New age - stare oszustwa

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

W ostatnich czasach możemy zaobserwować olbrzymi wzrost popularności ruchu New Age. Ruch ten jest traktowany przez władze oraz media z wielką powagą oraz szacunkiem. Z tej właśnie przyczyny możemy natychmiast nabrać poważnych podejrzeń, co do owego ruchu, ponieważ zawsze nieprzyjazne nam władze i media są najwyraźniej zafascynowane ową Nową Erą. Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu zjawisku.

Coraz częściej twierdzi się, że z rozpoczęciem 21 wieku ludzkość wkracza w nową erę nowej świadomości duchowej, ogarniającej całą planetę - erę harmonii, mądrości, oświecenia i uniwersalnej miłości. Nowa Era jest także utożsamiana z tzw. Erą Wodnika. Według wielu adeptów Nowej Ery, okres Ryb, który powstał w pierwszym wieku naszej ery, zakończy się on w roku 2012 i w tym roku rozpocznie się Era Wodnika czyli Nowa Era.

Nie trudno się domyśleć, że w związku z przemijaniem Ery Ryb (Chrześcijaństwo - symbol Ryby) New Age jest alternatywą Chrześcijaństwa.

Mówimy  więc o religii, czyli New Age jest alternatywą religią, której celem jest zastąpienie chrześcijaństwa. W ten sposób mamy rzeczywistą definicje tego ruchu i już widać, że skoro istnieje wielki problem w związku z definicją, możemy spodziewać się znacznie większych problemów po otwarciu przysłowiowego wieczka owej puszki Pandory. Wystarczy pobieżne zapoznanie się  z artykułem w Wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/New_Age, aby natychmiast zorientować się, że coś tutaj jest nie w porządku.

Nowa Era jest kolejnym oszustwem.

New Age jest to religia powrotu do pogańskich wierzeń oraz starożytnych rytuałów. Jej głównym celem jest kontakt duchowy z istotami duchowymi z innego wymiaru. W jej skład wchodzą takie elementy, jak metody Silvy, wychodzenie z ciała, (OOBE) postrzeganie pozazmysłowe, , channeling, czary, wróżbiarstwo, relaks - w szczególności joga, wywoływanie duchów, kontakty z niewidzialnymi istotami duchowymi oraz kontakty z osobami zmarłymi.

Wszelkie drogi ku owemu 'przebudzeniu' duchowemu, jedności z tzw. matką ziemią czy innymi rytuałami starożytności - jest to subtelna oszukańcza gra, której ultymatywnym celem jest więź duchowa z istotami z innych wymiarów oraz poddawanie się pod ich kierownictwo.

Wszystko to dzieje się w imię tzw. uniwersalnej wszechświatowej miłości, która z rzeczywistą miłością nie ma niczego wspólnego. Rezultaty stosowania owej miłości są codziennie oglądane przez nas na ekranach TV. Owa 'miłość' jest w rzeczywistości nienawiścią. Szatan stara się imitować Bożą więź duchową pomiędzy Stwórcą a posłusznym Mu człowiekiem. Szatan dąży do naszego opętania.

New Age odrzuca tak Biblię jak i Chrześcijaństwo, zastępując Boga i Chrystusa 'energią wszechświata'. Ziemię nazywa boginią Gają, w myśl panteistycznej idei „Bóg jest wszystkim i wszystko jest Bogiem”.

Dopiero takie zrozumienie New Age wyjaśnia nowy rytuał stosowany przez przez Jana Pawła II  - całowanie ziemi - Gaji. Nic dziwnego, ponieważ Watykan jest głównym architektem Nowej Ery oraz NWO i właśnie Nowa Era jest celem Ekumenii, do której Stolica Apostolska szeroko nawołuje. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że Ekumenia z czasem zostanie przekształcona w czysty lucyferianizm.

