Mateusza 10:26 "... albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano."

Nasienie węża część III

Plany wyniszczenia białej populacji świata - dowody.

Ostatnie uaktualnienie: 10 Kwietnia 2016

Termin - ludobójstwo określa działania prowadzące do zniknięcia grupy z jakiegokolwiek powodu. Próba nie musi zawierać przemocy, może to być kombinacja strategii, która doprowadzi do wymarcia owej grupy. Malcolm Frazer -były premier Australii.

Zmuszanie potopu emigrantów z innych ras tylko i wyłącznie do państw o białej populacji oraz zmuszanie białych do asymilacji z nimi we wszystkich aspektach to ludobójstwo.

Ta część zaprezentuje wiele dowodów na to, że syjonistyczni Żydzi, czyli nasienie węża od wielu lat dąży do wyniszczenia rasy białej, czyli ludobójstwa białych, poprzez masową imigrację innych ras oraz mieszane małżeństwa.

 

Szwedzka Żydówka syjonistyczna, Barbara L. Spectre [EN] na Tweeterze, pokazując zdjęcie z przemowy Kamau Kambona.  [PL]  napisała jak wyżej, cytując tego ohydnego człowieka jako swojego przewodnika.

Spectre - Możemy to zrobić Kamau, ... każda podróż zaczyna się pierwszym krokiem,  musimy skończyć z tzw. białą rasą.

(Linki do tego zbrodniczego człowieka - nawoływanie do eksterminacji jest przestępstwem - szybko znikają, tutaj jest najnowszy.)

Barbara Spectre popełnia bardzo poważne przestępstwo nawołując do eksterminacji ludzi białych.

Popieranie tzw. multikulturalizmu jest także częścią planów eksterminacji. Władze Szwecji zostały zalane informacjami o tych przestępstwach nieludzkich planów i jak na razie wszystko wskazuje na to, że rząd Szwecji - to nie jest niespodzianka - również aktywnie bierze udział w wyniszczaniu białej populacji Szwecji. Szwedzi płacąc podatki sponsorując i rząd i osoby publicznie nawołujące do eksterminacji ludzi białych a rząd oficjalnie łamie międzynarodowe prawa realizując mordercze metody wyniszczania białej populacji Szwecji.

Barbara Spectre wyjaśnia, kto stoi za multi-kulti w Europie

Ciekawy artykuł Romana Nachta w tym temacie.

Biali ludzie to rak.

Wypowiedź w publicznym artykule Emily Goldstein -"Tak, różnorodność to pozbycie się białych ludzi (A to jest dobra rzecz.)" W tym linku zamiast artykułu mamy informację, że ów artykuł był raportowany przez społeczeństwo jako artykuł nienawiści i został on usunięty. Innymi słowy - cenzura pod pozorem przyzwoitości i poszanowania prawa. Po prostu Emily Goldsten znacznie przeholowała i zdecydowano, aby ową prawdę ukryć pod pozorem poszanowania prawa i genewskich rozporządzeń. Oczywiście Goldstein  nie stanęła przed sądem.

Zdania z jej artykułu.

 • Biali ludzie to rak.
 • Jestem niezwykle szczęśliwa, że rasa biała umiera i ty powinieneś umierać także.
 • Biali ludzie nie mają prawa do egzystencji.
 • Biali to rasizm, seksizm, homofobia, transfobia, antysemityzm, islamofobia oraz hetero patriarchalny kapitalizm.
 • Jest tylko jeden sposób na wyeliminowanie rasizmu, wyeliminowanie białych
 • Biali otrzymują swój deser - we właściwym czasie.

Profesor Harwardu, syjonista Noel Ignatiew także deklaruje potrzebę usunięcia problemu rasizmu, [EN] usunięcie rasy białych.

ONZ definiuje ludobójstwo w taki sposób.

"Rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich fizycznego zniszczenia w całości lub w części."

Obserwujemy działania wszystkich rządów państw białych dokładnie wiodących ich populację do stopniowego fizycznego wyniszczenia.

Rezultat poniżej.

Przed II Wojną Światową biali stanowili  25% populacji świata. Teraz jest nas 8.5%.

Rzecz jasna, że świat polityczny o tym doskonale wie, ale większość zwykłych zjadaczy chleba oglądających tylko i wyłącznie bzdury w skrzynce dla idiotów nadal nie ma o tym zielonego pojęcia.

