Czy religie są wymysłem człowieka?

Ostatnie uaktualnienie: 10 Grudnia 2012


Słynny ateista reklamowany z wielkim wigorem przez mas media - Richard Dawkins wylansował unikalną metodę na wyjaśnienie istoty religii i tym samym obrzydzania światu Boga i Biblii. Nazywa on Boga - "wyimaginowanym przyjacielem" i stwierdza, że ostatnio większość z nas ma Go po prostu dosyć.  Celem Dawkinsa jest - jak sam przyznaje - utworzenie armii ateistów, którzy staną się nimi po skończeniu czytania jego książek.

Dawkins twierdzi, że nasze wierzenia pochodzą tylko i wyłącznie z wpływu naszego otoczenia. Pada 100% pewność, że Polak urodzony w Iranie wierzyłby w Allacha i z takim samym zapałem, z jakim broni dziś Kościoła, broniłby Allacha, Mahometa czy Buddy.

Wielu ludzi podchwytuje takie prostackie wyjaśnienia i z zadowoleniem ucisza swoje sumienia, ciesząc się, że Boga nie ma i nikt ich nigdy nie rozliczy z ohydnego postępowania.

To wyjaśnienie jest oparte na półprawdach, otwartych kłamstwach oraz na błędnej logice. Jest to czysta manipulacja, której sukces polega na tym, że masy nigdy nie zadały sobie trudu, aby sprawdzić tego rodzaju tok rozumowania.

Czy bezbożna propaganda Dawkinsa rzeczywiście odnosi sukcesy?

Wbrew pozorom i medialnej propagandzie - dzięki dostępowi do Internetu coraz więcej ludzi dostrzega nonsensy i niezwykłe zakłamanie dzisiejszego świata. Dostrzega się także olbrzymie masy ekstremalnej hipokryzji, widocznej jak na dłoni - ponieważ alternatywne media bezlitośnie wskazują na całkowity nonsens oraz jawną manipulację pro systemowych mas mediów i nauki. Owe rzekome nonsensy są ostatnio coraz bardziej... cenzurowane.

Bezspornych dowodów Ewolucji jak nie było tak nie ma, a coraz więcej ludzi wyraźnie dostrzega celowe manipulacje i oszustwa. Zwłaszcza DNA rozbiją tę teorię w puch.

Dlaczego tak jesteśmy manipulowani? Co się za tym kryje? Jakie są cele owych manipulacji oraz masowych kłamstw?

Zacznijmy od początku, czyli od ogrodu Eden. Być może nie wierzysz w Biblię -jest to zrozumiałe, ale dowiedz się, że Biblia nie jest mitem i świat jest o tym święcie przekonany.

Ukrywają to przed nami!

Obejrzyj ten krótki film.

1/2 Cały świat wierzy w Boga.

Film jest częściowo nieaktualny, ponieważ podczas jego zrobienia nie wiedziałem, że rzeczywiście istnieje rzeczywisty Naród Wybrany przez Boga. Główne dowody na pierwszej stronie!

Logiczne dowody wierzeń w Boga

Wystarczy popatrzeć na postawę rządów, mediów, całego establishmentu państwowego Polski i niemal wszystkich rządów świata, aby natychmiast zorientować się, że wszyscy ci ludzie wierzą w Biblię i Boga. Także jest widoczne, że Boga oni się panicznie boją. Czy wiesz dlaczego?

Ponieważ oni muszą z góry przygotowywać plany Bogu i pytać Go o pozwolenie realizacji tych planów. Na tym polega cały okultyzm szatański, który wielbi szatana, a ten pyta się Boga, czy może zrobić cokolwiek na ziemi.

Tak szatan jak i elity władz doskonale o tym wiedzą i ukrywają to przed nami.

I to jest główna przyczyna ich nienawiści do Boga i Syna. Sprawdźmy poniższe wersety.

Psalm 2:(1) Czemuż to burzą się narody, A ludy myślą o próżnych rzeczach? (2) Powstają królowie ziemscy I książęta zmawiają się społem Przeciw Panu i Pomazańcowi jego: (3) Zerwijmy ich więzy I zrzućmy z siebie ich pęta! (4) Ten, który mieszka w niebie, śmieje się z nich, Pan im urąga.

