Filmowa zapowiedź wielkiego resetu

II Ezdrasza 6:(26) I oni zobaczą ludzi, którzy będą wzięci do góry, którzy nie skosztowali śmierci od narodzenia swego, i odmieni się serce mieszkańców ziemi i będzie przemienione w innego ducha. [BM]

Omówienie filmu zapowiadającego wielki reset

Istnieje film który ujawnia nam plany satanistów, który podaje nam potwierdzone i niezbite dowody planów satanistów dla całej Ziemi. Plan ten jest nie tylko planem realnym, ale już jest zapięty na ostatni guzik i w każdej chwili może on być z łatwością aktywowany.

Celem tego planu jest całkowite opanowanie w szybkim czasie mieszkańców całej Ziemi oraz wymordowanie ich w taki sposób aby pozostało po nich zaledwie 500 mln ludzi. To znaczy, że planem jest masowe morderstwo wszystkich ludzi, którzy nie są razem z nasienie węża.

Georgia_Guidstones

Plan jest znany od wielu lat, ale dopiero niedawno został on dokładniej opracowany i siły szatańskie są gotowe do takiej ohydnej rzezi. Jest to także bardzo zgodne z proroctwami biblijnymi, które mówią o planie tej zbrodni dodając, że jeżeli Bóg tego nie powstrzyma, nie ocaleje żadna istota.

Mateusza 24:(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie. (22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni

Obejrzyjmy bardzo uważnie poniższy film posiadającymi polskie napisy.

NIEBEZPIECZEŃSTWO ATAKÓW EMP I CYBER POWODUJĄCYCH AWARIE  - INFO WARS

Najważniejsze informacje są około 25 minuty. Świat szatana nazywa to porwaniem - jest to więc szatańskie określenie, ponieważ w obliczu tak drastycznego masowego ucisku nastąpi wzięcie, a nie porwane z powodu wielkiego niebezpieczeństwa dla tych, którzy mają być wzięci do Nieba.

Bóg nie będzie ze strachu porywał nikogo ale po prostu zabierze ją czy jego do Nieba.

Owo wzięcie jest w taki sposób zorganizowane, że szatan nie ma szans na przewidzenie czasu wzięcia do Nieba. To bardzo logiczne w obecnej sytuacji i zgodne w Biblią. Nikt w tym filmie nie mówi o Bogu i o powrocie Isusa, ale władze szatańskie są tego świadome. Szatan ich informuje dla swego interesu!

Jest ewidentne, że władze świata skupiają się na wzięciu do Nieba wybranych i o powrocie Isusa. Cała szatańska polityka światowa jest zawsze  była i jest nadal skierowana przeciwko Bogu i Synowi. To ich działanie jest planem, który jest realizowany od początku szatańskiej władzy na całej Ziemi!

Dopiero w tym kontekście - w zbrodniczych planach rządów - owe wersety mają według informacji z tego filmu, właściwe znaczenie i mocne dla nas ostrzeżenie.

Wzięcie do Nieba odbędzie obroną od wielkiego ucisku władz na członków Narodu Wybranego.

Dopiero Bóg i Syn powstrzymają plany satanistów i nastąpi wzięcie do Nieba oraz nastąpi pojawienie się po wzięciu do Nieba wybranych znaku Syna Bożego. Dopiero wtedy rozpocznie się zgromadzanie 144.000, którzy będą  potrzebni do zebrania i zaprowadzenia Słowian na znaną nam biblijną pustynię.

A to wszystko oznacza, że już musimy cały czas czuwać. Wzięcie do Nieba może się wydarzyć w każdej chwili ale także w każdej chwili może nastąpić atak satanistów na cały świat, który zostanie powstrzymany dopiero przez samego Boga.

O takim planie władz wcześniej nie wiedziałem, a plan ten rzeczywiście brakuje nam do zrozumienia tych proroctw. Wielokrotnie pisałem, że władze doskonale wiedzą, na co się zanosi ze strony Boga, ponieważ sam szatan ich o tym informuje. Dlatego władze są w tym wyścigu zawsze przed nami.

