Uaktualnienie: 14 Listopada 2020

Wreszcie zrozumiałem, o co w rzeczywistości toczy się walka na tym szatańskim świecie. Ukazał się film na YT, wstawiony ponownie (to jest raczej cud!), który ujawnia nam wiele elementów konspiracji szatańskiej, ale pod zupełnie innym kątem. Mówiąc wprost, człowiek produkujący ten film nie ma pojęcia, do czego to zmierza i bez Biblii on się nigdy tego się nie dowie, ale wie on wystarczająco, aby nam ukazać nie ukrywane przed nami  szczegóły, na których opiera się ten perfidny szatański spisek.

Weźmy pod uwagę następujące oświadczenie pseudo doktora Fauci. On twierdzi, że nadchodzi druga fala Covid-19 pod koniec Grudnia, nieco większa i mocniejsza a także będzie trzecia fala około 20 Lutego przyszłego roku i ta fala będzie szczególnie niebezpieczna i duża ilość ludzi straci życie.

Dlaczego rządy na całym świecie są posłuszne zaleceniom dr. Fauci? On nawet nie ma Nobla i nie posiada on żadnej rządowej pozycji w żadnym państwie!

Zastanówmy się dobrze nad twierdzeniami Fauciego. Czy Fauci jest prorokiem czy też szarlatanem? A może jest wróżbitą czy może fałszywym prorokiem? A prorokował przecież miliony ofiar w Marcu tego roku! Czyżby się mylił? To skąd on wie, co się wydarzy i jakie ma na to dowody naukowe? A może... władze planują realizację jego... rozkazów? Jakim cudem 'proroctwo' Fauciego pierwszej fali Covid-19 się nie spełniło?

Dlaczego w obecnej chwili mówi się w mas mediach wyłącznie o nowych przypadkach zakażeń uzyskiwanych przez nie funkcjonujący prawidłowo PCR! Sam noblista i lekarz, Kary Mullis [EN] oficjalnie powiedział nas filmie, że jego wynalazek nie jest przeznaczony do stawiania jakiekolwiek diagnozy. Obecnie nikt nie mówi na całym świecie o ilości osób umierających na wirusa ale mówi się wyłącznie o rzekomych zakażeniach uzyskiwanych błędnie z niewłaściwego urządzenia, PCR!

Przecież to, co już wiemy to jedna olbrzymia masa spekulacji oraz otwartych kłamstw syjonistycznych rządów i ekspertów. Co jest wiec ich celem?

Wiemy doskonale, że ekonomię świata zniszczyły właśnie władze i banki szatańskie z polecenia tych, którzy chcą to rzekomo naprawiać.

To rządy i banki z rozkazu szatana spowodowały obecny chaos na całej ziemi. Nie ma zbrodni na świecie, która nie byłaby dokonana przez światowe rządy pod rozkazami szatana.

Do czego więc dążą szatańskie rządy i banki? Do zautomatyzowania wszystkich ludzi na świecie, czyli dążą do totalnej kontroli ludzkich umysłów.

Chcą oni pozbawić całą ludzkość oryginalnych genów Boga i tym samym wiary w Boga.

W jaki sposób oni chcą to osiągnąć? Aby zmienić system DNA człowieka chcą oni wszczepić nam inny rodzaj DNA, który zacznie zmieniać stopniowo nasze oryginalne DNA. A to spowoduje zupełnie inny sposób myślenia i działania ludzi. Z pomocą przyjdzie SI czyli sztuczna inteligencja komputerowa, która będzie najprawdopodobniej manipulowana przez demony oraz ludzi.

Już wiemy, że SI jest kontrolowana przez demony i można to łatwo udowodnić. Siri czy  Alexa są w świecie zachodnim doskonale znane. Ale są one szczególnie znane z jednej szczególnej cechy, która charakteryzuje ich orientację polityczną oraz... religijną. Alexa jest znana jako najbardziej doskonała SI, która najwyraźniej posiada szczególną orientację, ponieważ stoi ona bardzo wyraźnie po stronie rządów szatańskich oraz po stronie szatana. Jest oczywiście przeciwko Bogu i Biblii. Dowody na zachodzie są powszechnie znane i jest wiele filmów ukazujących 'religijność' Alexy! Są także poważne ostrzeżenia prze ewentualnym opętaniem. Na tym pracuje znany wielu z nas Elon Musk!

Jak można zmienić nasze DNA?

Trzeba spowodować pseudo pandemię Covid-19 i zmusić ludzi do pierwszej fali szczepień, których celem jest początkowe przygotowanie naszego DNA na dalsze jego modyfikacje. Już się mówi o potrzebie co rocznych  szczepień. Fałszywy Covid-19 jest głównym elementem realizacyjnym tej popełnianej zbrodni i to wyjaśnia nam, dlaczego pomimo mnóstwa dowodów przeciwko chorobie i metodom leczenia przez olbrzymią ilość lekarzy i doktorów, nawet z nagrodami Nobla, żaden rząd nie odstępuje od tej powszechnej i zbiorowej głupoty rządowej.

Dla nich nie ma żadnych dowodów czy argumentów i to jest właśnie dowodem na to, że nie chodzi wcale o Covid-19 ale celem jest zupełnie coś innego, coś znacznie gorszego.

Covid-19 jest pretekstem do masowych światowych szczepień całej ludzkości.

Najgłupsza i najbardziej naiwna część społeczeństwa da się zaszczepić i po kilku tygodniach będzie nam mówić, że to im krzywdy nie zrobiło. Dlatego będą to robić stopniowo. Po pierwszej fali szczepień rządy zaczną bardziej agresywnie dążyć do drugiej serii szczepień a nawet trzeciej, aby dokończyć swego programowania naszego DNA. W rezultacie dojdzie do unifikacji człowieka z SI oraz z demonami, które pozbawią nas wiary w Boga i będziemy praktycznie robotami kontrolowanymi przez SI oraz przez demony.

Reset finansowy czy też innych 'cuda' przekupnych rządowych zbrodniarzy to jedynie akcesoria, które mają im ułatwiać ową szatańską robotę, oraz całkowicie uśpić naszą czujność.

Obecnie mówi się wiele o monetarnym resecie, którego celem jest przekupienie nas do uległości w szczególności  do szczepionek.

Ten film nam rzuca światło, do czego dąży szatan i jego szatańska kilka, jak Soros czy Klaus Schwab - szef World Economic Forum, główne postacie planowanej zbrodni przeciwko ludzkości.

Klaus Schwab to główny herszt szatana na ziemi.