Dopiero teraz ten tekst może być prawidłowo zrozumiany. Czyż wszelkie władze mają więzy i pęta na sobie? To nie oznacza Przykazań Bożych, którymi oni pogardzają i... nie są nimi związani. To nie te pęta!

Oni muszą się tłumaczyć przed Bogiem z każdego kroku politycznego, zwłaszcza wojny i muszą nam z polecenia Boga podać, co chcą oni uczynić. A my musimy na to wyrazić zgodę... lub nie.

Oto tak bardzo znienawidzone przez nich rzeczywiste pęta. A oni nam wciskają nonsens ateizmu!

Ogród Eden.

W ogrodzie Eden nie było żadnej religii, ale była wiara w Boga. Adam, Ewa i szatan - cała trójka wierzyła w Boga, bo Go po prostu znała i widziała. Pomimo ich wiary nastąpił bunt w Edenie. W rezultacie cała trójka została z Edenu wypędzona. Syn Adama i Ewy - Abel doceniał ojcostwo Boga i najwyraźniej Bóg okazywał swoją radość z postępowania Abla oraz niezadowolenie z postępowania Kaina. Kain w zawiści zabił więc swego brata Abla.

Dalsze losy ludzkości to historia ingerencji zbuntowanych aniołów w losy ludzkości i zanieczyszczenia genetyczne rodzaju ludzkiego genami anielskimi. Rezultat - potomstwo upadłych aniołów, giganci Nefilimowie oraz ich dalsze gałęzie hybrydów, znane jako nasienie węża.

W tym świetle grecka mitologia - historia seksu bogów z kobietami ziemskimi, które urodziły im Herkulesa, Achillesa i wielu innych traci tytuł... mitu.

W tym samym okresie czasu - tuż po buncie w Edenie pojawiały się kulty religijne oraz szatańskie rytuały, które stopniowo wprowadzali odstępczy aniołowie, podający się za bogów z innych planet.

Po potopie - sądzie Boga nad skażoną ludzkością oraz zbuntowanymi aniołami rozpoczęto budowę wieży Babel. Była to pierwsza próba Globalizacji. Bóg zapobiegł jej i pomieszał ludziom języki. Niemniej od tego momentu rozpoczął się wielki pochód najrozmaitszych religii oraz kultów. Pomieszanie języków było jednym z więzów Bożych, cytowanych z Psalmu 2:1-4.

Wielu śmieje się z owego pomieszania języków, jako czegoś zupełnie niemożliwego. W erze DNA oraz SI wystarczy bezprzewodowe połączenie Boga z DNA człowieka i już możemy mieć zmienione moduły językowe. Dziecinnie łatwa rzecz dla... Boga!

Funkcjonowanie owych religii było proste i mechanizm ich funkcjonowania nie jest trudny do zrozumienia.

Kto i w jakim celu tworzył religie?

Bezpośrednimi twórcami religii i kultów są upadli aniołowie, demony oraz sam szatan. Upadli aniołowie to istoty, które posiadały i posiadają nadal fizyczne ciała. Dzisiaj przedstawiają się jako... UFO.

Powodów tworzenia systemów religijnych jest kilka.

Jak wielu ludzi lubi oglądać TV i filmy wypełnione przemocą, tak oni uwielbiają oglądanie rzezi, morderstw czy seksu... na żywo. Dlatego w starożytnym Rzymie gladiatorzy walczyli na śmierć i życie, umierając na arenach ku uciesze tłumów.

Największą radość nasi wrogowie posiadają ze składania ku ich czci żywych ofiar niewinnych dzieci, niemowląt czy dziewic. Seks sakralny jest także dla nich nie lada rozrywką. Nasienie węża to uwielbia!

Dlatego stworzono religie, w których upadli aniołowie oraz szatan są nadal wielbieni jako bogowie i posiadają sporą władzę nad ludźmi. Widać więc wyraźnie, że logicznych przyczyn powstawania wielu religii jest wiele i to wszystko jest logiczne i sensowne.

