Prawda o świecie

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Artykuł ten jest uzupełnieniem podobnego artykułu - Wstęp do Prawdy. Niektóre fragmenty są podobne ale większość omawia nowe dziedziny.

Szatański świat wraz z synagogą szatana wypowiedział wojnę przeciwko Bogu oraz przeciwko Narodowi Wybranemu, który stworzył sam Bóg.

Naród Wybrany to plemiona Słowian rasy białej, zamieszkujące głównie Europę. Reszta rasy białej pochodzi także z narodów słowiańskich. To jest właśnie przyczyną, że główną religią rasy białej jest chrześcijaństwo różnych wyznań. Istnieją dwie główne religie rasy białej. Katolicyzm oraz prawosławie.

Obie religie są oparte na surowo zabronionym przez Boga jakimkolwiek bałwochwalstwie, narzuconych przez szatańskich liderów duchowych czyli tzw.... 'duchownych'.

Bóg niedługo zareaguje na taką bałwochwalczą obelgę. Twórca bałwochwalstwa, czyli szatan całkowicie przegrał nie tylko jego świat, ale swoje życie wieczne.

Zdajmy sobie sprawę z tego, że niemal 95% informacji w dzisiejszych świecie to kłamstwa. A przecież mamy Internet!

Jakie mamy szanse na wiarygodne informacje o czasach sprzed pierwszej wojny światowej? Niemal zerowe i nawet nie wiemy, w jakim czasie teraz żyjemy. Aż do tego stopnia zwalczano i nadal zwalcza się Boga.

Kłamstwa można rozpoznać także po tym, że niemal nikt o wojnie przeciwko Bogu nie mówi. Ale wszystkie władze, media, Watykan i inne religie, służby zdrowia, policja, systemy sądownicze (wszyscy oni to nasienie węża) biorą w tej wojnie bardzo aktywny udział.

Głównym celem walki przeciwko Bogu ludobójstwo ludobójstwo najpiękniejszej i najinteligentniejszej rasy na ziemi, czyli... rasy białej.

Lud Boży został zaatakowany przez szatana pierwszy raz w Ogrodzie Eden.

Nie wiemy, w jakim stopniu rozwijało się nasienie węża, czyli potomstwa szatana i upadłych aniołów w stosunku do pra Słowian ale znamy tego skutki. Biblia mówi nam wiele o tych atakach.

W nowoczesnych czasach dwie rewolucje przeprowadzone przez synagogę szatana wymordowały wielką część rasy białej a zastąpiono nasze władze władzami nasienia węża. To właśnie oni spowodowali rzezie niewinnych białych Europejczyków; we Francji, w Rosji, dokonane przez nasienie węża, czyli komunistów aka bolszewików. Ci zbrodniarze noszą znacznie więcej etykietek ale one wszystkie oznaczają tych bezbożników za wrogów Boga i Jego Przykazań.

Z powodu dwóch rewolucji oraz dwóch wojen światowych oraz po rewolucyjne czy powojenne rzezie, jak w Polsce powojennej, powodowane przez bandy UPA, rozpoczął się masowy upadek rasy białej, której stopniowa eksterminacja trwa do dzisiaj i coraz bardziej się nasila. Rozpowszechniła się ona tak bardzo, że nastąpił masowy atak na resztę rasy białej i nasila się on drastycznie w chwili obecnej.

Covid-19 jest śmiertelnym atakiem szatana na rasę białą czyli na bezpośrednie dzieło Boga!

Tego tematu nasienie węża unika jak pies jeża. Nasienie węża oskarża nas o skrajny rasizm i rozpowszechnia szatański pomysł o tzw. critical race theory (CRT) czyli: krytyczna teoria rasy. CRT.

Zwróć uwagę na to, że jest to nazywane TEORIĄ, czyli... że teoria nie jest faktem!

Problemem jest głupota kłamców pisujących o CRT i tego już się nawet nie ukrywa. W USA  rasa biała jest oskarżana o masę straszliwych zbrodni przeciwko innym rasom. Ale nikt nie wspomina o tym, że 75% Amerykanów to nasienie węża. To właśnie ta 'rasa biała' zawładnęła USA i spowodowała mnóstwo wojen przeciwko innym rasom.

Jeszcze żadne państwo nie zaatakowało terenu USA! Wszystkie wojny i rzezie spowodowane przez USA były spowodowane przez szatański rząd oraz Żydów wykonujących z lubością mordy na niewinnych ludach Iraku, Iranu i dziesiątek innych państw i kultur. Współczesne mocarstwo USA to wyjątkowo zbrodniczy lud, który dokonał największych zbrodni w dziejach świata.

W podanym wyżej linku jest wiele dowodów na masowe zbrodnie nasienia węża, (biali syjoniści), którzy handlowali Murzynami, mordowali masowo amerykańskich Indian, okradali ich i wymordowali skutecznie zdecydowaną ich większość  a resztę pozamykali w rezerwatach. Nawet dzisiaj amerykańscy Indianie tracą swoje dzieci porywane od nich dla amerykańskich pedofilów. USA to okrutna zbrodnicza mafia, złożona z białych ludzi nasienia węża, z których 75% mężczyzn jest obrzezanych, czyli... jest to synagoga szatana.

To oni spowodowali gorączkę złota oraz dziki zachód i także oni kręcili o tym filmy tzw. westerny. Za te wszystkie zbrodnie ci zbrodniarze obarczają winą wszystkich ludzi białych, głównie chrześcijan. USA rządzi w niemal wszystkich krajach świata poprzez kontrolowane przez USA nasienie węża, które spowodowało największe zbrodnie w dziejach świata.

