Prawda o świecie

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Świat szatana bazuje na kłamstwie

Jedynie Biblia jest jedynym źródłem PRAWDY. Z tego powodu jest ona zaciekle odrzucana i wyśmiewana nawet przez religie. Zamiast PRAWDY w każdym miejscu na Ziemi króluje szatańskie kłamstwo.

Poniżej krótka lista problemów tego świata.

Kłamstw jest o wiele więcej!!! Niemal wszystko, co jest uznawane za prawdę jest kłamstwem.

Artykuł ten jest uzupełnieniem podobnego artykułu - Wstęp do Prawdy. Poniżej powód wszystkich światowych kłamstw.

Szatański świat wraz z synagogą szatana wypowiedział wojnę Bogu oraz wojnę przeciwko Narodowi Wybranemu, który jest stworzony przez Boga.

Naród Wybrany to biali Słowianie, zamieszkujący głównie Europę. Reszta rasy białej pochodzi także od Słowian. Istnieją dwie główne religie w rasie białej. Katolicyzm oraz prawosławie - obie są oparte na bałwochwalstwie.

95% informacji na świecie to kłamstwo pomimo cenzurowanego Internetu!

Kłamstwa można rozpoznać po drastycznej ciszy. Niemal nikt na świecie nie mówi oficjalnie o wojnie przeciwko Bogu. Ale władze, media, Watykan i inne religie, służby zdrowia, policja, systemy sądownicze (oni są nasieniem węża) biorą w tej wojnie bardzo aktywny udział.

Zwykle kłamią ukrywając prawdę o tym, kim oni są. Władze całego świata to nasienie węża, nie posiadające dusz ludzkich i zwalczające zaciekle dowody na prawdomówność Biblii, czyli jedynego źródła prawdy.

Biblia jest tak prawdziwa i mocna, że oni nawet nie próbują jej krytykować. Po za tym większość satanistów jej wcale nie rozumie. Głównym celem wojny przeciwko Bogu jest całkowite zniszczenie najpiękniejszej i najbardziej inteligentnej rasy ludzkiej na ziemi, czyli...  Słowian.

Lud Boży został zaatakowany przez szatana jeszcze w Ogrodzie Eden. Kain był synem szatana i Ewy. Nie wiemy, jak dokładnie rozwijało się nasienie węża, czyli potomstwa szatana i upadłych aniołów w stosunku do pra Słowian, ale znamy tego skutki. Biblia mówi nam wiele o tych atakach. Dlatego nasienie węża nienawidzi nas, Boga oraz Biblii.

Dwie rewolucje przeprowadzone przez synagogę szatana wymordowały wielką część rasy białej a  władze białych zastąpiono władzami nasienia węża. To oni przeprowadzali rzezie niewinnych białych Europejczyków; we Francji i w Rosji nasienie węża wykonywano brutalne rzezie przez komunistów (bolszewików) oraz lewicowców.

Zbrodniarze ci posiadają znacznie więcej etykietek które zawsze oznaczają wrogów Boga i Jego Przykazań.

Z powodu dwóch rewolucji oraz dwóch wojen światowych oraz po rewolucyjne czy powojenne rzezie, jak w Polsce powojennej, spowodowane przez bandy UPA, rozpoczął się masowy upadek rasy białej, której stopniowa eksterminacja trwa do dzisiaj i coraz bardziej się nasila.

Rozpowszechniła się ona tak bardzo, że nastąpił masowy ich atak na resztę rasy białej i nadal się on  on się drastycznie nasila.

Covid-19 jest morderczym atakiem szatana na rasę białą czyli na lud Boży.

Tego tematu nasienie węża unika za wszelką cenę. A ono oskarża nas o rasizm i rozpowszechnia szatański pomysł o tzw. critical race theory (CRT) [EN] czyli: krytyczna teoria rasy.   CRT [PL].

Jest to nazywane TEORIĄ, ale nie mówi się, że jest to faktem!

