Bezlitosna wojna przeciwko Chrześcijaństwu!

Psalm 2:1 Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? 2 Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Panu i przeciw Jego Pomazańcowi: 3 «Stargajmy Ich więzy i odrzućmy od siebie Ich pęta!»

Toczy się bezlitosna wojna światowa przeciwko Chrześcijaństwu.

Tę wojnę prowadzi Watykan i większość kościołów serwując wiernym fałszywe doktryny i sfałszowane Biblie. Oczywiście głównym reżyserem tego jest sam szatan. Szatańsko-watykański plan eksterminacji Chrześcijaństwa jest podzielony na kilkanaście równoległych frontów.

Wszystkie te elementy prowadzą do biologicznego, ekonomicznego oraz moralnego wyniszczania białego chrześcijaństwa oraz całej białej ludzkości.

Spójrzmy na to pod kątem oceny rządów realizujących takie szatańskie, szaleńcze i mordercze plany. Kim są 'ludzie', którzy te szatańskie plany realizują. Czy można tych ewidentnych wrogów ludzkości nazwać ludźmi? Nie można ich nawet nazwać zwierzętami, ponieważ zwierzęta nie dokonują samo zniszczenia samych siebie.

Istnieje szczególna grupa ludzi, która doprowadza do wszystkich wielkich rzezi i wojen, wszystkich rewolucji i katastrof z epidemiami jak grypa hiszpanka czy Korona Wirus włącznie. Ta grupa jest nazywana przez Biblię... nasieniem węża, ponieważ wąż starodawny, szatan jest uznawany pośrednio lub bezpośrednio za istnienie na Ziemi tej grupy. Sprawdź ten link - nasienie węża.

Europa straciła w ostatnich 60 latach co najmniej 60 milionów chrześcijańskiej populacji!

Na 1 milion generacji Y (2 x 500 tyś kobiet i mężczyzn) będzie zaledwie 150 tyś małżeństw, które wydadzą na świat 75 tysięcy dzieci.

Z jednego miliona ludzi po 80 latach pozostanie zaledwie 75.000 ludzi!!!

Mówiąc bardziej realistycznie, dzisiejsza generacja za 50 lat będzie miała 70 lat i będzie ich około 850.000.

Czy są jakiekolwiek szanse, że ich potomstwo w liczbie 75.000 będzie w stanie zapewnić im utrzymanie oraz tak bardzo potrzebną w tym wieku opiekę lekarską? 850 tyś/75 tyś to 11.33 osób do utrzymania dla jednego z tych 75.000.

Czy dzisiaj jest ktoś w stanie zapewnić pożywienie, dach nad głową i opiekę lekarską ponad 11 osobom?

Większości młodych ludzi nie stać nawet na jedno dziecko!

Pokuśmy się o obliczenie populacji Polski za 50 lat.

38 mln x 30% da nam 11.4 miliona małżonków czyli 5.7 milionów małżeństw. Z czego większość się rozwiedzie po 2-5 lat a połowa będzie miała jedno dziecko.

Z 38 milionów po 50 latach pozostanie zaledwie 2.85 miliona!

Jak widać wyraźnie, wojny światowe są znacznie droższe i mniej efektywne niż obecnie stosowane mordercze plany przez psychopatycznych sług szatana.

Walka przeciwko rodzinie

Trwa zawzięta walka przeciwko rodzinie; podstawowej komórce społecznej, która jest nieodzownym elementem istnienia gatunku homo sapiens! Władze niszczą instytucję rodziny poprzez systematyczną propagandę anty rodzinną, pranie mózgów młodzieży przekonując ją, że są ważniejsze rzeczy niż żona, mąż czy potomstwo. W zamian za rodzinę umożliwia się młodym zupełną wolność seksualną, unika się słowa - miłość, a zastępuje się je słowem - seks!

Wykształcona i zupełnie zdemoralizowana przez system szkolnictwa młodzież generacji Y planuje w zaledwie 30% małżeństwo a zaledwie połowa z tych 30% planuje mieć tylko jedno dziecko. Generacja Y, jest ostatnią niechlubną generacją na Ziemi i kiedy osiągnie wiek 70-80 lat, nie będzie miał kto im w czymkolwiek pomóc.

Panienko z jakiejkolwiek generacji! Jeżeli nie będziesz miała dzieci... ... nikt ci nie pomoże i nikt cię nie utrzyma przy życiu, kiedy będziesz miała 70 lat a emerytury na pewno już nie dostaniesz!

Ta prosta prawda powoduje w krajach III świata swoiste zabezpieczanie się na starość, czyli z braku emerytur najbiedniejsi ludzie płodzą jak najwięcej dzieci tylko po to, aby sobie w ten sposób zabezpieczyć ostatnie lata życia przed zbliżającą się nieuchronną śmiercią. Posiadanie dużej rodziny jest dla nich jedyną nadzieją na kawałek chleba, kiedy zabraknie im sił do pracy z powodu podeszłego wieku.

Szczególnie dewastujący efekt na młodzież wywiera akceptacja teorii ewolucji, odrzucenie Boga oraz wszelkiej moralności a istnieje także akceptacja okultyzmu, satanizmu, czarów, genderyzmu i LGBTQ.

Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ młodzież wierząc, że są oni jedynie bezdusznymi zwierzętami, tworami Ewolucji, ich działania często przypominają działania zwierząt. Efektem prania młodych mózgów są strzelaniny w szkołach, gwałty, zbrodnie, pijaństwo i masowe używanie narkotyków, które są sprzedawane z cichą aprobatą rządów.

Istnieje brak jakiegokolwiek respektu dla kogokolwiek czy nawet czegokolwiek i uwielbienie wszelkich form seksu i skrajnego wyuzdania. W rezultacie mamy plagi chorób wenerycznych, miliony aborcji oraz poważny procent samobójstw tych, którzy nie widzą w owym szaleństwie sensu życia.

