Bohemian Grove


Ostatnie uaktualnienie: 3 Stycznia 2010

Bohemian Grove jest to specjalne miejsce na 20601 Bohemian Ave w Monte Rio, Kalifornia - USA.

W tym miejscu Watykan organizuje spotkania Elity światowej w środku Lipca na trzy tygodniowy zebrania. Elita jest złożona z najbogatszych oraz najbardziej wpływowych ludzi biznesu, kultury oraz świata polityki na świecie.

W ośrodku tym istnieje ponad 10 metrowa sowa jako centralny symbol.

Sowa reprezentuje Lilith, sumeryjską boginię-demona. Więcej... [EN] 

Na powyższym zdjęciu widać kilku kapłanów Kościoła Rzymsko-Katolickiego. 

Biblia wspomina Lilith w wersecie Izajasza 34:14:

Izajasza 34:14 Zdziczałe psy spotkają się z hienami i kozły będą się przyzywać wzajemnie; co więcej, tam Lilit przycupnie i znajdzie sobie zacisze na spoczynek.

Co roku, około 1500- 2000 członków światowej elity zbiera się tutaj wysłuchując przemówień i wymieniając doświadczenia. Wszystko to jest pod patronatem Watykanu, który w tym właśnie miejscu podaje plany działań zmierzających do Nowego Porządku Świata, znanego jako New World Order - NWO.

Odbywają się tutaj także tajemnicze ceremonie niegdyś celebrowane przez starożytnych Druidów - rodzaj Czarnych Mszy, oraz składane są tam ofiary, najprawdopodobniej z żywych niewinnych ludzi.

Wszystko odbywa się w odpowiednich szatach, używana jest odpowiednia muzyka i śpiewane są pieśni, hymny oraz inne elementy owych starożytnych rytuałów.

 Poniżej zdjęcie z czarnej mszy w roku 1927 w Bohemian Grove, oczywiście także z udziałem katolickiego kleru.


Kilku dziennikarzom na przestrzeni kilku lat udało się przedrzeć i poznać najbardziej tajemnicze sekrety Bohemian Grove, jednakże niewielu z nich odważyło się opublikować swoje odkrycia z różnych nieznanych bliżej przyczyn, których możemy się jedynie domyślać.

Jednym z nich był w Philip Weiss, który opublikował swoją wersję wydarzeń w 1989 roku. Poniżej oficjalny film oficjalnej sieci informacyjnej w USA, American Broadcast Company - ABC (1981) ukazuje oficjalną niewinną wersję tego wydarzenia, omawiając niemal wszystkie aspekty tego zgromadzenia. Takie bajeczki transmitowano z niemal każdego kanału całkowicie kontrolowanych głównych mediów na ekrany niczego nie podejrzewających i do pewnego stopnia ufających nadal swoim przywódcom masom wyborców.

 

W roku 1995 wszystko uległo drastycznej zmianie. W roku tym świat otrzymał Internet. Podobno jeden z Rockefellerów ubolewał na ostatnim zebraniu G-20, że... "Internet jest naszą największą pomyłką."

Około roku 2000 na teren Bohemnian Grove przedostał się znany obecnie szeroko amerykański niezależny dziennikarz - Alex Jones i udało mu się ukrytą kamerą sfilmować pewne co najmniej interesujące sceny z owych czysto starozytnych pogańskich obrzędów. Jego film doczekał się w końcu także polskich napisów.

Mroczne sekrety wewnątrz Bohemian Grove 

 

Jest tego 9 części, reszta w linkach:

Wiele innych ciekawych informacji na tym kanale YT - http://www.youtube.com/user/stopcenzurze

Ciekawa rzecz, kobiety nie mają wstępu na teren Bohemian Grove. Inny niezwykle ciekawy punkt - Hitler był także w Bohemian Grove.

Władze oraz uczestnicy tych rytuałów kategorycznie i zgodnie zaprzeczają,  że składane tam są ofiary z żywych ludzi a jedyne ofiary to ofiary symboliczne, kukły czy manekiny.

Oficjalne wyjaśnienie rytuału Cremation of Care - Kremacja Troski: składanie fikcyjnej ofiary ludzkiej. Cały ten spektakl to fikcyjne składanie ofiary całopalnej Troski, czy też... kłopotu sowie, Lilith, bogini mądrości.

Czy ktokolwiek dobrowolnie przyznałby się do takich zbrodni!

Historia rytuałów Druidów uczy nas, że ofiary takie były ofiarami rzeczywistymi, jak większość ofiar okultyzmu, magii i czarów, składanych przez kilka tysięcy lat. 

W filmie tym Alex Jones czy inni unikają twierdzenia że rzeczywiście składane są w tym miejscu ofiary z żywych ludzi. Nikt tego nie potrafił udowodnić, a takie oskarżenie, pozbawione dowodów jest przestępstwem karanym sądownie w większości krajach. Na filmie widać podkładany ogień pod postać ludzką, słychać bolesny ludzki krzyk, który ucichł po kilku sekundach. W rytuałach Druidów w tym momencie podcinano gardło ofierze. Czy tak stało w rzeczywistości? Tego nie wiemy i nie posiadamy niezbitego dowodu.

Przemyślmy to nieco.

Światowa Elita posiadając nieograniczone środki finansowe oraz rozrywki najdzikszych form i kształtów, Elita ta spotyka się co roku aby pośpiewać sobie hymny do sowy i robi to w ścisłej tajemnicy przed światem?

Znacznie więcej na temat satanizmu i okultyzmu w Bohemian Grove w poniższych linkach. Linki zawierają wiele oryginalnych zdjęć!

Poniżej film po angielsku, ukazujący Billa Clintona, który frywolizując zaprzecza istnieniu Bohemian Grove. Człowiek, który odważył się zadać takie pytanie, oczywiście został wyprowadzony przez ochroniarzy. Niestety Bill Clinton nie posiada zbyt wielkiego kredytu zaufania po wydarzeniach z Moniką Lewinsky.

 

Znacznie więcej szczegółów odnośnie szatańskich rytuałów w linku - SATANIZM/OKULTYZM