Wszystkie wojny i rewolucje są dziełem szatana i nasienia węża

W USA rasa biała jest oskarżana o masę straszliwych zbrodni przeciwko innym rasom. Ale nikt nie wspomina o tym, że 75% Amerykanów to żydowskie oraz BIAŁE nasienie węża.

Ta 'rasa biała' dominuje USA oraz cały świat i to ona spowodowała mnóstwo wojen przeciwko innym rasom.

Żadne państwo nie zaatakowało USA! Wszystkie wojny i rzezie spowodowane przez USA były spowodowane przez szatański rząd oraz Żydów wykonujących z lubością mordy na niewinnych ludach Iraku, Iranu, Syrii i dziesiątek innych państw i kultur.

Współczesne mocarstwo USA - (Babilon Wielki) to wyjątkowo zbrodniczy lud, który dokonał największych i najbardziej okrutnych zbrodni w dziejach świata.

W linku Tajemniczy Babilon jest wiele dowodów masowych zbrodni nasienia węża, (biali syjoniści), którzy handlowali Murzynami, mordowali masowo amerykańskich Indian, okradali ich i wymordowali zdecydowaną ich większość, a resztę pozamykali w rezerwatach.

Nawet dzisiaj amerykańscy Indianie tracą dzieci porywane dla amerykańskich pedofilów. USA to okrutna zbrodnicza mafia, złożona z białych ludzi nasienia węża, z których 75% mężczyzn jest obrzezanych, czyli... jest to synagoga szatana. Biblia nazywa USA Babilonem Wielkim.

To oni spowodowali gorączkę złota oraz dziki zachód i także oni kręcili o tym filmy tzw. westerny. Za te wszystkie zbrodnie zbrodniarze obarczają winą wszystkich ludzi białych, głównie chrześcijan. USA rządzi w niemal wszystkich krajach świata przez - nasienie węża.

Syjonistyczni politycy obarczają winą za swoje zbrodnie białych mieszkańców Europy, którzy są prześladowani od setek lat przez nasienie węża. To ona stanowi każdy rząd w Europie i nie tylko. Wszystkie rozkazy idą z Rzymu/Watykanu do USA oraz do całego świata.

Podobnie jak do Europy wędrują szczepionki oraz ich ohydna i kłamliwa propaganda.

Obejrzyjmy ten film z polskimi napisami, które trzeba włączyć. Amerykańska syjonistyczna aktywistka, Barbara Lerner Spectre ujawnia nam żydowskie plany dla rasy białej.

https://www.youtube.com/watch?v=8ERmOpZrKtw

Tekst po polsku.

„Myślę, że następuje odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym momencie Europa nie nauczyła się jeszcze, stać się wielokulturową. I myślę, że będziemy częścią wrzawy tej transformacji, która musi nastąpić. Europa jest nie będzie społeczeństwami monolitycznymi, jakimi byli kiedyś w ubiegłym stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. To ogromna transformacja dla Europy. Oni teraz przechodzą w tryb wielokulturowy i Żydzi będą nienawidzeni z powodu naszej wiodącej roli. Ale bez tej wiodącej roli i bez tej transformacji Europa nie przetrwa”. – Barbara Lerner Spectre

Jest to najohydniejszy plan zniszczenia rasy białej przez nasienie węża, ujawniony nam przez niezbyt mądrą kobietę. Nie jest to jej plan ale jest to plan szatana, który Barbara nam ujawniła. Dowody jego realizacji mamy w każdym niemal posunięciu syjonistycznych władz, z 'polskimi' władzami włącznie. 

Syjonistyczne władze i media zmusiły Europę do przyjmowania mnóstwa kolorowych mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu, jak Irak, Iran czy inne państwa. Syjoniści są wyjątkowymi rasistami (Palestyńczycy są tego dowodem) i w ten sposób podają światu, że Afrykańczycy nie są w stanie się utrzymać w Afryce.

Południowa Afryka upada dramatycznie, ponieważ wymordowano w większość białych ludzi, w tym białych farmerów, którzy ich żywili. Żaden z rządów syjonistycznych nie udzielił azylu farmerom, którzy tak błagalnie prosili wiele państw; z Rosją włącznie, o przyjęcie ich do siebie.

