Powrót na stronę główną

Kim jestem i jakie są moje cele?

Ostatnie uaktualnienie: 20 Listopada 2019

Nie jestem zawodowym historykiem czy też dziennikarzem. Wszelkie dogmanty porównuję z Biblią, ponieważ cały świat także wierzy w Biblię i w proroctwa biblijne, chociaż to jest przed nami ukrywane.

Nie jestem ani pastorem ani kapłanem, ale Biblię studiuję już od roku 1973. Czasami błądzę i czasami się mylę, jak każdy normalny człowiek. Jest to wielki kontrast w porównianiu z nieomylnymi pasterzami innych religii.

Nie jestem opłacany przez żadną religię, nie mam reklam ani płatnych sponsorów. Nie proszę o datki. Piszę o tym dlatego, że poznałem prawdę oraz Boga i dla Boga pracuję. Korzystaj więc z dostępnych informacji i wyciągaj swoje własne wnioski, ponieważ od tego zależy twoje życie wieczne!

Kiedyś przeczytałem w Biblii niezwykły tekst, który mnie bardzo zaskoczył.

Objawienie 3:(9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Werset ten mówi o grupie ludzi, którzy kłamliwie podają się członków fałszywego Narodu Wybranego. Dlatego ten fragment Biblii jest bardzo rzadko cytowany!

Współczesny syjonistyczny Izrael jest fałszywym Narodem Wybranym przez Boga i celem jego są rządy nad całym światem. Po to powstał Izrael w 1948 roku a każda głowa stanu każdego niemal państwa musi to publicznie uznać i zaakceptować. Władze w to muszą wierzyć i popierać, a ich wiara jest przed nami ukrywana!

Teraz zastanów się nad tym co przeczytałeś. Jeżeli władze i religie popierają fałszywy Izrael, to musi istnieć Izrael prawdziwy!

Sprawdź masę dowodów w tym linku. Cały świat wierzy w Boga!

Jeżeli wierzysz w Boga, szukasz prawdy oraz chcesz żyć wiecznie, masz dwie drogi do wyboru.

Masz oczywiście dostęp do Internetu i także do Biblii. Wiara w to, co właśnie czytasz jest twoim prywatnym wyborem. Pamiętaj o jednym.

Celem szatana i jego sług jest pozbawienie ciebie wszelkich szans na życie wieczne!

Co jest moim celem ?

Celem jest ujawnienie mechanizmów szatańskich rządów światowych, które są złożone z... psychopatów. Prostym przykładem jest brak rozróżnienia płci ludzkiej. Zupełnie zdegenerowane władze twierdzą, że świat człowieka istnieje kilka milionów lat, ale w ostatnich 4 latach władze zgłupiały do tego stopnia, że rozróżniają psa od suki, owcę od barana ale nie są wstanie rozróżnić płci ludzkiej, pomimo faktu, że płeć jest na stałe zapisana w naszym DNA i absolutnie nie można tego zmienić.

W dodatku rządy świata nieustannie dążą do wielkich rzezi wojennych i je zawsze usprawiedliwiają. Jeżeli oba działania nie są wymierzone w drastyczną depopulację, to które zasługują na taką nazwę? Depopulacja to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Największym problemem ludzkości jest to, że ludzkość nie zdaje sobie sprawy z zasięgu owej zbrodni oraz jej przyczyn. A przyczyny są ściśle religijne.

Na tej witrynie podaję nieocenzurowane informacje ze świata z niezależnych mediów, często niedostępne w języku polskim. Dzielę się swoimi przemyśleniami, opartymi na moich wnikliwych i długoletnich studiach Biblii.

Nie należę do żadnej religii! Nie założyłem żadnej sekty czy religii! Nie namawiam do żadnej akcji zbrojnej czy ruchu oporu i nie propaguję swej witryny jako nieomylne źródło informacji. Witryny moje zachęcają do osobistego poznania tekstów Boga oraz Syna Bożego.