Według wierzeń New Age Bóg nie jest Stwórcą, ale energią przenikającą wszechświat. To tzw. „boska świadomość”, która ewoluuje także w człowieku poprzez wszelkiego rodzaju medytacje transcendentalne, jogę, ponowne narodzenie, otwieranie czakramów w toku ćwiczeń oddechowych, hipnozę, praktyki astrologiczne, okultystyczne, channeling oraz monotonne dźwięki pobudzające wibracjami przysadkę mózgową w celu otwarcia tzw. trzeciego oka, czyli świadomego postrzegania świata duchowego. Otwieranie owego 'trzeciego oka' jest kluczem do bezpośrednich kontaktów z... upadłymi aniołami, czyli demonami.

Drzewo życia Kabały

Religia Nowej Ery stosuje także magię starożytnej żydowskiej Kabały, której zasady posiadają przemożny wpływ na ten nowy ruch religijny. Jednym z mediów umożliwiających połączenie z duchowymi opiekunami są sztucznie wytwarzane narkotyki, które poszerzają postrzeganie transcendentalne poprzez umożliwienie interakcji w świecie duchowym .

Z tych właśnie przyczyny rządy państw nie zwalczają na serio sprzedaży narkotyków, a media w zasadzie je reklamują - głównie za pomocą MTV oraz przemysłu kinematograficznego..

Wielu z tych, którzy używali LSD, z czasem zorientowało się, że to, co widzą, to nie iluzja wywołana narkotykiem, ale postrzegany przez nich inny wymiar, czyli świat duchowy. Demony i smoki widziane przez nich to nie iluzja are realne istoty, widziane pod wpływem owych narkotyków. Podobną rolę odgrywa tzw. crystal meth - narkotyk wytworzony sztucznie, popularny na niemal całym świecie.

Początki i korzenie ruchu Nowej Ery.

Ruch ten posiada korzenie w Masonerii - w tradycji ezoteryczno-teozoficznej rozwiniętej w osiemnastym i dziewiętnastym wieku, szczególnie na bazie spirytyzmu, okultyzmu, teozofii oraz czarów Kabały.

Podstawy leżą w teozofii - doktrynie Heleny Bławatskiej, która była także członkiem Masonerii oraz parała się okultyzmem, wróżbiarstwem i czannelingiem.

Z jej inicjatywy powstało w roku 1875 tzw. Towarzystwo Teozoficzne. Teozofia miała polegać nanauce, ale w rzeczywistości była czystym okultyzmem.

Zasadniczą ideą Towarzystwa Teozoficznego było zjednoczenie wszystkich starożytnych religii, w szczególności Hinduizmu oraz religii oraz filozofii Wschodu jako alternatywa religijna przeciwko Chrześcijaństwu. Helena Bławatska posiadała także kontakt z medium spirytystycznym i była oddaną wielbicielką Lucyfera. Hitler był zafascynowany dziełami Bławatskiej i był jej oddanym wielbicielem. Po zakończeniu II WŚ Winston Churchill ukrywał wszelkie powiązania Hitlera z Teozofią oraz okultyzmem. Podczas procesu norymberskiego okultyzm i powiązania teozoficzne III Rzeszy nie były w ogóle wymieniane.

Symbol teozofii

Kontynuatorką prac Heleny Bławastkiej była Alice Bailey. Proszę zwrócić uwagę na ostrzeżenia z Wikipedii z powodu braku wiarygodności zamieszczonych tam artykułów. Podaję je po to, aby ukazać przybliżony obraz obydwu okultystek. Prawdziwy obraz adepci New Age starają się przed nami ukryć. Bailey jest szczególnie znana z założenia wydawnictwa książkowego - Lucifer Trust. Z czasem nazwę te zmieniono na Lucis Trust. [EN] Owa organizacja jest w dzisiejszych czasach ściśle związania z ONZ a jej program jest w niemal całkowicie zbieżny z ruchem New Age.