Młodzi ludzie przeświadczeni o tym, że są zwierzęcymi tworami Ewolucji zachowują się dokładnie tak jak... zwierzęta.

Efektem owej demoralizacji jest brak szacunku dla nowego życia.

W aborcjach na całym świecie ginie co roku około 42 milionów istnień - więcej niż cała populacja Polski!

Faworyzacja kobiet

W celu zniechęcenia kobiet do małżeństwa, szatańskie media i władze wmawiają kobietom szlachetne idee wolności, kariery i wysokie stanowiska w świecie biznesu. W rezultacie wiele kobiet daje się nabierać na wolny seks, na pozorne kariery i... nie wychodzi za mąż. Dopiero po pewnym czasie instynkt samozachowawczy i rodzicielski budzi wiele kobiet ze snu i pragną zakładać rodziny oraz planują potomstwo.

Najczęściej jest to niemal niemożliwe ponieważ wielu panów unika takich kobiet jak ognia. Istnieje także wielka groźba utraty wszelkiego dorobku mężczyzny w w przypadku ewentualnego rozwodu. Takie są prawa w wielu państwach a przyczyną owych praw jest zniechęcanie do małżeństwa tak kobiet jak i mężczyzn, co zdaje w większości przypadków egzamin.

Wiele nieuczciwych pań planuje podbój serc zamożnych mężczyzn tylko po to, aby jemu odebrać prawnie niemal wszystko i posiadając legalnie zagrabiony majątek... 'kupić' sobie młodszego mężczyznę. Wielu dobrze sytuowanych mężczyzn zdaje sobie sprawę z owych pułapek oraz unika małżeństwa jak zarazy.

Rezultat? Dalszy spadek liczby urodzin czyli... bezkrwawe ludobójstwo. 

Zatruwanie środowiska.

Jesteśmy ofiarami stałego zatruwania niemal wszystkiego, co nas otacza. Nie jest to przypadek czy nawet chciwość koncernów wielkiego biznesu. Jesteśmy zatruwani z pełną premedytacją poprzez rządy, które pozwalają na to wielkiemu przemysłowi. Nie chodzi o zyski ale jest to celowa akcja zatruwania i często przeznacza się na nią olbrzymie fundusze.

Najbardziej oczywistym procederem jest zatruwanie wody fluorkiem, stosowanie fluorków w pastach do zębów, które efektywnie niszczą uzębienie. Zatruwa się nas mięsem pełnym chemii, antybiotyków, hormonów wzrostu, wybielaczy czy innych, mniej znanych dodatków.

W rezultacie przedwcześnie dojrzewają płciowo dzieci w wieku nawet 7-8 lat!

Jemy często zupełnie bezwartościowe warzywa i owoce, które są spryskiwane wieloma chemikaliami, pestycydami, hodowane są na sztucznych nawozach - bez ziemi czy w innych nienormalnych warunkach. Niemal wszystkie produkty w puszkach czy słoikach zawierają trucizny szkodliwe dla zdrowia.

Niebo jest spryskiwane za pomocą chemtrails z samolotów. Produkuje się modyfikowane zarazki w laboratoriach oraz szczepionki jeszcze bardziej niebezpieczne niż owe choroby. W rezultacie mamy chore społeczeństwa a co trzecia osoba dostaje raka, cukrzycę  czy inne, przedtem nie znane choroby. Trucizny jak aspartam czy fluorki są bez ostrzeżeń podawane nam masowo.

Niewielu z nas wie, że pilotom wojskowym zabrania się picia czegokolwiek z aspartamem przez lotem!

Medialne pranie mózgów.

Większość z nas zna owo powiedzenie - telewizja to skrzynka dla idiotów. To nie żart! Jeżeli oglądasz TV i wierzysz w to, co widzisz, nie grzeszysz zbytnio mądrością. Ile razy cię okłamano? Pamiętasz Katyń? Dopiero 60 lat po zbrodni o niej się dowiedziałeś. Znasz prawdę o Smoleńsku? Wiesz, co się dzieje w rzeczywistości w Iraku, Afganistanie, w Afryce? Czy wiesz, po co są tam polscy żołnierze? Znasz przyczyny wojen, głodów, powstań, strajków w wielu krajach świata?

Jeżeli nic o tym nie wiesz i jeżeli do dzisiaj nie znasz rzeczywistych przyczyn wojen i rewolucji, zgadnij kogo z ciebie uczyniła... skrzynka dla idiotów?

Czy wiesz dlaczego nadal w Polsce nie ma dobrobytu? Czy wiesz kto w Polsce w rzeczywistości rządzi? Jeżeli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na te pytania, jesteś ewidentnie ofiarą oglądania skrzynki dla idiotów.

Ale nie martw się zbytnio - takich jak ty jest znacznie więcej czyli nadal masz wielu przyjaciół na podobnym poziomie!. Ale nie ignoruj tego! Czas na otwarcie oczu. Są źródła informacji, które są znacznie bardziej wiarygodne niż TV!

TV pokaże ci, że jakiś człowiek, który potrafi kopnąć piłkę do siatki nagle się w kimś zakochał! Zastanów się! Czy to jest ważne?  Czy ważne jest, że ktoś, kto śpiewa coś tam ma zawód miłosny, zaczął pić lub przestał? Czy ważne jest, że jakaś pani znana z tego, że w filmie udawała skutecznie inną osobę ma coraz więcej zmarszczek?

Wystarczy poczytać magazyny dla kobiet, aby znaleźć natychmiast recepty na wszystko, ze zmarszczkami włącznie! Doskonałe recepty na miłość, niezwykły seks, wieczną młodość, recepty na zgubienie wagi, na przytycie, na usuwanie niepotrzebnych włosów, na wszelkie choroby i na piękne uzębienie. Recepty są na wszystko!

Nie wierzysz? Weź do ręki pierwszy lepszy magazyn kobiecy lub zacznij oglądać programy w TV i reklamy TV!