Oczywiście syjonistyczni politycy obarczają o to białych mieszkańców Europy, którzy są prześladowani od setek lat przez synagogę szatana, ponieważ owa synagoga stanowi każdy rząd. Wszystkie rozkazy idą z USA do całego świata, podobnie jak do Europy wędrują szczepionki oraz ich ohydna propaganda.

Obejrzyjmy ten film z polskimi napisami, które trzeba włączyć. Amerykańska syjonistyczna aktywistka, Barbara Lerner Spectre ujawnia nam żydowskie plany dla rasy białej.

https://www.youtube.com/watch?v=8ERmOpZrKtw

Syjonistyczne, czyli zdradzieckie władze zmusiły Europę do przyjmowania mnóstwa kolorowych mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu, jak Irak. Jakby Afrykańczycy nie byli w stanie się sami utrzymać w Afryce. Ciekawe jest to, że RPA upadła dramatycznie wtedy, kiedy wymordowano w RPA większość białych ludzi, w tym białych farmerów, którzy ich żywili. Nikt na świecie (syjoniści) nie udzielił im azylu, o który oni tak błagalnie prosili.

Masowa imigracja z Afryki bardzo obciąża finansowo rządy państw białych oraz powoduje straszliwe konflikty rasowe i stały spadek białej populacji, którą zastępuje każda nie biała rasa, przy AKTYWNYM wsparciu syjonistycznych rządów. Wszelkie krytyki tej zbrodniczej polityki są nazywane w syjonistycznych mediach rasizmem, czyli CRT - krytyczna teoria rasy (białej) oraz... antysemityzmem.

Wszyscy wiedzą z mediów syjonistycznych, że CRT mówi wyłącznie o rasie białej ale o syjonistach nikt nigdy nie wspomina.

A przecież to oni wymordowali ponad 60 mln białych Rosjan w Rewolucji Październikowej.

Syjoniści z pomocą szatana opanowali już cały świat. Obie wojny światowe skutecznie mordowały rasę białą a także biała synagoga szatana stale się rozrastała. Oprawcami rasy białej są wszelkiej maści masoni, iluminaci oraz synagoga szatana, która skutecznie rządzi wszystkimi państwami białych nadal je wyniszczając. Sprawdź ten link oraz... chociaż część filmów.

Główną bronią synagogi szatana jest cenzura. Wszelka krytyka Żydów nazywana jest antysemityzmem i jest ona często karana uwięzieniem. Za takie 'zbrodnie' zostaniesz postawiony przed żydowskim sądem z żydowskimi sędziami i otrzymasz koszerny wyrok za mówienie o nich prawdy!

Zrozumienie kłamliwego świata nie jest łatwe!

Problem polega na tym, że kłamstwo króluje w niemal każdym miejscu na ziemi a my myślimy, że występuje jedynie czasami. Kilka szeroko znanych kłamstw tego świata.

Tych kłamstw jest o wiele więcej!!!

Mój ojciec nienawidził Żydów oraz wszelkiej maści komunistów i zdołał mnie wpoić te rzeczy. Kiedy wydoroślałem, zauważyłem, że mój ojciec mówił mi wiele prawdy ale... nadal niewiele on wiedział o tym, co w rzeczywistości działo się na świecie.

Byłem jednak już nakarmiony pewną dozą prawdy. Pracowałem z Ukraińcami, grywałem w zespole muzycznym na wiejskich zabawach w okolicach Piły i Wrocławia, gdzie mieszka wielu Ukraińców i widziałem straszliwe bójki pomiędzy nimi, jakich nigdzie indziej nie widziałem.

Mając taki początek edukacji w Polsce i brak jakiegokolwiek zaufania do władz 'polskich', wyjechałem i trafiłem do Austrii, gdzie przebywałem przez 9 miesięcy. Potem wylądowałem na stałe w Australii. Poznawszy nieco angielski zacząłem od razu gromadzić materiały konspiracyjne, jak 9/11, 'podróż na księżyc' i wiele innych oszustw. Im więcej nabierałem wiedzy, tym bardziej nienawidziłem tego szatańskiego świata.

Jeszcze w Polsce zostałem Świadkiem Jehowy naiwnie wierząc, że to MUSI być jedyna prawdziwa religia. Oczywiście błądziłem.

Błąd w myśleniu polegał na tym, że nie widziałem żadnej religii tak bliskiej prawdy, jaką przedstawiała Strażnica. Wierzyłem Strażnicy przez 20 lat i miałem wielką pewność, że Strażnica jest jedyną prawdziwą religią na świecie i rzeczywiście kieruje nią sam Bóg.

Jedna kwestia spowodowała u mnie kryzys sumienia. Była to cenzura Towarzystwa Strażnica oraz ukrywanie wszelkich informacji o ich masowej pedofilii. Sprawdź koniecznie ten link! Ciche owce. To nie jest odwet tych, którzy odeszli od tej organizacji.

Ohydnym stygmatem synagogi szatana oraz wszelkich elit masońskich, władz i celebrytów jest pedofilia, która jest ich olbrzymią uciechą. Pedofilia jest także połączona ze znęcaniem się nad dziećmi. Okazało się z czasem, że Towarzystwo Strażnica jest także częścią szatańskiego świata i kierują nią tego samego rodzaju 'ludzie', którzy także kontrolują wszystkie inne religie. Nasienie węża!

Przekonałem się o tym na własnej skórze.

Bóg nigdy nie zorganizował żadnej religii. Religie i kulty zawsze zakładał i kontroluje sam szatan!

