu BLUE BEAM ma ścisły związek z projekcją wizualną, którą już pokrótce omówiono. Krok III to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka.

 Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. [Wikipedia.pl v.s. ELF]

 Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. W artykule David'a S. Walonicka [http://www.raven1.net/elf.htm] opisano możliwe interakcje i skutki działania fal ELF na człowieka. Studia przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.

  Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu, rejestrowane za pomocą aparatury elektroencefalograficznej. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych, oznaczanym za pomocą nazw liter alfabetu greckiego odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy i tak np. fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.

  W kroku III projektu BLUE BEAM każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe - sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Nie będzie możliwości przeciwstawienia się własnemu umysłowi. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach.

Tego typu technologia pochodzi z lat 70', 80' i 90' ubiegłego wieku, a agencje takie jak CIA czy FBI wykorzystują sprzęt pozwalający na to aby człowiek niewidomy - widział, niesłyszący - słyszał, cierpiący - nie czuł bólu - poprzez elektrostymulację mózgu za pomocą impulsów o ultra-niskiej częstotliwości. Niestety tego typu urządzenia nie są wykorzystywane do takich celów. W kroku nr. III projektu BLUE BEAM znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP.

Anteny HAARP na Alasce

Czy największy projekt kontroli może być naszym udziałem?

W swojej książce "The Body Electric", nominowany do nagrody Nobla, Dr. Robert O. Becker opisuje serię eksperymentów przeprowadzonych na początku lat 60 ubiegłego wieku przez Allena Frie, oraz później w roku 1973 przez Dr. Josepha C. Sharpa w WRAIR (Walter Reed Army Institute of Research). W przeprowadzonych eksperymentach, osoba badana (w tym przypadku był to również sam Dr. Joseph C. Sharp) znajdująca się w tzw. komorze bezechowej otrzymywała wiadomość w formie pulsującego mikrofalowego audiogramu, który stanowił analogową formę wibracji powstających przy wymawianiu określonych słów. Wiadomość taka była przesyłana do mózgu osoby badanej, a ta rzeczywiście mogła ją usłyszeć i zrozumieć.

Dr. Becker w swojej książce pisze: "Tego typu urządzenie ma oczywiste znaczenie w tajnych operacjach, w których cel może zostać doprowadzony do szaleństwa przez nieznane głosy. W innym zastosowaniu można przekazywać niewykrywalne instrukcje zaprogramowanemu zabójcy."

Nadajnik, który nadaje sygnały na częstotliwości zgodnej z ludzkim systemem nerwowym istnieje i wyprodukowany został przez Loral Electro-Optical System w Pasadena, Kalifornia. Loral, główny dostawca systemów obronnych przeprowadzał badania nad bronią energetyczną dla Generała Broni Leonarda Pereza z Amerykańskich Sił Powietrznych. Celem badań było stworzenie broni, która mogłaby transmitować wiadomości wprost do umysłów wroga i jednocześnie stymulować własne wojska do nadludzkich czynów męstwa. Urządzenie wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwościach w zakresie gigaherców (mikrofale) pulsujące z częstotliwością fali ELF.

Procesy związane z działaniem fal ELF zostały opisane w wielu publikacjach Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych - włączając w to dokument: "The Electromagnetic Spectrum and Low Intensity Conflict" Kapitana Paula E. Tyler'a (Marynarka Stanów Zjednoczonychy) będący częścią większego raportu: "Low Intensity Conflict and Modern Technology Edict" autorstwa podpułkownika Davida G. Deana z Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych - a także, w wielu książkach np. publikacja z roku 1978 pt. "Microwave Auditory Effect and Application" James'a C. Lynn'a, opisująca w jaki sposób dźwięki mogą być transmitowane bezpośrednio do ludzkiego mózgu.

 Inne badania

Allen Frie w swoim raporcie donosi, że udało mu się przyspieszyć i spowolnić, a nawet zatrzymać bicie serca żab, na których przeprowadzono eksperymenty z falami ELF. Dokonano tego poprzez synchronizację fali z rytmem serca. Odnosząc się zaś do słów Dr. Roberta Beckera - technologicznie możliwe jest wymuszenie ataku serca przy pomocy fal penetrujących ludzką klatkę piersiową.