Zastanów się nieco! Spójrz prawdzie prosto w oczy i zauważ, że jesteś karmiony w mediach stekiem bzdur i kłamstw! Dlaczego? Żebyś czasem nie poznał Prawdy! Media zagłuszają Prawdę. Oprócz ewidentnych nonsensów media kształtują twoje postrzeganie świata poprzez reklamę ateizmu, negację Boga, Biblii oraz wszystkiego, co jest dla ciebie najważniejsze.

Trwa medialna wojna z Bogiem oraz trwa oczywista reklama satanizmu, czarów, magii, okultyzmu oraz wszelkich możliwych zboczeń. Reklamuje się ewolucję, wielki wybuch i inne religie, pozbawione jakichkolwiek dowodów.

Dowody istnienia Boga świat szatański starannie ukrywa przed nami!

Słuchasz muzyki, której członkowie są ludźmi oddanymi oraz zaprzedanymi szatanowi. Ilość okultyzmu w mediach oraz na półkach księgarskich jest oszałamiająca. Dlaczego następuje powrót do czasów ciemnoty i zacofania? Dlaczego nagle taka fascynacja czarami, magią oraz starożytnymi religiami?

Czy zastanowiło cię kiedykolwiek, dlaczego światu tak bardzo przeszkadza idea - Miłuj bliźniego?

Mieszanie ras, kultur i religii.

Populację krajów chrześcijańskich wymienia się na populację ludzi innych ras - głównie Islamistów sprowadzanych z Afryki oraz ludzi z krajów Bliskiego Wschodu. Dlaczego w tych krajach toczą się bratobójcze wojny? Dlaczego trwa wojna w Iraku czy Afganistanie.

W tym kontekście jest oczywiste, dlaczego sprzedaje się broń do Afryki, zamiast zapewniać im pomoc. To dla Afryki wyprodukowano HIV!

Pozornie bezsensowne wojny w różnych częściach świata mają sens. USA toczą od kilkudziesięciu lat (także w chwili obecnej) wojny pozornie pozbawione logiki. Wojna w Korei, Wietnamie i wiele wiele innych służą głownie wytworzeniu fali strachu, a mieszkańcy tych krajów z przerażeniem uciekają do tych państw, którzy powodują takie nieludzkie warunki niemożliwe do przeżycia.

Przybywając do nowych krajów, otrzymują oni wysokie zapomogi, oferty dobrych prac, często wyżej płatnych niż... przedstawiciele chrześcijańskiej białej populacji.

Ludzie ci nie zdają sobie sprawy z tego, że uciekają do... swoich rzeczywistych prześladowców, którzy na nich czekają z otwartymi rękoma. Dlaczego? Ponieważ mają dla nich szczególnie ważne zadanie i za jego wykonywanie czeka ich sowita 'nagroda'.

Pomiędzy uchodźcami znajdują się agenci bojówek islamskich, specjalnie wyćwiczonych członków ekstremalnych ugrupowań islamskich, którzy mają do wypełnienia morderczą misję.

Dżihad przeciwko Chrześcijaństwu!

Demoralizacja wyniszczająca narody

Aby pogłębiać proces wyniszczania Chrześcijaństwa podaje się nam propagandę wszelkich form zboczonego seksu, czyli homoseksualizmu, lesbianizmu czy wielu innych. Władze są najbardziej przejęte uczuciami takich właśnie ludzi, obstawiając ich parawanem praw chroniących ich uczucia.

Organizuje się nawet publiczne parady homoseksualistów, a niezadowoleni z takiego stanu rzeczy są... karani na rzekome zbrodnie nienawiści. Media często nawołują do tzw. praw gejów. Czy owe parady są potrzebne społeczeństwu?

Czy chodzi w nich o pomoc dla rzekomo prześladowanych gejów, czy raczej chodzi o masywną reklamę, której celem jest zmuszenie ludzkości do akceptacji poprzez znieczulenie. Jakież to prawa chcą oni nam pokazać?

Prawa do czegokolwiek, co można robić w łóżku? Przecież nikt im tego nie zabrania! Praw do głosowania? Posiadają je tak jak jak my wszyscy. Prawa do życia w pokoju, wzbogacania się, wolnego wyboru Boga (czy raczej odrzucania Go)? Nikt im tego także nie odmawia! Mają oni (one) wszelkie możliwe prawa i nie mają żadnych prawnych ograniczeń. O które prawa więc chodzi?

Tzw. prawa gejów to jeden z wielu arsenałów rządowych niszczących instytucję małżeństwa - kobiety i mężczyzny. Jest to kolejny instrument do walki z Chrześcijaństwem w celu ograniczenia dalszego wzrostu populacji.

Oczywiście większość z nas jest przeciwna takiemu stanowi rzeczy, ale władze i media wpychają nam do gardeł niemal na siłę najbardziej dzikie pomysły. (Ciekawy artykuł po polsku na temat genów gejów - Nagle znikają twierdzenia o istnieniu 'gejowskiego' genu - Już artykuł został usunięty!)

Indoktrynację owymi nonsensami rozpoczyna się już w przedszkolach. Prezydent Obama w swej kampanii przedwyborczej deklarował publicznie rozpoczęcie programu wychowania seksualnego w amerykańskich przedszkolach! Film 53 sekundowy.

Oczywiście tego typu manipulacje skutecznie deformują orientację seksualną dzieci i w rezultacie rośnie coraz większa grupa ludzi pozbawionych szansy na rozmnażanie, a więc skazanych na... samozagładę. Taki jest tego cel.

Inne aspekty tej okrutnej wojny.

Wszelkie inne uczucia ludzkie są przez władze całkowicie ignorowane.

Liczą się jedynie homoseksualiści oraz... Żydzi, rzekomo obrażani widokiem krzyża lub księgi Nowego Testamentu. Uczucia Palestyńczyków grzebane są wraz z Palestyńczykami. Uczucia białych Chrześcijan nie mają żadnego znaczenia. Islamiści mają wszelkie prawa do noszenia burek.

