Ostatnie uaktualnienie 22 Marca 2012

Zbiór linków  do najciekawszych filmów związanych z Biblią

 

Większość kont na YouTube zawiera niezwykłe filmy zawierające nawet 95% Prawdy, ale często są one wymieszane z filmami, których celem jest dezinformacja. Początkujący poszukiwacz Prawdy nie zdaje sobie w pełni sprawy z tego, która część jest Prawdą, a która fikcją.

Z tej przyczyny wyłuskuję z YouTube te najbardziej dosadne materiały, które ukazują najwięcej Prawdy.


FAKTY BIBLIJNE [Arka Noego - co się z nią stało]

Niezwykła seria filmu angielskiego z polskim lektorem, ukazująca zdumiewającą wiadomość - najprawdopodobniej Arka Noego istnieje do dzisiaj na górze Ararat w Turcji.

Na filmie ukazano wiele dowodów historycznych o przeszłych odkryciach Arki, jak np. ekspedycja cara Mikołaja czy relacje innych poszukiwaczy. Teren otaczający Arkę jest strzeżony i niezwykle trudno dostać pozwolenie na poszukiwania i badania.

Jest także znana historia Rona Wyatt'a, który twierdzi, że znalazł Arkę, ale w innym miejscu.

Nie twierdzę, że posiadamy niezbite dowody na istnieje Arki, ale przedstawione w filmie dowody są bardzo interesujące.

Pozostałe części:

Sprawdź także inne działy tej 37 częściowej serii.

Jeden z dalszych linków - http://www.youtube.com/watch?v=Z8E8wvIE9UQ


Podobnie rzecz się ma z terenem w Arabii Saudyjskiej, na którym istnieje góra Synaj, z okopconym wierzchołkiem oraz w okolicach Morza Czerwonego, w miejscu, przez które Izraelici przeszli suchą nogą na drugi brzeg morza.

ARCHEOLOGIA - odkopywanie prawdy


Masoneria - Ukryte Siły 1/5

Film w pięciu odcinkach.

Jest to najlepszy film, pozwalający zrozumieć, że masoneria naprawdę istnieje. Po zakończeniu II wojny światowej autor scenariusza filmu, Jean-Marie Riviere, został uwięziony.

Producent Robert Muzard i dyrektor artystyczny Paul Riche, zostali STRACENI (+1949), z powodu zaangażowania w powstanie filmu. Tytuł oryginalny: Forces occultes.

Kraj: Francja. Rok produkcji: 1941. Data premiery: 1943. Film czarno-biały. Oryginalne dialogi francuskie i polskie napisy. Francuski film prezentujący historię młodego ambitnego parlamentarzysty, Pierre Avenel'a, który działając z czystych pobudek wiąże się z lożą Wielkiego Wschodu Francji.

Po zostaniu masonem przekonuje się, że szczytne ideały, które organizacja głosi na zewnątrz, pozostają w głębokim kontraście do faktycznych działań Loży. Po szczegółowo ukazanym wzniosłym misterium inicjacji, następuje prozaiczna i nader gorsząca rzeczywistość. Większość wolnomularzy to dyletanci i karierowicze, którym powiązania ze strukturami państwowymi pozwalają dokonywać kolejnych nadużyć.

Sam bohater w bezceremonialny sposób wykorzystywany jest do różnych niewdzięcznych przysług. W filmie przywołane są motywy konkretnych afer, które wstrząsały Francją w latach trzydziestych, ostatecznie doprowadzając do krwawych zamieszek 6 lutego 1934 r. W tym momencie władza pozostaje nadal w rękach masonerii, która kieruje pozornymi zmianami na arenie politycznej. Pod koniec filmu, masoneria pragnie doprowadzić do wojny z Niemcami, jako państwem, które sprzeciwia się wolnomularskim porządkom.

Kiedy Avanel próbuje zerwać z wolnomularstwem, odważnie wypowiada swą krytykę na posiedzeniu loży i chce ujawnić publicznie masońskie plany, zostaje brutalnie wyeliminowany.

Film ten ukazuje nam rzeczywistość, prawdziwe oblicze tej zbrodniczej organizacji, która z powodu zbrodniczych działań przeciwko ludzkości wszelkie informacje ujawniające jej zbrodnie usiłuje zamieść pod dywan.

 

Jeżeli link przestanie funkcjonować, naciśnij na ten link - Masoneria.

 

Wezwanie do Przebudzenia 1/16
Postęp po Szwedzku 1/3

Drugi film ukazuje nam w jaki sposób rząd Szwecji wprowadza systematyczne kilka elementów doktryny lucyferiańskiej zaciekle zwalczając najważniejszą komórkę społeczną jaką jest twór Boga, czyli rodzina. Sytuacja obecna w Szwecji ukazuje nam, do czego dążą słudzy Lucyfera na skalę światową.

Poręczne linki - rzad_wrogiem.htm - doktryna.htm - bladewolucji.htm - czy_myslisz.htm


14. 06.2009

Jeden z czytelników podesłał mi link do kilku ciekawych filmów na temat Ewolucji. Myślę, że warto się z tym materiałem zapoznać.

http://www.youtube.com/user/crewEKS

Reszta w powyższym linku.


Tytuł filmu - Pełny Obraz. (Polskie napisy!)