Masowa imigracja z Afryki bardzo obciąża finansowo rządy państw białych oraz powoduje straszliwe konflikty rasowe, masowe gwałty białych kobiet, kradzieże oraz stały spadek białej populacji, którą zastępuje śniada lub czarna rasa, oczywiście przy AKTYWNYM wsparciu syjonistycznych rządów.

Krytyka tej wyniszczającej Europę polityki nasienia węża jest nazywana w syjonistycznych mediach rasizmem, czyli CRT - krytyczna teoria rasy.

Wszyscy wiedzą, że CRT mówi wyłącznie o rasie białej ale o syjonistach nigdy się nie wspomina.

To biali syjoniści wymordowali ponad 60 mln Rosjan w Rewolucji Październikowej.

Syjoniści z pomocą szatana opanowali cały świat. Obie wojny światowe skutecznie mordowały rasę białą a biała synagoga szatana stale się rozrastała. Oprawcami rasy białej są wszelkiej maści masoni, iluminaci czyli elity nasienia węża, które skutecznie rządzi wszystkimi państwami białych nadal je wyniszczając. (Sprawdź ten link oraz... chociaż część filmów.)

Główną bronią synagogi szatana jest cenzura, która jest zawsze obroną zbrodniarzy. Wszelka krytyka Żydów nazywana jest antysemityzmem i jest ona często karana uwięzieniem. Za takie 'zbrodnie' zostaniesz postawiony przed żydowskim sądem z żydowskimi sędziami i otrzymasz koszerny wyrok za mówienie o nich prawdy!

Jak poznałem PRAWDĘ?

Mój ojciec nienawidził komunistycznych Żydów. Kiedy wydoroślałem, zauważyłem, że mój ojciec mówił mi wiele prawdy ale... nadal on niewiele wiedział o tym, co w rzeczywistości działo się na świecie. Internetu wtedy jeszcze nie było.

Ja już byłem nakarmiony pewną dozą prawdy. Pracowałem w Polsce z Ukraińcami, grywałem w zespole muzycznym na wiejskich zabawach w okolicach Piły i Wrocławia, gdzie mieszkało wielu Ukraińców i widziałem straszliwe bójki pomiędzy nimi, jakich nigdzie indziej nie widziałem.

Mając taki początek edukacji w Polsce i brak jakiegokolwiek zaufania do władz 'polskich', wyjechałem do Austrii, gdzie przebywałem 9 miesięcy. Potem wylądowałem w Australii. Poznawszy nieco angielski zacząłem od razu gromadzić materiały konspiracyjne, jak 9/11, 'podróż na księżyc' i wiele innych oszustw.

Im więcej nabierałem wiedzy, tym bardziej nienawidziłem szatańskiego świata.

Jeszcze w Polsce stałem się Świadkiem Jehowy naiwnie wierząc, że to MUSI być jedyna prawdziwa religia. Błąd w myśleniu polegał na tym, że nie widziałem żadnej religii tak bliskiej prawdy biblijnej, jaką była i nadal jest Strażnica.

Wierzyłem Strażnicy przez 20 lat i miałem wtedy wielką pewność, że Strażnica jest jedyną prawdziwą religią na świecie i rzeczywiście kieruje nią sam Bóg. Wtedy nie wiedziałem, że nie ma na świecie żadnej prawdziwej religii, a Świadkowie Jehowy wielbią szatana pod imieniem Jahwe lub Jehowa.

Jeden wielki ich problem spowodował u mnie kryzys sumienia. Była to cenzura Towarzystwa Strażnica oraz ukrywanie wszelkich informacji o ich masowej pedofilii. Sprawdź koniecznie ten link! Ciche owce. To nie jest odwet tych, którzy odeszli od tej organizacji.