Władze coraz agresywniej usuwają Boga ze szkół i miejsc publicznych, pozwalając jednak na te rzeczy Islamistom czy Żydom. USA prezydent Obama nie tylko zadeklarował, że USA nie są już krajem chrześcijańskim ale prowadzi otwartą wojnę [EN] przeciwko wszelkim objawom [EN] Chrześcijaństwa.

Celowo wprowadzany kryzys

Jedną z przyczyn gwałtownego zaniku nowych narodzeń jest ekonomia, która najwyraźniej zapobiega rozmnażaniu się. Chrześcijan po prostu nie stać na posiadanie, utrzymywanie oraz, co najważniejsze, na wychowywanie własnych dzieci.

Władze oferują dodatki za dzieci, które są formą nacisku na trujące szczepionki. Odmówisz szczepienia - zabiorą ci dodatek rządowy.

Władze wraz z lichwiarskimi bankami oraz przemysłem petrochemicznym ograniczyły w wielu państwach stopę życiową do tego stopnia, że niewielu młodych ludzi stać na potomstwo. W komunistycznej Polsce jedna osoba była w stanie zapewnić przeżycie całej rodziny. Dzisiaj w większości państw chrześcijańskich jest to niemożliwe.

Trwa więc zbrodniczy proceder wyniszczania Chrześcijan, eksterminacja na masową skalę i dzieje się to bez masowych rozstrzeliwań czy komór gazowych.

Jesteśmy systematycznie wyniszczani i nikt nie trąbi na alarm! Media oczywiście milczą.

Jak mówi werset biblijny:

22 [BW] A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

Werset ten wyraźnie nawiązuje do obecnej sytuacji, ponieważ jeszcze kilkadziesiąt lat i nie ocaleje niemal żaden Chrześcijanin.

Chrześcijaństwo jest religią ludzi białych

98% ludzi białych to Chrześcijanie. Jedni są katolikami, inni Świadkami Jehowy czy Adwentystami ale wszyscy wierzą tak w Boga jak i w Chrystusa oraz w to, że Biblia jest Słowem Bożym. Nie wszyscy są religijni czy chodzą do kościoła, ale zdecydowana większość wierzy tak w Boga i w Chrystusa. Pomimo usilnych wysiłków zabicia Boga w sercach Chrześcijan zdecydowana większość nadal wierzy w Boga.

Lucyfer jest przeciwnikiem Boga i nienawidzi Go. Człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga. Chrześcijanin jest więc.. synem Najwyższego. Jeżeli człowiek odzyska dar życia wiecznego, będzie on pełniej odzwierciedlał  przymioty swego Stwórcy na wzór Jego Syna - Isusa. Cechy duchowe człowieka to cechy, których szatan nienawidzi.

Każdy chrześcijanin jest śmiertelnym wrogiem szatana! Nienawidząc Boga szatan także nienawidzi Jego sług. Dlatego zgodnie z proroctwami szatan zawsze prowadził on walkę z potomstwem niewiasty Bożej czyli symbolicznej małżonki Chrystusa.

Chrześcijanie są więc przedmiotem ostrego ataku szatana i atak ten ostatnio znacznie się wzmocnił, ponieważ atak ten jest priorytetowym celem Lucyfera.

Infiltracja demoniczna religii chrześcijańskich

Trwa także zawzięta walka szatana z wszelkimi przejawami chrześcijaństwa i wszystkie religie chrześcijańskie są szczególnym celem sił szatańskich.

Religie Chrześcijaństwa są najważniejszym priorytetem szatana.

Zgodnie z przypowieścią Isusa o siewcy, szatan umieszcza kontrolowanych przez siebie pastorów oraz za pomocą rządów kontroluje on wszystkie religie chrześcijańskie świata!

Trwa zacięta walka o nasze sumienia!

Fakty te obserwujemy na co dzień. Walczymy przeciwko Lucyferowi oraz przeciwko jego sługusom, od demonów począwszy, po szatańskich sług na Ziemi skończywszy.

Nie walczymy jednakże orężem zbrojnym, ale walczymy mieczem Słowa Bożego i Prawdy przeciwko wpływom Lucyfera i jego demonów.

Z tej przyczyny rzadko który pastor czy starszy odważa się o tym wyraźnie mówić, ponieważ może się on spodziewać szybkiej i wielce nieprzyjemnej reakcji od władz posłusznych rozkazom Lucyfera. (Więcej  w temacie - Fałszywi Prorocy). Dlatego w wielu kościołach toleruje się wyczyny gejów a nawet udziela się im ślubów kościelnych.

Ten trop wprowadza nas natychmiast do największej tajemnicy, ujawnionej w artykule pt. Największa Tajemnica.

Dlaczego celem jest Chrześcijaństwo?

Ponieważ szatan zwalcza Boga Chrześcijaństwa. Chrześcijaństwo jest dominującą religią rasy ludzi białych, szatan ich nie przesiewa, ale ich wyniszcza całkowicie nie patrząc na detale, kto Chrześcijaninem jest a kto nie. Chrześcijanie innych ras są także na jego celowniku.

Trwają stałe ataki na Chrześcijan na całym świecie i zginęło ich kilkanaście milionów od czasu zakończenia II WŚ. Rasa biała oraz Chrześcijaństwo jest celem priorytetowym szatańskich bezlitosnych ataków. Ale papież nie krytykuje tego i nie wyraża sprzeciwu!

Fakt systematycznego i selektywnego wyniszczania Chrześcijaństwa jest faktem nie podlegającym dyskusji. Co jest jeszcze niezwykle ciekawe - białe Chrześcijaństwo a w szczególności Słowianie to rzekomo zaginione rzeczywiste 10 pokoleń rzeczywistego Izraela. Link - Odnaleziono zaginione 10 pokoleń Izraela!