Zwróćmy uwagę na osoby, które aktywnie biorą udział w rozpowszechnianiu religii New Age. Jordan Maxwell, [EN] David Icke [PL], Michael Tscarion [EN], Zecharia Sitchin [PL] aktorka Shirley MacLaine, Oprah Winfrey, David Spangler, Benjamin Creme i wielu, wielu innych. (Ponownie mamy ostrzeżenia w Wikipedii o braku wiarygodności materiałów tam przedstawianych!)

Wspólnym mianownikiem tych ludzi jest to, że jednomyślnie przyznają oni, że konsultują się z niewidzialnymi stworzeniami duchowymi, które podają im konkretne wskazówki i rady - jak wkroczyć na ścieżkę oświecenia New Age. Istnieje globalna i szeroka sieć Nowej Ery, a głównym opiekunem jej jest... ONZ!

Wymienione wcześniej osoby są odpowiedzialne za takie dogmaty New Age jak Annuaki - stwórcy życia na Ziemi, teoria planety Nibiru (Planet-X) oraz koniec kalendarza Majów w roku 2012, plus wiele innych teorii oraz pseudo nauki.

Najczęściej ludzie ci posługują się kłamstwem. Najbardziej znanymi z masowych kłamstw są Tsarion oraz Sitchin.

Michael Tsarion jest znany z tego, ze wybiórczo cytuje Biblię ukazując rzeczy, których tam wcale nie ma. Jednym z klasycznych przykładów jego manipulacji jest wyjaśnianie starotestamentowego słupa ognia i chmury dymu na czele wędrującego Izraela z ziemi egipskiej. Tsarion twierdzi, że Biblia twierdzi, że ludzie ci byli unoszeni przez UFO w chmury. (Chris White [EN])  Tsarion jest znany ze swego olbrzymiego udziału w filmie Zeitgeist, również demaskowanego przez wielu rzeczywistych znawców Biblii.

Znanemu Chrześcijaninowi, Chrisowi White zamykano niemal każde konto na każdym filmowym portalu z YouTube włącznie za ujawniane kłamstw Tsariona. Daje to obraz niezwykłego i agresywnego poparcia oraz skutecznych kontaktów Tsariona.

Zecharia Sitczyn jest 'niesławny' z braku znajomości starożytnych języków.  Rzekomo tłumaczył on na angielski znane szeroko tabliczi sumeryjskie. [PL]

Na necie jest mnóstwo materiałów potwierdzających brak wiedzy lingwistycznej Sitchina, a człowiek, który go demaskuje jest wybitnym i znanym szeroko znawcą języków starożytnych oraz historii tego regionu oraz okresu wczesno biblijnego - dr. Mike Heiser.[EN]

Sitczin, (podobnie jak Tsarion) był jednym z głównych konsultantów i 'ekspertów' podczas produkcji słynnego z oczywistych kłamstw filmu Zeitgeist, którego celem jest oczywiście propagowanie Nowej Ery. [PL]

Jordan Maxwell -(Jordanus Maximus - nazwisko wzięte z dzieł Heleny Bławackiej) był on demaskowany przez William M. Cooper,[EN] który został zamordowany w roku 2001 a także jest on demaskowany przez Chrisa White. [EN] W pierwszych minutach tego filmu mamy twierdzenie Maxwella, że greckie  słowo cristo (Chrystus) oznacza olej!

Oznacza ono pomazaniec!

Każdy nieco lepiej poinformowany Chrześcijanin doskonale to wie. Natomiast Pomazaniec - według Maxwella oznacza... seks! Chris White także demaskuje Maxwella w 7 częściowym filmie. (70 minut) Przedstawiam jedynie niewielkie porcje materiałów demaskujących czołowych propagatorów ruchu New Age. Powodem jest brak czasu na tłumaczenie wszystkiego, co jest dostępne w języku angielskim, a jest tego olbrzymia ilość.

Zachęcam wszystkich czytelników do własnych poszukiwań w tym temacie. Wiedząc, czego się szuka, można wiele znaleźć!