Dla nas najważniejsze jest to, że Bóg już nigdy nie pozwoli na jakiekolwiek zbrodnicze działania szatana przeciwko Narodowi Wybranemu i nikt ze Słowian nie będzie zmuszony do szczepień.

Bóg to powstrzyma, aczkolwiek ucisk będzie szedł w tym właśnie kierunku.

Wszystkie inne działania szatana i jego armii masonów i Iluminatów są jedynie próbą odwrócenia naszej uwagi od tego problemu, który jest największym zagrożeniem dla ludzkości od początku istnienia człowieka na ziemi.

Jeszcze raz zachęcam do przeczytania reszty tego artykułu na temat szatańskiej kontroli WSZYSTKICH rządów, które powodują stopniowe AKCEPTOWANIE wszystkich szatańskich wynalazków, jak LGBTQ i genderyzmu, które prowadzą nas wprost ku anihilacji. A takie światowe wsparcie ludobójczych ideologii bezdzietnej ludzkości prowadzi nas powoli ale ze 100% pewnością ku zagładzie.

Wielki Ucisk będzie się wzmagał, najpierw ze strony szatana, potem szatan upadnie z woli Boga i władzę nad światem przejmie Bestia, która początkowo pozornie stanie po naszej stronie a nawet stanie pozornie po stronie Boga.

Objawienie 13:11 I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

To nas powinno wyraźnie ostrzec przeciwko działaniom szatana oraz przeciwko rządom całkowicie podporządkowanym szatanowi. Prostym dowodem owego satanizmu jest niemal doskonała synchronizacja wszystkich rządów świata, które posłusznie realizują ten szatański plan. Nawet Trump, czy wygra te wybory czy też nie, stoi bardzo wyraźnie po stronie szatana i nie zrobił absolutnie żądnego kroku przeciwko Covid-19 a zwłaszcza przeciwko szczepieniom.

Nigdy nie wierz żadnej władzy, ponieważ ZAWSZE pochodzi ona od szatana.

Zakłamane wybory w USA to w pełni potwierdzają i potwierdzają Stalina, który powiedział: "...nie ważne kto i jak głosuje. Ważne jest kto glosy liczy!" Druga fala szatańskiej ideologii stosowanej przez Bestię będzie identyczna. Jedynym naszym Przyjacielem jest Bóg! Należmy więc także do Niego i do Syna.

Poniżej oryginalny artykuł okazujący nam rzeczywiste poddanie się wszelkich władz... szatanowi oraz posłuszną realizację szatańskich planów. Nie słuchajmy tego, co mówią, ponieważ oni zawsze kłamią, ale patrzmy na to, co oni w rzeczywistości robią. Bądźmy także pewni, że Bóg obiecał nam całkowitą ochronę przed szatanem i jego rządami. Szatan utraci z tego powodu swoją władzę nad światem!

Spójrzmy na światową historię owych szatańskich rządów. Poniżej oryginalny artykuł o ich masowych zbrodniach....

Rząd twoim największym wrogiem!

Do niedawna większość ludzi uznałaby taki tytuł za typowy objaw poważnej choroby psychicznej. Ale w świetle obecnych wydarzeń trzeba podejść do tego w taki sposób.

Jeżeli nie wierzysz, że rząd jest twoim wrogiem, to coś jest z tobą nie tak!

Ostatnie wydarzenia - wybory w USA oraz Covid-19 są bezspornym dowodem na to, że rządy są kontrolowane przez szatana i zupełnie zwariowały ukazując nam swoje rzeczywiste oblicza.

Dlatego Google, YouTube, Twitter, Facebook i inne mniejsze komunistyczne platformy rzekomo niezależnych mediów cenzurują już niemal wszystko, jak to cenzurowano w komunistycznej Rosji czy Polsce. Celem ich jest zapędzenie cię z powrotem przed TV, abyś doszczętnie zgłupiał!

Historia świata to historia rządzących i krwiożerczych psychopatów, którzy istnieją niemal wyłącznie po to, aby okradać, rabować, mordować, gwałcić, a także wielbić szatana mniej lub bardziej otwarcie. Dopiero ostatnie wydarzenia, działania Trumpa oraz Covid-19 spowodowały drastyczną cenzurę Internetu. Boją się prawdy?

Niewiele było wyjątków pośród władz, jak Adam - pierwszy człowiek na ziemi, Noe, Mojżesz, Dawid czy największy władca na ziemi, jaki kiedykolwiek istniał, król Izraela, Salomon. To się przed nami ukrywa jako rzekomy mit!

Jeden człowiek, król Izraela który wprawiał w zdumienie cały współczesny jemu świat. Jego rządy zapowiadały przyszły jeszcze większy dobrobyt, pokój i szczęście Narodu Wybranego, którym w Królestwie Bożym będzie rządził sam Isus Chrystus (Mesjasz).

I Królewska 10:21 Wszystkie kielichy króla Salomona były ze złota, także wszystkie przybory w Leśnym Domu Libańskim były ze szczerego złota, nic nie było ze srebra, gdyż srebro w czasach Salomona za nic było uważane, 22 Gdyż król posiadał okręty, które płynęły do Tarszysz morzem wraz z okrętami Chirama; raz na trzy lata przypływały okręty z Tarszysz, przywożąc złoto i srebro, kość słoniową, małpy i pawie. 23 Tak tedy król Salomon bogactwem i mądrością przewyższał wszystkich królów ziemi 24 I cały świat pragnął oglądać Salomona, aby słuchać jego mądrości, jaką Pan włożył w jego serce. 25 A wszyscy oni przynosili rokrocznie swoje daniny, naczynia srebrne, naczynia złote, szaty, broń, wonności, konie, muły. Przeczytaj cały rozdział. [BM]

Rzekoma potrzeba światowego rządu jest czystą wyimaginowaną iluzją oraz kolejnym masowym oszustwem wykreowanym przez psychopatów, którzy uparcie dążą do szatańskiego NWO. Owszem, świat wymaga drastycznych zmian, ale owe zmiany są konieczne właśnie z powodu rezultatów rządów komunistycznych i bezbożnych pasożytów, którzy rujnują naszą ziemię, atmosferę oraz wyniszczają zwierzęta, owady, oraz wszystko co żyje, z rodzajem ludzkim włącznie.

Największym problemem świata są rządy i media! Zawsze tak było i jest tak nadal!

To nie my, zwykli ludzie niszczymy ziemię. To ONI są rzeczywistymi niszczycielami całej ludzkiej cywilizacji. Niestety rządy sprawują sami szaleńcy!

