Co się niedługo wydarzy?

Objawienie 19:(1) Potem usłyszałem jakby donośny głos licznego tłumu w niebie, który mówił: Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc Bogu naszemu, (2) Gdyż prawdziwe i sprawiedliwe są sądy Jego; osądził bowiem wielką wszetecznicę, która skaziła ziemię wszeteczeństwem swoim i pomścił na niej krew sług swoich.

Czy wybuchnie wojna przeciwko Polakom?

Sytuacja polityczna w Polsce jest bardzo niebezpieczna. Jest kilka powodów, aby zacząć podejrzewać program czy raczej program pogromu zniszczenia Polaków. Sposób traktowania Polaków przez polski rząd w pełni pozwala nam na takie przypuszczenia i obawy.

Po II WŚ sprowadzono na tereny zachodnie Polski wielu Ukraińców, którzy raczej nigdy nie planowali, aby na Ukrainę powrócić. Urodziłem się i mieszkałem w Pile, gdzie istniało dookoła tego miasta wiele wsi, zamieszkałych niemal całkowicie przez Ukraińców.

Dopiero teraz zauważyłem, że jest to bardzo podejrzane oraz być może groźne z taką masą ponownie sprowadzonych Ukraińców. Czyżby w ten sposób ukryto przed nami, ilu Polaków rzeczywiście zamordowano podczas II WŚ? A może powód jest jeszcze bardziej skomplikowany i zaplanowany na... dzisiejsze czasy!?

W tamtym czasie nie  miałem żadnego uprzedzenia z powodu mego wieku i braku dzisiejszej wiedzy i w tamtym czasie nie interesowałem się polityką. Wiedziałem o zachodniej części Polski, że była ona niemal wypełniona Ukraińcami. Miałem wtedy około 17 lat i niczego złego w tym nie widziałem.

Ożeniłem się we Wrocławiu i zacząłem pracować jako mechanik samochodowy. Przeniosłem się z Wrocławia do Sośnicy koło Kątów Wrocławskich i mieszkałem w tym czasie w pałacu przy szosie do Kątów. Widziałem masę Ukraińców w tych rejonach, z Wrocławiem włącznie i z nimi także pracowałem.

Wtedy zacząłem nieco obserwować Ukraińców z powodu ich wrogości do Polaków, ze mną włącznie podczas pracy z nimi. Byłem także muzykiem i grałem na gitarze, perkusji i śpiewałem w Kątach Wrocławskich i w pobliskich wsiach, w których głównie mieszkali Ukraińcy.

Ukraińcy posiadali jakieś dziwne i nieznane mnie wcześniej zachowania się, które były bardzo drastyczne i niebezpieczne. Praktycznie nie widziałem zabawy bez bójki Ukraińców. Widziałem te rzeczy także wcześniej a teraz zaczęły one teraz bardziej mnie niepokoić, ponieważ byłem już bardziej dorosły i dojrzały.

Widziałem w kilku miejscach niezwykłe walki Ukraińców... pomiędzy sobą. Wychodziło na środek sali dwóch mężczyzn i tak ostro się bili, aż obaj byli poważne zalani własną krwią. W jednym wypadku widziałem dwóch ubranych w garnitury, którzy tak zaciekle się bili ze sobą, że po walce widziałem ich obu nadal stojących. Jeden był w spodniach i w koszuli we krwi, a drugi miał zakrwawioną twarz, pierś i  spodnie.

Widziałem także wyniki innych bójek, ponieważ wielu biło się poza salą tańca i widziałem rezultaty tych pojedynków. Jeden skrajny przypadek: widziałem człowieka niemal całego zalanego krwią od głowy aż po spodnie i buty. Wszedł na scenę, na której graliśmy i upadł na twarz na samym środku sceny.

Nie zauważyłem nigdy, aby oni atakowali Polaków. Według moich obserwacji owe walki wybuchały pomiędzy nimi. Takie wydarzenia były częste i widziałem ich wiele. Na jednej zabawie facet niechcąco uderzył kijem własną siostrę, na której ciele złamał dużą sztachetę z płotu. Widok był paskudny!

Kiedy wyjeżdżaliśmy z tej wsi, widzieliśmy w płocie co drugą sztachetę, ponieważ reszta była wyrwana z płotu z powodu używania sztachet do bójek. Nadal nie miałem pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi, ale z czasem dowiedziałem się, że są to takie niezwykłe 'zwyczaje' ukraińskie.

Dopiero niedawno z powodu wojny na Ukrainie, przypomniałem sobie te wszystkie zajścia i zacząłem się nieco dziwić, że wybuchła zupełnie niepotrzebna wojna na Ukrainie, która nie miała żadnego sensu. Można było wygrać wybory bez jakiejkolwiek wojny i oni mogli je wygrać!