David Icke - znany doskonale propagator New Age, pozujący na wroga kłamliwych rządów światowych. Icke ujawnia wiele prawdy na temat NWO i oficjalnie demaskuje NWO. Aby posiąść zaufanie prezentuje on wiele wiarygodnych informacji oraz ujawnia sporo tajemnic konspiracji NWO. Jednakże celem jego działań jest propaganda Nowej Ery, która polega na poddawaniu się świadomie wpływom niewidzialnych stworzeń, nadzorców duchowych z innych wymiarów, czyli... demonów.

Dla zamydlenia nam oczu Icke i wielu innych guru New Age używa nobliwego terminu - uniwersalna miłość. Na terminie to wszystko się kończy, ponieważ nikt nie posuwa się do tego, aby określić o jaką miłość tutaj chodzi i jak ją zastosować w stosunku do naszych bliźnich.

Gdyby RZECZYWIŚCIE chodziło o miłość - mówiono by o miłości kobiety i mężczyzny, o miłości małżeńskiej, miłości do potomstwa a także miłości do Boga. Miłość dwojga ludzi płci przeciwnej jest podstawą naszej egzystencji i tego nie da się zanegować. Miłość uniwersalna jest sztuczną miłością do... duchowych anielskich nadzorców!

Pośród wielu poszukiwaczy UFO (demony) pojawiają się także tacy, którzy przekazują nam 'tajemną wiedzę' wprost od 'przyjaznych' nam gości z kosmosu. Piszę 'przyjaznych' w cudzysłowiu, ponieważ trudno nazwać  przyjacielskimi, skoro ogólnie ukrywają się przed nami. Ich celem jest rzekoma naprawa naszych wysiłków ziemskich za pomocą kosmicznej miłości. Poznawanie oraz stosowanie Prawa ze Słowa Bożego jest skrzętnie pomijane. Jednym z najbardziej znanych mediów kontaktowych jest Alex Collier a także Szwajcar Billy Meyer.

Postać Davida Icke nie byłaby kompletna, gdybyśmy pominęli Alexa Jonesa - syjonistę, który także ujawnia wiele prawdy o NWO. Alex Jones także miał swój udział w filmie Zeitgeist oraz jego reklamie i współpracuje on często z Davidem Icke. Celem Jonesa ukazywanie prawd wymieszanych z półprawdami i wywoływania wrażenia mocy oraz zasięgu kontroli sił NWO. Alex Jones skutecznie odwraca uwagę świata od Syjonistów oraz Masonów. Najwyraźniej przygotowuje grunt pod bunt społeczeństwa USA przeciwko rządowi. Coś, co najwyraźniej jest w planach rządu USA. Jones wsławił się ujawnieniem Bohemian Grove - watykańskiej organizacji okultystycznej a nawet sfilmował tzw. Kremację Opatrzności. Na filmie nie widać wyraźnie czy złożono ofiarę demonom z żywego człowieka, czy też była to kukła. W powyższym linku jest film z tego wydarzenia, nakręcony przez Alexa Jonesa!

Zeitgeist jest wyjątkowo kłamliwym atakiem na Biblię i Chrześcijaństwo. Wielu Chrześcijan ujrzawszy otwarte kłamstwa pochodzące rzekomo wprost z Biblii, przystąpiło do obrony Słowa Bożego i w ten sposób powstało wiele filmów ujawniających kłamstwa tego szatańskiego ruchu.

Jak wyraźnie widać na przedstawionych dowodach, działacze ruchu Nowej Ery są ze sobą pozornie skłóceni. Icke narzeka, że Nowa Era nie posuwa się wystarczająco daleko, Jones ignoruje ludzi gadów Davida Icke, ale nie przeszkadza to w zgodnej i wyraźnej współpracy, zdążającej ku... NWO, czyli szatańskiemu systemowi totalnej kontroli człowieka przez siły szatańskie.

Jedne gałęzie owego spisku tworzą niezwykle szczelny system kontroli człowieka za pomocą różnych technologii, jak HARP, nano technologie czy niezwykle zaawansowane systemy komputerowo satelitarne.

Z drugiej strony mamy jedynie pozornie opozycyjny ruch Nowej Ery.