Owszem, Strażnica jest bliska prawdy, ale Izrael pozujący za Naród Wybrany jest także bliski prawdy w kwestii... Narodu Wybranego. Oni nas także okłamują.  Ciekawe jest to, że Izrael Boga nie wielbi! Obie organizacje notorycznie kłamią wielbiąc nie Boga, ale szatana.

Najciekawsze jest to, że świat popiera oficjalnie Izrael jako... naród wybrany przez Boga, ale w Boga się nie wierzy! Wyjątkowy paradoks!

Pozostawiłem więc Strażnicę i szukałem nadal Prawdy, aczkolwiek religie mnie już nie interesowały. Zbyt dobrze znałem już Biblię! Najmocniej uderzyły mnie dowody Bożej płaskiej ziemi, także potwierdzonej w Biblii. Strażnica nawet o tym nie wspomniała. Poznanie tej kolejnej prawdy upewniło mnie, że na pewno świat jest znacznie bardziej skorumpowany, niż wtedy wiedziałem.

Zwłaszcza poznawszy dowody fałszu NASA o rzekomej podróży na księżyc upewniłem się, że kłamstwa świata są tak ogromne, niż ja to sobie kiedykolwiek wyobrażałem.

Księżyc oraz jego kształt zmienia się podczas faz księżyca i kiedy jest on mały, widać przez czarną część księżyca... gwiazdy. Rakiety 'kosmiczne' nie mogą latać w próżni. NASA nie latała nigdy w próżni, ponieważ próżni nie ma nad ziemią a powyżej jest firmament. Dlaczego NASA nie lata na... spodkach? Hitlerowcy przecież już je mieli!

Fenomen Biblii

Biblia jest nadal dostępna dla każdego człowieka. To jest dowodem na istnienie... Boga oraz Syna. Wielu ludzi wierzy w Boga i w religie ale... szuka bezskutecznie prawdziwej religii, której nigdzie nie ma. Nawet i to jest zgodne z Biblią, która nie mówi ani słowa o religii. Bóg nigdy nie założył żadnej religii ale Bóg wybrał Naród Wybrany, czyli stworzony przez Boga.

Z tego powodu mamy Biblię, ponieważ Bóg zadbał o to, aby ludzie Go miłujący mogli poznać prawdę. Dlatego nikt z nas nie będzie miał żadnej wymówki na Sądzie Bożym. W krajach Słowian i pośród rasy białej Biblia jest powszechna, aczkolwiek większość boi się ją czytać, ponieważ czytając ją większość niemal niczego z niej nie rozumie.

Powodem braku zrozumienia Biblii jest fakt, że najczęściej cytowane księgi Biblii przez religie są fałszem autorstwa trzech Żydów, czyli synagogi szatana: Pawła... Łukasza i Marka. Nauki tych trzech są niemal całkowicie sprzeczne z resztą Biblii a nauki Pawła są często sprzeczne same z sobą. Ale te problemy nie istnieją dla przywódców religijnych, którzy POTRAFIĄ wszystko każdemu... 'wytłumaczyć'! Oczywiście kłamią, dlatego istnieją tysiące religii, które prześcigają się w kłamstwach i nigdy ze sobą nie rywalizują i rzadko krytykują się wzajemnie.

Ostatnio religie popierają szczepienia zabijające kod Boga - VIMAT2.

Oni ukrywają przed nami fundamentalną prawdę (z rozkazu szatana) o ludzkości, o Narodzie Wybranym a w szczególności o zbawieniu, które jest powszechnie znane jako pójście do nieba.

Jedynie ŚJ mówili o Królestwie Bożym na ziemi, ale kłamią oni w wielu innych rzeczach, jak... imię Boga. Bóg to jest Jego imię. Jahwe czy Jehowa to imiona aramejskie a słowo Amen oznacza imię szatana w formie - Amen-Ra. To język aramejski jest nazywanym językiem hebrajskim.

Dlatego Isus czytał Stary Testament po grecku w synagodze bez tłumacza i wszyscy Go rozumieli. Dlatego tzw. Nowy Testament nazywany jest Chrześcijańskimi Pismami Greckimi. Stary Testament to grecka Septuaginta LXX, unikana przez religie za wszelką cenę.

Cała Biblia była pisana wyłącznie po grecku, ale nam mówi się, że napisano ją po hebrajsku. Przetłumaczono ją na hebrajski około 1800 roku!

Bóg Żydów nie stworzył. Tylko ci trzej fałszerze Biblii wyrażają się pochlebnie o Żydach; Paweł, Łukasz i Marek. Po to mamy dostęp do Biblii, abyśmy mogli poznać Prawdę o Bogu oraz o Synu, któremu celowo także zniekształcono imię. Jego imię to Isus - oczywiście po grecku - a nie Jezus.

Bóg nienawidzi kłamliwych i morderczych Żydów synagogi szatana ponieważ jest to nasienie węża.

Imion się nigdy nie tłumaczy ale podaje je się w formie, którą można prawidłowo przeczytać w brzmieniu zgodnym z oryginalną wymową.

Tego przywileju chrześcijaństwo odmówiło Isusowi, uwłaczając mu imieniem fałszywym. Imię Isusa jest przez chrześcijaństwo ogólnie pogardzane ale istnieją członkowie Narodu Wybranego, które używają formy Isus.

Istnieje od Edenu światowa władza szatana nad ziemią. Nastąpi wkrótce jej upadek a po niej władzę obejmą upadli aniołowie którzy pokażą całemu światu swoje osiągnięcia oraz nasienia węża i będą starali się pokazać to, co oni potrafią.