Wielu ludzi w Europie zdaje sobie z tego doskonale sprawę i tworzą się w różnych państwach grupy ludzi, którzy organizują się w celu odrzucenia multikulturalizmu oraz powrotu do tradycyjnych podziałów na Austriaków, Polaków czy Niemców.

Znana jest powszechnie w Europie sprawa nie żyjącego już Joerga Haidera, który zginął w wypadku samochodowym.

Joerg Haider poster

Znany doskonale Austriakom slogan, w którym inny działacz, Strach nawoływał: "Socjalne bezpieczeństwo dla naszych ludzi, Oni są przeciwko JEMU ponieważ ON jest za TOBĄ"  Innym sloganem był - "Austria dla Austriaków". Podobnych akcji było i jest w Europie znacznie więcej i nadal trwa a nawet wzrasta opór przeciwko akcji wyniszczania rasy białych Chrześcijan.

Dostępne dane statystyczne doskonale ukazują nam do jakiego stopnia akcja ta odnosi sukces a przypływ wszelkiej maści innych kolorów ludzi do wszystkich europejskich państw (także w USA i Kanadzie) świadczy o tym, że władze doskonale zdają sobie sprawę z tej zbrodni ludobójstwa, jaką prowadzą, ponieważ władze równie doskonale wiedzą co jest przyczyną braku rąk do pracy!

Ponieważ nie stać nas na rozmnażanie się, zmalała drastycznie liczba urodzeń i coraz mniej sił młodzieżowych wkracza na rynek pracy. Tę właśnie lukę władze wypełniają emigrantami z wielu krajów i zalecają nam... małżeństwa mieszane, co dolewa oliwy do ognia walki z rasą białą. Nie tylko ze względu na wymieszanie genów ale także na konflikty religijno społeczne, które są rzeczywistym celem wpuszczania tradycyjnie wrogich Chrześcijanom imigrantów.

Innym problemem jest wyraźna faworyzacja emigrantów, którzy otrzymują znacznie większe świadczenia socjalne niż biali. Dochodzi do zupełnych absurdów. Białym nie wolno być dumnym z powodu koloru skóry.

Każda inna rasa ma prawo założyć klub czarnych, żółtych czy jakikolwiek inny klub. Geje mogą założyć klub tylko dla gejów ale nie wolno założyć klubu białych dla białych czy klubu mężczyzn czy klubu kobiet heteroseksualnych.

Według władz to jest rasizm oraz przestępstwo nienawiści. Władze posługują się takimi psychopatycznymi absurdami, które uderzają wyłącznie w rasę białą.

Rządy jakichkolwiek władz to rządy nienawiści władz do narodów Chrześcijaństwa.

Czarny może rzucać obelgami na białego, ale jedynie biały zawsze jest oskarżany o rasizm. W Australii Aborygen może zabić białego i odsiedzi kilka miesięcy. Biały nie ma prawa do samoobrony i za zabójstwo w samoobronie Aborygena pójdzie na długie lata do więzienia. W USA jest to samo.

Wszelkie przestępstwa czarnych przeciwko białym są przez media ukrywane, ale każde przestępstwo białego przeciwko czarnemu jest rozdmuchiwane do niezwykłych rozmiarów i otrzymuje natychmiastową etykietkę rasizmu. Kiedy biały okaże się, że działał w samoobronie - media milczą!

Jeżeli nie jest to rasizmem syjonistycznych władz przeciwko białym, to co rasizmem jest?

Stosuje się często kłamliwe oskarżenia pod adresem białych, zarzucając nam, że nienawidzimy innych ludzi z powodu ich koloru skóry. Jest to totalny absurd i kłamstwo!

Owszem, kolor skóry odgrywa zasadniczą rolę, ale przyczyny są zupełnie inne. Wielu twierdzi, że biali są identycznymi zbrodniarzami niż czarni. Owszem - zbrodnie jednych i drugich są często identyczne, ale nie w tym rzecz.

Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

Jest to jednokierunkowe i wąskie myślenie - propaganda nienawiści skierowana do mniejszości etnicznych, aby podsycać u nich nienawiść do białych. Szczególnie jest to widoczne w produkcji Hollywood, gdzie ostatnio złymi charakterami są biali, a czarni policjanci czy agenci CIA i FBI ścigają białych 'rasistów'.

Owszem, czarni i biali mogą popełniać identycznie ohydne przestępstwa, ale jest pomiędzy nimi olbrzymia różnica.

Na 1000 białych będzie 10 przestępców. Na 1000 czarnych będzie 100 uczciwych. Przed 900 czarnymi trzeba uciekać na ich widok lub przenosić się do innej dzielnicy, czy też przezornie przechodzić na drugą stronę ulicy.

W przypadku australijskich Aborygenów stosunek wygląda jeszcze gorzej. Na 1000 Aborygenów może 20 będzie miało pracę. Reszta jest utrzymywana przez rząd przez całe ich życie. Pomimo miliardów dolarów wydawanych co rocznie przez rząd australijski na Aborygenów, ludzie ci nie są w stanie zaadaptować się do stylu życia białych, nie starają się o żadną pracę, porzucają wszelkiego rodzaju wykształcenie. Wykształconego Aborygena jest trudniej znaleźć niż znaleźć igłę w stogu siana.

Z powodu owych proporcji występuje forma samo protekcji, którą władze nazywają rasizmem. Czy termin - rasizm jest w takim przypadku właściwym określeniem?

Jest to... instynkt samozachowawczy.

Widząc grupę czarnych wyrostków każdy rozsądny biały przezornie przechodzi na drugą stronę ulicy, nie licząc za bardzo na to, że być może niektórzy z nich mają sumienia, kulturę oraz dobre maniery. Trudno się nie zgodzić z tym, że taka przezorność rani uczucia ludzi o czarnym kolorze skóry.

