ISLAM - najbardziej niebezpieczny trik szatana

Ostatnie uaktualnienie: 13 Września 2015


Wiele blogów Chrześcijan straszy nas wieloma nieszczęściami, często słusznie, ale niewielu mówi o największym niebezpieczeństwie - o możliwości otwartego buntu przeciwko Bogu.

Najpierw obejrzyjmy ten krótki film.

Odważna Niemka przeciwstawia się islamowi

Jest nieco dziwne, że w tym filmie nikt nie wspomniał o najważniejszej rzeczy, której nie powinno się pominąć.

Kiedy nie wiedziałem, że kraje Słowiańskie są Ludem Bożym, inaczej to odbierałem i film ten widziałem znacznie wcześniej. Dopiero teraz dotarło do mnie, w jakim niebezpieczeństwie jest Polska i Polacy w związku z planowaną akceptacją 'uciekinierów' islamskich.

Ale wróćmy do tego filmu.

Ta Chrześcijanka otrzyma olbrzymią nagrodą od Boga za bohaterski uczynek - powstrzymanie bluźnierstw Muzułmanina czyli powstrzymanie herezji Islamu, że... Nie ma boga ponad Allachem.

Pierwsze, to NAJWAŻNIEJSZE przykazanie Boże.

Wyjścia 20::(3) Nie będziesz miał innych bogów obok mnie. (5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, (6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

Jest to fundamentalna prawda. Bóg jest Stwórcą i właścicielem wszystkiego, co istnieje. Dlatego odbieranie Mu chwały za Jego dzieła traktuje on z niezwykłą surowością. Wrogowie Boga uważają to za wielką wadę Boga. Ale Bóg jest Bogiem sprawiedliwości i podziękowania za Jego dzieła skierowane do szatana to jaskrawy dowód braku sprawiedliwości, szacunku oraz wdzięczności za Jego dar życia.

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że nawet bałwochwalstwo nie jest aż takim ciężkim przewinieniem, jak publiczna akceptacja  przez Chrześcijan 'boga' Allacha ponad Boga Stwórcę.

Zwróćmy szczególną uwagę na jaskrawe złamanie pierwszego Przykazania. W tym kościele z powyższego filmu nastąpiło ohydne i bezpośrednie złamanie pierwszego Przykazania Boga.

Satanista islamski oświadczył wobec tych nieświadomych Chrześcijan, że nie ma boga ponad Allacha.

To jest bezpośredni policzek przeciwko Bogu, jakiego dopuścili się liderzy tego chrześcijańskiego kościoła oraz wszyscy Chrześcijanie uczestniczący tej szatańskiej farsie.

Jedyną niewinną osobą była właśnie ta osoba, która przerwała islamskie bluźnierstwa!

Widać wyraźnie niezwykłą szatańską pułapkę, którą trzeba za wszelką cenę ujawniać i zapobiegać takim ekstremalnym wydarzeniom.

Mamy wszyscy wiele szczęścia, że Bóg rozumie niezwykłą siłę prania mózgów. Lud Boży nie jest aż tak winny bałwochwalstwa Marii czy innych fałszywych kultów, ale ich przywódcy religijni, księża i biskupi - ci którzy nie protestują przeciwko infiltracji Islamu a wręcz do tego zachęcają, nie chciałbym być w ich skórze na sądzie Boga!

Uczestnictwo w tak jawnym buncie i otwartym szyderstwie pod adresem naszego Boga i Pana jest największym grzechem, jaki człowiek może popełnić.

Jest równoznaczne z podpisaniem cyrografu z szatanem.

 

Pierwsze Przykazanie jest najważniejszym w oczach Boga.

To są Przykazania, a nie... sugestie!

Nic dziwnego, że szatan wybrał taką właśnie metodę ustawienia Ludu Bożego w pozycji przeciwko Bogu.

Oto perfidia szatana. My boimy się iść do armii i zabić wroga, a szatan nas już przechytrzył i w zamian daje nam coś znacznie bardziej niebezpiecznego. Otwarty bunt przeciwko Bogu.

Każdy człowiek powtarzający za Muzułmaninem - Allah Akbar jest w pozycji buntownika który w drastyczny sposób łamie pierwsze i najważniejsze przykazanie Boga.

Postawa papieża wobec Islamu wskazuje nam wyraźnie, że jest to satanista, stający z pełną świadomością przeciwko Bogu i zachęcający Chrześcijan do buntu przeciwko Bogu.

Każdy z nas powinien się dobrze się zastanowić nad tą kwestią i zdać sobie sprawę z tego, że takie uleganie szatanowi oraz jego słudze, papieżowi może każdego z nas pozbawić szansy na zbawienie i na życie wieczne.

Istnieje więc potrzeba, aby się nieco zmobilizować i zacząć na poważnie ostrzegać wszystkich ludzi dobrej woli przed ową najbardziej niebezpieczną pułapką szatana.