Ale takich informacji, jakie usłyszałem w tym filmie do tej pory jeszcze nie słyszałem. Wszelkie inne działania mediów i mówiących 'prawdę' są dla zamydlenia naszych oczu mówią wszystko, oprócz tego . Według wielu raportów to już jest przygotowane i sprawdzane na USA oraz na innych państwach!!!

Ostatnie dramaty i zatrucia w USA na to właśnie wskazują!

Czyli... czuwajmy i ufajmy w Bogu naszym!

Ponieważ zdałem sobie sprawę z tego, że sporo informacji przedstawionych w tym filmie już znałem, nie łączyłem ich z takim właśnie planem, o którym wcześniej nie miałem pojęcia. Istnieje wiele znanych mnie szczegółów w tych zbrodniczych planach, ale ogólnego ich celu do tej chwili nie znałem.

Dopiero ten film poukładał wszystkie znane detale w jedną całość i w moich oczach, zgodnie z Biblią, to jest rzeczywisty cel satanistów. Wersety biblijne całkowicie to popierają a masa małych dowodów zmienia tą narrację w rzeczywisty plan, który jest od lat przez cały świat realizowany. Jedynie my o tym nic nie wiemy!

To wszystko oznacza, że proroctwo Boże jest tuż przed nami. Co jest jeszcze ważne, to fakt, że proroctwo to mówi nam, że jeżeli Bóg ataku szatana na cały świat nie powstrzyma, nie przeżyje żadna istota. Ale Bóg znając zagrożenia dla Słowian powstrzyma oczywiście to straszliwe dla świata zagrożenie.

Oglądając film i czytając w biegu napisy filmu pominąłem masę detali z powodu szybkości słów, ale kiedy zacząłem to przepisywać z ekranu, mnie to dopiero poruszyło. Okazało się, że już znałem wiele detaliw, ale nie potrafiłem ich nigdy połączyć ze sobą. Dopiero ten film pozwolił mnie to właściwie zrozumieć.

Polski tekst filmu

Oto tekst rozmowy w filmie poniżej. Są pewne błędy i nie wszystkie z nich skorygowałem.

Najpierw wyjaśnię, co to jest EMP.

Impuls elektromagnetyczny (EMP) to intensywny wybuch energii elektromagnetycznej (EM) spowodowany nagłym, szybkim przyspieszeniem naładowanych cząstek, zwykle elektronów. EMP może zawierać składniki energii w dużej części widma EM, od fal radiowych o bardzo niskiej częstotliwości (VLF) do fal ultrafioletowych (UV).

Po „detonacji” broń EMP wytwarza impuls energii, który tworzy silne pole elektromagnetyczne zdolne do zwarcia szerokiej gamy urządzeń elektronicznych, w szczególności komputerów, satelitów, odbiorników radiowych, odbiorników radarowych, a nawet cywilnych sygnalizacji świetlnych.

Znane wielu z nas 'balony' zniszczone niedawno przez USA to właśnie była broń EMP!

Poniżej najważniejsze dla nas części rozmowy Marii i Mike'a.

[Maria] Jestem twoim gościnnym gospodarzem, Maria Z przyjeżdża do ciebie na żywo z ziemi pod ziemią (Australia). Chcę tylko, zanim sprowadzimy dzisiaj Mike'a Adamsa, on dołączy do nas, jest niesamowitym facetem i ja uzyskam wgląd w to, co dzieje się z tymi cyberatakami i globalnymi przerwami w dostawie prądu, które nadchodzą w naszą stronę, kluczowe informacje, na które każdy musi się przygotować.

Niezależnie od branży, w której pracujesz, zawsze patrzysz na najlepszych jako punkt odniesienia tego, jaki chcesz być i jak chcesz działać, i mogę powiedzieć, że pracując w mediach, wiele ludzi może nie rozumieć, co dzieje się za kulisami, z najciężej pracujących najbardziej wydajnych ludzi, z którymi miałam do czynienia w tej branży, są niesamowici, a cała załoga i cały wysiłek, który idzie za przekazaniem tej kluczowej informacji światu, jest po prostu niesamowity, a poświęcenie ludzi takich jak Owen jest i nie ma sobie różnych, więc chcę tylko wspomnieć, jak bardzo jestem wdzięczna za tę audycję i za wszystkie niezależne media, które robią wszystko, co w ich mocy, aby wydobyć światu prawdę w obliczu tak wielu przeciwności losu, że dziś idziemy aby dołączyć do niego, Mike Adams jest w tej chwili z nami, na żywo Mike, jak się masz,