Stałem się naśladowcą Isusa Chrystusa, który po wielu latach badań Biblii stał się częścią trzody Chrystusa. Staram się naśladować swojego Przewodnika życiowego a także ofiarowałem się na służbę dla Niego.

Świat leży w mocy mistrza kłamstwa, szatana. Oznacza to, niemal wszystkie informacje z mas mediów a także z pulpitów religijnych to także kłamstwa.

Moim celem jest prostowanie kłamstw rządowych oraz nie mniejszych kłamstw religijnych oraz ukazywanie Prawdy biblijnej.

Chrześcijaństwo to grupa fałszywych religii, które nie mają niemal żadnego poparcia w słowach Boga i Syna Bożego. Większość religii opiera się nie na Bogu ale na... Pawle.

Ale wystarczy nieco się zagłębić w ten temat. a natychmiast otworzą się twoje oczy i przestaniesz być człowiekiem oślepionym masowymi kłamstwami.

Sprawdź!!! A zapewniam się, że zajmie ci to wiele czasu i... nie znajdziesz wielu błędów.

Moją służbą dla Boga jest uczciwe ukazywanie świata politycznego i religijnego, któremu przewodzi szatan oraz ukazywanie Prawdy, która istnieje tylko w Biblii, ale jest w poważny sposób zniekształcona przez szatana.

Nieco o mnie.

Nazywam się Henryk Kubik, mieszkam w Perth, Zachodnia Australia od roku 1982.

Moim celem jest nakłonienie każdego uczciwego człowieka, aby sam szukał uczciwie Prawdy.

Nie proszę o uwierzenie mnie! Nie rozpowszechniam swoich dogmatów biblijnych czy nauk, ale wskazuję na tematy przedstawione przez samego Boga oraz Jego Syna. 

Jeżeli już widzisz, do jakiego stopnia jesteś okłamywany ale  chcesz znać Prawdę, zacznij najpierw szukać jej według mych wskazówek. W ten sposób nie zabłądzisz, jak ja kiedyś błądziłem szukając Prawdy!

To ty decydujesz, w co uwierzysz. Ja wskazuję jedynie drogę, która umożliwi otwarcie twoich oczu i umysłu na Boga i Jego Prawdę. Większość ludzi jest przekonana, że prawdę zna. Jest to... olbrzymi błąd!

99% ludzi nie ma najmniejszego wyobrażenia o Prawdzie Boga i Syna.

Z tej przyczyny liderzy religijni, pastorzy, starsi czy księża nigdy nie dopuszczają do niekontrolowanych przez nich wolnych dyskusji. Taką samą taktykę stosują politycy czyli nasze władze, czyli... wszyscy kłamcy.

Czy widziałeś kiedykolwiek w TV otwartą dyskusję na temat płaskiej ziemi? Oczywiście że nie. Ja nie widziałem ani w Polsce ani na Zachodzie. NASA także milczy. Czy widziałeś otwarte dyskusje na temat Holokaustu czy też podróży NASA na księżyc? Tematów tabu jest znacznie więcej!

Wbrew pozorom religii nie można oddzielić od polityki ponieważ religia szatańska rządzi światem a przewodzi jej KRK. Obie strony są ze sobą głęboko związane ponieważ obie pracują przeciwko tobie i twemu zbawieniu.

Dlaczego? Ponieważ oni wiedzą, że nie mają szans na życie wieczne. My mamy i dlatego oni nas tak bardzo nienawidzą.

Rząd pozbawia cię czasu na myślenie ograbiając cię we wszystkim, co możliwe. Religie powodują takie zamieszanie, że większość ludzi po nawet jednej dyskusji ma religii dosyć. I to jest ICH celem - abyś nigdy ich nie kwestionował; ani w sprawach politycznych ani w religijnych.

Władze oczywiście wierzą w Boga ale władze potajemnie masowo wielbią szatana i zwalczają Boga. Religie chrześcijańskie robią podobnie. Dzieje się tak dlatego, że niewielu ma ochotę oraz czas na dogłębne studia Biblii, aby  móc o czymkolwiek dyskutować.