Po zakończeniu 3.5 letniej władzy Bestii, czyli po sądzie Bożym nad nimi wszyscy członkowie nasienia węża i upadli aniołowie zostaną przez Boga zniszczeni na zawsze. Ponownie zdecydowana większość zbrodniarzy zginie z ręki Boga.

Część nasienia węża ma jednak szansę, że jeżeli ukorzy się przez Bogiem i będzie Mu posłuszna, Bóg pozwoli im na życie wieczne w Jego Królestwie Bożym, pod warunkiem posłuszeństwa wobec 10 Przykazań.

Dlaczego szatan pozwala na istnienie Biblii, skoro to on rządzi światem?

Ponieważ Bóg na cenzurę Biblii szatanowi nie pozwolił. Dlatego poza medialnymi kłamstwami szatana mamy jedyne wiarygodne źródło prawdy na Ziemi i jest ono dostępne dla niemal każdej osoby. Dlatego Biblia zawsze była atakowana przez szatana i jego sług i szatan dodał do Biblii trzech swoich sług: Pawła, Łukasza oraz Marka. Religie zwykle powstrzymują swoich wiernych przed studiowaniem prywatnym Biblii.

Pisarze ksiąg Biblii byli ZAWSZE wybierani przez Boga, z apostołami włącznie i Bóg ZAWSZE dyktował im swoje teksty i proroctwa! Dlatego jest nazywana Słowem Bożym. Pawłowi, Łukaszowi i Markowi Bóg niczego nie dyktował i nie jest to słowo Boże.

Dopiero teraz wielu chrześcijan zaczyna wreszcie dostrzegać szatańskie rządy nad ziemią.

Absolutna prawda Boga Wszechmogącego.

Bóg stworzył niebo, ziemię oraz ich mieszkańców, aby wypełnić nimi oba miejsca. Boże stworzenia to aniołowie i archaniołowie żyjący wiecznie w niebie. Przez krótki okres czasu istniała także ludzkość stworzona przez Boga, stworzona do życia wiecznego na ziemi. 

Znalazł się jeden zbuntowany archanioł, który Boga całkowicie i bezpodstawnie zakwestionował i on to wszystko Bogu zepsuł; tak w niebie jak i na ziemi. Do buntu także przystąpili aniołowie. Boże stworzenia anielskie są na wysokim poziomie intelektualnym, żyjące i uczące się od samego Boga przez tysiące lat.

Z tej przyczyny Bóg nie zniszczył natychmiast wszystkich buntowników ale dał im na tyle wolnej woli, aby mogli oni pokazać wszystkim stworzeniom Bożym, że to oni mają rację a Bóg powinien zmienić swoją postawę.

Jest już oczywiste, że owa buntownicza grupa aniołów oraz szatan nie zrobili absolutnie niczego dobrego podczas swego pobytu na ziemi, co moglibyśmy wraz z Bogiem podziwiać i ich za to chwalić. Oni pokazali nam absolutne zero kreatywności oraz wsławili się wieloma zbrodniami!

Ich działania są wyłącznie złe oraz mordercze. Mówiąc wprost; światem rządzi mordercza grupa zboczeńców seksualnych z szatanem na czele

Dlatego Bóg wydał wyrok oczyszczenia ziemi z upadłych aniołów, szatana oraz wszelkiego potomstwa, które oni spłodzili, czyli nasienie węża, plemię żmijowe oraz synagoga szatana.

Tak wygląda doskonale udokumentowana Prawda Boża w Biblii a religie kontrolowane przez szatana zwykle nie wspominają ani o zbrodniach szatana ani o zboczeniach upadłych aniołów  a zwłaszcza ani słowa o o ich potomstwie: synagodze szatana.

Mamy więc wiele biblijnych faktów do poważnego przemyślenia. Bezsporne fakty ukazują nam rzeczywisty system władzy nad całą ziemią.

Nikt nie ukazuje nam żadnych 'wspaniałych' dzieł szatana czy upadłych aniołów. Nikt nie oskarża Boga o nic, poza Jego sprawiedliwym wyrokiem dla wszystkich zbrodniarzy. Cała wojenna i mordercza historia świata to dowód absolutnego zła szatana oraz braku jakichkolwiek działań pozytywnych. ABSOLUTNE zero.

Wielbiciele szatana... dlaczego oni go nadal wielbią? Ponieważ on dostarcza im dzieci na pedofilię oraz zachęca ich do realizacji wszelkich możliwych zboczeń i zdziczeń.

Szatan kontroluje wszystkie religie, ale Bóg na to pozwala. Dlaczego? Ma On swój w tym cel - zbawienie wyłącznie tych, którzy miłują Boże Prawo. Tylko oni uzyskają zbawienie czyli życie wieczne.

Religie nauczają, że wiara nas zbawi. Jest to kłamstwo, ponieważ wierzący w Boga MUSZĄ być posłuszni Bożemu Prawu, o czym fałszywe religie zwykle nie wspominają. Kościół Katolicki co prawda uczy 10 Przykazań, ale uzurpuje sobie prawo do wybaczania naszych grzechów. Żaden człowiek nie ma takiego prawa!

Mieli je jedynie apostołowie Chrystusa.

Zastanówmy się więc, dlaczego nikt nie atakuje 'prawdą' moich witryn, witryny Bartka oraz naszego forum?

Tego nie można podważyć i zbyt wielu ludzi zorientowałoby się, gdzie istnieje rzeczywista prawda biblijna.

Z tej przyczyny milczenie fałszywych religii w tych tematach jest dla nich złotem.