Rzekome przeludnienie to także ich kłamliwy wynalazek. Proste wyjaśnienie rzekomego przeludnienia - największy przyrost naturalny posiadają najbardziej ubogie państwa na ziemi. Jest to jedynie pozornie nielogiczne. Z powodu braku emerytur - ponownie wina rządów - wytworzyły się kultury, które zdają sobie sprawę z tego, że jeżeli nie będą oni mieli większego potomstwa, które zadba o rodziców w ich podeszłym i trudnym wieku, rodzice będą umierać w bólach z głodu i chorób, ponieważ na władze można jedynie liczyć, że coś od nich wezmą a nie że, coś im dadzą.  Oczywiście wzrostowi populacji i konsumpcji są winne zachłanne, mordercze i bezlitosne władze!

Weźmy pod uwagę zbrodnie rządów. Europa straciła populację z 25% po II WŚ do zaledwie 7% obecnie. A oni dążą do dalszej depopulacji oraz liczą na III WŚ, która wymorduje miliony ludzi w USA i w Europie. Po to właśnie sprowadzono imigrantów, czekających na rozkazy rządów!

Wojny spowodowane przez władze wymordowały w ciągu 300 lat około 400 mln ludzi.

Ich grabieżcza i mordercza gospodarka rujnuje cały świat wraz z wszelkimi zasobami naturalnymi. Zamiast pozwolić światu na wszystkie możliwe wynalazki czystych i bezpłatnych niemal energii, psychopatyczni władcy świata sprzedają nam brudną i śmierdzącą ropę za niezwykle wysokie ceny, które także powodują wysokie ceny transportów wszystkich towarów, które także są z tego powodu zawyżane. Wszelkie wynalazki bezpłatnej energii są patentowane i blokowane. Za próby zrobienia samochodu na wodę czy elektrycznego możesz skończyć w więzieniu albo... w grobie. Są kategoryczne zakazy nawet publikowania informacji o bezpłatnej energii.

Weźmy także pod uwagę olbrzymie kradzieże naszych ciężko zarobionych pieniędzy przez zachłanne władze, które każą nam płacić za ziemię, którą stworzył Bóg. A oni żądają setek tysięcy dolarów za miejsce do postawienia domu. A to powoduje dalsze sposoby masowej grabieży dla lichwiarzy, którzy pożyczają nam te pieniądze na lichwiarskie odsetki. A przecież to oni drukują pieniądze, więc po co żądać pieniędzy od nas, skoro można je drukować?

Sam druk pieniędzy to kolejne mega oszustwo. Przecież złoto jest najbardziej wygodnym środkiem płatniczym od tysiącleci. Nie można go niczym podrobić! Natomiast drukowane papierowe pieniądze aż proszą się o fałszerstwo! No i fałszowanie walut trwa od dnia, w którym zaczęto drukować banknoty i wybijać w mennicach monety z tanich metali. Wyjaśnia się nam, że złodzieje mogą nas okraść. A władze nas nie okradają i to znacznie lepiej niż przypadkowy złodziejaszek? Gdyby był powszechny dobrobyt - nie byłoby przecież masowych kradzieży.

Wyobraźmy sobie bezpłatną ziemię (była zawsze bezpłatna w Rosji i w Polsce za komuny) bezprocentowe pożyczki w złocie, pojazdy napędzane wodą lub elektryczno-magnetycznymi silnikami. Zresztą, po co mielibyśmy jeździć do pracy samochodami. Bezpłatny transport czy tramwajowy, czy metro czy nawet lotniczy byłby normalną rzeczą.

Niewielu zwykłych ludzi dążyłoby do wysokich stanowisk w pracy i cieszyłoby się bezpiecznym życiem bez zbytniego strachu przez wypadkami samochodowymi czy innym rodzajami śmierci, jak rak czy cukrzyca, spowodowanych właśnie przez władze i ich GENIALNE pomysły. Opieka lekarska byłaby oparta nie na pieniądzach ale na chęci pomocy tym, którzy czy z nieuwagi, czy z głupoty lub z powodu niezdrowego odżywiania się zapadali by w choroby, które leczone byłyby głownie ziołami czy innymi naturalnymi środkami.

Gdyby nauczano w szkołach Biblii, szacunku dla rodziców, dla sąsiadów a nawet szacunku do władz, nie potrzebowalibyśmy olbrzymiej ilości policji czy służb bezpieczeństwa.

Innym absurdem są różnej maści partie polityczne. Trzeba być umysłowo i beznadziejnie chorym, aby płacić wielkie pieniądze dla członków kilku partii, które nie robią absolutnie niczego dobrego poza kaczym gdakaniem, za które otrzymują wysokie pensje oraz otrzymują wiele okazji do nieuczciwych biznesów, przekrętów, oszustw, nawet gwałtów czy ukrywanej pedofilii.

Jaki rząd w przeszłości można uznać za rząd doskonały? Odpowiedź jest prosta. Rząd króla... Salomona. Jeden mądry władca uczynił starożytny Izrael największą potęgą na ziemi. Świat stara się to przed nami ukryć.

Bezpieczeństwo w normalnym świecie

Tak wyglądałoby życie w normalnym świecie. Nie potrzebna byłaby wielka siła policyjna czy nawet wojskowa, ponieważ ludzie wychowani przez zdrowych na umyśle rodziców bardzo rzadko łamaliby prawo.

Weźmy strukturę bezpieczeństwa. Za komuny w Polsce czy Rosji zdecydowana większość ludzi żyła dosyć wygodnie i bezpiecznie a władze nie miały powodów do narzekania, jeżeli nie okradały nas na maxa.

Istniało państwo Jugosławia, w którym był podobny system rządów, w którym ludzie żyli lepiej, niż w najlepszych i najbogatszych państwach świata, jak USA. A był to komunizm. Podobny system mógłby zapanować na całej ziemi i gdyby ludzkości pozwolono na otwartą krytykę rządów, życie byłoby jak w raju. Ale psychopatyczne władze zawsze dążą do wyniszczania tych, którzy na tych członków nasienia węża ciężko pracują, będący przez nich okradani, nawet z własnych dzieci.

Nie ma na ziemi zła, którego przyczyną nie byłaby władza nasienia węża.

Jeżeli nie wiesz zbyt wiele o nasieniu węża, koniecznie sprawdź ten link. Nasienie węża.

Gdyby nie władza szatana, upadłych aniołów oraz nasienia węża, mielibyśmy raj na ziemi. Dlaczego więc chcą oni to wszystko zmienić na NWO? Odpowiedź jest banalnie prosta.