Myślisz, że to przesada? To przemyśl sobie coś takiego. Widzisz często w TV szatańskie rytuały, religijne czy okultystyczne zbrodnie a filmy muzyczne są wręcz przepełnione satanizmem - w szczególności dotyczy to koncertów rockowych, które są w sumie szatańskimi mszami.

Czy władze protestują? Religie czasami tak, aby stworzyć pozór, że wielbią one Boga. Tymczasem Bóg jest przez nie odrzucany, a autorytetem jest fałszywy apostoł Paweł oraz jego dwóch przyjaciół - Łukasz i Marek. Pośród innych religii z Jezusa zrobiono Boga odrzucając tym samym Boga Ojca, do tego dodaje się Królową Niebios a najczęściej cytowanymi wersetami biblijnymi są wersety Pawła oraz Łukasza.

W religiach nie ma posłuszeństwa wobec Boga czy Syna. Religie są podporządkowane pismom trzech nieuczciwych ludzi - apostoła Pawła, oraz ewangelistów: Łukasza i Marka.

Oto proste przyczyny olbrzymiego zamieszania doktrynalnego w Chrześcijaństwie.

Poznałem dogłębnie Biblię a nawet opracowałem własną wersję Biblii, która jest popularna. Nazywa się ona: Biblia Mesjańska. Sprawdź ją oraz jej przedmowę.

Z tych właśnie przyczyn poznałem Biblię dogłębnie i widząc w niej wiele problemów, większość z nich zdołałem naprawić. A teraz wskazuję drogę do prawdy i mądrości Bożej, a nie ludzkiej.

Korzystam także z materiałów innych badaczy Biblii. Uważam, że wielu z nich MUSI ujawniać wiele Prawdy, aby posiadać wiarygodność. Część z nich uczciwie szuka Prawdy i czasami wcześniej czy później ją znajdują.

Ze względu na to, że nie pracuję dla nikogo, nie nie jestem przez nikogo finansowany, nie czerpię zysków z moich publikacji i nie należąc do żadnej religii czy sekty mam całkowitą wolność w publikowaniu czegokolwiek, co moim zadaniem pomaga zrozumieć Boga oraz szatański świat.

Szukasz Prawdy? Przeczytaj poniższe zdanie i pomyśl. Dlaczego ciebie nikt do tego nie zachęca!?

Weź do ręki jedynie źródło Prawdy - Biblię, i zanim zaczniesz ją czytać, poproś w modlitwie Boga o pomoc w zrozumieniu tego, co czytasz!

Nie namawiam nikogo do żadnej religii! Będąc naśladowcą Chrystusa nie werbuję do religii, ponieważ Chrystus tego także nie robił.

On znal Biblię doskonale i powiedział wprost, że do zbawienia potrzebne jest posłuszeństwo wobec Przykazań Bożych.

Miłuj Boga oraz bliźniego swego, jak siebie samego.

I to wszystko, czego Bóg od nas wymaga!!!

W dzisiejszych czasach rozwinął się nie biblijny pogląd, że musisz posiadać Biblię, znać ją dokładnie i stosować ją całą w swoim życiu.

Tymczasem nawet Isus nie posiadał własnej Biblii, a był ON największym Nauczycielem. On nie założył żadnej religii. Założycielami fałszywych religii byli Paweł, Łukasz i Marek. To Kościół Katolicki umieścił w Biblii kłamliwe księgi Pawła, Łukasza i Marka a KRK rozwinął dogmaty i doktryny oparte na tych trzech pisarzach.

Czy nigdy cię nie zastanawiało, dlaczego są aż cztery Ewangelie?

Rzeczywiste Ewangelie to Ewangelia Mateusza oraz Jana. W nich nie ma żadnych sprzeczności ale sprzeczności są właśnie w tych pozostałych.


Drogą ku Bogu jest posłuszeństwo wobec 10-ciu Przykazań. Reszta jest praktycznie nieistotna.