[Mike] Cześć Maria, mam się świetnie, dziękuję za przyjecie mnie, i naprawdę doceniam twoją pracę i wkład w tę branżę wykonujesz fantastyczną robotę i, och, Shroyer, jak wspomniałaś, jego etyka pracy jest taka, że nikt nie może jej nawet dotknąć, ten facet jest najciężej pracującym młodym facetem, jakiego znam w tej branży, ale wszyscy ciężko pracujemy, w tym ja.

Właściwie pracuję też nad moim nowym studiem, nad wszelkiego rodzaju małymi usterkami, błędami i rzeczami, które próbujemy wypracować, to  wszystko zakulisowe rzeczy, których wiele osób nie widzi, ale jest to konieczne, aby przekazać wiadomość. (2:29)

Chcę dzisiaj, naprawdę chcę się skupić na tych zaciemnieniach i wiem, że niedawno zrobiłaś aktualizację sytuacji, w której mówiłeś o tym, że po EMP również dostaliśmy naprawdę świetną aktualizację Rudy'ego w tej audycji, jeśli ktoś tego nie widział, proszę posłuchaj, to naprawdę zachwycające do słuchania, ale um, ale te przerwy w dostawie prądu, które mają miejsce na całym świecie cyberataki uh

Greg Reese niedawno nakręcił wideo o ten nadchodzący atak cybernetyczny mający na celu nowy porządek świata teraz Włochy niedawno ogromny cyberatak spotykają się teraz z uh światowymi liderami, aby porozmawiać o tym, jak się na to przygotować.

[Maria] Chcę przejść przez naprawdę szybką oś czasu Mike tuż przed przerwą a potem chcę uzyskać twój wgląd, oto co mam i to w żaden sposób nie jest kształtem ani wyczerpującą listą, ale posłuchaj tego 28 Grudnia bez dostarczania żadnych dowodów, austriacka minister obrony Claudia Tanner twierdziła, że Rosja planowała ataki cybernetyczne na europejskie systemy zasilania, powodujące rozległe przerwy w dostawie prądu w całej Europie w nadchodzących miesiącach Paryż, który właśnie odtworzył zespół, zanim dotknęło to ponad 100 000 domów, miało to miejsce 9 Grudnia w Australii 9 Grudnia miliony klientów nie mogły skorzystać z ubezpieczenia zdrowotnego, a medibank postanowił wyłączyć swoje systemy w następstwie ogromnego cyberataku 6 Grudnia Reuters.

20 Listopada zeszłego roku szef federalnego urzędu ds. ochrony ludności i pomocy w przypadku klęsk żywiołowych powiedział Niemcom, że musimy założyć, że tej zimy nastąpią przerwy w dostawie prądu 4 Listopada Wielka Brytania testowała plan awaryjnego wyłączenia prądu, o czym poinformował strażnik w Październiku BBC przygotowało scenariusze, tak, jak zrobiło to w przypadku wydarzenia 201. Mike i ja pozwolę ci przejąć kontrolę zaraz po przerwie, ale ważne jest, aby ludzie wiedzieli, że BBC przygotowało scenariusze, tak jak zrobili to na wypadek ewentualnych zimowych przerw w dostawie energii.

5 Października nastąpiła awaria zasilania w Bangladeszu, powodując awarię ponad 140 milionów obywateli, 24 Września agencja Bloomberg poinformowała, że premier Estonii ostrzegł, że Rosja może przygotowywać się do odłączenia Rosji i trzech krajów bałtyckich (4:45) od ich sieci elektrycznej, co doprowadzi do powszechnych przerw w dostawie prądu, a w Styczniu ubiegłego roku Kazachstan znajdował się w trakcie ogólnokrajowej przerwy w dostępie do Internetu po niepokojach społecznych... oto moja teoria Mike oni ostatnią kartą do losowania zawsze było globalne wyłączenie całej naszej infrastruktury wszystkich naszych zasobów i prawdopodobnie przyszłoby to w formie ataku EMP, o którym właśnie donosiłeś zaraz po przerwie, którą dostaniemy. (5:16)

Analiza Mike'a Adamsa na ten temat jest czymś, na co każda osoba musi być przygotowana i jak powiedziałam, nie jest to w żaden sposób forma ani wyczerpująca lista, to tylko kilka rzeczy, które omówiłam, zostań z nami zaraz po przerwie z Mikiem Adamsem co zrobimy z nadchodzącym atakiem EMP.

