Oszustwo rzekomego wszechświata

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Dopiero teraz wiemy, dlaczego nas oszukują

Największe szatańskie oszustwo - Ziemia jest kulą. Dopiero teraz stanie się oczywiste i zrozumiałe, jeżeli poznamy przyczyny tego oszustwa. Jest to szatański pomysł a sataniści 'odkryli' Ziemię jako kulę. Czy istnieje ku temu logiczna przyczyna? Jest ona znana, ale nie jest ona zrozumiana przez większość.

Ziemia kula 'potwierdza' olbrzymi świat w Kosmosie, zamieszkany przez wiele różnych cywilizacji oraz rzekomo różnych rodzajów życia, stworzonych przez różnych 'bogów'.

To podważa samego Boga oraz uderza w Biblię, która nie mówi nigdzie o Ziemi kuli.

Ziemia kula pozwala nas oszukiwać o groźbie inwazji obcych na Ziemię. Isus oraz Bóg mogą być nazywani Obcymi, którzy chcą nas wszystkich eksterminować. Sataniści będą próbować świat o tym przekonać, jeżeli Bóg im pozwoli na owe kłamstwa.

Zwróćmy uwagę na 'postęp kosmiczny' NASA, który jest absolutnie kłamliwy oraz zerowy. Od oszustwa wylądowania na Księżycu, 'technologia' NASA wcale się nie zmieniła. Dlaczego?  Oni mają na to doskonałą odpowiedź.

Powiedzą nam, że nie byli na Księżycu z powodu... obcych. NASA podobno posiada latające spodki, których my nie znamy. Jest sporo dowodów na latające w dzień czy w nocy nieznane nam obiekty, które nie pochodzą z kosmosu, do którego nie ma dostępu.

Ziemia jest całkowicie zamkniętą planetą, a władze bronią nam zbadania Antarktydy, abyśmy nie poznali prawdy.

Większość świata całkowicie wierzy w szatańskie kłamstwa. Obecne loty w 'kosmos' są dziecinadą, ale świat w to nadal wierzy. Jest jednak poważna możliwość, że istnieją latające talerze, wykonane nie znanymi nam technologiami, które są ukrywane przed nami.

Sprawdźmy dotychczasowe NASA filmów nieudanych lotów 'kosmicznych'.

Kompilacja awarii i wybuchów rakiet (2016-1942)

Z taką 'technologią' oni byli sześciokrotnie i bezbłędnie na Księżycu?

Odbyło się 6 załogowych lotów na Księżyc. 12 wysoce wyszkolonych astronautów było już na Księżycu.

Oto wyjaśnienie TEORETYCZNE, dlaczego nie ma żadnego postępu w technologii kosmicznej, ponieważ jest on przed nami ukrywany, a pokazuje się nam prymitywne rakiety. Latające spodki dzisiaj nie są żadnym problemem, ale są one przed nami ukrywane.

Dodajmy do tego triki zdjęciowe, latające talerze czy innego rodzaju pojazdy, a widzimy świat przygotowany na 'pokazanie' nam z pomocą szatana i upadłych aniołów 'technologii' kosmicznej oraz 'kosmitów', których można użyć jako znanych 'obcych' z podziemnych amerykańskich baz.

Area 51 jest jedną z wielu USA baz podziemnych. Lista podziemnych USA baz. EN.

W ten sposób wzięcie do Nieba będzie uznane jako... porwanie przez obcych. Dlatego ONI mówią o porwaniu a nie o wzięciu do Nieba. Nie wiemy, czy Bóg im na to pozwoli, ale z innych źródeł także pojawiają się potwierdzenia tych tajemniczych, szatańskich planów.

Najprawdopodobniej Bóg powstrzyma ich kłamstwa. Biblia o czymś takim nie wspomina, czyli nie obawiajmy się. Dodajmy jeszcze do tego szczepienia Covid-19, które nas programują i to zdalnie a to wszystko zaczyna mieć wielki sens!!!

Wiele filmów nawiązuje właśnie do obcych i do pojazdów, które oni przed nami ukrywają. To także ma w tym wszystkim sens! Obcy nas wyzwolą! A to eliminuje Boga i Isusa z naszych umysłów. Nie dajmy się więc na ich oszustwa nabierać! Czuwajmy!

