Masowa hipnoza świata

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Ostatnio obserwujemy dziwne psychologiczne reakcje widziane u ludzi, którzy zachowują się tak, jakby byli zahipnotyzowani. Ich umysły są w stanie, w jakim jeszcze nigdy u nikogo nie widzieliśmy. Niektóre osoby działają całkowicie odwrotnie od normalnego, ludzkiego zachowania się. Oczywiście duża ich część to nasienie węża!

Dochodzi nawet do tego, że w wyniku działań władz, całe rodziny się izolują od siebie, małżeństwa zaczynają się zwalczać a rzeczywistość wygląda jak tłum zahipnotyzowanych ludzi, którzy reagują ślepo na niemal wszystkie rozkazy hipnotyka na scenie wielkiego występu.

Te zjawiska są bardzo mocne i drastyczne, zainfekowani ową hipnozą ludzie są często dla nas niebezpieczni.

Nasuwają się więc pytanie; kto i jak tych ludzi hipnotyzuje oraz w jakim celu?

Temat ten jest nieco złożony ale nie jest on trudny do zrozumienia. Istnieje sposób na dokładne określenie takiego zachowania się oraz jego przyczyn. Istnieje także na to recepta! Pamiętajmy, że już nie chodzi wyłącznie o typową indoktrynację.

To zjawisko jest powszechnie znane, ale ono nigdy nie było rozważane w mas mediach. Przyczyny są oczywiste. Temat ten jest doskonale stosowany we wszystkich sferach wojskowych. Ale warto zrozumieć wojskową procedurę, aby się nie dać na nią nabrać!

W taki sposób są ćwiczeni żołnierze każdej armii na przestrzeni tysiącleci!

Jak szkoleni są żołnierze?

Istnieją znane żołnierzom komendy, ścisła indoktrynacja, ścisła kontrola myśli i bezwzględne posłuszeństwo wobec przełożonych, bez szansy na jakiekolwiek pytania. Powiedziano i zrobili. Sprawa jest już zamknięta. Usta możesz otworzyć jedynie z pozwolenia podoficera lub oficera.

Oprócz takiej indoktrynacji istnieją inne czynniki kontroli i to wszystko powoduje reakcję znaną z wojsk USA, które ZAWSZE atakowały niewinnych ludzi, masowo ich mordowano, torturowano, ponieważ mordowanych a niewinnych ludzi władze określały jako wrogów USA.

Jak Wietnam, który nigdy nie zaatakował USA, także dziesiątki innych państw było atakowanych przez USA. Władze amerykańskie wysłały żołnierzy do walki z równie kontrolowanymi żołnierzami po tej drugiej stronie.

Jak to ma się do Covid-19?

Covid posiada dużo lepszą kontrolę pod wieloma względami. Na zwykłych ludzi oddziałuje dokładnie taka sama technika z dodatkiem 'wzmacniaczy', a działania władz i mediów powodują identyczne efekty na ludziach, jakie otrzymujemy podczas hipnozy. Owe wzmacniacze to TV, radio, prasa i kontrolowany częściowo przez satanistów Internet!

To jest rzeczywista hipnoza. Ludzie są rzeczywiście hipnotyzowani i nie będą nigdy stawiać jakiegokolwiek oporu, ale będą bronić zaciekle przekazanych im kłamstw.

Jak działa taka kontrola umysłów?

Jest to bardzo prosta strategia, która polega na prostych zasadach. Przede wszystkim wszystkie media rządowe, jak TV, Radio, wszelkie inne urządzenia przekazujące informacje kontrolowane przez rząd, podają dokładnie te same informacje. Wsiadasz do samochodu, szczep się, włączasz TV, szczep się; to jest fantastyczne, wszelkie reklamy na szybach sklepów itp.... szczep się i bądź szczęśliwy i pogodny.

Spotkałeś współpracownika. Już się zaszczepił i też to popiera, zadowolony że jeszcze żyje. W takim scenariuszu spojrzenie w jakąkolwiek inną stronę budzi u ciebie poważne zaniepokojenie. Ale to nie wszystko! Jesteś zamknięty w wielkiej pułapce i wierzysz z przekonaniem... oszustom!

Najpierw przedstawia się nam szalony pomysł, zwykle kłamliwy ale przedstawiany jako logiczny i dla nas pożyteczny, a rzekome zagrożenie czegoś tam zostanie szybko i z łatwością pokonane. Otrzymujesz  definicję czegoś, ale nie masz praktycznie otwartej możliwości sprawdzenia czegokolwiek oraz zakwestionowania tej pseudo indoktrynacji.