W jaki sposób je tworzono?

Procedura jest bardzo prosta. Pierwsza strategia.

Najczęściej pojawiał się jakiś upadły anioł lub demon - albo w ciele ludzkim, albo w jakimkolwiek innym - i twierdził, że jest bogiem. Jego supernaturalne moce, czy też niezwykłe możliwości technologiczne powodowały to, że ludzie wierzyli w owe bóstwa. Jedni aniołowie stawali się królami, inni przybierali postacie Buddy, czy Matki Boskiej czy Astarte. Zjawiska nadprzyrodzone czy też zaawansowane technicznie działania uwierzytelniały boskość i wiarygodność tych manipulatorów.

Ludzkość praktycznie nie miała zbyt wielkich szans na weryfikację tożsamości owych istot.

Wierzono im i ich czczono - nawet zabijając własne dzieci dla nich na ofiarę, kiedy tylko owi 'bogowie' tego żądali. A 'bogowie' byli wielce tolerancyjni wobec wszelkiego zła - wręcz do niego zachęcali a nawet zmuszali a ludzie bez sumień czyli potomstwo upadłych aniołów i Nefilimów chętnie im służyło w zamian za najrozmaitsze cielesne uciechy.

Tacy ludzie służą im także dzisiaj!

Zwróćmy uwagę na wiele nadprzyrodzonych elementów, które są fundamentem niemal wszystkich religii.

Jeden szczególnie wyraźny i oczywisty przykład takich zjawisk.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na niezwykłą moc, rzucającą na ziemię spore tłumy ludzi.

Elementy paranormalne rozniecające płomienie religii

Należą do nich:

Lista jest więc potężna i najprawdopodobniej niemal każdy człowiek zetknął się osobiście w swoim życiu z przynajmniej jedną z pozycji owej listy.  W taki właśnie sposób szatan i demony dolewają oliwy do religijnych płomieni, pożerających ludzkość.

Istnieją ludzie pokroju dr. Dean'a Radina, który w swej książce "THE CONSCIOUS UNIVERSE" ("Świadomy Wszechświat") przedstawił wiele empirycznych dowodów na istnienie zjawisk paranormalnych.

Wszelkie badania zjawisk paranormalnych są orzechem nie do zgryzienia dla ludzi pokroju Dawkinsa i z tych przyczyn wiarygodność krytyków owych zjawisk jest praktycznie równa zeru.

Gwoli ciekawości, najlepsze ksiązki sir Conan Doyle'a - autora postaci Sherlocka Holmsa zostały napisane po jego śmierci i nie posiadają one praw autorskich. Przykład - "The Return of Arthur Conan Doyle". 1994 (Powrór Artura Conanan Doyle'a) Doyle zmarł w 1930.

Wszystkie takie przypadki są napędzane jedną i tą samą energią. Powoduje to szatan oraz jego demony. Istnieją miliony przykładów owych zjawisk i one świadczą wyraźnie o tym, że rzeczywiście istnieją niewidoczne siły, o których niewiele wiemy i jedynie Biblia daje nam wyjaśnienie ich pochodzenia.

Buddyzm oraz wiele innych religii polega na udobruchaniu złych duchów, które bez składanych im ofiar szkodzą ludziom w najrozmaitszy sposób. Modlitwy, kadzidła, pieśni religijne czy nawet biczowanie się do krwi - owe części rytuałów są w stanie przebłagać 'bóstwa', aby nie wyrządzały ludziom jeszcze większej krzywdy.

Szatan i demony mają niezłą uciechę z takiej formy kontroli.

Istnieją miliony takich manifestacji. Nawet, jeżeli zignorujemy 90% owych zjawisk, pozostaje nam nadal 10% absolutnie pewnych dowodów.

Najczęściej owe istoty i dowody po prostu znikają. Sceptycy czy... dezinformatorzy natychmiast zmiatają temat pod dywan twierdząc, że to jedynie histeria i masowe halucynacje.