II Ezdrasza 2:(24) Wstrzymaj się i bądź cichy mój ludu, ponieważ twój odpoczynek nadejdzie. (25) Dobra niańko nakarm synów twoich i wzmocnij ich nogi. (26) Nikt ze sług, których ci dałem, żaden z nich nie zginie: bo się będę o nich dowiadywał z liczby twojej. (27) Nie trwóż się, bo gdy przyjdzie dzień ucisku i utrapienia, inni będą płakać i smucić się, a ty będziesz cieszyć się i mieć obfitość. (28) Narody będą ci zazdrościć, a nic nie będą mogli niczego zdziałać przeciw tobie, mówi Pan.

Powtórzy jeszcze raz werset 26.

(26) Nikt ze sług, których ci dałem, żaden z nich nie zginie: bo się będę o nich dowiadywał z liczby twojej.

Oto dowód na to, że mamy Bożą ochronę.

Genderyzm oraz jego szatańskie przyczyny

Temat jest mało znany, ale warto o tych rzeczach wiedzieć, aby zrozumieć szkodliwe dla ludzkości pomysły szatańskie, które grożą nam każdego dnia.

Istnieją poważne dowody na to, że upadłe anioły są obojnakami. Jest także możliwe, że ich potomstwo z ludzkimi kobietami jest także często dwu płciowe. Nie oznacza to, że oni mogą się rozmnażać ale to daje nam pewność, jakie jest pochodzenie rzeczywistych obojnaków. Aniołowie mogli płodzić Nefilimów przed potopem i teraz także nadal płodzą swe nielegalne potomstwo.

Warto obejrzeć ten film, a którym znajdziemy wiele solidnych dowodów na obojnactwo aniołów, którzy zeszli na ziemię z nieba.

Z tych przyczyn płynność płci jest aż tak reklamowana oraz chroniona na świecie.

Najgorsze jest to, że ludzie Boży nie są w stanie zmienić płci z prostej przyczyny. Nasz kod cyfrowy, czyli DNA jest albo męski, albo żeński i aby zmienić komuś płeć, należałoby zmienić  wszystkie komórki zawierające DNA. Jest po prostu niemożliwe.

Niestety wiele dzieci i nastolatków jest oszukiwanych i oni zmieniają 'pozornie' swoją płeć. Po rozpoznaniu tego olbrzymiego oszustwa, wiele ofiar nie jest w stanie żyć z takim bagażem i popełniane są masowe samobójstwa, które się przed nami ukrywa. Takie cierpienia LUDZI są celem szatana i upadłych aniołów, którzy bezlitośnie nadal owe kłamstwa rozpowszechniają.

Dlatego szatan i jego aniołowie rozpowszechniają swe kłamstwa twierdząc, że Bóg powinien ich potomstwo traktować z najwyższym szacunkiem - jako ludzie Boży także - w przeciwnym wypadku nazywają oni Boga i ludzi odrzucających ten szatański cyrk homofobami a nawet rasistami.

Czy Boży wyrok na buntownikach jest niesprawiedliwy?

Szatańska klika nie ma żadnego oskarżenia przeciwko Bogu. Oni nawet tego nie próbują, ponieważ Bóg stworzył wszystko w doskonały sposób a szatan i upadli aniołowie po prostu wylali na stworzenia Boga własne pomyje.

Wszelkie działania Boga są doskonałe. Bez ingerencji ze strony szatana i jego aniołów ludzie stworzeni przez Boga (poza synagogą szatana czy innych hybryd zdezorientowanych płciowo) żyliby w niezwykle przyjemny sposób, wielbiąc Boga i będąc niemal zawsze posłuszni i zawsze wielbiący swego Stworzyciela za Jego obfite dary i opiekę.

Ale szatan i upadli buntownicy twierdzą, że Bóg powinien ich zbrodnicze potomstwo szanować oraz obdarzyć tymi samymi przywilejami, jakimi Bóg obdarował Jego wybranych.

Czytelnicy Biblii nie mogli by się na zbrodniczy styl życia zgodzić, jak pedofilia, zbrodnie, rzezie, mordy, gwałty, cudzołóstwo, kradzieże i masowe zbrodnie na Ludzie Bożym, jakie znamy z przeszłości i nawet z obecnych czasów, jak... Covid-19.

Na razie Bóg toleruje jeszcze tych zbrodniarzy, ale w najbliższym już czasie nastąpi ich całkowita eksterminacja a jedynie Lud Boży oraz ludzie wielbiący Boga i będący Mu posłuszni, otrzymają przywilej życia wiecznego.

Tak szatan jak i upadli aniołowie już otrzymali od Boga wyrok śmierci, który niedługo na Bestii będzie wykonany a szatan najpierw odsiedzi 1000 lat w podziemiach ziemi, aby dokończyć swego życia pod koniec jego 1000 letniego więzienia.

Drukowane pieniądze

Gdybyś mógł drukować pieniądze, nie dbałbyś o nic i o nikogo. W takiej same sytuacji są niewidoczne dla świata władze, które kontrolują druk pieniędzy i im nigdy pieniędzy nie brakuje. Owszem manipuluje się nas, że istnieją organizacje ściśle kontrolujące druk pieniędzy. Oczywiście że istnieją ale to jest ściśle kontrolowane przez Watykan oraz szatana (Bank BIS). Dlaczego?

Ponieważ kto drukuje pieniądze oraz je kontroluje, ten rządzi bezspornie całym światem.

Gdyby nie szatan, żylibyśmy jak w raju, ale szatan na to ludzkości nie pozwolił. Po to zorganizował nam właśnie drukowane pieniądze aby rządzić światem. Gdyby nadal było złoto, mógłbyś je mieć, schować pod ziemią czy pod łóżkiem i byłbyś niezależny od lichwiarskich banków.