Wszystkie szkoły, uniwersytety oraz... w szczególności religie używają tej samej formuły, adaptując nieco inne szczegóły dla większej skuteczności. Mają oni wielowiekowe doświadczenia w tych kłamstwach!

Indoktrynacja i kontrola wojska jest także bardzo prosta. W przypadku Covid zrobiono to identycznie i także to było bardzol łatwe.

Działa to w taki sposób!

Najpierw żołnierzom przedstawia się FAŁSZYWE zagrożenie ze strony rzekomego wroga, który podobno chce nas zaatakować i zabić. Określa się wroga jako barbarzyńcę, którego jedynie strzałem w głowę można 'zmusić' do zaprzestania  planowanej zbrodni. Dowody 'zła' wroga są wyolbrzymiane a także całkowicie wyssane z palca. Każde wojsko jest drastycznie szkolone w używaniu wszelkiej broni przeciwko 'wrogom'.

Wojsko przeciwnego państwa robi dokładnie to samo, ale podaje zupełnie inne argumenty. Ich armia musi zaatakować drugie państwo, które powinno być ukarane, chociażby za znieważenie oraz z powodu zagrożenia dla NASZEGO narodu. Honor danego państwa nie może tolerować takiej obelgi.

Wystarczy nieco trochę się w to wgłębić, a zadamy sobie takie proste pytanie.

Kóra zbrodnia byłaby warta jakiekolwiek poważnej wojny?

Wystarczy jakiekolwiek porozumienie pomiędzy państwami o dobrej woli i masowa kąpiel we krwi żołnierzy obu państw byłaby zupełnie niepotrzebna. Uniknięto by także olbrzymiej straty pieniędzy oraz życia ludzkiego. Wojna jest straszliwie kosztowna, czyli uniknięcie wojny powinno być głównym celem chciwych na pieniądze naszych władz oraz kontrolerów.

Ale tak to nie funkcjonuje i cała historia świata to historia... niepotrzebnych nikomu wojen.

Jeżeli jednak doszło do wojny, jakie były jej RZECZYWISTE przyczyny? Kto i dlaczego ją spowodował? Czy znamy rzeczywiste przyczyny pierwszej i drugiej wojny światowej? Znamy!!!

Najbardziej wielbionym zbrodniarzem wojennym z przeszłości był Aleksander Wielki, który za pomocą swojej doskonale wyszkolonej i wyposażonej armii podbił wiele starożytnych państw. Najbardziej w tej niepotrzebnej wojnie ucierpiał Iran i jego armia oraz jej niewinni mieszkańcy.

Zastanówmy się, co Aleksander Wielki osiągnął wygraną wojną i dlaczego taki zbrodniarz i morderca jest dzisiaj gloryfikowany?

Czyżby to była ich największa rozrywka, czyli mordowanie z zimną krwią niewinnych ludzi?

Czyżby przywódcy tych państw nie byli ludźmi, tylko... upadłymi aniołami?

Wojny były dla nich czystą rozrywką oraz protekcją a armie nigdy im nie zagroziły, ponieważ ludzie mogliby się zorientować, kto w rzeczywistości zmusza ich do przelewu krwi.

 

 

 

 

Żadna z wojen nie przyniosła dla nikogo jakichkolwiek korzyści, poza masowymi mordami wielu żołnierzy, którym wpojono do umysłów, że tych drugich oni muszą zabijać, ponieważ bez zabijania wrogów, oni sami zostaną zamordowani przez 'wrogą' im armię. Najdzielniejsi żołnierze zawszy bywali sowicie nagradzani a nawet wielbieni jako bohaterowie.

Oczywiście ataki obcych armii na Naród Wybrany, króla Dawida czy Salomona czy innych miały rzeczywisty sens.

Szatan od wieków dążył do zniszczenia z ziemi i historii Narodu Wybranego.

Przeanalizujmy II Wojnę Światową, która była totalną klęską dla wszystkich państw, które brały w niej udział. W tej wojnie także nie było żadnych zwycięzców, ponieważ wojna ta nie doprowadziła żadnego państwa do niczego dobrego. Zginęło kilka milionów niewinnych ludzi.

Praktycznie nie wiemy, po co ta wojna wybuchła, poza kilkoma kłamstwami. Samych Polaków wymordowano ponad 9 mln według wielu źródeł. Oczywiście większość ofiar to były osoby cywilne! Komunistycznej Wikipedii nie możemy zbytnio wierzyć!

W sierpniu 2009 roku IPN oszacował, że liczba polskich ofiar II wojny światowej wynosi pomiędzy 5,6 a 5,8 miliona ludzi - Wikipedia.

Dlaczego Hitler wywołał ową wojnę, skoro ją przegrał celowo z Rosją?