Dowody na wiele owych zjawisk są niezwykle trudne do zdobycia ponieważ mamy do czynienia z niewidzialnymi inteligentnymi istotami, które wyraźnie górują nad nami poziomem wiedzy, doświadczenia, możliwości telepatycznych i czytania w naszych myślach oraz używania swych darów czy też technologii, które najczęściej są dla nas zupełnie niezrozumiałe i tym samym niemożliwe do zbadania.

Zjawiska paranormalne rzadko dzieją się przy wielu świadkach i przed ustawionymi kamerami.

Demony zdają sobie doskonale sprawę z tego, że dowody na ich istnienie są także dowodami na istnienie Boga. Dlatego owe dowody są raczej rzadkie. Naukowcy badający zjawiska paranormalne - nie znający Biblii - często się głowią nad przyczynami braku logicznej konsekwencji. Jedynie wiedza o źródłach owych manifestacji, czyli demonów i upadłych aniołów pozwala na logiczne wyjaśnienie wielu nieudanych eksperymentów.

Szatan z demonami bawią się z nami w ciuciubabkę.

W ostatnich czasach udało się sfilmować wiele paranormalnych zjawisk, czyli poważne dowody już istnieją i są dostępne dla wielu z nas. Także i ja miałem okazję osobiście zaobserwować niektóre z takich wydarzeń. Dowodów oczywiście nie mam, ale nie znaczy to, że mnie się to po prostu przywidziało.

Tutaj trzeba postawić stanowcze twierdzenie.

Jeżeli istoty znane nam z Biblii rzeczywiście istnieją  - oznacza to, że Bóg także istnieje.

Moim zdaniem największym dowodem na istnienie Boga jest istnienie DNA. Jest to czysty kod komputerowy - niezwykle zaawansowany i każda komórka naszego ciała zawiera ponad 5GB danych, czyli pełna płyta DVD kodu w każdej naszej komórce!.

Kod DNA jest barierą nie do pokonania przez ateistycznych naukowców.

Twierdzenie, że DNA sam się zakodował jest równe twierdzeniu, że Windows zakodowane przez Microsoft się także same zakodowały i nie musimy już za nie płacić. Niestety Windows jest bardzo daleko do precyzji i niezbadanego jeszcze dokładnie geniuszu Autora naszego DNA. Najciekawszą cechą kodu DNA jest jego samo uaktualnianie się czyli samo naprawa. Microsoft musi stale pracować nad najnowszymi wersjami Windows. Ale Bóg... nie!

Teoria Ewolucji i Wielkiego Wybuchu

Ewolucja i Wielki Wybuch to także zupełne nonsensy bez jakichkolwiek dowodów. Nie tylko brak dowodów jest w tym przypadku problemem. Pomimo dziesiątek lat czasu obie teorie nie posiadają logicznego sensu i są sprzeczne z wiedzą biblijną władz. Oni doskonale wiedzą, że to jest nonsens i Bóg istnieje i Biblia mówi nam Prawdę.

Wielki Wybuch nazywam wiarą w magiczną kropeczkę a w Ewolucji widzę dwa OLBRZYMIE problemy.

ad 1) Mówi się nam, że do Ewolucji potrzeba mnóstwo czasu, który jest czynnikiem najważniejszym. Na księżycu było mnóstwo czasu. I co? Jest życie? Nie ma? Że co? Że nie ma warunków do życia? Dla człowieka z pewnością nie. Ale czy Ewolucja musiałaby iść identyczną drogą jak na Ziemi?

Czy w jelitach, kale, we krwi są warunki do życia? Czy w głębinach 11 km są warunki do życia? A jednak życie tam istnieje. Czyż nie byłoby możliwe, że Ewolucja na Księżycu poszłaby innym torem? Życie byłoby oparte na związkach krzemu a energię żywe istoty czerpałyby albo z promieniowania kosmicznego, albo z różnicy temperatur, czy z promienia ultrafioletowego. Specjalne komórki wrażliwe na ultra fiolet dostarczałyby energii do żywych organizmów, opartych na krzemie. Możliwości są olbrzymie. Ale jakoś nikt do nas nie macha ręką z Księżyca!

ad 2) Rozmnażanie się. W jakikolwiek sposób? Dlaczego jeszcze nic nie wyprodukowaliśmy, co mogłoby się rozmnażać? Każda komórka ma takie możliwości ale... żadem Mercedes nie będzie nigdy rodził małych Mercedesików. Zupełny nokaut od Boga. U Niego niemal wszystko się rozmnaża, a w naszej technologii dosłownie NIC się nie rozmnaża. ZERO. Żadnej szansy! Nawet nie wiemy jak zacząć.