Złota nie można podrobić czy podwoić, ale z papierowymi pieniędzmi można zrobić wszystko. Oto dlaczego niemal nikt nie posiada złota ponieważ szatan to kontroluje. Na papierowe pieniądze narzuca się swobodnie interes lichwiarski.

Kto się kłania szatanowi i pracuje dla niego? Znane nazwiska, jak Rothschild czy Rockefeller i wielu innych zbrodniarzy.

Wmawia się nam, że wszystko zależy od ilości pieniędzy. Dla nas? Tak ale nie dla nich. Ostatnio pieniądze są drukowane jak nigdy przedtem i katastrofy finansowej jeszcze nie było i nie ma. Najbogatsi nawet nie wiedzą, ile mają pieniędzy, ponieważ mają tego więcej niż potrzebują, a władzę zawsze ma szatan, czyli ta władza jest dla nich niedostępna.

Wszelkie pozycje rządowe wyznacza także szatan i nie ma to niczego wspólnego z pieniędzmi, które są potrzebne głównie do kontroli społeczeństwa oraz są potrzebne do wszystkich wojen. Gdy ktoś się wyłamie, zostanie zabity jak zamordowano Johna F. Kennedy'ego.

Pieniądze to czyste oszustwo, obarczone... żydowską lichwą i z tej przyczyny oni mają totalną kontrolę także nad złotem oraz nad ludzkością całej ziemi.

Wiedząc jak to działa, wszelkie dociekania, że producenci szczepionek pracują dla pieniędzy to także nonsens. Oni są także kontrolowani przez szatana i cokolwiek robią, mają miliardy dolarów na fundusze a nawet na własne wydatki, ale im wcale nie chodzi o pieniądze. Chodzi o władzę oraz kontrolę a oni nie są nawet w stanie wydać tych pieniędzy.

System szatański jest tak przebiegle zorganizowany, że nawet większość wielbicieli szatana nie ma pojęcia, o co toczy się szatańska wojna przeciwko Bogu. Jest to oczywiście przed CAŁYM światem szczelnie ukrywane.

Sataniści czyli wszystkie władze i religie oraz wszystkie uniwersytety nie są poinformowane, o co szatanowi w tym wszystkim chodzi i czy jest jakakolwiek szansa, że on przeciwko Bogu i Synowi ową wojnę wygra.

Zastanówmy się jeszcze głębiej... Czy wiemy do czego to wszystko zmierza?

Ani sataniści ani kontrolowane przez nich religie nie mają zielonego pojęcia, o co walczy szatan z Bogiem. Żeby to wiedzieć, trzeba dokładnie poznać Biblię wraz z księgami Henocha - dwie i II Ezdrasza ale odrzucić trzeba Marka, Łukasza i Pawła. Dopiero teraz możemy zrozumieć, dlaczego świat niczego nie wie o Słowianach, czyli o Narodzie Wybranym.

Szatan o swoich klęskach w walce z Bogiem oraz o wydanym przez Boga wyroku śmierci na niego także nikomu o tym nie powiedział!!!

Jest także zrozumiałe, dlaczego WSZYSTKIE religie głoszą nonsensy o Jezusie (nie o Isusie), który rzekomo jest Bogiem, o zbawieniu z łaski oraz wiele innych szatańskich nonsensów jak spowiedź i 'wybaczenie' grzechów. To wszystko, co słyszymy z radia, TV oraz Internetu w 98%  jest szatańską propagandą i masowym zwiedzeniem.

Stary i Nowy Testament

Głównym powodem błędnego zrozumienia Biblii jest jej kłamliwy podział na Stary oraz Nowy Testament. Te nazwy nie były nigdy stosowane przez Boga, ale te pseudo tytuły są źródłem największego nieporozumienia i błędnego zrozumienia Biblii. Tytuły nie są częścią Biblii i z tej przyczyny nie mogą być brane pod uwagę. Fałszywe religie w tym jednak najbardziej celują.

Przyczyna jest oczywista i ukazana nam w planie trzeciej wojny światowej.

"Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na PUBLICZNY widok.

To szatańskie boskie duchy kontrolowały oraz nadal kontrolują chrześcijaństwo prowadząc je na rozdroża w tak przebiegły sposób, że chrześcijanie nie mają absolutnie żadnej wiedzy, kogo powinni wielbić, czy Isusa (Jezusa), czy Boga czy też Matkę Boską na obrazkach czy też krzyże z Isusa rzeźbą ubliżające mu pod każdym względem, nawet będąc co najmniej nieprzyzwoite.

To nie są błędy ludzkie ale jest to celowe zwiedzenie demoniczne religii chrześcijańskich.

Biblia mówi otwarcie, że Stwórcą wszystkiego, czyli ziemi i nieba jest Bóg, który dał nam Prawo z 10 Przykazaniami włącznie i nikt nigdy Przykazań nie anulował, jak sugeruje nam Paweł i Łukasz w Nowym Testamencie.

Fałszywi przywódcy chrześcijaństwa twierdzą, że Nowy Testament na podstawie ofiary Isusa zniósł 10 Przykazań i zbawieni będziemy z łaski a nie z uczynków.

Chrystus nie przyszedł po to, aby rozwiązać Prawo, ale po to, aby Prawo wypełnić.

Absolutnie nie ma w Biblii mowy o zbawieniu każdej osoby z niezwykłej łaski Bożej. Boży sąd nad ziemią przeżyje bardzo niewielu ludzi. Bądźmy na to przygotowani i nie miejmy złudnych nadziei, które zostały ludziom zaszczepione przez szatana z pomocą szatańskich przywódców religijnych oraz księży.