Oni walczą od tysięcy lat z Bogiem i dążą do zniszczenia wszelkiego życia na ziemi!

NWO to jedynie zasłona dymna dla rządzących psychopatów.

Wyjaśnienie obecnej polityki światowej

Co jest przerażające, także dzisiaj olbrzymia większość ludzi na ziemi nadal ufa mediom i władzom. Oczywiście na naiwności władze wygrywają i dzięki naszej naiwności oraz naszych skłonnościach do grzechu, władze czynią nasze życie jednym wielkim pasmem łez, często w pełni zasłużonym.

Wiemy, że światem rządzi szatan, upadłe anioły oraz Iluminaci. To jest uproszczenie ale to jest rzeczywistość. Wystarczy nieco się w ten temat zagłębić, aby natychmiast zobaczymy wiele znanych nam lub mniej znanych szczegółów, potwierdzających ową władzę. Najpierw spójrzmy na największy kościół świata; Kościół Katolicki, który otwarcie wielbi Lucyfera i nawet z tym się już nie ukrywa.

Kościół czyni wszystko, aby nas od Boga odciągać i wtłaczać nas w ręce szatana. Jest na to olbrzymia ilość dowodów. Jeżeli ich nie znasz to tylko dlatego, że nigdy tego nie sprawdzałeś oraz ignorujesz jakiekolwiek informacje w tym temacie.

Watykan nadal rządzi światem i podlega kontroli szatana.

NWO - jaki jest jego cel?

Celem NWO jest nasza śmierć z wyroku i ręki Boga a oni do tego nieustannie dążą!

Zastanów się nad najważniejszą kwestią

Ostatnio władze są coraz bardziej agresywne w swoich planach całkowitej kontroli nad nami. Po co im owe wszystkie prywatne dane? Gdzie jedziemy, do kogo, w jakim celu, o czym będziemy rozmawiać itp. Smartfony już to wszystko rejestrują i oni doskonale wiedzą gdzie i kiedy byłeś, gdzie jesteś teraz i o czym rozmawiałeś oraz z kim teraz rozmawiasz.

Czy to oni robią dla zysków? Dla pieniędzy i sprzedaży czegokolwiek? Oczywiście że nie.

My to i tak kupimy a oni po prostu drukują pieniądze. Oni chcą nas wszystkich przekonać, że Bóg jest złą istotą i powinniśmy się od Niego odwrócić. W najbliższym czasie będą nas zmuszać, abyśmy wzięli na naszą rękę czy czoło znak 666, (lub inną liczbę, bo z tej trzeba obliczyć liczbę właściwą) aby wszyscy wokół nas widzieli, że stoimy po stronie szatana i upadłych aniołów.

Wielokrotnie pisałem o masowych mordach syjonistów czy marksistów na Słowianach w Rosji czy Polsce i na Ukrainie.

Władze nasienia węża spowodowało wymordowanie 400 mln Chrześcijan w ciągu 300 lat.

My o tym mało wiemy, pomimo dostępu do Internetu i mediów, ponieważ w mediach pracują właśnie Oni i ukrywają te informacje przed nami.

Czy rzeczywiście myślisz, że jesteś dzisiaj w stanie im w czymkolwiek zagrozić? 400 mln nie mało żadnych szans. Dzisiejsze komórki, GPS'y i inne gadżety natychmiast ich poinformują o ewentualnych naszych planach. Zwłaszcza informują ich także szatan i demony. Na wygraną walkę z nimi nigdy nie mieliśmy i nada nie mamy żadnych szans.

Jeżeli oni dokonali aż takich rzezi poprzednio, dzisiaj, gdyby chcieli nas wymordować wszystkich w szybkim czasie, kilka dni lub nawet godzin bombardowania najnowocześniejszą bronią oraz użycia 5G, a miast na ziemi już by nie było. A oni są do tego zdolni. Ale tym razem nie chodzi im o naszą śmierć.

Chcą nas zmusić nas do buntu przeciwko Bogu i otrzymać śmierć z Bożej ręki!

Jest to cel wszystkich satanistów, szatańskich Iluminatów i masonów.  Politycy są zwykłymi pionkami do wykonywania rozkazów tej brudnej roboty i nawet nie są oni informowani, w jakim celu robią to czy tamto. Im mniej politycy wiedzą, tym łatwiej to ukryć przed nami. Trudno w to uwierzyć? W rządy szatana i upadłych aniołów?

Przeczytaj uważnie plan trzech wojen światowych oraz Protokoły mędrców Syjonu i zwróć uwagę na niezwykle precyzyjny język tych dwóch dokumentów. Nikt z ludzi tak nigdy nie pisze, oprócz... pisarzy Biblii, aczkolwiek plany biblijne Boga są niezwykłe i obiecują nam życie wieczne za posłuszeństwo wobec Przykazań.

Jedynie Biblia nam mówi, do czego rządy dążą i tylko Biblia nas przed nimi dosadnie ostrzega. Oni nie boją niczego i nikogo, oprócz szatana, ale wpadają w panikę z powodu... Boga.

Oni dążą do tego, abyś publicznie wystąpił przeciwko Bogu a oni za to ubliżą Bogu, szydząc z Niego.

Ich celem jest sprowokowanie naszej śmierci rękami samego Boga!!!!

Im nawet nie chodzi o to, abyśmy  wielbili szatana, ale im chodzi wyłącznie o to, abyśmy świadomie i publicznie odrzucili Boga. Chcą Bogu zadać jak największy cios i zabić Jego mocą jak najwięcej ludzi.

Największymi grzechami w chwili obecnej są: bałwochwalstwo katolików i prawosławnych oraz MASOWE morderstwa nienarodzonych niemowląt, czyli aborcja. Owe morderstwa poprzedzają jaskrawe łamanie przykazania; nie cudzołóż. Dlatego rządy na świecie wspierają owe najohydniejsze brudy ludzkie. W USA co roku morduje się bezlitośnie około miliona niewinnych dzieci, nie licząc dzieci mordowanych na szatańskich ołtarzach, torturowanych w celu uzyskania krwi z Adrenochromem oraz masowej światowej pedofilii, w której są uwikłani niemal wszyscy przywódcy państw!

Dlatego z powodu tych ofiar dla szatana są oni na wysokich stanowiskach i wykonują szatańską morderczą robotę.

Biblia nam o tym wyraźnie mówi  i dlatego większość religii unika tego tematu, ponieważ większość księży, pastorów i starszych to także oddani słudzy szatana.

Tylko oni mówią tak swobodnie i przekonywająco, jak telewizyjni celebryci, ponieważ niemal wszyscy są... nasieniem węża.