Oliwy do ognia dolewają władze, które w przypadku popełnienia przestępstwa przez czarnego są oni w ogóle nie karani albo kara jest symboliczna - najczęściej wyrok w zawieszeniu. Próba samoobrony białego jest traktowana jako obraz chorobliwego rasizmu.

Jest bezspornym faktem, że w miastach, w których występują skupiska czarnych - jak Harlem - Nowy Jork - owe dzielnice są najbardziej niebezpiecznymi miejscami dla ludzi białych!

Fakty te są doskonale znane nam wszystkim Polakom, mieszkających w USA, Australii czy Anglii, ale pro globalistyczne media powtarzają tysiące razy te same kłamstwa o rzekomej chorobliwej nienawiści rasowej białych w stosunku do czarnych.

Nie skupiska białych są niebezpieczne ale skupiska czarnych i Islamistów!.

Biali unikają jak dżumy miejsc takich jak Harlem! Rasizm czy zdrowy rozsądek? A może biali politycy spacerują po Harlemie bez obstawy? Jedynie wtedy spacerują, kiedy mają samobójcze pragnienia!

Dlaczego politycy nie mieszkają w Harlemie ani w innych dzielnicach, znanych z podobnych problemów!? Ponieważ rasizm występuje szczególnie pośród polityków!

Władze o tym wszystkim doskonale wiedzą i na siłę mieszają białych z innymi narodowościami o różnych kolorach skóry, a celem tego wszystkiego jest wywołanie III Wojny Światowej, której zarzewiem będą konflikty rasowo religijne.

W tym telewizyjnym wystąpieniu człowiek ten o zapędach nazistowskich żąda publicznie eksterminacji wszystkich białych ludzi!!! [EN]

Coś w rodzaju planów Hitlera, ale na jeszcze większą skalę. Syjonistyczne media ogólnie milczą, a pan 'profesor' cieszy się nadal wolnością. Gdyby odważył się to powiedzieć przeciwko Żydom... nie trzeba chyba tego zdania kończyć.

Nigdzie nie mamy raportów o tym, że biali Chrześcijanie używając broni chcą przechrzcić na siłę ludzi czarnych, ale Muzułmanie często posuwając się do przemocy na siłę ewangelizują każdego białego. Grzeczna odmowa dyskusji na tematy religijne w takich przypadkach powoduje w najlepszym przypadku jawną wrogość.

W wielu krajach arabskich mnożą się przypadki ścinania głów Chrześcijanom, którzy odmawiają wyrzeczenia się Chrystusa na rzecz Islamu.

Wszystkie te czynniki są doskonale władzom znane, ale nie ustają wysiłki, aby utworzyć religijno/rasistowski kocioł w państwach tradycyjnie białych, aby w odpowiednim momencie wywołać stan zapalny i rozniecić iskrę nienawiści w celu wywołania finałowej wojny o podłożu religijnym i rasowym. Wystarczy trochę niedoborów żywności i rozpoczną się walki uliczne o przetrwanie.

Taki jest właśnie cel serwowanego nam światowego kryzysu, który w końcu może doprowadzić świat do III Wojny Światowej.

Taką właśnie szatańską wizję miał Albert Pike już w roku 1871!

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Toczy się walka o nasze sumienia i szatan na razie wygrywa większość bitew. Musimy zdać sobie wreszcie sprawę z tego, że rządy nie są naszymi przyjaciółmi. Rząd był i jest naszym największym wrogiem! (Więcej w linku - Rząd twoim największym wrogiem.)

Każdy rząd składa się z polityków. Każdy polityk to zawodowy kłamca, który kłamie przed wyborami, podczas wyborów oraz podczas swej 'pracy'. Ohydne kłamstwa oraz manipulacje wszystkich rządów gwarantują nam katastrofy światowe i są dowodem, komu ci wszyscy kłamcy służą.

Obie wojny światowe są wynikiem owych kłamstw i manipulacji a celem ich była m.in. eksterminacja jak największej ilości Chrześcijan oraz ortodoksyjnych Żydów.

To właśnie ortodoksyjni Żydzi ginęli masowo w obozach koncentracyjnych a wielu oficerów Hitlera było Żydami syjonistycznymi.

Szczególna pozycja Żydów na całym świecie

Każdy miecz posiada dwie strony, którymi można prowadzić wojnę. Zastanówmy się teraz nad terminem - rasizm. Jest on stosowany bezpodstawnie w stosunku do białych. Czy słyszał ktoś kiedykolwiek, że zastosowano termin rasizmu w stosunku do Żydów?

A przecież stosunek Żydów do wszystkich nie Żydów jest właśnie skrajnie rasistowski. Sposób brutalnego traktowania Palestyńczyków przez Izrael jest tego wymownym przykładem.

Ale jest jeszcze gorzej. Nieco bardziej ukryte przed nami 'dzieła' religijne Żydów ukazują najwyższe szczyty rasizmu, jakie można gdziekolwiek na świecie.

Nie Żydzi są pogardliwie nazywani gojami, z Polakami włącznie, a kobiety są pogardliwie nazywane sziksami. Stawianie nas na równi z Żydami to straszliwa dla Żydów obelga.

Ale jest jeszcze gorzej. Zwróćmy uwagę na jeden element żydostwa religijnego i zastanówmy się dobrze nad tym problemem. Kiedy mówimy o Bogu w kontekście Izraela, że Bóg istnieje i cały świat to w pełni potwierdza.

Ale jeżeli tobie ktokolwiek powie, że Bóg nie istnieje, to natychmiast postaw zarzut.... antysemityzmu. Ponieważ odrzucenie Boga jest równoznaczne z odrzuceniem Izraela jako Narodu Wybranego przez Boga.

Dlaczego cały świat polityczny i religijny szanuje wybór Izraela jako Narodu Wybranego przez Boga? Stwierdzenie, że Bóg nie istnieje to objaw chorobliwego anty semityzmu, który dąży do negacji prawa Izraela do istnienia. Brak Boga neguje wszystko o Izraelu wraz z jego historią oraz prawem do Ziemi Obiecanej.