Jeżeli ktoś ma pragnienie zrobienia więcej niż wymóg posłuszeństwa wobec Przykazań, w takim przypadku taka osoba natychmiast rozpozna zdrowe nauki Isusa Chrystusa i zacznie robić dokładnie to samo, co ja robię. Naśladować Isusa i ukazywać innym drogę, którą pokazał sam Isus Chrystus. To już nie jest takie łatwe ale wielu już to robi w dzisiejszych czasach.

Posiadam także bogatą wiedzę o tym, co rzeczywiście dzieje się w świecie szatana, oraz znam w miarę dokładnie ohydne szatańskie plany NWO.

Ujawniam wszystko, co wiem i staję się wraz z innymi braćmi jednym z elementów wypełniania się niezwykłego proroctwa, którego spełnianie się każdy może wyraźnie zaobserwować.

Mateusza 10:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano.(27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach.

Zgodnie z zapowiedzią Chrystusa nastąpił czas, w którym nic już nie pozostanie ukryte i niemal wszystko jest już ujawniane. Informacje, które do niedawna nie były znane nikomu poza wąskim gronem osób wtajemniczonych, dzisiaj są publikowane na stronicach witryny www.zbawienie.com, www.proroctwa.com. Także funkcjonuje popularne forum, na którym nie ma kłótni i nie dopuszczamy do forum osób, które nie znają w wystarczający sposób Biblii.

Polityka oraz historia zawsze były spisywane piórami zwycięzców, którzy bez żadnych ograniczeń niemal zawsze wprowadzali nas w błąd, ponieważ posiadali oni totalną kontrolę nad wszelkimi informacjami.

Ale Internet to wszystko drastycznie zmienił. Nie można już ukryć przed nami wszystkiego.

Prawie wszystko co wiesz jest kłamstwem. Największym fałszem jest historia świata!

Internet jest doskonałym instrumentem do wykrywania fałszywych proroków, nauczycieli oraz demaskowania ich fałszywych doktryn, niezgodnych ze Słowem Bożym. Ale wszystkie fora chrześcijańskie są także kontrolowane przez szatańskich przywódców Chrześcijaństwa. Dzięki Internetowi mamy natychmiastowy dostęp do innych Chrześcijan, którzy często biorą udział w różnych forach dyskusyjnych. Daje to możliwość natychmiastowej konfrontacji z odmiennymi punktami widzenia oraz doktrynami, co do których nie mieliśmy pojęcia, że one w ogóle istnieją. Dezinformacja - zasady.

Znam nieźle język angielski i z tej przyczyny mam dostęp do masy materiałów dostępnych właśnie w tym języku, w którym opcje są co najmniej 100 krotnie większe. Znajomość angielskiego jest więc dla mnie bardzo pomocna.

Moim zdaniem zbór Isusa tak mniej więcej wygląda.

Te czerwone kropeczki to Jego owce, Jego Naród Wybrany, przekazany Mu przez Boga Ojca, czyli rzeczywiści Izraelici - Słowianie, rozsiani po niemal całym świecie.

Te owce często nie wiedzą, że lada dzień otrzymają od Isusa zaproszenie do rzeczywistej owczarni. Isus w odpowiednim dla siebie czasie otwiera ludzkie oczy na Prawdę o Królestwie Bożym. Istnieje obecnie wielka rzesza Chrześcijan porozmieszczanych w wielu chrześcijańskich religiach i rzesza ta już otrzymuje powołanie od Chrystusa.

Wielu Jego sług już zostało powołanych, ale dużo więcej nadal czeka w nieświadomości na owo powołanie, które wcześniej czy później nastąpi.

Nie tyle ja wybrałem Chrystusa, ale to On mnie zaprosił do jego owczarni. Dlatego, że ja Go aktywnie szukałem.

Jego owczarnia to zbór zbudowany z Jego naśladowców a kamieniem węgielnym jest On sam, ponieważ On zapłacił za nas okup na krzyżu.  Nie ma innego kościoła czy organizacji jak tylko Jego owczarnia oraz Jego owce, które słuchają tylko Jego głosu. On zna swe owce oraz one znają Jego głos i podążają tylko z Jego głosem.