Co spotkałoby rządy, gdyby odrzuciłyby ziemię kulę? Takie rządy przestałyby istnieć! Władza na świecie jest ściśle kontrolowana przez siły szatana i demony, ponieważ oni mają w tym oszustwie niejeden ważny cel.

Szatan planuje odwrócenie uwagi ludzi od wzięcia do Nieba ludzi wybranych przez Boga oraz do zatajenia już bardzo bliskiego powrotu Boga na Ziemię, w celu sądu Boga nad światem oraz Isusa naszego Króla, który także będzie brał w tym udział.

Płaska Ziemia jest podstawą nauki, niszczącej fałszerstwa szatańskie.

Temat płaskiej Ziemi jest do tego stopnia znienawidzony przez nasienie węża,, że sataniści dostają  szału słysząc, oglądając, czy czytając cokolwiek o płaskiej Ziemi.

Dopiero teraz jest oczywiste, dlaczego świat szatański tak się drastycznie oparł na kłamstwie Ziemi kuli oraz na olbrzymim Kosmosie.

Płaska ziemia całkowicie niszczy wiarygodność szatana, władz, mediów a także najwyższej rangi 'naukowców' nasienia węża.

Dlatego w każdej dyskusji o płaskiej ziemi widzimy olbrzymie emocje satanistów, a filmy na YouTube są już drastycznie cenzurowane.

Dlaczego cenzurować taki 'nonsens', skoro łatwo go udowodnić!?

Żaden naukowiec nie otrzymał Nobla za dowód, że Ziemia jest kulą!

W tym linku mamy wyjątkowego człowieka, który nie jest w stanie przedstawić absolutnie żadnego rzeczywistego dowodu Ziemi jako kuli. Nie jest ani naukowcem, ani nie potrafi prawidłowo się wypowiedzieć, ale uważa się za... naukowca, który nam 'udowadnia' Ziemię kulę.

Obejrzałem do czasu 8:12 i nasłuchałem się tylu kłamstw, braku jakiekolwiek wiedzy, braku jakiejkolwiek kultury, która za miast wyszydzania nas nie podaje nam ani jednego solidnego dowodu na Ziemię kulę. Ten dziwaczny pan na pewno nie jest ani naukowcem ani kulturalnym człowiekiem.

Podał on wiele kłamstw, ale nie udowadniających Ziemię jako kulę, ale twierdzi on, że można w Polsce uzyskać pozwolenie na wyjazd na Antarktydę. Ja też mogę wydać takie pozwolenie, ale... czy ochrona Antarktydy owe 'pozwolenia' zaakceptuje? YouTube nie cenzoruje jego bełkotu ale bardzo cenzuruje mnóstwo filmów o Ziemi płaskiej, cenzury, która chroni kłamstwa o Ziemi kuli.

Czy to mój wymysł, czy ten pan rzeczywiście pracuje dla szatana?

Wielu ludzi straciło zaufanie do władz z powodu ich ciągłych kłamstw. Kłamstwa są chronione przez cenzurę, która jest mieczem kłamstwa. Dodajmy do tego lichwę oraz arcydzieło 'medycyny' Covid-19 a zobaczymy rzeczywisty obraz zbrodniczych i zawsze kłamliwych władz świata.

Oszuści szatańscy świata; naziści, komuniści czy socjaliści, dla ochrony swych kłamstw zawsze posługują się kłamstwem oraz... zabezpieczeniem kłamstw - cenzurą.

Cenzura chroni wszystkie kłamstwa.

Szatański blog o gościach z Kosmosu!

Oto jego okultystyczny znak, bardzo podobny do znaku z... Ukrainy. Jest to symbol sekty Raelian Ruch, z którym najprawdopodobniej są powiązani wszyscy światowi sataniści. Link do witryny w języku polskim. https://www.rael.org/pl/

W tym linku mamy krótką historię tej organizacji. https://www.rael.org/pl/organizacja/  Według tej witryny, Elohim to goście, nasi stworzyciele z Kosmosu. W rzeczywistości są to szatan i jego aniołowie.

Założycielem tej witryny jest prorok Rael Maitreja.

Ostatni Prorok RAEL Rael Maitreja jest ostatnim wysłannikiem naszych pozaziemskich stwórców Elohim. Podobnie jak Mojżesz, Budda, Jezus i Mahomet, ostatni prorok Rael otrzymał misję głoszenia ostatecznego przesłania od Elohim do wszystkich ludzi na Ziemi.