Czy można zaprowadzić dobrobyt na świecie?

Oczywiście, że można i jest to możliwe w stosunkowo szybkim czasie. Potrzebne pięć pociągnięć pióra władców świata.

Powyższe punkty natychmiast spowodowałby niezwykły dobrobyt tam, gdzie byłyby wprowadzone.

Każdy ekonomista także dobrze wie, że żaden rząd tego nigdy nie zrobi!

Dlaczego kryzysy istnieją i pogarsza się z niemal każdym dniem?

Trwa niezwykle okrutna walka przeciwko białemu Chrześcijaństwu. Chrześcijaństwo to głównie Ameryka Północna oraz Europa i wschodnia część Azji - Rosja. Jedną z wielu broni skierowanej przeciwko Chrześcijaństwu jest ekonomia.

Ekonomia posiada kilka celów. Jej głównym celem jest zapędzenie do nieludzko ciężkiej pracy OBOJGA małżonków, co praktycznie wyklucza możliwość posiadania potomstwa z powodu konieczności pracy dla obu małżonków.

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z dziecinnie prostej matematyki, którą się przed nami skwapliwie ukrywa. Celem ukrywania jej jest wprowadzanie nas w błąd i tym samym kontrola mas nieświadomych zbrodni ludobójstwa, jakie władze powoli ale stanowczo przeprowadzają na przestrzeni ostatnich dwóch stuleci. Sprawdź plan Kalergiego!

Jak funkcjonuje Wojna ekonomiczna?

Istnieją cztery główne źródła okradania społeczeństwa.

Ceny paliw - oszustwa rządowe, ponieważ istnieją masy patentów na bezpłatną energię, które są przed nami ukrywane. Podatki służą wzbogacaniu niemyślących pionków, że oni sprawują rządy. Oni nie rządzą ale są to starannie wyselekcjonowani psychopaci, pedofile, oszuści i megalomani, którym siły wyższe pozwalają na ich wybryki za cenę posłuszeństwo wobec władz wyższych.

Kim są siły wyższe?

Szatan jest władcą tego świata a grupa upadłych aniołów jest pod jego rozkazami. Pod nimi jest Watykan oraz różne grupy, jak Iluminaci, CFR, Bilderberg, rody królewskie, które wykonują polecenia Watykanu, które Watykan otrzymuje od szatana i upadłych aniołów. System bankowi służy zniewoleniu całego świata a ceny produktów i paliw są tak ustalone, że przeciętny ale uczciwy człowiek ma małe szanse na całkowite utrzymanie swej rodziny.

Watykan jako jedyny na świecie posiada dwa najważniejsze banki na świecie. BIS oraz Bank Federalny USA. W obu bankach Watykan drukuje pieniądze. W ten sposób możemy sobie zapomnieć o jakichkolwiek logicznych wyjaśnieniach ekonomi światowej, która ściśle zależy od ilości wydrukowanych pieniędzy w obiegu. Owe pieniądze służą wielu celom, ale nigdy one nie służą narodowi! Głównie służą one utrzymaniu władzy oraz są zawsze nagrodą dla elit pracujących dla Watykanu, które także wielbią szatana i upadłych aniołów.

A to oznacza, że jeżeli będziesz mądrze pracował, rodzinę utrzymasz i nie popadniesz w wielkie długi. Ale jeżeli zechcesz być bogaty, będziesz musiał się kłaniać satanistom czyli nasieniu węża. Jeżeli tego nie zrobisz, stracisz wszystko, co zarobisz.

 W jaki sposób cena ziemi jest źródłem ekonomicznego ucisku?

Manipulowane przez rządy ceny ziemi są bezpośrednią przyczyną światowego kryzysu

Tłumaczenie autora...

Jednakże jest jedna droga jak usunąć to zło - usunąć jego przyczynę. Ubóstwo się pogłębia wraz ze wzrostem bogactwa i zarobki są obniżane, podczas kiedy siła produkcyjna wzrasta, ponieważ ziemia, która jest źródłem całego bogactwa oraz polem całej pracy, jest monopolizowana.

http://www.hgfa.org.au/

Jest to cytat z powszechnie znanego dzieła Henryka George'a, którego książka jest obowiązkową lekturą wszystkich zachodnich ekonomistów. Zależność ceny ziemi od ubóstwa jest więc zjawiskiem doskonale znanym - wiedzą o tym tak ekonomiści jak i rządy. Wiedzą o tym niemal wszyscy, oprócz... NAS!

Z tego wynika, że system kapitalistyczny nie jest zły a sztucznie zawyżane ceny ziemi powodują jego upadek.

Owe ceny są celowo manipulowane przez rządy oraz banki. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że ceny te powodują drastyczny wzrost kosztów życia. W ostatnich 60 latach ceny ziemi oraz związanych z nimi mieszkań i domów wzrosły na całym globie ziemskim o co najmniej 400%!

W latach 80-tych można było w Australii kupić domy po cenach 22-40 tysięcy dolarów. Biorąc pożyczkę na 25 lat spłacałoby się je w ilości 66-120 tysięcy dolarów.

Dzisiaj przeciętny dom kosztuje $500,000 czyli w ciągu 25 lat pożyczając pieniądze na lichwę bankową spłaci się około 1.5 miliona dolarów, co daje nam rocznie $60,000 po odjęciu podatków. Aby zarobić taką sumę, zarobek brutto, wraz z podatkiem musiałby wynosić nieco ponad $100,000 rocznie i wystarczałby, aby spłacać jedynie raty za dom. Rata miesięczna wynosiłaby około $5,000.

Czy można sobie wyobrazić, ile można kupić co roku za $100.000 oszczędności?

Oczywiście posiadając zaledwie jedną pensję nie można z niej wyżyć posiadając taki ogromny dług za dom! Gdyby rządy zadbały o to, aby ziemia była bezpłatna dla każdego, mielibyśmy raj na ziemi!

Czy możemy sobie wyobrazić życie bez takiego obciążenia? Jeden zarobek roczny wystarczyłby na wszystko i żona nie musiałaby pracować! Ale pracująca nie może być w ciąży!

W jaki sposób rządy są winne tej sytuacji? Ponieważ wszystko to dzieje pod 'troskliwym' nadzorem rządów współpracujących z bankami i Watykanem.

W jaki sposób cena ziemi jest źródłem wszystkich problemów?

Jeżeli domy były na bezpłatnej ziemi, każdego pracującego człowieka było stać w krajach zachodnich na własny dom, i nie była potrzebna na to żadna pożyczka bankowa. Posiadało się oszczędności a nie długi, jak to jest w dzisiejszych czasach.