Każda jego część ma poniżej 10 minut i każda z nich ukazuje niezwykłe rzeczy!


Reszta w linkach

Film ten ukazuje doskonale sprawdzone wiadomości i historyczne fakty, które w wielu przypadkach są rozpowszechniane w masowych mediach światowych. Ale także jest w tym filmie mnóstwo informacji, równie doskonale udokumentowanych, które można znaleźć wyłącznie na Internecie.  Film ten ukazuje nam strategię rządów, które mają doprowadzić świat do Nowego Porządku Świata.

Ukazane są większości mechanizmów i strategii, jakie są stosowane dla osiągnięcia tego celu. Część z nich doskonale znamy, inne ukazują nam w świetle dziennym swoje ohydne oblicze.

Przedstawiony obraz świata jest przerażający. Przyszłość rozwija się stopniowo przed naszymi oczyma. Wbrew tytułowi, obraz tego świata nie jest pełny i brakuje w tym filmie najważniejszego elementu owej konspiracji - elementu religijno - duchowego, który zdaniem autora tej witryny jest czynnikiem najważniejszym.

Jedynie duchowy aspekt spisku wyjaśnia skoordynowaną akcję kilku pokoleń na przestrzeni niemal 3 stuleci.

Ów aspekt jest przedstawiony na licznych stronach tej witryny - ta strona, którą właśnie czytasz jest tego podsumowaniem.

Jedna mała uwaga. W tym filmie jest kilkakrotnie ukazany jeden komediant, który, aczkolwiek jasno i przejrzyście przedstawia pewne ważne punkty, niestety posługuje się on niezbyt kulturalnym językiem, którego autor tej witryny nie reklamuje do powszechnego użytku.

W tym linku jest masa filmów z polskimi napisami.

http://www.youtube.com/profile?user=ConspiracyLocal&view=videos

Nie oglądałem wszystkich, ale większość z nich jest warta obejrzenia i zdecydowana większość informacji podana w owych filmach ukazuje nam rozmiary światowej konspiracji oraz sposoby realizacji tego diabolicznego planu. Jest jednakże jeden tytuł, którego treść jest wyraźnym oszustwem. Tytuł filmu - Zeitgeist Addendum. Autorzy tego filmu w niezwykłej gorliwości do zwalczania Boga i Jego Syna posunęli się tak daleko, że za pomocą wielu kłamstw odnośnie Słowa Bożego a także historii religii starają się udowodnić nie tylko fałsz wielu religii ale także chcieliby skutecznie podważyć zaufanie do Słowa Bożego. Znając je natychmiast dostrzeżemy owe kłamstwa.

Link - Conspiracy Local Jest tego na 9 stron!

Chciałbym uprzedzić czytelników, że zawartość filmowa w owych linkach ciągle się zmienia. Nie wszystko jest prawdą, w szczególności filmy z udziałem Zecharii Sitchina czy Michaela Tsariona są filmamy w klasycznym stylu dezinformacji.

Obaj panowie znani są z tego, że za wszelka cenę forsują temat pochodzenia człowieka od gości z kosmosu i starają się to udokumentować zniekształconymi cytatami z Biblii, cytatami wyrwanymi zupełnie z kontekstu, czy pozbawionymi jakiejkolwiek wiarygodności z powodu braku odsyłaczy czy dokumentów.

Jestem przeciw cenzurze i dlatego nie cenzuruję tych linków.

Kilka dni temu pojawił się film - Kymatica. Film w podobnym stylu, jak tych dwóch autorów. Bez jakichkolwiek dowodów, film 'udowadnia' nam ewolucję oraz agendę podobną do ideologii Tsariona czy Sitchina.

W żadnym wypadku nie popieram tego rodzaju 'twórczości' dezinformatorskiej.


Zwalczaj Nowy Porządek Świata.

Nie zachęcam do żadnej fizycznej przemocy czy aktywnej działalności dywersyjnej, ale warto ten 3 częściowy film obejrzeć, aby poznać kilka elementów spisku Nowego Porządku Świata (NWO)

Proszę o nadsyłanie linków do filmów z polskimi napisami, które ujawniają oszustwa władców tego świata!

Jeżeli zobaczysz taki czy podobny obrazek...

(Ten film jest prywatny, Jest nam bardzo przykro.)

Jest to forma cenzury. Aby ją pokonać, trzeba napisać na YouTube linku coś takiego:

W tym przypadku jest wpisany tytuł filmu, który był na linku ale nie można go wyświetlić - Masoneria - Ukryte Siły.

Po napisaniu naciśnij - Enter. Jak go naciśniesz, znajdziesz ten sam film w innych linkach.

Zawsze tak szukaj, jeżeli link przestał działać.

 

Watykan nie tylko zorganizował III Rzeszę ale także Unię Europejską.Proszę obejrzeć tę serię!

Imperium Rzymskie rządzi nadal 1/12

Reszta poniżej...

Jest w niej mnóstwo dowodów!!!!

Watykan rządzi całym światem a B16 jest królem świata. Zatem to on jest odpowiedzialny za wszystkie zbrodnie na tym świecie i za wszystkie kryzysy.

 

Wielki Wybuch - oszustwo.

 

1/2 Ziemia jest w centrum wszechświata.

 

2/2 Ziemia jest w centrum wszechświata

Nikola Tesla przeciwko iluminatom