W porządku jesteśmy tutaj z Mikiem Adamsem w celu jego analizy EMP właśnie mieliśmy tak zwany balon szpiegowski nad Stanami Zjednoczonymi i naprawdę myślę że oni nas przygotowują o globalne wyłączenie cybernetyczne, co myślisz,

[Mike] tak i my i aby zrozumieć, dlaczego te balony są tak naprawdę platformami broni EMP, które mają na celu wyłączenie sieci energetycznej w większości kontynentalnych Stanów Zjednoczonych, musisz zrozumieć i że Chiny planują inwazję lądową na Amerykę Północną od wielu lat, zamierzają ją przeprowadzić, nie wiemy dokładnie kiedy, ale rozmawiałem na ten temat z wieloma ekspertami i wiem, ze trzeba włączyć na przykład J.R. Nyquista i (6:11) wiemy, ze Chiny przygotowały sprzęt i personel w Stanach Zjednoczonych zinfiltrowały praktycznie każdą instytucję przygotowały mundury policyjne w pełni automatyczną broń uh przenośne jednostki artylerii moździerze ziemia-powietrze systemy rakietowe, które zostały przemycone przez otwartą południową granicę to wszystko jest inscenizowane w Stanach Zjednoczonych w ramach przygotowań do inwazji Chin, teraz ta inwazja może zostać powstrzymana.

Myślę, ze gdyby Trump był w białym domu, umieściłby Chiny na swoim miejscu, ale ponieważ obecni mieszkańcy Białego Domu współpracują z Chinami, Chiny lub można powiedzieć, że są pod wpływem lub szantażowane przez Chiny, jesteśmy w bardzo beznadziejnej sytuacji, którą widzieliśmy  z balonem, który nasze wojsko pod rozkazami tego obudzonego Pentagonu i myślę, że upadająca administracja nie zatrzyma inwazji na naszą przestrzeń powietrzną platformami z bronią EMP, ale oto jak to będzie wyglądać Maria, jeśli dojdziemy do tego punktu, to znaczy nie na sto procent, ale użyliby empsów, aby nas zmiękczyć, aby zawalić naszą sieć energetyczną, spowodować masowy chaos społeczny, całkowite naruszenie rządów  prawa w każdym większym mieście, wiesz po prostu chaos, głód, brak systemów wodnych, nic a potem po kilku tygodniach tego właśnie Chiny najechać i spotkaliby stosunkowo niewielki opór z kluczowych powodów, jednym z tych powodów jest to, że USA wysłały większość swojej amunicji wojskowej na Ukrainę, (7:40)

(13:15) Planuje się pandemię cybernetyczną, o której powiedziano, że będzie znacznie szybsza i niszczycielska niż Covid-19 spowodowałaby globalne zamknięcie banków, telefonów, telekomunikacja absolutnie wszystko, w tym elektryczność z tym jednym rozwiązaniem jest zdobycie cyfrowej szczepionki, aby ludzie wrócili do trybu online.

[Mike] - cóż istnieją dwa źródła cyberataków, z których jednym są prawdziwi strategiczni wrogowie USA, tacy jak Chiny i Korea Północna oraz Rosja. ale drugim źródłem jest nasz własny rząd uh cyberataki fałszywej flagi w celu zniszczenia infrastruktury, która utrzymuje cywilizację w ruchu, można nawet rozważyć zamkniecie rurociągów zamkniecie kopalń i paliwa w Europie jako rodzaj ataku na infrastrukturę przeprowadzanego przez rządy zielona agenda doprowadziła do niedoboru energii, który spowodował de industrializację w całej Europie.