Czy Bóg się przed nami ukrywa?

Twierdzi się, że Bóg ukrywa się przed nami z tchórzostwa i jest to dowodem Jego niemocy i bezradności. Kolejny nonsens i nieprawda! Bóg nigdy o stworzonym przez siebie człowieku nie zapomniał.

Po potopie wybrał On niezwykłego męża - Abrahama, któremu za jego wielką wiarę oraz sprawiedliwy i uczciwy tryb życia Bóg obiecał wzbudzenie olbrzymiego potomstwa - czyli Narodu Wybranego.

Jest oczywiste, że cały świat wierzy w ten Naród Wybrany. Zwłaszcza 'inteligentny' Trump!

Spróbuj powiedzieć coś negatywnego przeciwko Żydom.

Jednym z celów Boga było ukazanie dramatycznej i oczywistej różnicy pomiędzy rządami szatana, a Jego rządami. Dlatego powstał Naród Wybrany, który mieszkając w Egipcie - w centrum szatańskich kultów, czarów i demonicznych cudów - jak piramidy czy cuda opisane w Biblii - naród ten stał się natychmiast przedmiotem ostrych ataków szatana, demonów oraz jego ziemskich sług.

Bóg swoją niezwykłą mocą uratował cały naród odbywając w ten sposób sąd nad fałszywymi bogami Egiptu, które nie mały prawa do tak morderczego traktowania ludzkości.

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że Bóg w czasach starożytnych praktycznie się nigdy przed ludźmi nie ukrywał. Na pewnym etapie mieszkał osobiście w Izraelu będąc jego Królem. Izrael jednak Go odrzucił i zażądał ludzkiego króla. Bóg był miłosierny i wyrozumiały. Sam wybrał im króla i nie odrzucił Izraela w sposób, w jaki oni odrzucili Jego!

Był obecny przy Izraelu na każde jego zawołanie i za czasów króla Salomona Izrael był najpotężniejszym mocarstwem na globie ziemskim. Ową prawdę świat starannie przed nami ukrywa!

Niestety Izrael nie wywiązywał się z umowy z Bogiem, czyli Przymierza. Bóg był zmuszony do ukarania nieposłusznych Izraelitów, którzy zaczęli wielbić samego szatana i jego hordy demonów, postępując jeszcze gorzej, niż narody kananejskie, które zostały przez Boga pozbawione życia za swoje olbrzymie zbrodnie.

Nie tylko Bóg mieszkał z Izraelem.

Żył pośród ludzi Isus Chrystus - Syn Boży

W swym miłosierdziu oraz w miłości do człowieka Bóg posłał swego Syna, aby założyć fundament pod Królestwo Boże na ziemi i przywrócić ludzkości życie wieczne. Syn Boży także się przed nikim nie ukrywał - działał oficjalnie i otwarcie przez ponad trzy lata, potwierdzając cudami swoje synostwo oraz udowadniając wszystkim, że taki był proroczy plan zbawienia Ojca - odrestaurowanie raju na ziemi oraz ustanowienie rządu Narodu Wybranego pod władzą samego Chrystusa. Oddał on za to swoje życie, którym odkupił On Naród Wybrany.

Największym cudem było Jego zmartwychwstanie. Od tego czasu minęło niemal 2000 lat. W bliskiej przyszłości Boży plan zbawienia zostanie zrealizowany.

Ziemia zostanie przekształcona w raj, a ludzie wierni Bogu i zachowujący Jego Przykazania otrzymają życie wieczne w cielesnych ciałach na ziemi. Sam Bóg i jego Syn będą rządzili na ziemi w Królestwie Bożym. Konstytucją będą Boże Przykazania i nie będzie mowy i korupcji czy niedbalstwie.