Ruch Nowej Ery jest szatańskim planem kontroli człowieka na poziomie duchowym w celu osiągnięcia totalnej kontroli nad ludzkim umysłem oraz sumieniem.

Rzeczywiste doktryny Nowej Ery.

Podstawową doktryną New Age jest... kłamstwo szatana w ogrodzie Eden, które zostało zmodyfikowane przez satanistę Aleister'a Crowleya - Będziesz sobie bogiem. Szatan zdołał przekonać Ewę do idei bycia niezależną istotą od Boga, czyli równą Bogu, która sama, podobnie jak Bóg decyduje, co jest dobre a co złe.

Rodzaju 3:(4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie, (5) lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło.

Ideologia New Age jest zatem identyczna z doktryną lucyferiańską Aleister' Crowleya. Jest to stary jak świat koncept ubrany w nowy garnitur. Według New Age wszechświat jest częścią Boga i Bóg jest wszędzie obecny nie jako Stwórca, ale jako energia wszechobecna. Będąc częścią owej energii jesteśmy także bogami i naszym zadaniem jest szukanie boga w nas samych. Celem owej indoktrynacji jest wiara w moc owej energii 'boga', pobieranie jej mądrości i mocy dla własnych korzyści, czerpanie pomysłów, idei oraz prawd od innych mieszkańców świata duchowego z innego wymiaru.

NASA jest także gorliwym promotorem Nowej Ery i coraz częściej pojawiają się sugestie, że posiadamy kontakty z kosmitami, ale z powodu groźby paniki światowej NASA dla naszego dobra owe informacje ukrywa przed nami. NASA były czołowy inżynier rakietowy - Jack Parsons [EN] był znanym z okultyzmu, co w chwili obecnej NASA stara się ukryć.

Ruch New Age skupia się wiec na przekonaniu swych naśladowców, że są dla siebie bogami. Motywacja jest tego jest prosta.

Jeżeli jesteś bogiem dla siebie, dlaczego miałbyś szukać mądrości czy pouczeń w Biblii czy w jakichkolwiek innych źródłach. Skoro jesteś bogiem, szukaj w sobie bóstwa oraz jego mądrości i korzystaj z mądrości, która jest twoją mądrością ponieważ jesteś bogiem! Każdy z nas posiada możliwość bycia geniuszem, ponieważ jest... bogiem, i powinien nauczyć się nim być. Nie musisz się pytać o nic Boga, ponieważ sam jesteś bogiem.

Z takiego rozumowania wynika, że nie ma dla Boga miejsca na naszej planecie, wszystkie religie są kwestionowane i jest powszechnie wiadomo, ze nie zdają one w ogólnie egzaminu, czyli są niepotrzebne. Celem New Age jest zjednoczenie religii w Ekumenii oraz transformacja tego tworu w czysty lucyferianizm. O tym celu adepci New Age JESZCZE za głośno nie mówią.

Większość owych indoktrynacji pochodzi z channelingu pomiędzy duchowymi mediami oraz istotami, które twierdzą, że są pochodzenia kosmicznego i zamieszkują inne wymiary czasu i przestrzeni, jak np. Wenus czy Mars, czyli nie są one osobami fizycznymi, ale osobami o odmiennej wibracji - dlatego nie możemy ich zobaczyć, gdyż funkcjonujemy w innym paśmie wibracji. Progres ludzkości powinien zmierzać do następnego etapu ewolucji, tzw. oświecenia i zjednoczenia się na identycznych wibracjach, jak owi duchowi przewodnicy.

Ma to podobno nastąpić w roku 2012 i nastanie wtedy era Wodnika czyli większej świadomości i percepcji otaczającego nas Wszechświata. Dlatego już dzisiaj powinniśmy się łączyć w jeden organizm, jedna rodzinę ludzką, zapomnieć o wszystkim, co nas dzieli, czyli religiach, rasach, narodowościach oraz patriotyzmie. W szczególności powinniśmy zapomnieć o Bogu i Biblii.