Co jest niezwykle ważne; Rael jest to część imienia samego szatana.

Oryginalne biblijne imię szatana brzmi Gad-rael, czy też Gadrael. Gad oznacza węża!

1 Henocha 69:6 Imię trzeciego jest Gadrael. Ten pokazał wszelkie śmiertelne ciosy synom ludzkim. On zwiódł Ewę i pokazał ludziom oręż śmierci: tarcze, pancerze i miecz do zabijania i wszelki śmiertelny oręż ludzi. 7 To z jego poduszczenia to wszystko przyszło na mieszkańców ziemi od owego czasu aż na wieki wieków.

Zwróćmy uwagę na oczywistą dla wielu z nas wiedzę. Wszystkie religie, kościoły, sekty czy jakiekolwiek inne grupy religijne są zorganizowane (lub przejęte) przez szatana i zawsze przez niego kontrolowane. Każda religia ma w tym swój osobny, ale nadal szatański cel.

Witryna ta jest poważna i pozornie to wygląda na jakiegoś człowieka, który chce zwrócić na siebie uwagę. To jest zbyt mocne i poważne, zwłaszcza z powodu używania imienia szatana, Raela. Na coś takiego każda osoba musiałaby otrzymać od szatana pozwolenie.

To jest dowód poważnego celu witryny. Także jej plany ukazują nam strategię szatańską, która to nam doskonale wyjaśnia, dlaczego szatan planuje swoje posunięcia właśnie w taki sposób. To wszystko doskonale do siebie pasuje, czyli to nie jest jakiś przypadek.

Dopiero w tym świetle staje się zrozumiałe, dlaczego szatan oszukuje nas Ziemią kulą oraz nieskończonym kosmosem. Ponieważ taka nauka odrzuca Boga oraz Isusa. Taki jest między innymi cel tego kłamstwa.

Jest to ostania szansa opozycji szatana do Boga i Jego planów.

Cała desperacka strategia szatana, czy też GadRaela polega na kłamstwie o Ziemi kuli, które umożliwia istnienie olbrzymiego wszechświata oraz wielu 'bożków', Elochim. Jak do tej pory, kłamstwo o Ziemi kuli podbiło cały świat, pomimo braku jakikolwiek dowodów.

Wszystkie znane nam dowody płaskiej Ziemi są całkowicie przeciwne szatańskiej narracji. Co jest najważniejsze, łatwo je jest sprawdzić oraz zrozumieć. Sprawdź wiele dowodów na płaską Ziemię.

Wszystkie działania tego 'proroka' szatańskiego prowadzą nas do zupełnego absurdu. Według niego, Bóg nie istnieje ale istnieją szatańskie Elochim i to one uzurpują sobie władzę nad całym światem.

W tym linku mamy ich plany 'odrestaurowania' ludzkości po polsku. Nazywa on ten paszkwil - Inteligentnym Projektem... bez jakikolwiek dowodów na Ziemię kulę. Jeżeli Ziemia nie jest kulą, to Elohim, nie istnieją. Chyba, że nazywamy je... demonami ziemskimi.

Krótkie streszczenie tego oszustwa

Pierwszym problemem jest natychmiastowy atak na Biblię. Bóg to Elochim. Pominąłem, mnóstwo stron komentujących Biblię, ponieważ Biblię znam bardzo dobrze a oni ohydnie o niej kłamią. Tego się oczywiście powinniśmy spodziewać.

Satanista cytuje z Kodeksu Leningradzkiego, 'znalezionego' roku 1838!

Głównym problemem jest to, że owi Elochim nie oczyścili Biblii od niczego, ale sami próbują zanieczyścili. Ludzie nie znający Biblii tego nie zauważą, ale znany jest szatański przekład Biblii, czyli 'przekład' satanistów, zwany Biblią Hebrajską.

Ten przekład jest masowym oszustwem niemal wszystkich fałszywych religii, które właśnie stawiają na tzw. Kodeks Masorecki, który pojawił się dopiero w roku 1838. Wikipedia także to potwierdza.

Biblia nigdy nie była przetłumaczona na inny język, poza językiem greckim.

Oryginalny język się podobno nie uchował, a Izraelici mówili po opuszczeniu babilońskiej niewoli aramejskim ale szybko przeszli oni na język grecki oraz zaczęli używać także greckiej wersji Tory. Trwało to aż do czasów Isusa. Do dzisiaj się mówi o Chrześcijańskich Pismach Greckich.