Kiedy zaczęły wzrastać ceny ziemi, wzrastały ceny domów. Celowa manipulacja rządów cenami ziemi zmuszała ludzi do zaciągania wysokich pożyczek. Z czasem banki zostały zderegulowane, czyli mogły prawnie żądać niemal każdej wysokości odsetki od owych pożyczek.

Współpracujące z bankami rządy popychały ludzkość w ręce chciwych lichwiarzy.

Z tych powodów ludzie kupują inne rzeczy niezbędne do domów... także na raty. Przyczyna jest oczywista. Płacąc takie drakońskie ceny za ziemię nikogo prawie nie stać, aby posiadać jakąkolwiek gotówkę, a każdy musi gdzieś mieszkać. Kupuje się więc samochody, lodówki, pralki, komputery, TV czy inne rzeczy oczywiście na raty.

Banki chętnie pożyczają pieniądze, ponieważ istnieje gwarancja hipoteki w postaci wysokiej wartości ziemi.

Proste przeliczenie. Kupujesz samochód na raty na 10 lat, do tego TV, pralkę, lodówkę, meble i kilka innych drobiazgów niezbędnych do życia. Całość kupiłeś za $30.000. Po 10 latach, po spłacie okazało się, że to wszystko kosztowało cię... $60.000. Straciłeś $30.000! A mógłbyś kupić sobie nowy samochód bo ten już jest stary a dopiero skończyłeś go spłacać.

Ze wzrostem cen ziemi wzrastają ceny WSZYSTKIEGO!

Otóż każdy sklepik, warsztat naprawczy czy fabryka musi albo kupić ziemię albo ją wynajmować. Czyli każda cena każdego towaru musi mieć wkalkulowaną cenę ziemi. Dopiero po wkalkulowaniu owej ceny można mieć zysk w biznesie. Dlaczego? Przyczyna jest także prosta i oczywista.

Ceny podnosi się stopniowo, małymi krokami ale po 2 latach okazuje się, ze wzrosły one o prawie 30%, dokładnie proporcjonalnie do wzrostu cen ziemi.

Politycy poszczególnych krajów świadomie podsycają światowe kryzysy, zarabiając na tym olbrzymie sumy.

Co stanie się jeżeli nagle pojawi się kryzys i wielu nie będzie w stanie spłacać domów? Wtedy ci, którzy będą z góry powiadomieni o nadchodzącym kryzysie przygotują sobie gotówkę lub pożyczki, aby wykupić domy po bardzo zaniżonej cenie od tych, którzy te domy utracili. Bogaci znowu na tym zarobią!

Wszystko to dzieje za aprobatą oraz nadzorem wrogich nam rządów.

Jeżeli Polsce nastąpi drastyczny wzrost cen domów - nastąpi drastyczne pogorszenie się warunków życia.

Ten lichwiarski schemat spowodował olbrzymie straty w szeregach Chrześcijaństwa i spowodował znaczny spadek urodzin.

Spadek urodzin 'ratuje' się emigracją, która głównie pochodzi z krajów zdecydowanie nieprzyjaznych Chrześcijaństwu. W ten sposób powoli ale skutecznie ogranicza się liczebność Chrześcijaństwa, oraz sprowadza się nie żałując kosztów, naturalnych wrogów owego Chrześcijaństwa a cel wydaje się oczywisty. Wcześniej czy później władze wywołają konflikty religijno kulturowe. Znacznie więcej na ten temat w linku - Bezlitosna wojna przeciwko Chrześcijaństwu!

Rola banków w kryzysie paliwowym

Kiedyś wzrosły drastycznie ceny paliw, spowodowane rzekomo wzrastającym popytem. Nic nie jest dalsze od prawdy! Prawda jest znacznie łatwiejsza do zrozumienia.

Banki światowe posiadają kontrolę przemysłu petrochemicznego i całkowicie manipulują ceny paliw!

Jeżeli banki stracą pieniądze na domach, za które wielu nie jest już w stanie płacić, odbiją sobie one na cenach paliw! Czyli banki nadal nie tracą pieniędzy o owym nieustannie rozwijającym się sztucznie kryzysie. Istnieje jeszcze jeden aspekt wzrostu cen paliw. Wszelka produkcja jest oparta na transporcie oraz zużyciu energii. Z chwilą kiedy wzrastają ceny paliw, wzrastają także ceny wszystkich produktów a także ceny elektryczności czy gazu czy innych udogodnień.

Nam się jedynie wydaje, że rządy działają tak nielogicznie i tak nierozumnie. Logika i wydajność rządów jest niemal doskonała, a my nie znając ich rzeczywistych celów łamiemy sobie głowy nad przyczynami poszczególnych kryzysów. Po za tym, to nie rządy tworzą owe schematy, ale szatan i upadłe anioły.

Czy ziemia była kiedykolwiek bezpłatna?

Za komuny była tzw. dzierżawa wieczysta. Rząd powinien przydzielać określonej wielkości działki ziemi na domy bezpłatnie. Tak się robiło za komuny i tak jest nadal w Chinach. W USA osadnicy brali sobie ziemię za darmo. W Australii do roku 1960 dawano ziemię bezpłatnie! I to powodowało wzrost populacji, ponieważ wszystkim zupełnie wystarczało na utrzymanie rodziny.

Co roku małżeństwo mogłoby kupić sobie przeciętny używany dom z własnych oszczędności, bez pożyczki bankowej i dodać do tego jeszcze pełne umeblowanie

Przeciętny dom w przypadku wolnej ziemi nie kosztowałby więcej niż 20-40 tyś. dolarów. Tak kiedyś było w USA, Kanadzie, Australii czy w Anglii.

Ubóstwo jest więc spowodowane CELOWĄ manipulacją cen ziemi przez rządy. Ceny te są największym wydatkiem dla każdej rodziny i znacznie przekraczają jakiekolwiek inne wydatki życiowe.

Nie ma ani jednego powodu abyśmy musieli płacić dzisiaj za ziemię, skoro kiedyś się za nią w ogóle nie płaciło. Jest to koszt sztuczny, pozwalający eksploatację ludzi ubogich przez bogaczy.  Koszt ziemi jest przyczyną ubóstwa.

Dzisiejszy kryzy można naprawić jednym pociągnięciem pióra i zakazać sprzedaży ziemi.

Stracą niewiele najbogatsi, ale świat NATYCHMIAST stanie na nogi i zapanuje dobrobyt dla każdego człowieka. Gospodarka ruszyłaby natychmiast, kiedy ludzie nagle zaczęliby wydawać pieniądze, przedtem przeznaczone na raty za ziemię czy za wynajem mieszkania.