To samo dzieje dzieje się w wolniejszym tempie w USA przynajmniej tak długo, jak ludzie tacy jak Joe Biden są w Białym Domu, zamykając eksplorację energii i infrastrukturę energetyczną, więc my, ludzie stoimy w istocie przed dwoma bardzo poważnymi zagrożeniami, że nasz własny rząd próbuje zamknąć jedzenie spalanie jedzenia centrów, zamykające infrastrukturę zamykające pośrednio linie kolejowe w transporcie, rafinerie oleju napędowego i tak dalej, a po drugie wrogowie, którzy chcą nas zniszczyć z własnych powodów, więc ludzie, musicie się przygotować, ponieważ świat stanie się o wiele mniej niezawodny przez cały rok nawet bardziej, niż widziałeś.

[Maria] (16:40)  Wróciliśmy z Mike'em Adamsem, więc mówimy o rychłym zamknięciu telekomunikacji tak bardzo więcej, że ludzie po prostu nie są przygotowani na Mike'a wiem, że coś , co bardzo się pasjonuje, porozmawiaj z nami o tym, jak to będzie wyglądać, kiedy nadejdzie ten atak na naszą sieć energetyczną  i co ludzie mogą z tym zrobić, aby dobrze się przygotować.

[Mike] Pierwszą rzeczą, którą należy zdać sobie sprawę, jest to, że wiesz, że w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych są trzy sieci energetyczne, wschodnia szara, zachodnia, a następnie sieć w Teksasie, więc jest całkiem możliwe, że na przykład te kulki 000, jeżeli zdetonują broń EMP, możesz stracić całą wschodnią siatkę, ale zachodnia siatka może nadal działać, siatka w Teksasie może nadal działać i jest bardzo prawdopodobne, że tak się stanie, a może balony mogłyby celować w zachodnią siatkę, którą widzisz, więc może nie być cały kraj i może nie trwać wiecznie.

(17:32) Wiesz, że może to być tylko kilka dni, kilka tygodni, ale jeśli pewne rzeczy dzieją się po przekroczeniu punktu krytycznego, to ciągnie się to latami, więc jeśli broń EMP zniszczy wystarczająca liczbę podstacji energetycznych i niektóre elementy w sieci energetycznej, których nie można wymienić bez ich wyprodukowania w Chinach, prawdopodobnie nie będziesz w stanie pozyskać niczego z Chin, ponieważ Chiny właśnie zamierzają ograniczyć eksport, w związku z czym nie będziesz miał zasilania w tym scenariuszu w niektórych miastach w nadchodzących latach, a to oznaczałoby, że te miasta zapadną się w stylu Mad Max po prostu dystopia, całkowite bezprawie brak usług brak elektryczności nie 9-1-1,

Wiesz że nawet policja spakowałaby swoje torby na owady, chwyciłaby ich rodziny i uciekła, abyś miał masową migrację z miast na obszary miejskie. W całej Ameryce, gdzie tak możesz nie mieć prądu na obszarach wiejskich, ale to śmiercionośne pułapki bez prądu, przez które wiele osób może przejść i nie będzie to łatwe, ale nadal możesz obejść się bez prądu w pewnym środowisku wiejskim, o ile masz źródło wody,

wiele ludzi ma zapasowe, wiesz panele słoneczne, wiele osób ma generatory, które mogą nadal działać, jeżeli zgromadzili zapasy oleju napędowego i tym podobne, więc raporty rządowe, które widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, pokazują, że szacuje się, że od 70 do 90 procent populacja USA umrze w ciągu, jak sądzę około 18 miesięcy po ogólnokrajowym ataku EMP, a te zgony są spowodowane głodem, przemocą, chorobą, miałbyś wiele infekcji cholerą, ponieważ nie masz działających systemów kanalizacyjnych, wiec każde miasto byłoby staną się jak San Francisko, szczerze mówiąc, po prostu całkowicie wypełnione odchodami i brudem, i będą w dużej mierze nie do przeżycia i oczywiście przemoc i napady i bitwy uliczne z gangami itd, więc musisz uciec z tych miast, jeżeli chcesz to przeżyć, to jest na pewno.