Głoszę nauki Boga oraz Syna. Inne osoby jak rzekomy apostoł Paweł mnie nie interesują. Religie poprzeplatane szatańskim kąkolem służą jako wiejadła odwiewające ziarna od plew.

Objawienie 1:3 Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska.

Nie jestem Bożym prorokiem i nie posiadam prorockiego upoważnienia!

Nie czynię cudów, nie uzdrawiam i nie mam daru mówienia językami.

Cokolwiek piszę, piszę w swoim imieniu, i nie uważam się za natchnionego przez Boga, Isusa lub Ducha Świętego.

Jeżeli otrzymam takie upoważnienie, natychmiast o nim poinformuję.

Nie jestem informowany o niczym przez demoniczną świetlistą postać!

Moją linią mierniczą jest tylko i wyłącznie Słowo samego Boga. Nie używam języka liturgicznego i kategorycznie odrzucam wszelkie nie biblijne nazewnictwa pewnych zjawisk czy wydarzeń jak np: Dekalog, nabożeństwo,  czyściec czy inne.

Nie otrzymałem żadnego objawienia i nie przyszedł do mnie anioł z wyjaśnieniem księgi Objawienia.

Niejeden zarzucił mnie, że z mojej witryny zieje nienawiścią

Zgadzam się!

Nienawidzę świata rządzonego przez szatana oraz jego niewypowiedzianego okrutnego zła. Z utęsknieniem czekam na wieczne Królestwo Boże pod rządami Isusa, Syna Bożego.

Biblia wyraźnie nas ostrzega. Należy trzymać się z dala od tego świata i nienawidzić jego zbrodniczych uczynków. Pisuję także  o księdze Objawienia. Nie ma w tej księdze nic o miłości człowieka do szatana oraz kontrolowanego przez szatana świata.

Przypowieści 8:13 Bać się Pana - znaczy nienawidzić zła.

Zło jest łamaniem Prawa Bożego.

Jana 3:16 "Albowiem tak Bóg umiłował świat, ze Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny"

Bóg stworzył świat oraz człowieka i umiłował to, co stworzył. Ale dzisiejszy świat nie jest światem zaplanowanym przez Boga.

Wiadomości polityczne

Moje komentarze, interpretacje czy informacje mogą wydawać się zbyt śmiałe lub radykalne. Zdaję sobie sprawę z tego, jak niektóre prawdy czy fakty brzmią.

Królestwo Boże jest niczym innym jak polityką sprawiedliwego Boga. Szatan jest władcą tego świata i jego działania są działaniami ściśle politycznymi. Usuwa on politycznych przeciwników, najczęściej tych, którzy ujawniają jego pułapki.

Szatański NWO jest kopią Królestwa Bożego a dąży do niego fałszywy Izrael.

Daniela 12:4 ... Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.

Zauważmy specyficzny termin użyty przez pisarza tej księgi. Według tego wersetu wzrosnąć ma poznanie.

Wzrost poznania nie jest w tym kontekście jednoznaczny z całkowitym zrozumieniem wszystkiego! Oznacza to, że wiemy o wiele więcej ale nie oznacza to wiedzy pozbawionej błędów.

Dlatego uciekam z wielu witryn chrześcijańskich, którzy nawołują do zaufania... omylnym ludziom.

Ja ufam tylko Bogu i radzę wszystkim dokładnie to samo. Zwłaszcza uciekam od takich którzy twierdzą, że Duch Boży ich poucza w takich czy innych tematach biblijnych. Jest wielu nauczycieli, którzy mówią, że rozmawiają z Bogiem. Ty możesz także z Nim rozmawiać. Nie oznacza to, że Bóg osobiście tobie odpowie. Ale Jego Słowa zawarte w Biblii mogą ci bardzo pomóc. Poproś o zrozumienie i zacznij czytać Jego Słowo. Dopiero wtedy możesz nabrać bezgranicznego zaufania do Jego Słowa.