Hitler był w stanie opanować bez większego wysiłku całą Europę. Gdyby nie mordował jeńców, reszta poddałaby się z ochotą. Jego generałowie chcieli go za oczywiste błędy strategiczne zamordować. Było około 19 prób zamordowania Hitlera.

 

Cały problem wszystkich wojen jest prosty. Ich przewodnikiem zawsze był i jest szatan, który kontroluje wszystkich liderów wszystkich państw. USA jest złożone z około 80 procent Żydów i Żydówek, co wyjaśnia nam ich uwielbienie równie żydowskich władz. Świat tak właśnie działa!

 

 

Zdecydowana większość wojen była zupełnie zbędna a walczące armie mordowały najlepszy kwiat społeczeństwa, najlepiej wyszkolonych żołnierzy, których zmuszano do tych wojen.

Indoktrynacja szatańska żołnierzy jest bardzo skuteczna. Żołnierze w armii są odizolowani od reszty społeczeństwa. Jest to separacja od jakichkolwiek innych informacji, poza wojskowymi. Coś w rodzaju separacji ludzi rzekomo mających wirusa. W wojsku są także stosowane maski, bo grozi nam trucizna z powietrza. Jakoś podczas wojen strzelano a nie rozpylano trucizny!

Żołnierze są 'wyszkoleni' za pomocą militarnej propagandy władz.

Wracając do kontroli umysłów... niemal identyczne sposoby indoktrynacji są używane przez władze dążące do szczepienia nie istniejącego wirusa.

Już teraz wiemy, że żaden wirus nie istnieje, że jest to zwykłe przeziębienie lub zwykła grypa, która nie leczona przez nas natychmiast witaminą C, D, czosnkiem, sodką i cytryną oraz innymi domowymi i bezpiecznymi środkami, zaczyna nam znacznie doskwierać. Nie mamy obecnie przeziębień i grypy, ponieważ zmieniono te nazwy na Covid-19. Nawet PCR test jest już oficjalnie zabroniony z powodu... bezużyteczności. On niczego nie wykrywa!

Mamy dystanse kilku metrowe. Jest brak w TV i Radiu jakichkolwiek informacji zaprzeczających zagrożenia. Mamy także maski, które blokują nam powietrze i tlen do płuc, co zmniejsza naszą inteligencję.

Inne kłamstwa... karmi się nas nonsensem ziemi kuli, rzekomą podróżą na Księżyc, ewolucji czyli powstania od małp, nonsensem genderyzmu i wielu innych bzdur rządowych. Naucza się dzieci wszelkich niepotrzebnych informacji o seksie itp czyli mamy indoktrynację dzieci przez zboczone media rządów.

Mówi się nonsensy i kłamstwa o globalnym przeludnieniu, globalnym ociepleniu lub globalnym spadku temperatur czyli faszeruje się nas totalnymi bzdurami, które wywołują o nas negatywne objawy strachu przed ich kłamliwymi zapowiedziami.

Mamy wiele innych sytuacji, jak kupno na raty i groźba utraty domu w przypadku rozwodu, groźba rozpadnięcia małżeństwa i podziału dzieci pomiędzy obu małżonków, co powoduje taki właśnie ohydny styl naszego życia, jaki dają nam władze, doskonale wiedzące, jak nam ich polityka szkodzi.

Niestety programy naszych liderów nie mają absolutnie żadnego sensu a my nie rozumiemy dlaczego! Jak zmienimy klimat czy inne problemy? Czy oni to potrafią? Zmienili kiedykolwiek klimat na lepszy? To wszystko powoduje bezradność oraz strach przed konsekwencjami rządowych wymagań. Nie nasza to praca aby zmieniać klimat na Ziemi! Oni także tego nie potrafią zrobić.

Władze nie potrafią zrobić niemal niczego dobrego na Ziemi!

Główna strategia władz i mediów to nieustanne powtarzanie tych nonsensów, które z czasem stają się dla nas jedyną prawdą z powodu dostępnych ale ignorowanych przez nas alternatywnych informacji. Oczywiście władze z nikim nie dyskutują i nigdy nie pozwalają nam, abyśmy publicznie zadawali jakiekolwiek pytania. Strategia identyczna jak w wojsku!

Władze stosują prostą zasadę. Kłamstwa stale powtarzane stają się PRAWDĄ.

Zauważmy, że NIGDY nie zobaczymy żadnej dyskusji na żywo o jakikolwiek problemie i władze nigdy nie wspomną, jakie są zarzuty przeciwko nim z innych źródeł. Chcą, abyś tylko im wierzył. I wiesz co? Ty rzeczywiście im wierzysz! Czasami są dyskusje, w których władze 'pokonują' niewygodne dla nich oświadczenia. Jest czysty cyrk pozornej opozycji!