Kilka linków do innych polskich materiałów w tym temacie.

RPA: przemilczane ludobójstwo

Cytaty wspierające ludobójstwo Białych

Coraz więcej ludzi protestuje przeciwko białemu ludobójstwu - film z polskimi napisami. Dobry tekst pod filmem!

Definicja z Wikipedii czym jest ludobójstwo.
''Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.''

Muhammad Ali: Nie wolno mieszać ras, ponieważ każda rasa jest inna, a mieszanie zabija je.

Psychotyczny plan ludobójstwa Białych – gwałćcie prawicowe kobiety i miejcie mieszane dzieci, mówi „francuski” lekarz.

SZOKUJĄCA PRAWDA - LUDOBÓJSTWO BIAŁYCH LUDZI W RPA - film z napisami. Żaden rząd syjonistyczny im raczej nie pomoże!

Kronika zagłady Niemiec — rosyjska muzułmanka donosi

Talmud jest podstawą syjonistycznej nienawiści

Jest oczywiste, że do aż takiej nienawiści potrzebne są bodźce oparte na 'świętym' tekście, którym dla Żydów jest właśnie Talmud. Z tych przyczyn owo bluźniercze dzieło nie jest masowo dostępne dla każdego goja, czyli nie Żyda.

Kilka 'doktryn' żydowskiego Talmudu.

Erubin 21b.

Talmud szczególnie definiuje wszystkich, którzy nie są Żydami, jako nie-ludzkie zwierzęta.

 
Ktokolwiek nie słucha rabinów zasługuje na śmierć i będzie ukarany przez poddanie gotowaniu w gorących benach w piekle.

Moed Kattan 17a.
Jeżeli Żyd jest skuszony by czynić źle, powinien pojechać do miasta tam, gdzie nie jest znany i tam robić źle.

Sanhedrynu 58b.
Żydzi są boscy: Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.


Jest takich cytatów znacznie więcej w tym linku - Talmud obnażony. Inny ciekawy artykuł - Zakazać Talmud jako mowę nienawiści

Talmud jest przyczyną takiej jaskrawej nienawiści Żydów do nie Żydów. Talmud nie jest narzędziem, ale skutecznie ucisza niektóre żydowskie sumienia i jest środkiem zapobiegawczym na odruchy tych sumień.

Nasienie węża jest także zmanipulowane przez Talmud, Kabałę i inne bliżej nam nie znane dzieła żydowskie, które na najwyższym szczeblu ukazują nam rzeczywistość - wiarę w Lucyfera i świadomość bycia jego nasieniem, które nie posiada szansy na zbawienie z powodu nie posiadania duszy ludzkiej i sumień. Oczywiście ich działania w pełni to potwierdzają.

Mamy więc kolejne potwierdzenie najstarszego proroctwa biblijnego o nasieniu węża.

Rodzaju 3:(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę. (BM)

Zasadnicza różnica pomiędzy nami, ludźmi a nimi polega na ich nieukrywanej nienawiści do nas. Nasza nienawiść do nich rodzi się dopiero w obliczu bliższego poznawania ich zbrodni. Kiedy zaczynamy orientować się, kim oni są i że nas z pasją nienawidzą, że nas okradają, okradają, oszukują, mordują, szkalują i nam szkodzą w każdym możliwym aspekcie naszego życia. Narasta w nas gniew, kiedy dowiadujemy się w co wierzą - o ich oddaniu się szatanowi, znanemu także pod imieniem Lucyfer.

Czczenie szatana wymaga stałych ofiar z niemowląt i dorosłych ludzi, których wiele elit syjonistycznych dokonuje ku czci szatanowi i robi to coraz bardziej otwarcie. Obejrzyj poniższy film, ukazujący wyraźnie, kto sprawuje rządy, wszystkie rządy w Polsce. Czy rządzą nami Polacy!? Czy kiedykolwiek w ostatnich 100 latach rządzi naszą ojczyzną Polacy?

Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego - mason, kryptosyjonista w Izraelu

Ludzie podobnego pokroju, czyli sataniści wszelkiej maści stawiają oficjalnie dwa pierwsze łuki ku czci Baala.

Jeden jest stawiany w Nowym Yorku, drugi buduje się w Londynie a prace mają być ukończone przed końcem Kwietnia 2016.