Masowa pedofilia jest zbrodnią synagogi szatana oraz elit masońskich, władz i celebrytów oraz organizacji religijnych, kontrolowanych przez nasienie węża. Pedofilia jest nich olbrzymią uciechą i zabawą kosztem ofiar, ponieważ jest ona połączona z okrutnym znęcaniem się nad dziećmi.

Z czasem okazało się, że Towarzystwo Strażnica jest także częścią szatańskiego świata i kierują nią tego samego rodzaju 'ludzie', kontrolujący wszystkie inne religie. Jest to po prostu to samo... nasienie węża! Przekonałem się o tym na własnej skórze.

Bóg nigdy nie założył żadnej religii. Religie i kulty zawsze zakładał i kontroluje szatan! Bóg założył Naród Wybrany - Izrael czyli Słowian - potomków Adama i Ewy.

Strażnica jest tak bliska prawdy, jak jest żydowski Izrael, pozujący za Naród Wybrany, także jest bliski prawdy w kwestii... Narodu Wybranego. Niemal wszystkie religie notorycznie kłamią, wielbiąc nie Boga, ale szatana. JHWH, Jahwe, Jehowa czy Amen, lub Amen-Ra to imiona samego szatana.

Te imiona pochodzą z szatańskiej Biblii Kodeksu Leningradzkiego... oszustwa nasienia węża.

Nasz Stwórca ma imię i ono jest Jego jedynym imieniem - Bóg i występuje ono masowo w greckiej Septuagincie LXX! Dlatego Isus czytał Biblię w Izraelu bez tłumacza, ponieważ posługiwał się on językiem greckim i czytał w synagodze Stary Testament, który był także w języku greckim.

Dlatego nazywamy Nowy Testament Chrześcijańskimi Pismami Greckimi.

Septuaginta oraz Chrześcijańskie Pisma Greckie używały wyłącznie języka greckiego, który używała także Jerozolima oraz sami Żydzi.

Cały świat popiera oficjalnie Izrael jako... naród wybrany przez Boga, ale... w Boga świat nie wierzy! Jest to wyjątkowy paradoks!

Pozostawiłem więc Strażnicę i szukałem nadal Prawdy, aczkolwiek religie mnie już nie interesowały. Zbyt dobrze poznałem Biblię! Najmocniej uderzyły mnie dowody Bożej płaskiej ziemi, także potwierdzonej w Biblii. Strażnica nawet o tym nie wspomniała.

Poznawszy fałsz NASA o rzekomej podróży na księżyc upewniłem się, że kłamstwa świata są znacznie większe, niż ja to sobie kiedykolwiek wyobrażałem. Rakiety 'kosmiczne' nie mogą latać w próżni.

Jak zrozumieć obecny świat?

Nie jest to łatwe, ale proszę to przeczytać uważnie. Jest to jedyne, logiczne i zgodnie z Biblią wyjaśnienie dziejów świata, które nas doprowadziły niemal do zniszczenia. Obecnie toczy się walka pomiędzy szatanem i jego systemem syjonistycznym i Izraelem a upadłymi aniołami.

Cały Zachód z Polską włącznie jest od wielu lat kontrolowany przez siły szatańskie. Cały system bierze początek z Watykanu oraz jego systemu bankowego, który panował do niedawna nad całym światem. Ostatnio I Watykan oraz jego system bankowy zaczął drastycznie upadać.

Watykan niemal się już nie liczy z powodu braku pieniędzy, a USA, czyli Babilon Wielki - wielki młot Zachodu - chyli się ku wojnie domowej. Jego niegdyś mocna armia nie jest jedynie przestarzała w technologi ale także z powodu stosowania masowego mordu... Covid-19 szczepień.

Amerykańskie linie lotnicze musiały zredukować loty samolotowe z powodu zagrożenia chorych pilotów.

Powodem jest pupil Zachodu, czyli Izrael, który musi wkrótce ustąpić z Ziemi Obiecanej, ponieważ w każdej chwili Bóg może Palestynę uwolnić od nasienia węża. Izrael planował przejęcie Ukrainy (Chazaria!) i z tej przyczyny szatańskie NATO jest uwikłane w zaplanowaną wojnę na Ukrainie.