Zademonstrowano, że skupione fale UHF (z ang. Ultra high frequency) mogą być użyte zarówno do wywołania uczucia niepokoju i dużego napięcia mięśniowego, jak i spowodować rozluźnienie mięśni i wprowadzić osobę w stan letargu. Fale mikrofalowe z kolei mogą zostać użyte do palenia ludzkiej skóry, a także eliminowania efektu działania narkotyków, bakterii czy trucizny, w tym mieć wpływ na działanie ludzkiego mózgu.

Active Denial System

- technologia wojskowa Stanów Zjednoczonych wykorzystująca falę energii mikrofalowej wywołującej u człowieka intensywne uczucie gorąca. Broń mająca znaleźć zastosowanie przy tzw. "kontroli zachowania tłumu". Człowiek, który znajdzie się w zasięgu działania fali odczuwa ból w ciągu około 5 sekund i mimowolnie odsuwa się unikając dalszego kontaktu z wiązką falową.

  Czy istnieją obawy?

Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację, w której miliardy ludzi na całym świecie otrzymuje przekaz - głos mesjasza, rozlegający się w ludzkich umysłach. Głos, mogący przekazywać fanatykom religijnym instrukcje i rozkazy. Głos, któremu towarzyszą hologramowe wizje...

 W tym samym czasie zaobserwujemy masową histerię i chaos na skalę jaka nigdy nie miała miejsca na tej planecie. Żadne siły policyjne i wojskowe nie mogłyby sprostać takiej sytuacji, a wobec tego typu technologii wszyscy bylibyśmy zupełnie bezbronni.

 Kontrola - kajdany życia w jakich każdy z nas znajduje się obecnie (media, reklama, wpojone ideologie, religia) byłyby niczym wobec programu BLUE BEAM. Ludzie nie wierzą, że taka technologia w ogóle mogłaby istnieć, a w chwili, w której tysiące gwiazd zapłonie na niebie, podczas nocy, gdy mesjasz znowu nadejdzie - nie będą gotowi, nie znajdą czasu na przygotowanie. To szalone, ale niektórzy ludzie jeszcze dziś wierzą, że Ziemia jest płaska...

KROK IV - Supernaturalne manifestacje

Krok IV projektu BLUE BEAM dotyczy supernaturalnych manifestacji przy wykorzystaniu środków elektronicznych. Celem jest ostateczne poddanie się ludzkości nawet za cenę jej wolności. Krok IV zakłada wykorzystanie znanych nam wszystkim wizerunków przybyszy z obcej planety - kosmitów lub tzw. szaraków, a także ich "latających dysków". Ludzkość uwierzy, że stoimy na granicy inwazji, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ta dezinformacja ma zmusić największe potęgi militarne do użycia swojego arsenału nuklearnego aby docelowo narody te zmuszone zostały do pełnej demilitaryzacji przed ONZ. Krok IV ma także na celu ukazanie walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca "uratować" ludzkość. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age.

Ostatnim etapem projektu BLUE BEAM będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu do tego celu elektroniki dostępnej w każdym domu - zjawisk takich jak projekcje energetyczne - złe duchy, poltergeisty - co doprowadzi ludzi do szaleństwa i masowych samobójstw.

 Po "Nocy tysiąca gwiazd", światowa populacja będzie gotowa na "nowy porządek" bez względu na koszta.

 "Jest coś nierealnego w obserwacjach UFO, spotkaniach z obcymi, i próbach uprowadzenia. Coś niezbyt fizycznego. Tak, jakby wszystko działo się wewnątrz głowy obserwatora…

Niezidentyfikowane obiekty, dokonujące zadziwiających, często zaprzeczających fizyce manewrów,  zwrotów o 180 stopni, materializacji oraz dematerializacji, zmiany kolorów i kształtów, łączących się ze sobą, a następnie rozdzielających. Jedynym możliwym wytłumaczeniem tego jak one to robią jest to, iż nie robią tego w ogóle…

Nie mówię, że wszystkie obserwacje obiektów są jedynie mentalną iluzją czy jakiegoś rodzaju projekcją, lecz wierze, że wiele z nich nie jest realnych. I wierzę, że wszystkie mają jakiś psychiczno/iluzoryczny element. Niektóre obiekty udaje się złapać na taśmę lub radar. Inne są widziane przez setki ludzi na raz. Jeszcze inne pozostawiają po sobie ledwie przekonujące dowody swojego istnienia. Tak, więc są również jakieś fizyczne przejawy tych „rzeczy” .