W czym tkwi problem?

Kult Baala to najbardziej zwyrodniały kult szatański na ziemi. Szczegóły w tym linku - Kult Baala.

Sataniści rozpoczęli przywracanie 'świętej' pamięci króla Oga z Baszanu - znanego z Biblii Nefilima, zabitego z rozkazu Boga oraz biblijnego słynnego króla Sancheryba, który z armią 80 tyś żołnierzy obległ Jerozolimę oraz publicznie lżył Boga Izraela. Tej samej nocy anioł pański zabił większość jego żołnierzy, a ten, po takiej sromotnej klęsce powrócił z kilkoma żołnierzami do siebie, gdzie został zamordowany przez własnych synów.

Najwyraźniej był to także Nefilim zwalczający Boga i jego Naród Wybrany. Sprawdź w Biblii: Biblia Mesjańska - 2 Kronik 32.

Różnorodność jest kodem ludobójstwa ludzi białych.

 • 1. Wmuszana imigracja tylko do białych państw.
 • 2. Wmuszana integracja do wszelkich białych miejsc
 • 3. Wmuszana jest także asymilacja - mieszane małżeństwa.
 • 4. Masowa propaganda przerywania ciąży dla białych kobiet. Rzeź miliona mordowanych dzieci rocznie w USA
 • 5. Masowe obowiązkowe szczepienia powodujące autyzm. 1 mln dzieci w USA w roku 2015
 • 6. Demonizowanie wszelkich tradycji i kultury rasy białej - masowa anty biała propaganda w mas mediach

Wszystkie te punkty to zbrodnie masowego cichego ludobójstwa rasy białej przez nasienie węża.

Nie jest to rzecz jasna dziełem przypadku ale jest to skrupulatnie zaplanowana akcja ogólnoświatowa, wytwarzanie krwawych stref wojennych w krajach arabskich oraz kierowanie i finansowanie środków transportu imigrantów do Europy, gdzie z kolei funkcjonuje sprawnie zorganizowana akcja asymilacyjna związanych z masą ludzi, którzy potrzebują kąta do spania, jedzenia, toalet i wielu innych podstawowych potrzeb.

To wszystko dzieje się w tzw. krajach ZOG-u. Zionist Occupied Government - Rząd okupowany przez syjonistów czyli... Anglia, Francja, Belgia, USA, Holandia, Szwecja, Polska, Austria, Niemcy i inne.

Jest to największa wojna psychologiczna od czasu powstania świata.

Rządy wszystkich państw europejskich zmuszające do akceptacji imigracji są bezpośrednio odpowiedzialne za zbrodnię masowego ludobójstwa, wyniszczania psychicznego i fizycznego rasy białej.

Owe rządy to właśnie nasienie węża - synagoga szatana, a ich akcja, to wypełnianie proroctwa z Księgi Rodzaju 3:15, cytowanego już wcześniej.

Kilka przemyśleń w tym temacie. Z angielskiego filmu - https://ww.youtube.com/watch?v=2zMzeKBEvaQ

Anty rasizm to kod - znaczy anty biały. Oni mówią, że to anty rasizm, ale mają na myśli - anty biały.

Nikt nie mówi, że czarne środowisko potrzebuje więcej różnorodności. Nikt nie mówi że azjatyckie środowisko potrzebuje różnorodność. Tylko białe otoczenie potrzebuje więcej różnorodności.

Nikt nie mówi że czarny kościół lub chiński kościół wymaga różnorodności, Jedynie białe kościoły wymagają większej różnorodności.

Duma czarnych czy azjatów jest zdrowa i normalna. Duma białych jest rasizmem.

Jeżeli czarna kobieta lub azjatycka chce chodzić na randki wyłącznie w swojej rasie, to jest akceptowane. Jeżeli biała kobieta chce się umawiać z białym mężczyzną, to nazywana jest k&*%ą.

Podczas lat nauki byłam nauczana, że wszystkie problemy na świecie wytworzyła biała rasa. Ale w zatrudnieniu biała osoba byłaby natychmiast zwolniona w przypadku bosa czarnego czy... syjonisty. Tego typu traktowanie dotyczy tylko białych ludzi.