Zapoznaj się z planem Islamu - w jaki sposób Islam dochodzi do potęgi.

Islam w Polsce # 6 – Stawianie oporu islamizacji Polski

Bardzo interesujący film, jak wiele z tego kanału, który wyjaśnia, że przemoc przeciwko Islamowi jest całkowicie nieskuteczny i jest nawet prowokowany przez dżihadystów aby Islam w ten sposób nadal się rozwijał. W podobny sposób działania anty semitów pomagają Żydom. Warto obejrzeć kilka filmów z tego kanału. Gotquran.

W sumie ten film omawia strategię Islamu, ale nadal nie znamy przyczyn sprowadzania Islamu tylko i wyłącznie do krajów Chrześcijaństwa.

Czym jest Islam i kim jest Allach - sprawdź ten artykuł w linku - Chrislam.

Szatan dwoi się i troi, aby nas w taki sposób wymanewrować, abyśmy wyparli się Boga. Nagina nam Prawo Boże, poprzez swych sług religijnych nawołując nas do buntu przeciwko Bogu.

Kim są uciekinierzy Islamu?

Kryzys islamski rzekomych uciekinierów jest także kłamstwem i oszustwem. Fala zalewająca Europę w chwili obecnej jest falą sztuczną, finansowaną przez nierozpoznane przez nas siły - podejrzewamy Watykan i USA.

Owi 'uciekinierzy' to nie prześladowani przez ISIS Chrześcijanie muzułmańscy.

To w przeważającej liczbie członkowie ISIS, czyli prześladowcy Chrześcijan. Oni nie są kierowani do Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, czy innych bogatych krajów arabskich.

Ich kieruje się tylko i wyłącznie do krajów o białej chrześcijańskiej populacji. Jest to niezwykle sprytny szatański trik, który jest łatwo rozpoznać.

Owszem można próbować nas oszukiwać, ale fakty są samo ewidentne.

Gdyby ci uciekinierzy byli Chrześcijanami muzułmańskimi, nie budowaliby meczetów, nie modlili by się na ulicach blokując ruch drogowy, nie gwałcili by białych kobiet i widzielibyśmy ich na mszach, na zebraniach religijnych, bez ich tradycyjnych islamskich strojów.

I to jest fundamentalnym dowodem, kogo się przeciwko naszej woli sprowadza i w jakim celu.

Innym poważnym dowodem religijnej tożsamości 'uchodźców' jest nakaz Koranu ścinania głów chrześcijańskim Muzułmanom, ponieważ odejście od Koranu jest karane ścięciem głowy.

Skoro w krach Chrześcijaństwa są Islamiści, to nie ma pośród nich Chrześcijan, ponieważ zostaliby natychmiast wymordowani, jak to się robi w krajach Islamu.

Mamy więc działania naszego rządu, wsparte przez satanistę z Watykanu, czyli stopniową infiltrację Chrześcijaństwa przez aktywnych członków Islamu, gotowych do walk, mordów i gwałtów w imię Allacha, jak to ma miejsce we wszystkich krajach białego Chrześcijaństwa. Władze tych krajów starannie unikają karania zbrodniarzy za zbrodnie popełniane na białej populacji tych państw.

Czy teraz widać wyraźnie perfidię działań sług szatana?

W dzisiejszych czasach nie tyle chce on nas mordować, ale największym jego celem jest uśmiercanie nas rękami samego Boga za jaskrawe łamanie Bożego Prawa - w szczególności pierwszego Przykazania.

Z pomocą przychodzą mu pracujący dla niego przywódcy religijni, czyli chwasty Chrześcijaństwa.

Klasycznym przykładem są papieże, jak Jan Paweł II, Benedykt XVI oraz obecny satanista, Franciszek, który posuwa się nawet do wyszydzania Isusa Chrystusa.

To już nie są TEORIE konspiracyjne - to jest przerażająca dzisiejsza rzeczywistość i największym problemem jest brak rozeznania większości ludzi, co się w rzeczywistości dzieje i w jaki sposób jesteśmy haniebnie manipulowani.

Szatan zaczyna zmuszać nas do podejmowania drastycznych decyzji.

Naszym zadaniem jest to rozpoznać oraz postępować w taki sposób, aby Bóg nie miał najmniejszej wątpliwości, że dążymy do Jego Królestwa Bożego.

Przykład.

Jesteśmy na jakimś zebraniu, czy też w kościele i mówca zaczyna nam mówić o Allachu i jego wyznawcach w superlatywach oraz potrzebie tolerancji wobec naszych rzekomych bliźnich. Bliźnimi naszymi są tylko i wyłącznie nasi współwyznawcy, wierzący w Boga i Syna.