Ale dopuścić do takiej wojny, jaką widzimy teraz to już nie miało sensu.Ta wojna stała się bardzo krwawa i zginęło niepotrzebnie tysiące ludzi, nie tylko żołnierzy. Wojna trwa nadal, pomimo olbrzymich strat a naziści nadal według ich zwyczaju, mordują olbrzymie ilości niewinnych ludzi.

W tej wojnie zginęła nie tylko wielka ilość żołnierzy, ale także pomordowano cywilów . Co jest dziwne, nikt do tej pory nie żąda zaprzestania rzezi całkowicie niewinnych Ukraińców i Rosjan, zabijanych przez wojsko ukraińskie.Ta rzeź nie różni się niczym od okropnych rzezi widzianych w czasach dawniejszych.

Co czeka Polaków w bliskiej przyszłości?

Obserwuję podejrzane zagrożenie wybuchu konfliktów, zamieszek a nawet wojny czy nawet rzezi Polaków. Nie myślę, że przesadzam, znając nieco historię Ukraińców. Za zbrodnie na Wołyniu Polaków nadal Polaków nie przeproszono i jest bardzo możliwe, że do tego na pewno nigdy już nie dojdzie.

Jest także oczywiste, że duża część Ukraińców nie jest przyjacielska dla Polaków. Cała ta sytuacja być może jest celową zagrywką polskich władz, które nawet oficjalnie dążą do zniszczenia Polski. Wszystkich w Polsce stać na rozmnażanie się, poza Polakami, którzy są przez rząd bardzo niemile traktowani.

Co jest przerażające, są nawet plany zmiany nazwy - Polska na Polin, czyli nazwa w języku hebrajskim. A to oznacza, że Polska już praktycznie nie istnieje z powodu niezwykle małej liczby Polaków zamieszkujących Polskę, którzy są pogardzani i przez Żydów i od lat także przez Ukraińców.

Najwyraźniej liczba Polaków stale upada z dwóch przyczyn. Jedni wyjeżdżają z 'Polski' np. do USA, innych nie stać na NORMALNE życie, na jakie stać innych w Polsce. Żydzi najwyraźniej chcą Polakom odebrać Polskę i nazwać ją po hebrajsku Polin. Warto sprawdzić te informacje na Internecie. Polska czy Polin!

O co w tym wszystkich chodzi?

Chodzi oczywiście o zniszczenie Ludu Bożego, który oczywiście jest celem samego szatana. Szatan chce zniszczyć Lud Boży, ponieważ są nim Polacy, a on wie, że to są potomkowie Izraelitów. Proszę sprawdzić masę dowodów na to, że Polacy są oryginalnym Ludem Bożym i to jest przyczyną ich wyniszczanie przez satanistów.

Jeżeli nic o tym nie wiesz, przeczytaj uważnie ten artykuł. Są w nich dokładnie udokumentowane wyjaśnienia rzekomo zagubionych 10 pokoleń Izraela, kim w rzeczywistości jesteśmy i jaka czeka nas przyszłość. Tym razem Bóg  szatanowi na to nie pozwoli i uratuje Polaków oraz Słowian, którzy są bardzo bliskimi krewnymi ludu Bożego, czyli Polaków.

Ciągłe ataki na Polskę to ataki spowodowane przez samego szatana, który dąży do tego, aby nas całkowicie zniszczyć.

Wiemy z Biblii, że niedługo nastąpią dwa niezwykłe wydarzenia Boże. Pierwszym wydarzeniem będzie zabranie do Nieba wybranej grupy Polaków. Drugim wydarzeniem będzie wymarsz Polaków na tę samą pustynię, na której przebywali nasi przodkowie po wyjściu z niewoli w Egipcie.

Wzięcie do Nieba wywoła wielki strach, ponieważ będzie to oczywisty wynik mocy i działalność Boga oraz także Syna Bożego, Isusa.

Dopiero teraz staje się jasne, z jakich przyczyn nastąpi wzięcie wybranych do Nieba oraz dlaczego Bóg wyprowadzi Polaków na pustynię. Przyczyną będzie próba ataku szatana na wybranych przez Boga do Nieba oraz ataku na resztę Polaków, tuż przed ich wyjściem na pustynię. Szatan chce nas tym razem całkowicie zniszczyć, ale Bóg mu na tą zbrodnię nigdy nie pozwoli.

Będzie to pierwsza porażka szatana od czasu Edenu!!!

Opieka Boga nad Polakami ma wielki sens z powodu tych zagrożeń.

Oprócz Ludu Bożego oraz szatana i satanistów nikt na Ziemi nie wie, jakie są najbliższe cele Boga, które będą lada dzień przez Boga i Chrystusa realizowane. Owe cele są dokładnie podane w Biblii.

