Planowana III wojna, to wojna religijna. Celem jest zniszczenie wszystkich religii - głownie Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu.

Wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871. Mamy poza sobą dwie wojny światowe a trzecia, wojna o charakterze religijnym jest najprawdopodobniej w ostatniej fazie przygotowań.

Celem II Wojny Światowej - utworzenie w roku 1948 państwa Izrael w samym środku krajów arabskich. Utworzenie Izraela oraz jego zbrodnie popełniane na Palestyńczykach doprowadzają kraje arabskie do szału, Także wsparcie bezgraniczne całego świata zachodniego również powoduje coraz bardziej gwałtowne reakcje krajów arabskich. Konflikt narasta z upływem czasu.

Celem konfliktu jest wybicie tak Mahometan jak i Żydów. Nie Żydów-Syjonistów ale głównie Żydów ortodoksyjnych zachowujących Słowo Boże, ponieważ są oni przeciwnikami Syjonizmu i oraz zbrodni Syjonistów. Ponadto ortodoksyjni Żydzi wierzą w Boga Startego Testamentu, odrzucając Talmud oraz doktrynę lucyferiańską.

Znany, już nie żyjący Mason, była głowa Masonów Ameryki Północnej, Albert Pike miał szatańską wizję - plan doprowadzenia świata do Nowego Porządku Świata.

Sekrety owych knowań wyjawił w swojej książce były satanista, Doc Marquis w książce "Secrets of the Illuminati" ("Sekrety Iluminatów")

(Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć je w większym wymiarze oraz ujrzeć typowe masońskie insygnia, także często widywane kościołach katolicyzmu.)

Albert Pike otrzymał demoniczną wizję planu, według którego miał się ustabilizować Nowy Porządek Świata.

Wizja ta była opublikowana już w roku 1871!

Jedna z kopii tego dokumentu znajdowała się w londyńskim muzeum.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)