Ono powinno cię prowadzić przez życie. Zrób tak:

Czytaj Słowo Boga i proś Ducha Bożego o zrozumienie tego, co czytasz.

Zrobiłeś to kiedykolwiek? Jeżeli czegokolwiek nie rozumiesz, pamiętaj o jednym.

"Będziesz miłował Pana, Boga swego",

oraz

"Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego".

W sumie jest to jedno przykazanie. Miłość ku Bogu ukazuje się w ten sposób, że przestrzega się przykazań Bożych. Czyli można to podsumować w taki sposób.

Miłując bliźnich pokazujemy tym, że miłujemy Boga.

Przede wszystkim musimy miłować naszych najbliższych. Żonę, męża, dzieci, rodziców najbliższą rodzinę. Drugą grupą są inni ludzie. Tych także mamy obowiązek miłować i Isus wyraźnie określił jak rozpoznać Jego uczni. "Po tym rozpoznają żeście uczniami moimi, jeżeli będziecie się nawzajem miłowali"

Ale to nie wszystko!

Mateusza 5:44 A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują. 45 Abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. "

Jak to uczynić? Nawet w obliczu prześladowań trzeba ukazywać postawę bierną i nie odpłacać złem za zło, nawet jeżeli cokolwiek robimy w obronie własnej. Pozornie nielogiczne przykazanie, ale tylko pozornie. W okresie wielkiego ucisku z masy niewierzących tłumów wyłoni się wielka rzesza ludzi, którzy w ostatnim momencie uwierzą Bogu i zapragną być Mu posłuszni.

Dlatego musimy uważać, aby nikogo nie zgorszyć, ponieważ dzisiejszy prześladowca może okazać się jutro... Chrześcijaninem gotowym oddać życie za Boga i braci!

Wielu zauważy, że witryna ta różni się od wielu witryn chrześcijańskich.

Oczywiście że tak, ponieważ większość grup chrześcijańskich jest kontrolowanych przez szatana i jego sługusów. Na wielu chrześcijańskich forach słudzy szatana kpią sobie z prawdy, że światem rządzi szatan! Szydzą z takich jak ja nazywając ich zwolennikami teorii spiskowych. Radykalizują oni każdego kto wspomni o satanizmie, masonach i spiskach. Spróbuj na tym forum zapytać o mnie a ujrzysz nieprzyjemną formę 'chrześcijaństwa'! http://biblia.webd.pl/forum/index.php 

Zwróćmy uwagę na jeden interesujący fragment z Objawienia:

Objawienie 9:20 A pozostali ludzie, nie zabici przez te plagi, nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, tak by nie wielbić demonów ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić. 21 Ani się nie odwrócili od swoich zabójstw, swych czarów, swego nierządu i swych kradzieży.

Interesująca charakterystyka ludzi oddanych szatanowi oraz ich głównych grzechów.

Sprawdźmy:

Wielbienie demonów, czary  i bałwochwalstwo są

rzadko wymieniane przez kościoły chrześcijańskie.

Staram się te lukę wypełnić, aby ukazać do jakiego stopnia Słowo Boże mówi na prawdę, którą tak media, rządy jak i większość chrześcijańskich kościołów ukrywają przed tobą, bojąc się tym samym bardziej szatana niż Boga!

"Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek!?"

Rzeczy te są niezrozumiałe jedynie dla tych, którzy nie chcą o tym wiedzieć ani o tym co się naprawdę dzieje na naszym globie. Cały szatański system to jedna wielka łamigłówka a jej fragmenty są porozrzucane po całym świecie.

Ale wiele z nich udało się już logicznie poukładać. Dlatego zachęcam do zapoznawania się z poszczególnymi elementami tej łamigłówki i wiele z nich znajdziesz na tej właśnie witrynie.

Znajdziesz sam coś ciekawego? Daj znać!Powrót na stronę główną