Bóg nie pozwoli już nigdy, aby jakikolwiek człowiek krzywdził drugą osobę. Nie będzie łamania Prawa.

Co jest najciekawsze, Bóg także jest i będzie zawsze posłuszny swemu Prawu. Jego obietnice się wypełnią co do najmniejszego szczegółu i sprawiedliwości stanie się zadość. 

Różnica pomiędzy Bogiem a szatanem.

Przez kilka tysięcy lat Bóg był całkowicie dostępny dla człowieka. Rozmawiał On często z ludźmi, często im błogosławił im, czasami karał ale nigdy ich nie krzywdził. Nie wymagał On nigdy ofiar z dzieci, dziewic czy niemowląt.

Nie pozwalał na krzywdzenie drugich i zawsze stawał w obronie pokrzywdzonych.

Nawet osobiście walczył za swój rzeczywisty Naród Wybrany, kiedy siły szatańskie chciały go całkowicie zniszczyć. Za Żydów Bóg nie walczył i to jest dowodem, że Żydzi syjonistyczni to nie naród wybrany przez Boga.

Bóg zawsze wynagradzał wiarę połączoną z posłuszeństwem. Nigdy nie bawił się ludzkimi cierpieniami i sam ucierpiał niemało, kiedy Chrystus, Jego syn przeżywał okrutną kaźń na krzyżu.

Bóg cierpiał także, kiedy ludzkość wybierała i nadal wybiera okrutne, mordercze i nieludzkie rządy szatana ponad Jego miłościwą i opiekuńczą władzę.

Bóg postarał się także, aby człowiek miał dostęp do Biblii, która była przez Niego nadzorowana. Każdy człowiek mógł i nadal może się do Boga modlić.

W jaskrawym przeciwieństwie do Boga - szatan nie uczynił nigdy niczego dobrego dla ludzkości.

Rządy szatana i upadłych aniołów nigdy nie przyniosły sprawiedliwości i pokoju na ziemi. Szatańskie królestwo było i jest nadal jest jednym wielkim cierpieniem, naszpikowane wojnami, niesprawiedliwością oraz grabieżczą lichwą bankową. Nigdy się ludzkości oficjalnie nie przedstawił, nie podał nam żadnych informacji, które mogłyby regulować w pozytywny sposób nasze postępowanie. Jego 'Biblie' szatańskie są czystym stekiem nonsensów i otwartych kłamstw a on sam jest ojcem kłamstwa, tak powszechnego, zwłaszcza u władz państwowych.

Biblia szatana jest zupełnie bezwartościowa.

Nikt z Biblii szatana nie cytuje, ponieważ nie ma w nich absolutnie niczego mądrego.

Jak władze z nadzoru szatana wyglądają, wielbiąc tak nieudolnego władcę? Z pewnością już słyszałeś, jakim epitetem są oni nagradzani za swoją haniebną pracę i nienawiść do Prawdy i do Boga.

Są to psychopaci nasienia węża.

Całość nauk szatańskich to ciemna i mroczna tajemnica, czyli okultyzm, którym zawsze zakrywa się rzeczy ohydne. Z powodu owej ohydy nie znamy jego 'dzieł'.

Szatan nie ma i nigdy nie miał niczego dobrego do zaoferowania ludzkości .

W chwili obecnej stara się on wywołać maksymalny chaos na świecie, aby z tego sztucznego chaosu wyłonić tzw. Złoty Wiek czyli fałszywe Królestwo Boże. Czy zapanuje sprawiedliwość? Nie ma na to żadnej szansy! Zresztą wiele już wskazuje na to, że szatan ową bitwę o NPŚ już przegrał.

Podsumowanie

Wobec przedstawionych dowodów i poszlak jest ewidentne, ze religie nie są po prostu wymysłem czy iluzją prostych i niewykształconych ludzi, jak to nam upraszczają ludzie pokroju Dawkinsa.

Oszukiwani i zwodzeni ludzie przez siły szatańskie, demoniczne i religijne  - dają pieniądze na tacę, składają ofiary złym duchom dla własnej protekcji, zapalają świeczki, podstawiają nawet pożywienie - wszystko to w celu zapewnienia sobie normalnego życia.