Rozważmy przykład Bożego wyroku podczas potopu. Uratowało się zaledwie osiem osób!

Zwróćmy uwagę na poniższe wersety, które ujawniają nam Bożą opinię o tych, którzy mogliby być zbawieni, ale polegają oni nie na Bogu ale na szatańskich liderach religijnych z papieżem włącznie, który twierdzi, że homoseksualiści także są dziećmi Bożymi i że powinniśmy się... szczepić.

Izajasza 10:(20) I stanie się w owym dniu: Reszta Izraela i uratowani z domu Jakuba już nie będą opierać się na tym, który ich bije, lecz wiernie opierać się będą na Panu, Świętym Izraelskim. (21) Resztka nawróci się, resztka Jakuba, do Boga Mocarza. (22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.

Jeżeli spośród Ludu Bożego tylko resztka się nawróci, to jaka kara spotka miliardy ludzi, którzy Bogiem oraz Prawem Bożym pogardzają? Tacy nie mają szansy na życie wieczne.

Bóg ceni jakość a nie ilość!

Przypomnijmy sobie potop. Ludzie żyli przed potopem do 1000 lat i sytuacja była niemal identyczna, jaką mamy teraz. Była jednak jedna różnica. Nasienie węża i upadłych aniołów to byli giganci Nefilimowie. Oni zginęli wszyscy oraz zginęli wszyscy ludzie, którzy postępowali jak giganci, czyli ignorowali Boże Prawo.

Bądźmy gotowi na identyczny wyrok Boga nad światem dzisiejszym!

Kolejny biblijny dowód na niezwykłą wagę 10 Przykazań mamy podany w Objawieniu, które było napisane około roku 100 lat n.e. czyli około 70 lat po śmierci i zmartwychwstaniu Isusa. Objawienie wyraźnie potwierdza nauki Isusa a nie współczesnych nauki przywódców religijnych.

Objawienie 12:(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.

Szatan jak sami widzimy, doskonale wie, kto będzie zbawiony i dlatego będzie on dążył do zwalczania ludzi posłusznych Bogu.

Bóg nigdy swoich praw nie anulował i na podstawie tych Praw odbędzie się także Sąd Ostateczny.

Sąd Ostateczny będzie oparty na Bożym PRAWIE, czyli głównie na 10 Przykazaniach! Nie ma sądu bez Prawa!

Miliardy ludzi będą osądzone względem posłuszeństwa  wobec 10 Przykazań, które są Prawem a nie jedynie sugestiami.

Jedynie trzej fałszerze Biblii, Paweł, Łukasz i Marek, Żydzi nie będący Judejczykami, których Bóg nigdy do niczego nie wybrał ani nie wyznaczył, rozwinęli ten bezbożny podział na dwa testamenty, które sugerują coś nowego w kwestii Prawa. Jest to największe kłamstwo religijne i żadna zmiana prawna nie nastąpiła!

Zwróćmy uwagę na to, że Bóg osobiście wybrał apostołów dla swego Syna, ale nie wybrał Pawła, Łukasza i Marka, którzy żyli w tym samym czasie a nawet w tym samym miejscu!

Nasze serca zawierają nasze sumienia

To nie jest przypuszczenie, że jedynie ludzie stworzeni przez Boga, czyli Słowianie posiadają właśnie takie serca oraz odstrzał od Słowian, czyli część rasy białej; i mała część ludzi czarnych z Afryki, którzy pochodzą najprawdopodobniej od rodziny Noego.

Ezechiela 11:(19) Wtedy Ja dam im nowe serce i nowego ducha włożę do ich wnętrza; usunę z ich ciała serce kamienne i dam im serce mięsiste,(20) Aby postępowali według moich przepisów, przestrzegali moich praw i wykonywali je. Wtedy będą mi ludem, a Ja będę im Bogiem.

Biblia mówi nam w wielu wersetach o sercu, które jest źródłem oraz miejscem naszych sumień. Sprawdź w tym linku.

Covid-19 jest w rzeczywistości atakiem na rasę białą, w szczególności jest to atak na gen Boga, czyli VIMAT2, najprawdopodobniej umieszczony w sercu. I to może być przyczyną wielu poważnych powikłań poszczepiennych z sercem oraz z krwią włącznie.

Jest bardzo prawdopodobne, że taki był ukryty cel owych szczepień plus elektroniczna kontrola za pomocą 5G. Co do 5G... ona być może nigdy nie zostanie uruchomiona z powodu wielu zgonów oraz z powodu bardzo możliwej ingerencji w układy elektroniczne samolotów i innych ważnych urządzeń.

To wskazuje wyraźnie na bliski koniec władzy szatana, którego plan praktycznie już upadł i być może sam Bóg go powstrzyma z powodu efektów wysoce negatywnych i nie posiadających Bożej zgody na ich zastosowanie. Dowodem jest brak informacji o czymś takim w Biblii. Szatan zawsze musiał uzyskać zgodę Boga na swoje zbrodnicze plany.

Najprawdopodobniej to posunięcie będzie kosztować szatana utraceniem władzy nad światem, którą to przekaże on Bestii czyli upadłym aniołom. Bestia także będzie kontrolowana przez Boga, i będzie ona musiała mieć aprobatę na wszelkie swoje akcje.

W chwili obecnej obserwujemy wzmagające się wysiłki nowych kandydatów na 'zbawicieli' ludzkości. Nie dajmy się na to nabierać! Biblia nam zapowiada nowych 10 króli, którzy zastąpią dzisiejsze kłamliwe władze i jak zwykle będą to tacy sami kłamcy, jakimi są obecne władze.