Nawet bogaci utraciwszy części swych majątków uzyskanych z monopolizacji cen ziemi, zarobiliby ponownie w szybkim czasie z powodu sprawnej ekonomii.

Szalony system ekonomii USA

Przed rokiem 1913 w USA nie było żadnej inflacji. Dolar miał wsparcie w złocie i Bank Federalny był bankiem rządowym. Rząd miał prawo do druku banknotów. W 1913 Bank Federalny dostał się w ręce Watykanu i zarządu bankierów prywatnych - Rockefellers, Rothschild, Morgan Loeb, Sachs Leihman czy innych.

I tutaj zaczyna się najciekawsza historia.

Czy Bank Federalny ma prawo drukowania banknotów? Oczywiście! Czy rząd USA ma prawo drukowania banknotów? NIE!!!!

Skąd więc rząd pożycza pieniądze?  Z Banku Federalnego który jest bankiem watykańskim pod kontrolą prywatnych bankierów.

Bank Federalny drukuje banknoty oraz pożycza je na wysoki procent rządowi. Z tej przyczyny po roku 1913 utworzono IRS - amerykański system podatkowy, aby spłacać odsetki od sum pożyczanych z Federalnego Banku.  Mało tego - IRS jest instytucją nielegalną i prawnie Amerykanie nie powinni płacić podatków.

Trzej prezydenci USA chcieli się uniezależnić od Federalnego Banku - Lincoln, Kennedy oraz Ronald Reagan. Dwóch pierwszych zastrzelono, Reagan postrzał przeżył!

Rząd USA, jest zadłużony w rzekomo rządowym Banku Federalnym, który faktycznie jest bankiem Watykanu!

Taki właśnie system powoduje straszliwą inflację dolara USA.

Pieniądze są głównym środkiem kontroli narodów.

Banki, które legalnie drukują banknoty nie potrzebują naszych pieniędzy, ponieważ mogą je sobie wydrukować. Nawet wojny nie są bankom potrzebne i następny mit, że wojny obniżają populację oraz stymulują ekonomię pozostaje także w sferze mitów. Wystarczy znieść ceny ziemi i będzie to największy bodziec do zdrowej, mocnej oraz pozbawionej inflacji ekonomii.

Istnieje interesujący cytat, który pomoże nam zrozumieć sytuację światową, zwłaszcza w upadającym USA!

"Posiadacze kapitału będą stymulować popyt klasy robotniczej na coraz większą ilość towarów, mieszkań i wytworów techniki. Jednocześnie będą udzielać coraz więcej coraz droższych kredytów na zakup tych dóbr, aż rzeczone kredyty nie będą mogły być spłacane. Nie spłacane kredyty doprowadzą do bankructwa banków, które z kolei zostaną znacjonalizowane. To w rezultacie doprowadzi do powstania komunizmu". Karol Marks, 1867 rok.

Obecny największy światowy kryzys nie jest żadną niespodzianką.

Jest to wynik misternego planu Iluminatów, którzy prowadzą nas ku Globalizacji czyli NWO za pomocą Korony Wirusa. (Więcej detali na stronie pierwszej!)

Nie możemy ufać żadnemu rządowi

Niemal wszystkie rządy są największymi wrogami ludzkości.

Wszystkie wojny na ziemi były wywołane przez rządy. Rządy Hitlera, Stalina, Mao, Roosevelta, Churchilla, Napoleona, Busha, i wielu innych.

Nie zdarzyło jeszcze się w historii świata, żeby naród prosił rząd o... wojnę!

Rządy są całkowicie odpowiedzialne za obecny stan rzeczy, kryzysy wszelkiego rodzaju oraz wojny.

Nie daj się już nabierać na czystą utopię, zwaną demokracją. Nazywajmy ją wprost - demo(n)kracja.

Cytowanie z Konstytucji w niemal każdym kraju spotyka się z dezaprobatą rządu i rząd robi wszystko, aby unikać praw, które sam, dla zamydlenia naszych oczu opracował i umieścił je w bezwartościowym dokumencie, zwanym Konstytucją. Było tak w PRL, jest tak w USA czy w Australii czy też w Polsce współczesnej. To niemal choroba! Mało tego - obecne rządy starają się obecnie o zmiany obecnych konstytucji. Zwłaszcza celują w tym Stany Zjednoczone.

Nie ma ani jednego państwa na świecie, w którym rząd słuchałby... wyborców. Owszem, przeprowadza się czasami badania opinii publicznej, ale celem tych badań nie jest chęć zaspokojenia potrzeb społeczeństwa ale sprawdzenie, do jakiego stopnia rząd może się posunąć w akcji ograbiania wyborców z mienia narodowego. Często rząd chce sprawdzić, czy np. wzięcie udziału w wojnie w Iraku nie spotka się ze zbyt gwałtownym oporem społeczeństwa.

Oczywiście w takiej sytuacji rząd nie zapyta własnego narodu, co ów naród myśli na temat wojny i czy wyrażą zgodę na taka awanturę.

Demo(n)kratyczne wybory

Nie mają one nic wspólnego z demokracją ponieważ nie mamy najmniejszej szansy na głosowanie na osoby, które RZECZYWIŚCIE mogłyby coś zmienić. W zamian za to jesteśmy manipulowani poprzez media w taki sposób, że po najrozmaitszych, pozornie uczciwych eliminacjach mamy najczęściej przed sobą do 'wolnego wyboru' bandę nieuczciwych oszustów, którzy używając najwymyślniejszych sloganów starają się nas przekonać, że TERAZ, pod wyborach będą oni reprezentować nasze interesy i że nasze szczęście oraz nasza pomyślność jest ich największym szczęściem.

Próbują nas przekonać, że tym razem  z radością będą pracować nad obietnicami, którymi szermowali podczas kampanii wyborczych. Jak zawsze z pomocą owym oszustom idzie kiepska pamięć zapracowanych wyborców, którzy nawet nie pamiętają ostatnich nie dotrzymanych obietnic.

Czyli serwują nam slogany, na które należy spojrzeć nieco inaczej. Spójrzmy więc!

"Czyny, nie słowa" - aha, czyli do tej pory było odwrotnie, były słowa a nie było czynów. Zgadza się?

"Zmieniamy Polskę na lepsze" - hmm, to znaczy że obecny rząd zmieniał Polskę na gorsze!? Wszyscy wiemy, że tak, ponieważ nasze życie stało się jeszcze bardziej uciążliwe, pomimo zwiększonych wysiłków nas wszystkich.