Taki tryb życia i postępowania został na ludzkości wymuszony przez siły szatana.

Wbrew pozorom zachowania się katolików czy buddystów niewiele się od siebie różnią. Większość tych ludzi chce żyć normalnie i w pokoju. A siły szatana starają się w najrozmaitszy sposób temu zapobiec.

Jaką mamy alternatywę?

Czy mamy wierzyć psychopatom w największą bzdurę zidiocianego ludzkiego umysłu w magiczną kropeczkę?  Mamy także wierzyć w bez dowodową Ewolucję? Sprawdź także: http://www.zbawienie.com/swiat-wierzy-w-Boga.htm

Zwróć uwagę na polski, katolicki rząd na tych zdjęciach.

Zwróćmy uwagę na postawę świata do Narodu Wybranego przez Boga Biblii - czyli pełne poparcie owego statusu przez cały świat - z rządem Polski włącznie.

Roszczenia religijne Żydów są przez cały świat traktowanie bardzo poważnie, a przeciwnicy są UCISZANI! 

Wielu ludzi walczyło w iście bohaterski sposób za Boga i Ojczyznę - nie z powodu wpływu kapłanów, ale z powodu wielu doświadczeń, które ich fałszywie zapewniały o słuszności tej czy innej religii.

Z powodu wielu oszustw demonicznych wielu ludzi mordowało drugich, Spotykano zmarłe bliskie osoby, które zapowiadały takie czy inne wydarzenia, które się sprawdzały nie dlatego, że demony prorokowały, ale dlatego, że to one powodowały takie czy inne zaplanowane wcześniej działania wprowadzając ludzkość w błąd.

Ludzie są często głęboko przeświadczeni o prawdziwości SWEJ religii - ponieważ wielu z nich widziało nadprzyrodzone rzeczy - ludzie ci szli z chęcią na śmierć lub mordowali innych - takich - którzy także uwierzyli w owe oszustwa szatańskie, ale stali po drugiej stronie konfliktu.

Trwały olbrzymie rzezie i mordy, które nigdy nie miałyby miejsca bez nadzoru fałszywych religii a zwłaszcza demonów sprawujących nadzór nad owymi religiami.

W ostatnich 300 latach wymordowano ponad 500 milionów ludzi.

Ale władze i media OBARCZAJĄ winą NAS.

Tymczasem psychopaci rządowi są bezpośrednio odpowiedzialni za wszelkie zło na ziemi, z gradobiciem i powodziami włącznie, z powodu kontrolowania przez nich pogody.

Winnymi owych zbrodni są władze demoniczne, które wmanewrowały ludzkość w bagno przelewu niewinnej krwi, nagradzając zbrodniarzy grzesznymi uciechami, władzą i masą pieniędzy. Wojny i przelewy krwi trwają nadal i są wywoływane przez ludzi wielbiących szatana i jego demony!

Cechą charakterystyczną niemal każdej wojny było oszustwo, które do niej doprowadziło. Czy to był napad w 1939 Niemców i Rosjan na Polskę, czy 9/11, czy rzekome posiadanie broni jądrowej przez Irak, czy atak na Pearl Harbour, wojna w Wietnamie, czy wiele, wiele innych przyczyn, bez których byłoby ciężko zmusić większość ludzi do wzajemnego zabijania się.

Ostatnio możemy zaobserwować masywny i bezpodstawny atak na całe Chrześcijaństwo! Islamiści wymordowali od zakończenia II WŚ ponad 15 milionów Chrześcijan. Z powodu mitów? Czy ktoś - z papieżem włącznie protestuje przeciwko tym mordom i rzeziom!?

Władzom i ich agentom przeszkadzają wyimaginowane zbrodnie w mitach zwanych Biblią, których rzekomo dokonywał wyimaginowany Bóg. Trzeba być zupełnym szaleńcem, aby zwalczać owe... mity.

Dlaczego nikt nie zwalcza mitów greckich czy egipskich, czy nawet słowiańskich?