Natychmiast przychodzą mi na myśl dwie ważne kwestie.

Dlaczego kwestionowanie Izraela jako Narodu Wybranego przez Boga, oraz jego roszczeń do Ziemi Obiecanej przez Boga jest traktowane przez Syjonizm jako... antysemityzm?

Czyżby duchowi doradcy z innych wymiarów zapomnieli o radach dla tego wyjątkowo unikalnego państwa? Przecież powinniśmy popierać Multikulturalizm oraz... pojednanie z naturą i Wszechświatem - czyli Nową Erę. W takim świecie nie ma mowy o akceptacji judaizmu oraz Boga ze Starego Testamentu. Dlaczego Izrael jest tolerowanym wyjątkiem we wszystkich owych aspektach?

Dlaczego Syjoniści jak i Masoni oraz Watykan planują odbudowę Świątyni Salomona!?

Czy świątynia ma być miejscem wielbienia... Lucyfera?

Oczywiście cała owa maskarada New Age to czysty lucyferianizm ubrany w zupełnie nowy garnitur, pod którym ukrywa się nieco zmodyfikowana doktryna lucyferiańska, której celem jest zadać ludzkości jak największe straty, zanim szatan i jego demony zostaną pokonane w wielkie bitwie Boga Wszechmogącego - czyli Armagedonie.

Istnieje także inny cel Nowej Ery - utworzenie rasy nadludzi. Nazizm nazywał to rasą czysto aryjską, w USA stosuje się w tym zakresie MK-ULTRA oraz Project MONARCH. Są to ohydne programy kontroli umysłu, które są stosowane wobec ludzi wbrew ich woli, przy masowych dozach straszliwych tortur. Celem jest wytwarzanie super rasy, która znacznie przewyższa umiejętnościami przeciętnego człowieka.

Metody poddawania się istotom duchowym.

Metod jest kilka. Najważniejsze to relaks, joga, medytacje, Reiki, channeling oraz wszelkie pomoce jak murmurando, gongi tybetańskie, płyty z tekstami podprogowymi, kryształy, i wiele, wiele innych gadżetów.

Gwoli ciekawości... wielu nieco dziwi, dlaczego tyle głosów w obronie kultury Tybetu.

Klasyczne zdjęcie Dalai Lamy na tle flagi Tybetu.

Zdjęcie to ukazuje nam oczywisty lucyferiański symbolizm - piramidę ze słońcem na szczycie. Lama głosi idee podobne do sloganów Nowej Ery, a mnisi tybetańscy są znani z osobistych kontaktów z owymi.... niewidzialnymi siłami duchowymi, z którymi porozumiewa się David Icke czy Alex Collier!

Tybetańska religia jest znana z niezwykle mocnych działań magicznych i wokół ich osiągnięć krąży wiele legend. Także Hitler interesował się owymi mocami, które można porównać do niezwykłych zjawisk, towarzyszących piramidom egipskim. Tybet i Egipt to największe skupiska czystego lucyferianizmu i jedynie to wyjaśnia takie niezwykłe zainteresowanie świata szatana pomyślnością jakichś tam mnichów z Tybetu. Nic dziwnego, że ruch Nowej Ery jest tak zafascynowany Tybetem oraz jego kulturą.

Relaks - celem relaksu New Age jest opróżnienie umysłu w celu umożliwienia zawładnięcia nim przez demony. Stosuje się specjalną muzykę relaksową, która posiada możliwość wywoływania w nas określonych stanów świadomości - Alfa, Beta lub Delta. Jest to uzyskiwane przez wplatanie w muzykę określonych niskich częstotliwości, które indukują w nas taki stan półsnu. Wysoce niebezpieczna przejażdżka dla każdego Chrześcijanina.

Nie oznacza to, że każda muzyka sklasyfikowana jako New Age jest niebezpieczna.