Wzięcie do Nieba wybranych Boga może nastąpić w każdej niemal chwili a szatan nawet nie będzie próbował tego powstrzymać, ale raczej skupi się on, także bezowocnie, na ataku na Polaków zbieranych do wyjścia na pustynię. Historia wyjścia Izraelitów z Egiptu będzie więc powtórzona.

Podczas zabrania Izraelitów z Egiptu na pustynię nikt z nich nie zginął. Tak i teraz Lud Boży będzie pod pełną ochroną samego Boga. Najprawdopodobniej już jesteśmy pod opieką Boga i szatan nie zdoła nas już zaatakować. Poniżej mamy detaliczny fragment Objawienia, który nam to wszystko zapowiada.

Objawienie 12:(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. (14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. (15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. (16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy. (17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.

W tym tekście mamy zapowiedź szybkiej ucieczki Niewiasty, czyli Ludu Bożego na pustynię. Ten fragment Objawienia w taki obrazowy sposób nas informuje. Wszelka pomoc dla niewiasty to pomoc samego Boga. Czas jej pobytu na pustyni będzie trwał około 3.5 roku, podczas którego odbędzie się sąd Boży nad Ludem Bożym czyli nad Polakami.

Oczywiście nie tylko Polacy z Polski zostaną zabrani na pustynię. Istnieje spora liczba Polaków, głównie w USA, którzy powyjeżdżali z reżimu 'polskich' władców, którzy ich gnębili i dlatego są oni rozrzuceni po kilku różnych państwach. Oni także będą wzięci na tę pustynię, a ich część będzie także wzięta do Nieba.

Wszystkie detale, zwłaszcza o rzekomym zaginięciu 10 pokoleń Izraela są umieszczone w tym linku. Jeżeli jesteś tutaj po raz pierwszy, przeczytaj dokładnie ten artykuł - Trafiłeś na witrynę Prawdy! Temat ten bardzo dokładnie opisuje tą sytuację oraz podane są olbrzymie ilości dowodów.

Jest to jedyna witryna na Ziemi, gdzie są ujawnione owe proroctwa z Objawienia. Nie wierz mnie na słowo, ale wierz w przedstawione dowody biblijne, które są dopiero teraz w tych czasach w pełni zrozumiane. Nikt na Ziemi niczego nie wie o wypełniających się proroctwach, poza szatanem i jego sługami!

Podaję te informacje po to, aby cały Lud Boży poznał rzeczywiste plany Boga i skorzystał z Jego zaproszenia!

Jeżeli nigdy nie czytałeś Biblii, sprawdź jej wiarygodność. Czy Biblia mówi nam prawdę? Jedna przestroga! Biblia to słowa samego Boga, który stworzył Niebo i Ziemię. Posiada On niezwykły Umysł, którego słowa nie są zawsze łatwo zrozumiane. Biblia nie jest łatwa, ale jest ona nam bardzo potrzeba do życia, ponieważ zawiera ona nieporównywalną mądrość Boga, Autora Biblii.

Bóg doskonale wie wszystko i zna wszystkich, ponieważ Bóg wszystko i wszystkich stworzył!

Możesz w całości przeczytać Biblię także na Internecie. Jedynie ta Biblia posiada usuniętą księgę II Ezdrasza! Koniecznie ją przeczytaj! Aby ją zrozumieć, módl się do Boga o Jego pomoc w jej zrozumieniu. Religie chrześcijańskie nie mają o tym żadnego pojęcia, co Biblia zapowiada na najbliższe czasy! Najciekawsze jest to, że najmniej Biblię rozumieją księża katoliccy, także w Polsce.

Co się stanie z resztą ludzi na Ziemi?

Oprócz Polaków i Słowian, prawdę Bożą także rozpoznają ludzie wierzący w Boga według stale błędnych nauk wszelkich kościołów i Watykanu. Jeżeli ci ludzie zaakceptują podporządkowanie się Bogu i Synowi oraz będą wykonywali polecenia Boga i Isusa, otrzymają oni także wszelką Bożą pomoc.

Wszyscy ludzie, którzy odmówią podporządkowania się Bogu widząc Jego dzieła na własne oczy, zostaną skazani na śmierć i zostaną unicestwieni na zawsze. Na całej Ziemi pozostanie jedynie Naród Wybrany, który będzie istniał w Izraelu pod berłem Chrystusa, który będzie rządził nad wszystkimi mieszkańcami Ziemi, posłusznymi Bogu i przestrzegający Boże Przykazania.

Reszta obecnego świata, która pogardza Bogiem i Synem zostanie całkowicie zniszczona. Najbardziej zbrodniczy jej wszelkie władze, Masoni, Iluminaci czy inne części nasienia węża, którzy będą przez wiele lat katowani za ich masowe zbrodnie, gwałty i wszelkie zło, jakie uczynili Ludowi Bożemu za swego ohydnego życia pod rozkazami szatana.

 Szatańskie rządy zostaną całkowicie zniszczone przez Boga i Isusa!