TRWAJĄ ATAKI NA CHRZEŚCIJAŃSTWO NA WSZYSTKICH FORACH NA ŚWIECIE ORAZ W KATO/ŻYDO/MASOŃSKICH MEDIACH. ATAKI TE  SĄ WYMOWNYM DOWODEM NA TO, ŻE BÓG ISTNIEJE, A BIBLIA MÓWI NAM PRAWDĘ O TYM, ŻE ZBLIŻA SIĘ CZAS POWROTU CHRYSTUSA - A ŚWIAT SIĘ GO PANICZNIE BOI - DLATEGO GO TAK ZACIEKLE ZWALCZA.

Uaktualnienie.

Podesłano mnie oryginalny film i Miedwiediew powiedział niezwykle ciekawe rzeczy.

Tłumaczenie wprost z rosyjskiego - M. Szczytyński.

Reporterka: Wie Pan absolutnie wszystko. Na przykład: Czy przylatywali na ziemię przybysze z innych planet? te zielone ludki? Miedwiediew: Teraz powiem Pani pierwszy i ostatni raz: wraz z przekazaniem walizki z kodami nuklearnymi przynoszą Prezydentowi kraju (Rosji) teczkę a na niej jest napisane: "ściśle tajne" .Jest ona całkowicie poświęcona przybyszom którzy odwiedzili naszą planetę. Jednocześnie dostarcza się raport całkowicie tajny - można powiedzieć "zamknięty" służb specjalnych , które zajmują się kontrolą tych przybyszów, znajdujących się na terenie kraju (Rosji). To znaczy tak: te dwie teczki przekazuje się wraz z walizką kodów nuklearnych. Po zakończeniu funkcji Prezydenta te dwie teczki przekazuje się nowemu Prezydentowi. Więcej szczegółowych informacji może pani uzyskać oglądając film dokumentalny pt: "Ludzie w czerni", pojawiło się kilka wersji.

R. Ilu ich jest wśród nas? M. Ilu ich jest wśród nas, to nie będę o tym opowiadać bo spowodowało by to panikę

Film usunięto z YT, ale ja go mam nadal!  Kliknij na poniższe zdjęcie! :-)


Biblia nam mówi o upadłych aniołach na ziemi, o nasieniu szatana i o rzeczywistej inwazji naszego Zbawiciela, który ma świat wyswobodzić od ludzi kalibru Miedwiediew, Duda, Trump czy też... papież. Ziemia zostanie także uwolniona od szatana i demonów.

Czyżby się zanosiło na coś niezwykłego ? Czy jest to celowy hoax propagandowy? Trudno zgadnąć - wszystkie opcje są możliwe.

Jedno jest pewne. Świat jest pod coraz ściślejszą kontrolą szatana oraz upadłych aniołów i demonów. Od czasu do czasu pojawiają się informacje potwierdzające to, co ujawnił Miedwiediew. Nie ulega najmniejszej wątpliwości że żyje pośród nas nasienie węża. nasza historia jest usiana opowieściami o przybyszach z kosmosu, nazywanymi bogami, o niezwykłej technologii (Piramidy) oraz własnych nadprzyrodzonych czy też para normalnych możliwościach.

P. Miedwiediew uchylił więc nieco rąbka owej tajemnicy i kontrolerzy SKY ucięli ten wywiad w połowie. Jest pewne, że trwa bliska współpraca rządów z demonami, a wypowiedź Miedwiediewa jest na to kolejnym dowodem.

Dosłownie pół godziny po wstawieniu pełnej wersji, film usunięto z YT. Mnie udało się go zassać i dlatego jest już z powrotem.


Jeżeli pragniesz żyć wiecznie w Królestwie Bożym pod miłościwymi rządami naszego Pana i Króla, zapoznaj się z Biblią oraz wieloma wskazówkami zamieszczonymi na tej witrynie, zwłaszcza w linku  - Jak dostąpić zbawienia? Zwróć uwagę na kłamstwa o Bogu, o religiach i o samej Biblii, jakie są rozpowszechniane w mas mediach. Nie wierz im! Sprawdź osobiście  u samego źródła.

 

Ci jest szczególnie interesujące, zdecydowana większość ludzi posiada wpisaną w geny chęć wielbienia Stwórcy.

 

Powrót na stronę główną