Ateiści to... także anty-semici! Każdego ateistę trzeba nazywać antysemitą!

Kto i dlaczego dąży do eliminacji Chrześcijaństwa? 

Jest oczywiste, że wrogiem Chrześcijaństwa jest szatan. Zwrócimy uwagę na historię Chrześcijaństwa. Kto był pierwszym wrogiem Chrystusa oraz Chrześcijaństwa? Żydzi faryzejscy, talmudystyczni, z Herodem i klanem faryzeuszy Edomitów na czele.

I Jana 2:(22) Któż jest kłamcą, jeżeli nie ten, który przeczy, że Isus jest Chrystusem? Ten jest antychrystem, kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna.

Ludzie ci uśmiercili Isusa rękami Rzymian oraz byli oni największymi prześladowcami pierwotnego Chrześcijaństwa. Rzezie Chrześcijan na arenach Rzymu były wynikiem akcji tych samych ludzi, lub ludzi o identycznej mentalności, którzy doprowadzili do śmierci naszego Zbawiciela. Chorobliwa nienawiść do Boga oraz jego Syna była głównym motywem walki z Chrześcijaństwem.

Nie bez przyczyny Bóg ukarał tych, którzy zaciekle prześladowali pierwotne Chrześcijaństwo. (Zobacz temat - Czy współczesny Izrael jest Narodem Wybranym przez Boga?)

Przy jakiekolwiek dyskusji zawsze warto zadać Żydom następujące pytanie.

Za co Bóg ukarał Żydów w roku 70 n.e. burząc doszczętnie całą Jerozolimę wraz z ponad milionem żydowskich mieszkańców?

Inne ciekawe pytanie.

Za co Bóg ukarał niemal sześciokrotnie większą karą Żydów w Holokauście, skoro trzy lata później, w roku 1948 mieli oni powracać do Ziemi Obiecanej?

Jest ewidentne, że podobnie jak w czasach apostolskich działa w dzisiejszych czasach z jeszcze większą mocą o zasięgu światowym - duch... antychrysta.

Znany doskonale wielu z nas dokument - Protokoły Mędrców Syjonu jest ewidentnym planem eksterminacji Chrześcijaństwa i wiele wskazuje na to, że władze pro syjonistyczne nie rozstają się z tym dokumentem, skrzętnie realizując poszczególne paragrafy tego szatańskiego dzieła.

Jest to widocznie w ich działaniach. Plan Kalergiego potwierdza narrację Protokołów Mędrców Syjonu i jest on przez syjonistycznych polityków wysoko ceniony.

Identycznego rodzaju ludzie z identycznych motywów, kierowani przez swego boga szatana prowadzą od wielu lat ludobójczą wojnę przeciwko Chrześcijaństwu.

Masoneria posiada plan zniszczenia Chrześcijaństwa już od roku 1871, jak w cytowanym wcześniej planie III Wojen Światowych Alberta Pike.

Istnieje olbrzymia ilość dowodów na to, że władzę w krajach o białej populacji sprawują syjoniści. Ludzie ci są także właścicielami wszystkich mediów, Hollywoodu, przemysłu kinematograficznego, pornograficznego, klinik aborcyjnych, oraz większości przemysłu muzycznego.

Ludzie tego pokroju są także właścicielami lichwiarskiego systemu bankowego który stosuje ściśle zabronioną przez Słowo Boże lichwę.

Lichwa jest głównym elementem ubóstwa większości narodów na naszej planecie!

Kraje opanowane przez Syjonistów to: USA, Kanada, Anglia, Niemcy, Francja, Polska i wszystkie kraje Słowian, Australia, Nowa Zelandia oraz większość innych państw na świecie. Jak rozpoznać, kto w rzeczywistości rządzi w kraju? Rządzą ci, których nie wolno ci krytykować.

W mediach nie ma krytyki Żydów, syjonistycznego Izraela, oraz... papieża.

W wyżej wymienionych państwach toczy się zacięta walka przeciwko Chrześcijaństwu, a w krajach Islamu stale jest podsycana nienawiść do Chrześcijaństwa. Rezultat - masowe mordy Chrześcijan oraz niszczenie wszelkiego ich mienia. Akcje takie toczą się także w Izraelu. 

Media starannie przed nami ukrywają wszelkie informacje na ten temat oraz trwa masowa propaganda Islamu jako religii pokoju. Jakoś zapomina się o Al Kaidzie, Hamasie czy dziesiątków innych organizacji terrorystycznych.

Jednym z największych wrogów Chrześcijaństwa jest Arabia Saudyjska, której szejkowie  wykazują wyraźnie kolory syjonistyczne - Zionist Rulers of Arabia. [EN] , a wszelkie badania archeologiczne miejsca przejścia Izraelitów przez Morze Czerwone oraz dostęp do góry Synaj są przez władze tego państwa zabronione.

Czy mamy jakiekolwiek nadzieje na przyszłość?

 Od 2000 lat nic się nie zmieniło po za jednym czynnikiem. Walka ta toczy się nie tylko poza kulisami. Oszustwa owych sił antychrysta są nam już doskonale znane. Ale przybywa dowodów coraz więcej.

Na nasze szczęście, pomimo wielkich strat sytuacja Chrześcijan nie jest jeszcze tragiczna. Niemniej nastąpi na krótko okres czasu, podczas którego Prawda będzie powalona na ziemię i Chrześcijaństwo zejdzie do podziemia.

Szatan doskonale wie, że Chrześcijaństwa nigdy nie zwycięży!

Atak na Chrześcijaństwo (Rzeczywisty Izrael!) nastąpi dopiero w wyniku interwencji samego Boga! Podobnie jak za czasów Izraelitów w Egipcie, słudzy szatana zaatakują lud Boży bezpośrednio z inicjatywy Boga, który nadal posiada zupełną kontrolę nad wydarzeniami światowymi.