Tego typu retoryka ujawnia nam natychmiast szatańską współpracę księdza, pastora czy starszego.

Co powinieneś zrobić?

 

Natychmiast opuścić to zgromadzenie.

 

Owa propozycja jest praktycznie podsuwaniem szatańskiego cyrografu do podpisania własną krwią.

Twoje zbawienie jest bardzo zagrożone i dalsze przebywanie w takim towarzystwie może doprowadzić do tego, że ów pastor czy ktokolwiek inny oświadczy, że nie ma boga ponad Allacha.

Ktokolwiek powie - AMEN, w bardzo poważny sposób zgrzeszy ryzykując swoje zbawienie.

To nie są błahe sprawy!

Owa Chrześcijanka na przedstawionym filmie wykazała się niezwykłą odwagą i  Bóg ją z pewnością wynagrodzi.

Ale mamy inne opcje, warte rozważenia z modlitwą do naszego Ojca.

Najczęściej Kazanie na Górze Chrystusa jest błędnie interpretowane. Mówi nam się o literalnym zrozumieniu, czego na pewno Chrystus nie miał na myśli.

Skrajne opinie mówią, że jak wyznawca Allacha chce zgwałcić twoją córkę, podsuń mu tę drugą także.

Moje zrozumienie jest takie.

Chrystus mówił w sposób żywy ale nie literalny. Chodzi o stosunki między ludzkie a nie o tak drastyczne kwestie ratowania własnej rodziny.

Miłuj nieprzyjaciół oznacza nie stawiania siebie celowo w pozycji konfrontacji. Kiedy jesteśmy konfrontowani, nie dajmy się sprowokować i nie szukajmy naszych racji czy nawet racji biblijnych.

Prowokacja nigdy nie jest forma dialogu i dlatego Chrystus powiedział: uderzą cię w prawy policzek, nadstaw lewy.

Pokój za wszelką cenę ale nie za cenę drastycznego łamania Prawa Bożego.

Właśnie zbytnia uległość wobec prowokacji może doprowadzić do utraty życia wiecznego.

Przykład tej Chrześcijanki nie jest więc doskonałym modelem naszego postępowania, aczkolwiek biblijny pokaz gorliwości Syna Bożego w wypędzeniu przekupniów z świątyni natychmiast przychodzi na myśl. Najlepiej dla niej byłoby, gdyby wiedząc o prowokacji nie poszłaby do kościoła.

Jeżeli nas ktoś zaskoczył i znaleźliśmy się w takiej sytuacji - w takim przypadku MUSIMY opuścić miejsce, w którym ktoś szkaluje Boga i odbiera Mu chwałę aby nie uczestniczyć w jaskrawym łamaniu pierwszego Przykazania.

Niekoniecznie musimy to wyrazić w tak drastyczny sposób, ale nie byłaby to niewłaściwa postawa, gdybyśmy słownie wyrazili przyczynę swego oburzenia.

Czy rzeczywiście kwestia jest aż tak poważna?

Szatan ma także drugi, doskonale znany nam plan. Planuje on zmuszanie nas do wzięcia znaku Bestii na rękę lub czoło.

W jakim świetle to widzi Bóg?

Objawienie 14:(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, (10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. (11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia. (12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa. (BM)

Widzimy wyraźnie, że pierwszą winą jest... oddanie pokłonu zwierzęciu i jego posągowi. Istnieje jedna poważna różnica pomiędzy pokłonem dla Allacha a pokłonem oddanym zwierzęciu.

W tym czasie Bóg i jego aniołowie będą widziani przez cały świat i świat będzie przed tym kategorycznie ostrzegany. Składanie dzisiaj hołdu Allachowi niekoniecznie jest sto procentową świadomością wagi takiego postępku. Ale osoby doskonale wiedzące, jakie mogą być następstwa takiego grzechu mogą być potraktowane przez Boga tak surowo, jak ci, którzy w pełnej świadomości odrzucili Boga i podpisali cyrograf z szatanem.

Szatan doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jakie poniosą ci, którzy posuną się do takich bluźnierczych aktów.

Dlatego sam mający wyrok śmierci wiecznej dąży do zgromadzenia innych, którzy z nim podzielą się miejscem wiecznej śmierci w jeziorze ognia.

Objawienie 20:4 I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat.

Objawienie 20:(10) A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.

Teraz zastanówmy się bardzo poważnie.

Twój pastor czy ksiądz to właśnie zrobił, a ty oburzony wyszedłeś.

Czy możesz powrócić na zebranie pod takim przywództwem?

Czy miłowanie nieprzyjaciół oznacza miłość do nieprzyjaciół Boga i bratanie się z nimi w celu jaskrawego łamania pierwszego Przykazania?


Napisano: 13 Września 2015

Ostatnie uaktualnienie: 13 Września 2015
Copyright © 2010 thewordwatcher