[Maria] Całkowicie się z tobą zgadzam i tak czy inaczej musisz uciec z miast, ponieważ stają się cyfrowymi więzieniami, w których obserwujemy wzrost znanej ci agendy Smart City zaledwie wczoraj w moim telegramie dla każdego, kto nie jest wejdź tam wejdź bo tam są świetne informacje to Z media trójki uh jedno słowo na tym kanale ktoś pokazał swoje dziecko w szkole bardzo małe dziecko dostało projekt na następne dwa semestry aby wyobrazić sobie inteligentne miasto i jak możemy uczynić to bardziej zrównoważonym i wiesz, że już wprowadzili indoktrynację  wśród dzieci w szkołach na temat ich rzeczy i widzimy marketing na całym świecie u tych inteligentnych miast nasz premier w Nowej Południowej Walii Dominic Parate niedawno ogłosił, wiesz, dokładnie w chwili śmierci królowej, Mike um rzekomo uh, że Nowa Południowa Walia Sydney miała być pierwszym inteligentnym miastem - trzy miasta w Australii i to miał być modelem dla całego świata, a oni dzielą na dzielnice, w swoich planach używają słowa dzielnice.

Pisałam o tym wiele razy nawet w  tym programie uh, więc wiesz, porozmawiaj z nami o dystopii uh  Vision że przygotowują się do tych inteligentnych miast i dlaczego ludzie powinni przenieść się na wieś i ... dopiero się teraz przygotować.

Rozumiem, że oczywiście globaliści pracują nad wyludnieniem są teraz w fazie eliminacji ludzkości, a to oczywiście z powodu powstanie, o którym wiesz, jak systemy sztucznej inteligencji GPT na czacie, a następnie systemy  roboczne, które mogą zastąpić wielu ludzi, gdyż już są powiązane z opartymi na chmurze systemami AI Computing, więc ludzie z wielu globalistów jest przestarzałych, a więc aby pozbyć się tych ludzi, globaliści muszą sprowadzić ich do kontrolowanych przestrzeni skąd pochodzą te dystrykty, o których mówiłaś i wiem, że szeroko mówiono o tym również w miejscach kal Szkocja itd. jak 20-minutowe miasta, w których nie wolno ci mieć pojazdu, możesz jechać tylko do miejsc, do których możesz dotrzeć w ciągu 20 minut pieszo lub być może mając rower, nie ma dla ciebie pojazdów, do których możesz "wydostać się trochę jak z Truman Show przez most, zawróci cię z powrotem, wiesz, z uzbrojonymi strażnikami, wiesz, wróć do swojej symulacji, która jest właściwie Strefą Zabicia, teraz będzie to bardzo trudne dla rządów świat, aby zebrać wieśniaków rządy po prostu nie mają wystarczającej liczby personelu i wiele wieśniaków po prostu nie chce współpracować.

[Mike]Większość mieszkańców miast będzie współpracować większość z nich nie wszyscy ale większość z nich to oni będą kto miał tendencję do przyjmowania szczepionek, to ci, którzy chcą dołączyć do znaku bestii, systemu transakcji finansowych, cyfrowej waluty, którą globaliści będą łatwo kontrolować i eksterminować, i to jest właśnie masowa eksterminacja, a tak przy okazji wiesz, nowe badanie nad szczepionką wykazało, że pożądane szczepionki powodują hiper-przyspieszone starzenie się, więc szybkie starzenie się również wyjaśnia niektóre z tego, co się dzieje, dlatego ludzie umierają na raka w tak przyspieszonym tempie, a także dlatego ludzie i jeden z powodów, dla których ludzie są umierają ma choroby serca, mimo że są tak młodzi, że tak naprawdę starzeją się, jakby byli w wehikule czasu lub coś w tym rodzaju, to (22:34) jest szalone, ale uh wymarcie jest celem i jeśli chcesz przeżyć, będziesz musiał dostać wyjść z miast i stań się samowystarczalny, co oznacza uprawę własnej żywności posiadanie własnego zapasowego wszystkiego zapasowa waluta zapasowa samoobrona zapasowy system energetyczny wiesz zapasowa medycyna ratunkowa, to wszystko i więc takie jest moje zdanie Maria.