Nigdy nie ufaj ludziom, którzy nie są przez Boga autoryzowani do zarządzania w Jego imieniu i nie reprezentują Boga i jego Przykazań.

Covid-19

Jest to finałowy atak szatana oraz jego wiernych sług, syjonistów czy członków synagogi szatana na cały świat, o którym szatan, upadli aniołowie oraz wielu ludzi doskonale wie, że skończy się to dla wszystkich bardzo boleśnie. Najpierw szatan utraci władzę, którą przejmą po nim upadli aniołowie, czyli Bestia. Potem Bestia złożona z upadłych aniołów także zostanie pozbawiona życia wraz z wszystkimi ludźmi, którzy odmówią posłuszeństwa wobec Boga i Jego Przykazań.

Biblia nie mówi niczego o tej epidemii, co wskazuje na jej bardzo krótką egzystencję oraz szybki upadek. Ale Covid-19 jest obecnie fundamentalnym dowodem całkowicie zdegenerowanych rządów, masonów, zakonu Jezuitów i innych szatańskich organizacji, które panują z okrucieństwem nad całym światem.

Władze nieco mówią o rzekomej epidemii ale unikają jakichkolwiek szczegółów, według zasady: diabeł tkwi w szczegółach.

Na tym można zakończyć całą dyskusję, która jest oparta na absolutnym kłamstwie, przez które olbrzymie ilości ludzi utraciły zdrowie a nawet życie.

Miało być jedno BEZPIECZNE szczepienie, które powstrzymałoby całą 'epidemię' i wszystkie zgony. Okazało się to światowym oszustwem, za które wielu niewinnych ludzi zapłaciło kalectwem a nawet swoim życiem.

Covid-19 jest najwyraźniej preludium do zmuszana ludzi do wzięcia znaku Bestii na czoło lub rękę. Właśnie okazało się, że niemal 90% wszystkich aparatczyków zmuszających ludzi do szczepień to także słudzy szatana, wielbiący go i pracujący potajemnie dla niego.

Owe oskarżenia o masowe zgony to zsynchronizowana akcja mająca na celu odwrócenie uwagi od rzeczywistego celu szatana i są oni jako kozły ofiarne, które realizują wszelkie zbrodnicze rozkazy szatana oraz jego najbliższych bandytów, masonów, iluminatów i innych zbrodniarzy.

Ta skorumpowana i zbrodnicza grupa nigdy nie zrobiła niczego dobrego dla ludzkości i będzie ona szczególnie surowo przez Boga ukarana.

Serce jest uważane za nasz główny ośrodek powstawania naszych myśli. Najwyraźniej z serca pochodzą wszelkie dobre zamiary i myśli. Nasienie węża nie posiada takich funkcji serca i dlatego jest to grupa zbrodniarzy pozbawionych... serca, w którym mieszkają nasze ludzkie sumienia.

Największe kłamstwa rządowe

"Po to mieliśmy rewolucję, abyśmy mogli krytykować rząd. Zrobiliśmy to ale teraz to przepadło. Pierwszym punktem była wolność religii. Ale rząd zamknął kościoły przez ponad rok czasu chociaż nie pozamykał sklepów z alkoholem.

Zrobiono to bez jakikolwiek badań, przesłuchań, bez jakiegokolwiek prawnego zgromadzenia, jakiekolwiek dyskusji czy debaty. Zamknięto wiele biznesów ale sklepów z alkoholem nie! Ja nie mam z tym problemu, ale sklepy z alkoholem nie są w naszej konstytucji, ale kościoły są w Konstytucji.

Nie powinniśmy ich zamykać bez jakiekolwiek debaty czy dyskusji. Władze wystąpiły także przeciwko właścicielom ziemi i biznesów, które pozamykano bez jakichkolwiek przyczyn, bez jakiegokolwiek prawa czy śledztwa. To jest złamanie praw Konstytucji.

Przez jeden rok usunęliśmy z naszej Konstytucji niemal wszystkie prawa za wyjątkiem drugiej poprawki. Tylko druga poprawka pozostała. Mówię ludziom, że musimy kochać naszą wolność ponad jakiegoś zarazka. Nawet gdyby to była mordercza choroba, istnieją gorsze rzeczy niż śmierć.

My mieliśmy szacunek dla całej generacji ludzi w 1773 roku i powiedziano nam, że lepiej będzie umrzeć niż zlekceważyć to prawo. Tymczasem w ciągu kilku miesięcy odebrano nam niemal wszystkie możliwe nasze prawa." - Robert Kennedy

W Polsce powinno być tak samo, gdzie wybiera się rząd, aby skutecznie rządził w oparciu o polską Konstytucję. W Polsce każdy rząd bardzo rzadko był rządem polskim i obecny wcale się z tym przed nami nie ukrywa, obchodząc publicznie święta żydowskie w chrześcijańskim państwie.

Ten koszerny rząd także odrzucił Konstytucję i spowodował zgony i kalectwa wielu Polaków.

To wszystko prowadzi nas do jedynego rozwiązania naszych problemów. Istnieje tylko jeden Król, który usunie raz na wieki bezprawne, zawsze kłamliwe i mordercze rządy.

Jest to Syn Boży, Isus Chrystus, którego Konstytucją było i jest nadal 10 Przykazań Jego Ojca, Boga Wszechmogącego. Jego Królestwo jest nazwane Królestwem Bożym i ono doprowadzi wielu uczciwych ludzi do życia wiecznego.