"Sprawiedliwość dla wszystkich" - czyli mamy galopującą niesprawiedliwość, a kłamca stający do wyborów pragnie 'gorąco' to zmienić!

"Zlikwidujemy korupcję" - czyli za rządów obecnego rządu mamy galopującą korupcję, tylko jakoś nikt z nią nie walczy zbyt gorliwie.

Gdyby głosowanie zmieniało cokolwiek, byłoby nielegalne!

Stalin kiedyś powiedział mądre zdanie: "Nie ważne kto i jak głosuje - ważne kto głosy liczy". Przekonaliśmy się o tym obserwując obecne wybory w USA!

Aby zobrazować absurd demokratyczny wystarczy ukazać mechanizm oraz rezultaty wyborów ostatnich dwóch prezydentów USA.

Pierwsze wybory zostały całkowicie sfałszowane i George Bush praktycznie... ukradł wybory.

Narkotyki

Dlaczego trudno jest oszukać bank? Dlaczego trudno jest oszukać urząd podatkowy? Ponieważ obie instytucje bronią się przed oszustwami i nadużyciami. Obrona przed oszustwem jest ich priorytetowym zadaniem.

Dlaczego często nieprzytomny narkoman zawsze znajdzie i kupi narkotyki? Ponieważ rząd na to pozwala i walka z narkotykami nie jest jego priorytetem. Gdyby rząd rzeczywiście walczył z narkomanią, nie byłoby narkomanii!

Wystarczy wziąć z sobą psa wyszkolonego do walki z narkotykami do nocnych klubów i dyskotek. Kilka takich akcji i 95% narkotyków zniknie na stałe a jedynie ofiary tego ohydnego nałogu zostaną zmuszone do skrzętnego ukrywania się przed władzami i nadal będą z konieczności poszukiwać dróg zaspokojenia tego ohydnego nałogu.

Dlaczego rząd nie walczy z narkomanią? Ponieważ nie jest to w jego interesie. Jest znacznie gorzej! W interesie rządu jest sprzedaż narkotyków i zyski z tej sprzedaży. Większość z nas zna publiczną tajemnicę, że CIA jest największą mafią, utrzymującą się ze sprzedaży narkotyków, a politycy za przymykanie oka na ów proceder są przez narkotykowych baronów niezwykle hojnie wynagradzani.

Podatki

Celem podatków jest napływ pieniędzy do rządowego banku, aby z tych pieniędzy zapewnić wyborcom określone usługi, takie jak służba zdrowia, szkolnictwo, renty inwalidzkie, emerytury, armia, utrzymanie rządu, struktura gospodarcza, czyli drogi, mosty, koleje i inne rzeczy.

Natychmiast wychodzą kolejne problemy - okazuje się że rząd zupełnie ignoruje wolę społeczeństwa i rządzi zupełnie odwrotnie do jego woli.

Przykład.

Podstawowymi potrzebami społeczeństwa jest żywność, bezpłatna służba zdrowia, dostępna dla każdego, bezpłatne wykształcenie. Już widzimy, że rząd przestał zapewniać społeczeństwu bezpłatną służbę zdrowia oraz bezpłatne wykształcenie. Podstawowe potrzeby stały się płatne. Czy taka była i jest wola wyborców?

Jak do tego doszło? Naród został stopniowo manipulowany w akceptację takiego stanu rzeczy. Celem podatków było właśnie zapewnienie owych podstawowych potrzeb narodu. Sam podział podatków jest jak najbardziej niesprawiedliwy i najubożsi płacą najwyższe podatki a najbogatsi często nie płacą wcale podatków.

Dlaczego się tak dzieje?

Ponieważ właśnie Watykan decyduje o prawach podatkowych, o wyborach do rządów, wywiera naciski na rządy, które posłusznie wprowadzają prawa korzystne dla wielkiego biznesu ze zrozumiałą szkodą dla przeciętnego obywatela.

Gdyby rząd rzeczywiście pracował dla obywatela a nie dla banku, ustaliłby prawo zabraniające zwiększenia oprocentowania pożyczek. Gdyby rząd chciał bronić interesów wyborców, zabroniłby konfiskacji mienia zakupionego za pożyczkę. Taka akcja spowodowałaby drastyczny spadek zysków banków! Niemniej banki nadal były zyskowne a nikt nie zadłużałby się ponad miarę, ponieważ bank widząc duże ryzyko, nie udzielałby w ryzykownej sytuacji pożyczki, wiedząc, że może utracić pieniądze.

Jak sami widzimy, jest zupełnie odwrotnie, co świadczy wyraźnie o tym, że rząd pracuje nie dla wyborców ale dla banków oraz wielkich korporacji przemysłowych pod berłem papieża!

Naród pracuje ciężko, aby poprawić swoje życie. Rząd robi wszystko odwrotnie.

Jak sami wyraźnie widzimy, rządy są przyczyną wszelkiego zła oraz wszystkich wojen na przestrzeni tysiącleci. Nie ma absolutnie żadnych szans na to, że rządy kiedykolwiek zmienią swój stosunek do nas.

Nigdy nie ufaj ŻADNEMU szatańskiemu rządowi!

Bóg zadba o nas w niezwykle bliskim już czasie. Bóg oraz Syn Boży obiecali nam wspaniałe życie pod rządami Syna Bożego, który potwierdził to niezwykłym czynem. Oddał On za nas swoje życie, abyśmy mogli w tej obietnicy skorzystać. Czegoś takiego nigdy żaden władca dla nas nigdy nie zrobił.

Będąc Synem Bożym oraz posiadając olbrzymią moc, nie będzie Oon robił niczego, co mogłoby nam szkodzić w jakimkolwiek przypadku. Ponadto mamy obiecane życie wieczne, oczywiście bez wiecznych podatków czy oszustw wrogich nam władz służących szatanowi.

Boga ci sataniści z pasją nienawidzą i drżą przed bliskim już powrotem Syna Bożego w celu objęcia władzy na ziemią, dokonania sądu nad przestępcami oraz wykonaniu na nich w pełni zasłużonego wyroku. Jeżeli chcesz żyć pod rządem Isusa Chrystusa, zacznij się modlić do Boga Ojca, zaprzestań grzechu, czyli nie łam Przykazań Bożych a uzyskasz życie i to życie wieczne, według obietnicy Boga i Syna. Nie  zastanawiaj się zbyt długo, ponieważ czas powrotu Syna Bożego jest już bardzo bliski.

Powrót na stronę główną