[Maria] Zgadzam się z tobą Mike i myślę, że coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę, że potrzebujemy, że obserwujemy powstanie równoległych systemów, na przykład równoległych lekarzy systemów opieki zdrowotnej, którzy nie są prani mózgów i mózgi zasadniczo martwe. Oglądałam ostatnio podkast, w którym była młoda, uh, proaborcyjna, popierająca morderstwa kobieta, która studiuje, żeby zostać lekarzem, i powiedziała, że um,  wiesz, że była, zadano jej pytanie dotyczące etyki Mike i powiedziała, że w końcu wykonałaby lobotomię, powiedziała, chociaż teraz wiemy, że lobotomia była błędna, (zła), ponieważ był to konsensus naukowy w tamtym czasie, nie wiedząc nawet tego, co wiemy teraz, wykonałaby lobotomię, tak jak robili to w 1800 to są typy lekarzy, których widzimy wchodzących do głównych um, wiesz, główny system medyczny, jaki mamy tutaj, w stanie Queensland, największe spożycie młodszych lekarzy, jakie widzieliśmy pl na razie robią to samo z policją niedługo będę o tym dużo częściej informowała albo pozbywam się starszych funkcjonariuszy tych starszych tych z doświadczeniem i sumieniem i po prostu sprowadzę indoktrynowanych policjantów i myślę, że jest to problem ogólnoświatowy, Mike, kiedy widzimy zbirów Nowego Porządku Świata, którzy służą istniejącym systemom i umożliwiają to przejęcie coraz bardziej i więcej, kilka szybkich słów, zanim skończymy Mike i proszę śledźcie Mike'a na naturalnews.com wiesz, że on po prostu ciągle przynosi kluczowe informacje.

[MIKE] Dziękuję Maria, dziękuje bardzo za to, co robisz i za prowadzenie programu, wykonałaś niezwykłą pracę wraz z niesamowitą ekipą. Powiedziałbym tylko, że zaraz będziemy świadkami okropności, że istoty ludzkie są w stanie działać przeciwko sobie pod fałszywą władzą, to będzie o wiele gorsze niż Holokaust, już jest pod wieloma względami gorsze niż pod względem liczby ludzi zabitych na całym świecie przez te szczepionki to ponad 20 milionów i wciąż rośnie, a przez to wszystko mogą zginąć miliardy w ciągu najbliższych 10 lat, więc przygotujcie się ludzie, zobaczycie najgorsze w ludzkości, ale także um  z Bogiem na naszej i po drugiej stronie możemy zwyciężyć możemy to przetrwać dziękuję Maria za przyjecie mnie.

Dziękuję bardzo Mike

Na tym zakończył się ten ciekawy film i dopiero teraz możemy zrozumieć pewne dalsze detale tego szatańskiego planu, który zostanie według Biblii powstrzymany dopiero przez samego Boga. Całe USA oraz państwa kontrolowane przez USA także są wyniszczane przez... USA.

Polska ponosi wielkie straty, narzucane przez USA wraz z Europą przy tych ohydnych próbach zniszczenia białej populacji całego świata. Najwyraźniej jest to szatański atak skierowany przeciwko rasie białej a w szczególności przeciwko Słowianom, wyniszczanym przez setki lat przez wiele wojen.

Wystarczy się nieco przyjrzeć temu morderczemu zjawisku, a natychmiast zauważymy, że te działania, opisane w Ewangelii Mateusza dzieją się wprost na naszych oczach. Znając pewne fakty możemy mieć pewność, że dosłownie w każdej chwili może się rozpocząć śmiertelny holokaust Słowian i Polaków.

Dokładnie tak, jak opisuje to proroctwo Mateusza.

Mateusza 24:(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie. (22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni. (23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie. (24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

To proroctwo mówi nam o wybranych 144.000. To, co planują sataniści może objąć całą zamieszkaną Ziemię w ciągu zaledwie kilku dni. Jest to banalnie proste i łatwe do osiągnięcia. Wystarczy zamknąć w jednym dniu wszystkie sklepy oraz wyłączyć prąd, TV, telefony oraz inne środki komunikacji i skazić wody pitne.

Natychmiast będą wielkie i mordercze straty i miliony ludzi zaczną po kilku dniach masowo chorować i umierać. Takiego ucisku jeszcze na Ziemi nigdy nie było, ale Biblia zapowiada, że to się właśnie za naszych czasów wydarzy. Zagrożone będą wszystkie osoby dotknięte działaniami zbrodniarzy nasienia węża.