 Ale czy zwróciłeś kiedykolwiek uwagę na to jak niewyraźne i rozmazane są zdjęcia i nagrania?

Prawie tak jak by statku prawie w ogóle tam nie było?

Jeżeli UFO są prawdziwe to gdzie ten solidny dowód?

Jeżeli rozbijają się wszędzie, to z pewnością ktoś trzyma Wenusjańską tablicę rozdzielczą w swojej piwnicy. Dlaczego nie wyciągnie jej?

Gdzie są wyraźne zdjęcia, nie będące jedynie fałszerstwem? - Jefferson Scott, “Are Aliens Demons?

  "Dr. Steven Greer jest dyrektorem Projektu Ujawnienie mającego na celu ujawnienie wszystkich faktów na temat UFO, pozaziemskiej inteligencji oraz zaawansowanych systemów energetycznych. W swoim artykule z czerwca 2002 roku ukazał w jaki sposób fałszywa inwazja obcych mogłaby być pokazana ludziom, tak aby Ci chętnie zrzekli się swej wolności i zebrali się wokół rządu w walce przeciw nikczemnemu ET. Greer ujawnił ostateczną kartę atutową rządu-Fałszywe zagrożenie z kosmosu. Od roku 1992 widziałem ten rękopis pokazany mi przez co najmniej tuzin głęboko wtajemniczonych. Oczywiście, na początku śmiałem się z tego, uważałem że to absurd. Dr. Rosin dał Projektowi Ujawnienie swoje oświadczenie, jeszcze przed 9/11. Następnie inni wyjaśnili mi dokładnie że obiekty wyglądające jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła.

Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Nie dajcie się zmylić!

Mieszanie faktów z fikcją, oraz przez preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z obcymi - w ten sposób plan zakłada stworzenie nowego, pozaziemskiego wroga. Ale kto będzie mądrzejszy?" - Paul Joseph Watson, „Order out of Chaos” (167)

Na koniec rozważmy teorię alternatywną dla zjawisk paranormalnych - tych związanych zarówno z fenomenem UFO, fenomenem super manifestacji energii duchowych, ze zjawiskiem nawiązywania kontaktów z bytami nie fizycznymi - tzw. channelingiem.

Jeśli przyjmiemy na chwilę, że wszystkie te zjawiska i zdolności małej wybranej garstki osób pochodzą z tego świata i to my - ludzie - jesteśmy ich twórcami, szybko okaże się, jak daleko w swoich planach zaszło kilkanaście najbardziej wpływowych rodów tego świata. Być może nawet fakt istnienia tego serwisu, na którym aktualnie przebywasz drogi czytelniku, w swoim propagowaniu tego typu zjawisk przyczynia się do popularyzacji tej tematyki, a stąd już tylko krok do ślepej wiary bez krytycznego osądu. Czy wobec tego słowa

"Chciałbym uwierzyć" nie powinny zostać zamienione na - "Chciałbym poznać Prawdę" ?

Osądź sam.

***

Opracowanie: Eurycide

www.paranormalne.pl

  Bibliografia:

 

Informacje na temat projektu BLUE BEAM zostały zebrane przez Serge Monast i opublikowane w roku 1994.

Serge Monast zmarł nagle na zawał serca podczas zbierania powyższych informacji.

Sam twierdził, że był zastraszany z uwagi na przekazywanie informacji o tajnych obozach śmierci.

 Serge Monast znany jest ze swoich publikacji na temat obozów koncentracyjnych na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Jego książka "UN Concentration Camps Program In America" dostepna jest w całości w postaci skanów PDF na stronie: http://www.scribd.com/doc/267911/UN-Concen...by-Serge-Monast

 

Pełna lista wszystkich jego publikacji znajduje się na stronie:

http://fr.wikipedia.org/wiki/Serge_Monast

--------------------

To czyny świadczą o człowieku a nie jego słowa, jak to mówią: piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami.

To jakim jesteś człowiekiem określa, co dałeś innym.

 -----------------------------------------------------

- Chcę poznać czym jest prawda.

- Dobrze, zatrzymaj się więc i pozwól światu przeminąć.