Istnieje wiele pięknych dzieł tego nurtu. Istnieją sporadyczne szczególne przypadki, kiedy producenci tej muzyki CELOWO umieszczają podprogowe częstotliwości, niewykrywalne bez specjalnej aparatury. Właśnie takie utwory czy też czyste szumy wody, lasu itp. są zalecane przez sklepy New Age, które najczęściej je reklamują jako dźwięki wywołujące owe stany półsnu.

Nie wszystko, co nosi etykietkę Nowa Era jest dziełem świadomych lucyferianistów. Często autorzy tak zmanipulowanych prac, którzy owe częstotliwości umieszczają w swych nagraniach nie zdają sobie sprawy z tego, do czego taka technika w rzeczywistości służy. Także jestem kompozytorem i kilka lat temu poznałem owe techniki - nie mając żadnego pojęcia, do czego to rzeczywistości prowadzi. Nagrałem kiedyś żonie taki CD i wpływ tego nagrania wprowadził ją w stan transu i ataków demonów. Nigdy więcej tego nie słuchała, z czystego strachu a ja po latach dowiedziałem się, o co w tym wszystkim chodziło. Ja zaś wierzyłem, że jest to tylko i wyłącznie niewinny relaks. 

Szczególnie niebezpiecznymi dźwiękami są dźwięki tybetańskich gongów. One posiadają charakterystyczne częstotliwości harmoniczne, które skutecznie wprowadzają słuchaczy w stany Alfa, Beta lub Delta. Dołóżmy do tego świeczki, dzwoneczki i bębenki a pojawi się jak na zawołanie cała armia demonów!

Joga - oznacza zjednoczeni. Głównie jest to relaks posunięty kilka kroków dalej - podobnie celem jest otwarcie umysłu na wejście istot duchowych. Ciekawy artykuł na temat niebezpieczeństw jogi.

Medytacje - forma relaksu ale i w tym przypadku celem jest opróżnianie umysłu ze wszelkich myśli, czyli przygotowanie go na wejście innej istoty duchowej.

Reiki - wysoce niebezpieczna forma używania mocy demonów. Początkowo, podobnie jak Joga nie widać niczego szczególnego, ale na wyższych etapach jest to czysty satanizm - używanie mocy czy też energii demonów, korzystanie ich uwag, pomocy i kierownictwa. Powszechnie twierdzi się, że jest to energia kosmiczna, ale wielu byłych adeptów reiki podaje niezwykłe przeżycia oraz szczególnie podejrzane etapy na wyższych szczeblach, na których adepci reiki kontaktują się z 'anielskimi' bytami, które dokonują uzdrowień kosmiczną energią.

Reiki jest więc również niebezpieczna - tak dla praktykującej osoby jak i dla osoby która jest poddawana takim praktykom.

Channeling - coś w rodzaju medium spirytystycznego. Podobnie jak medium, channelowiec jest kanałem pośrednim pomiędzy demonami, które przemawiają przez niego, a słuchaczami.

Źródła sponsorowania Nowej Ery.

Głównym źródłem jest ONZ!

ONZ jest także centrum Globalizacji czyli NWO! Idąc tym śladem natychmiast zauważamy, że drogi ku Nowej Erze prowadzą nas w końcu do Watykanu, który jasno i wyraźnie wdraża Ekumenię oraz jest także zdecydowanym propagatorem NWO!

Niemal wszystkie idee Nowej Ery są zakorzenione w Watykanie, który także wzywa do uniwersalnej miłości. Przy bliższym zapoznaniu się z technikami i ideologią nowej Ery widzimy wyraźnie, że jest to jeden z wielu narzędzi wprowadzenia NWO, pomimo, że wielu działaczy Nowej Ery jedynie pozornie sprzeciwia się NWO. Po raz kolejny okazuje się, że jest to doskonale kontrolowana opozycja tych, którzy rządzą tym światem, a których celem był i jest nadal lucyferiański NWO.

New Age - Nowa Era - znane nam doskonale stare oszustwa szatańskie.

Nie dajmy się na nie nabierać!

 

Powrót na stronę główną