Ezechiel mówi, że Gog z Magog zaatakuje bezpośrednio lud Boży w wyniku przyciągnięcia go przez Boga za pomocą haków. Szatan będzie obawiał się klęski, ponieważ znając proroctwa wie on doskonale, że jego moc upadnie na górach izraelskich Izraela.

Moc Boga nigdy nie podlegała dyskusji!

Ezechiela 38:(14) Dlatego prorokuj, synu człowieczy, i mów do Goga: Tak mówi Wszechmocny Pan: Zaiste, w owym dniu, gdy mój lud izraelski będzie bezpiecznie mieszkał, wyruszysz (15) i przyjdziesz ze swojego miejsca pobytu, z najdalszej północy, a wraz z tobą liczne ludy; wszyscy na koniach, wielkie zastępy, liczne wojsko. (16) Wyruszysz przeciwko mojemu ludowi izraelskiemu jak obłok, aby okryć ziemię; a w dniach ostatecznych stanie się, że poprowadzę cię przeciwko mojej ziemi, aby poznały mnie narody, gdy na ich oczach okażę się świętym na tobie, Gogu. (17) Tak mówi Wszechmocny Pan: Ty jesteś tym, o którym mówiłem za dawnych dni przez swoje sługi, proroków izraelskich, którzy prorokowali w owych dniach, że Ja sprowadzę cię na nich. (18) Lecz w owym dniu, gdy Gog najedzie ziemię izraelską - mówi Wszechmocny Pan - wzbierze we mnie zapalczywy gniew, (19) a mówię to w mojej gorliwości - w żarze mojej popędliwości: Zaiste, w owym dniu będzie wielkie trzęsienie ziemi w ziemi izraelskiej. (20) I zadrżą przede mną ryby morskie, ptaki niebieskie i zwierzęta polne, i wszelkie płazy pełzające po ziemi, ponadto wszyscy ludzie, którzy żyją na powierzchni ziemi. Rozpadną się góry, padną piętrzące się skały i wszystkie mury runą na ziemię. (21) Przywołam przeciwko niemu wszelkiego rodzaju strachy - mówi Wszechmocny Pan - tak że miecz jednego skieruje się przeciwko drugiemu. (22) Potem osądzę go przez zarazę i przelew krwi; spuszczę na niego i jego hufce oraz liczne ludy, które są z nim, ulewny deszcz i grad, ogień i siarkę. (23) I tak okażę moją wielkość i moją świętość, i objawię się na oczach wielu.

Niezwykłe pocieszające nas słowa!

Wygląda na to, że już się wypełniła pierwsza część tego proroctwa, zaznaczona kolorem niebieskim! Siły antychrysta okryły niemal cała ziemię Chrześcijaństwa.  Islam okrąża większość świata Chrześcijan, a synagoga szatana zagraża także Polsce.

Ale w czasach końca, czyli pod koniec wielkiego ucisku ujrzymy niezwykłą końcówkę -  ostateczny atak szatana na rzeczywisty i nadal istniejący lud Boży - Izrael czyli białe chrześcijaństwo wraz z wojskami zwiedzionych przez szatana władców świata.

Ezechiela 39:(2) I zawrócę cię, i wezmę cię na smycz; sprowadzę cię z najdalszej północy i przyprowadzę cię na góry izraelskie. (3) I wytrącę miecz z twojej lewej ręki, i sprawię, że twoje strzały wypadną z twojej prawej ręki. (4) Na górach izraelskich padniesz ze wszystkimi twoimi hufcami i ludami, które są z tobą; wydam się na żer drapieżnym ptakom, wszystkim uskrzydlonym istotom i zwierzętom polnym. (5) Na otwartym polu padniesz, gdyż Ja tak powiedziałem - mówi Wszechmocny Pan. (6) Spuszczę ogień na Magog i na mieszkańców wysp żyjących bezpiecznie i poznają, że Ja jestem Pan. (7) I ujawnię moje święte imię wśród mojego ludu izraelskiego; i już nie dopuszczę, aby moje święte imię było bezczeszczone, aby poznały ludy, że Ja jestem Pan, Święty w Izraelu. (8) Oto nadchodzi to i spełnia się - mówi Wszechmocny Pan; jest to ten dzień, o którym mówiłem.

Co jest niezwykle ważne - szatan nie będzie miał zbyt wielkiej ochoty na bezpośredni atak na Izraela! On doskonale wie, że już przegrał wszystko ze swoim życiem włącznie. Owszem, dzisiaj świat szatana gra przed nami rolę zwycięzcy, ale Biblia podaje nam czysta Prawdę i fakt ukrywania się przed nami szatana także świadczy o tym, kto w rzeczywistości kontroluje wydarzenia światowe.

Szatan ujawni się dopiero wtedy, kiedy Isus mu na to pozwoli.

To Bóg osobiście sprowadzi go na ziemię Izraela duchowego, ponieważ ten obmierzły tchórz i zdrajca będzie się panicznie bał tego dnia!

Jaki z tego jest wniosek i nadzieja dla nas?

Bóg nie pozwoli na eksterminację swego ludu. Zdecydowana większość Chrześcijan także przeżyje wielki ucisk jako... WIELKA RZESZA.

I będzie jeszcze jedno wydarzenie, które napawa nas wielką nadzieją i radością.

Objawienie 3:(8) Znam uczynki twoje; oto sprawiłem, że przed tobą otwarte drzwi, których nikt nie może zamknąć; bo choć niewielką masz moc, jednak zachowałeś moje Słowo i nie zaparłeś się mojego imienia. (9) Oto sprawię, że ci z Synagogi Szatana, którzy podają się za Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem. (10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi. (11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.

"Pocieszajmy się nawzajem tymi słowy widząc, że ten dzień się przybliża!"

Dzień ten to dzień tryumfu naszego Zbawiciela oraz jego Ojca!

Poniżej ciekawy link w tym temacie.

Wojna z chrześcijaństwem.