Tylko białe dzieci są dotknięte taką polityką i dzieje się to tylko w białych krajach. Aztecy mordowali masowo amerykańskich Indian ale nikt nie mówi, aby Meksykanie mieli przyjmować masową imigrację do Meksyku.

Turcy spowodowali ludobójstwo około 1.5 miliona Ormian ale nikt Turków nie zmusza do akceptacji jakiekolwiek imigracji.

Afryka dla Afrykańczyków, Azja dla Azjatów, Izrael dla Żydów ale dlaczego... Europa musi być dla wszystkich!?

Władze twierdzą, że istnieje wielki problem rasowy ale dotyczy on tylko i wyłącznie krajów o białej populacji. Twierdzą także, że aby rozwiązać ten problem, należy zasymilować białych ludzi ze wszystkimi kolorami świata.

Gdybym publicznie powiedziała, że aby rozwiązać problem rasowy należałoby rasę czarnych wysłać do Afryki do czarnych ludzi, z Żydów do Izraela - byłby to... skrajny rasizm.

Anty rasizm to kod - anty biały.

"ludobójstwo niekoniecznie znaczy natychmiastowe zniszczenie narodu... Jest to raczej intencja skoordynowanego planu różnych działań skierowanych na zniszczenie zasadniczych fundamentów życia narodowych grup, w celu anihilacji owych grup" Rafael Lemkin

Zalew białych państw potopem ludzi nie białych, zmuszanie białych do akceptacji, asymilacji i integracji oraz poddawanie białych ludzi stałej anty białej propagandzie pod groźbą zwolnienia z pracy czy nawet uwięzieniem jest zbrodnią ludobójstwa według Prawa Międzynarodowego.

Według wszelkich praw międzynarodowych władze państw europejskich jak Szwecji, Norwegii, Niemiec, Anglii, Francji, Holandii, a także Australii, Nowej Zelandii oraz USA powinny być natychmiast aresztowane i postawione przed trybunałem w Hadze za zbrodnie ludobójstwa. Żyjemy pod pręgierzem zbrodniarzy!

Przecież to nie ma żadnego sensu!

Jeżeli rzeczywiście syjoniści wyniszczą całą białą rasę i napełnią wszystkie białe kraje Muzułmanami, kto będzie na nich pracował?

Najwyższe sfery syjonistyczne doskonale wiedzą, że ich plan nie powiedzie się do końca.

Ich najwyżsi dostojnicy z Watykanem włącznie doskonale znają plany Boga, znają także Jego wyrok za swe zbrodnie: za pedofilię, za niewypowiedziane cierpienia i śmierć milionów ludzi ludzi w ostatnich 200 latach niemal na wszystkich kontynentach.

Oni wiedzą, że dla nich zbawienia i życia wiecznego nie ma.  Oni nawet nie chcieliby żyć w prawdzie, sprawiedliwości i posłuszeństwie wobec Prawa samego Boga i byli traktowani na równi z... gojami bez możliwości picia ludzkiej krwi, gwałtów na dzieciach oraz bez możliwości składania krwawych ofiar z dzieci i niemowląt. Dlatego oni wybierają świadomie śmierć.

Z tych przyczyn będą oni kontynuować owe zbrodnie do punktu, w którym w obronie Narodu Wybranego oraz reszty rasy białej wystąpi publicznie i osobiście Bóg oraz jego Syn, Isus Chrystus.

Ataki na Lud Boży już są bardzo zaawansowane i nasza zagłada postępuje w zastraszającym tempie. W takiej niebezpiecznej sytuacji dla nas możemy się więc spodziewać w każdej chwili drastycznej i energicznej reakcji naszego Boga, który zapewnił nas przysięgając na siebie, że ponownie odrestauruje Naród Wybrany i wprowadzi go wraz z Isusem Chrystusem do Ziemi Obiecanej.

Ratuj nas Boże od wyniszczenia i wybacz nam wszystkie nasze grzechy bałwochwalstwa i nieposłuszeństwa.

Niech tak się stanie, nasz umiłowany Boże i Panie!!!

Nasienie węża część 1.
Nasienie węża część 2.
Najciekawsze dokumenty na temat nasienia węża.

Napisano:  10 Kwietnia 2016

Ostatnie uaktualnienie: 10 Kwietnia 2016

www.zbawienie.com

www.proroctwa.com

http://www.youtube.com/thewordwatcher

Copyright © 2009 TheWordWatcher