A co się dzieje z tobą, jeżeli w te bzdury nie wierzysz? Jesteś wrogiem... rządu i ludzkości, ponieważ należysz do krytyków i agentów teorii spiskowych. Większość ludzi wierzy, że mamy przecież Internet, gdzie mówi się prawdę.

Czyżby? Facebook, YouTube, Google i wszystkie inne znane platformy stosują OSTRĄ cenzurę, która chroni ich kłamstwa. Zdecydowana większość tzw. alternatywnych źródeł jest także kontrolowana przez kłamliwe władze i autorytety.

To są przyczyny, dlatego oszustwa rządowe są przyswajane przez większość wysoce naiwnych ludzi.

Mas media plus media alternatywne oraz władze stosują dokładnie taki sam system kontroli naszych umysłów, jaki jest stosowany w każdym wojsku.

Czy istnieje jakikolwiek wyjście z tej sytuacji?

Na nasze szczęście takie rozwiązanie istnieje i jest ono stosunkowo proste.

Przede wszystkim MUSISZ odseparować się od nonsensów mas mediów. Przestań ich słuchać i oglądać. Nie oglądam TV i nie słucham radia nawet w samochodzie. Czy ty potrafisz cokolwiek dobrego napisać? Może i tak, ale to JA napisałem ten artykuł a nie ty. :-)

Powinieneś zdać sobie sprawę z tego, że używasz wyłącznie te informacje, które absorbujesz i według nich kreujesz TWOJE postrzeganie świata i TWOJEJ rzeczywistości.

Informacje otrzymane je od twego wroga stanowią dla ciebie olbrzymie zagrożenie. Grozi tobie nawet śmierć i to wieczna.

Aby tego uniknąć, powinieneś całkowicie porzucić informacje pochodzące od szatana. Z pewnością wiesz, że szatan rządzi całym światem i to on kontroluje całkowicie media i rządy za pomocą swojej organizacji ziemskiej. Szatan także kontroluje WSZYSTKIE religie świata.

Oto główna przyczyna oraz źródło niemal wszystkich światowych kłamstw.

Prawdę nie jest łatwo znaleźć, aczkolwiek już teraz natrafiłeś na wielką część Prawdy.

Aby ją poznać bliżej, zacznij czytać i analizować słowa Boga, umieszczone w Biblii. Zacznij najpierw od wstępu do Biblii, ponieważ nie wszystkie księgi istnieją w każdej Biblii a nawet istnieją w Biblii księgi inspirowane przez szatana, jak listy Pawła.

Możesz zakwestionować informacje o szatanie jako teorię! Dlatego zacznij sam szukać potwierdzenia. Satanizm. Okultyzm. Satanizm in Hollywood. To nie są teorie spiskowe ale to są fakty i wszelkie władze, media, Hollywood czy Netflix biorą w tym wielce aktywny udział. Jest to coraz bardziej agresywnie rozpowszechniane.  Sprawdź powyższe linki!!!

Przeczytaj wstęp do jedynej wiarygodnej Biblii w języku polskim, czyli Biblii Mesjańskiej. Ten wstęp wyjaśni tobie różnicę pomiędzy innymi przekładami Biblii.

Chcąc poznać ją szybciej oraz podstawowe tematy, zacznij ją czytać od głównych artykułów z tej witryny, www.zbawienie.com. Najważniejsze i najnowsze artykuły są na głównej stronie.

Pamiętaj o najważniejszym. Autorem Biblii jest najbardziej inteligentny Umysł. Biblia to słowa Boga i tylko Bogu ufaj. Ja mogę się mylić i inni także.

Nie reprezentuję żadnej religii ale wyjaśniam wiele tematów biblijnych, o których religie milczą.

Poznaję Biblię od roku 1974 i jeszcze wszystkiego nie wiem i wszystkiego nie rozumiem w 100%.

Ale na tym kończy się moja rola a reszta twoich działań zależy właśnie do ciebie.

Jana 17:(3) A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Isusa Chrystusa, którego posłałeś.

Nie daj się już więcej indoktrynować przez satanistów.

Poznaj Boga, Jego słowa oraz Syna Isusa Chrystusa, stosuj je w życiu a otrzymasz życie wieczne.

To nie jest obietnica jakiekolwiek religii ale jest to obietnica samego Boga i Syna. Bądź mądry i skorzystaj z tej najlepszej oferty z najlepszego i zawsze dobrze ci życzącego źródła.

Skorzystaj z oferty samego Boga i Syna.

Powrót na stronę główną