Najgorsze jest to, że w wielu państwach, jak USA są już czynione tego rodzaju próby i wyników takich działań jest wielka ilość. Oni są do tego przygotowani od kilku lat, ponieważ oni o tych planach wiedzieli znacznie wcześniej.

Taka mordercza zbrodnia może nastąpić każdego niemal dnia, a władze nie poniosą absolutnie żadnej szkody. Do wyznaczonego czasu!

To także nie musi objąć całego świata, ponieważ atak będzie głównie na rasę białą!

Spójrzmy jeszcze raz na USA. Ci ludzie są wyszkoleni w wojnach i posiadają w swoich domach najwięcej broni na całym świecie. Ale jeszcze nie było przypadku, aby ktokolwiek z doskonale uzbrojonych Amerykanów dążył do powstrzymania morderczych planów własnego rządu!

Dlaczego Bóg na to pozwoli nasieniu węża?

Powodów jest kilka. Nasienie węża już ma wyrok śmierci od Boga za ich ohydne zbrodnie, gwałty, pedofilię i wszelkie nieludzkie zachowania. Pozwolenie im na takie działania ukaże całemu światu ludzi Bożych jako uczciwych, a nasienie węża wyda samo na siebie wyrok. który będzie wydany przez samego Boga.

Jeżeli na Ziemi jest około 80% takich 'ludzi', to jest ewidentne, że za takie mordercze plany oni MUSZĄ być pozbawieni życia, chyba, że zmienią oni swoje postępowanie i zaprzestaną grzechów, zwłaszcza przeciwko Ludowi Bożemu. Będzie takich bardzo niewielu i dlatego olbrzymia ich część poniesie karę śmierci.

Nikt z ludzi uczciwych nie będzie krytykował Boga za okrucieństwo i masowe mordy, ponieważ będą one w pełni zasłużone i wykonane na wszystkich zbrodniarzach, których zbrodnie nadal nie są nam w pełni znane. Oni sami pokażą nam, dlaczego Bóg musi ich eksterminować.

W towarzystwie takich 'ludzi' Królestwo Boże nie jest w stanie istnieć!

Światem rządzi szatan

Polską także! Nasze rządy są od wielu lat rządami szatana, ponieważ przyjaźń Polski z USA, największym szatańskim zbrodniarzem w dziejach świata musi także wielbić szatana. USA niemal publicznie wielbi szatana przez mas media oraz przez sam rząd. USA jest wystarczającym dowodem, kto jest 'bogiem' USA!

Nawet rzekoma opozycja tej 'drugiej' polskiej partii to także sataniści, jeżeli oni  satanizmu 'polskiego' rządu otwarcie i publicznie nie potępiają! A USA celowo i skutecznie z polecenia szatana prześladują całą biała rasę oraz prześladują wszystkie religie chrześcijańskie, z pochwałami 'polskiego' rządu.

Wszystkie wojny na Ziemi to wojny szatańskie. Zawsze były szatańskie, zawsze są ale wkrótce to się zatrzyma z powodu Boga!

W chwili obecnej zanosi się na morderczy szatański atak na cały świat i na całe chrześcijaństwo. Oczywiście 'polski' rząd jest po stronie szatana i szatańskiego USA. Zbliżamy się szybkimi krokami ku naszemu szybkiemu wyzwoleniu przez Boga z rąk szatana i jego nasienia węża. Pamiętajmy także, że wybrani przez Boga do Nieba wcale nie ucierpią.

Szatan z powodu sądu i mocy Boga utraci władzę nad całym światem!

Interwencja Boga będzie w pełni zasłużona, ponieważ szatan całkowicie porzucił swój plan III Wojny Światowej oraz wyniszczania Żydów, ale zaczął wielką wojnę przeciwko wszystkim ludziom dobrej woli.

W ten sposób szatan oszukał Boga Wszechmogącego!

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

Jak na razie nie widać śladu wypełniania głównej części szatańskiego planu! Szatan złamał swoje obietnice ukazania światu 'dobrego' satanizmu i w bliskim już czasie zostanie on całkowicie pozbawiony władzy nad całą Ziemią.