Isus czytał Septuagintę LXX po grecku do Izraelitów w Izraelu, którzy także mówili po grecku. Żadne inne tłumaczenia nigdy nie były używane aż do momentu 'znalezienia' Kodeksu Masoreckiego. To on jest we wszystkich najważniejszych miejscach poważne skażony przez Żydów.

I właśnie tym 'przekładem' posługują się 'bogowie' szatańscy z innych planet.

Darowałem sobie dokładne przeczytanie tego paszkwilu szatańskiego, który oni nazywają 'Biblią'. Zachęcam do uważnego przeczytania wstępu do Biblii Mesjańskiej.

Narracja 'dokumentu' to znane kłamstwa

Oni wierzą w broń atomową, o której wiemy, że ona nie istnieje i jest na to masa dowodów. Hiroszima i Nagasaki były zniszczone przez masowe naloty bombowe a broń atomowa nigdy nie była użyta. Ona nigdy nie istniała, nie istnieje i jest niemożliwa do zrealizowania.

Władze i media wierzą w Ziemię kulę i w niemal wszystkie obecne szatańskie doktryny, które już wielu z nas dobrze zna. Znamy szatański system tak dokładnie, że nie ma szans na to, abyśmy w cokolwiek satanistom wierzyli, ponieważ ich wiarygodność była i jest nadal równa zeru!

Sprawdźmy ten artykuł o prawdomówności szatana i jego upadłych aniołów.

Nasza sytuacja jest jeszcze gorsza! Musimy zdać sobie sprawę z tego, że jedyna Prawda na Ziemi pochodzi wyłącznie z Biblii. Wszystkie inne organizacje, media, władze teraźniejsze czy też przyszłe, nauka, oraz wszelkie media mówią nam i  zawsze będą mówić wszystko, oprócz Prawdy.

Podobnie jest Raelem. Cokolwiek nie przeczytamy w jego artykule, natychmiast zadajmy sobie proste pytanie. Czy istnieją jakiekolwiek dowody na wiarygodność jego tekstu? Czy mamy jakikolwiek poważny dowód na to, że Ziemia jest kulą?

Pobierz za darmo jego księgę! Zacznij ją czytać i zacznij szukać jakikolwiek dowodów na cokolwiek, co przeczytasz. Oczywiście wszystkie cytaty z Biblii są według tłumaczenia Masoretów i są na domiar złego także pozmieniane przez Raela.

Nic nie ma sensu i nic nie posiada absolutnie żadnej wiarygodności. Wszystkie kłamstwa obecnego świata są właśnie w księdze, nawet wierzy się w broń jądrową i wszystkie oszustwa wszystkich rządów. Znacznie przyjemniejszym byłoby czytanie Gazety Wyborczej, ponieważ czasami jest ona nawet... wesoła!

Podsumowanie...

To wszystko ukazuje nam kolejne kłamstwo tego świata ze źródła GadRaela, który do dzisiaj nie był w stanie czegokolwiek zarzucić Bogu! On się ukrywa przed nami oraz nadal faszeruje nas mega kłamstwami, w które nawet jego słudzy nie wierzą, ale stoją nadal po jego stronie.

Przyczyna takiego ich postępowania jest oczywista. Oni nie są w stanie żyć w prawdzie i  w posłuszeństwie wobec Bożych Przykazań. Ponieważ zdecydowana ich większość to pedofile, zboczeńcy wszelkich maści i oni wolą śmierć niż podporządkowanie się Bogu!

Oto przyczyna takiego postępowania nasienia węża.

W tym szczególnym przypadku, szatan nie będzie miał większej szansy na rozpowszechnienie swoich kłamliwych planów, ponieważ będzie on zmuszony do oddania władzy Bestii. Biblia nie zapowiada nam niczego, co kłamliwie zapowiedział na tej witrynie sam szatan.

Niemniej to może się nieco rozwinąć, ale czasu już nie mamy zbyt wiele, z powodu bardzo bliskiego wzięcia do Nieba oraz do powrotu Isusa na Ziemię w celu zgromadzania wspólnego wraz z Bogiem Narodu Wybranego oraz wybierania 144.000 wspołkróli.

Ta witryna GadRaela to najwyraźniej ostatnia szatańska próba, jak zwykle nieudana, która zbyt daleko nie zaszła i nigdy już nie zajdzie.

Czuwajmy....