Izrael oraz nazistowscy Ukraińscy to taki sam rodzaj istot, które uwielbiają morderstwa i rzezie. Izrael mordował bez skrupułów Palestyńczyków a ukraińscy naziści mordowali z ochotą Polaków i każdego, kto się znalazł przez ich lufą. Czy to był Żyd, czy przypadkowy człowiek.

Cała Europa jest nadal w okowach syjonistycznych rządów kontrolowanych przez USA i Watykan, co zaczyna upadać. Proszę sprawdzić ten artykuł.  Czy szatan jest aż tak nieudolny, że przegrywa rzeczywiście swoją ostatnią wojnę na Ziemi? Według Biblii szatan władzę przegra i odda ją Bestii.

Rosja najwyraźniej czeka na Trumpa, który najprawdopodobniej przejmie władzę w USA. Wtedy nowa wersja USA pod jego rządami stanie przeciwko syjonizmowi, który w ten sposób wszystko przegra i zostanie niemal całkowicie zniszczony przez Bestię.

Nie dajmy się złapać w żadną pułapkę i trzymajmy się z dala od jakiekolwiek broni czy wojska. Europa już jest na skraju buntu przeciwko syjonistycznym władzom, które świadomie wyniszczają niemal wszystkie państwa rasy białej.

Część krajów waha się, co robić i obecna sytuacja czeka na... przejęcie władzy w USA przez Trumpa, który jest pro rosyjski oraz antyglobalistyczny.

Trump nie jest obrońcą Izraela i z tego powodu Żydzi się go boją, ponieważ oni nigdy Trumpowi nie ufali. Według Biblii być może to on ma powstać jako mocny król podczas rządów Bestii i będzie on bardzo agresywny przeciwko Prawdzie Bożej. 

Rosjanie chyba czekają na Trumpa i szatański świat stanie się światem Bestii.

Świat przekonuje nas, że posiada broń atomową. Broń atomowa, rzekomo użyta broń w Hiroszimie i Nagasaki nadal nie istnieje i nigdy nie istniała. Jest to oczywiste oszustwo, znane od wielu lat, które potwierdziło mnie dwóch japońskich polityków, będących w szoku, że ja o tym wiem.

Jeździłem kiedyś trochę TAXI i wiozłem ich z lotniska do hotelu.

Jest oczywiste, że zbrodniczy politycy od dawna używali by broni atomowej, gdyby ona istniała. W tym linku jest potężny artykuł na temat broni atomowej. (EN)  Jeszcze kilka lat temu można było znaleźć wiele materiałów na ten temat, ale narastająca cenzura już to zlikwidowała.

Ostatnio ukazała się informacja o broni jądrowej i nuklearnej, czyli o skażeniach powstałych od pocisków wyprodukowanych przez USA z zubożonego uranu. Owe pociski wybuchają poprzez typowe ładunki wybuchowe, ale nie są to eksplozje uranu ale rezultat zwykłych materiałów wybuchowych. Stosuje się je z powodu większej masy i znacznie większej siły penetracji czegokolwiek na ich drodze.

Taki wybuch powoduje całkowite zniszczenie pocisku, którego pył i resztki są niezwykle niebezpieczne dla wszystkich ludzi, którzy będą mieli z tym pyłem jakikolwiek kontakt. Taki pył może zabijać szybciej lub wolniej, w zależności od jego ilości, która znajdzie się w ciele ofiary.

Jest to wyjątkowo niebezpieczna broń, która po wystrzeleniu jest niewidoczna.

Przejście się po ziemi może być w miarę bezpieczne, ale zjedzenie zboża skażonego, chleba czy innych pokarmów spowodują straszliwe zniszczenia w ciele, które często skończą się zgonem. Wszelkie wybuchy jakikolwiek pocisków uranowych, zwłaszcza na otwartych polach, spowodują stałe skażenie radioaktywne i teren tak skażony nie może być nigdy użyty do czegokolwiek.

Broń używająca pocisków z uranu jest głównie produkowana i używana od około 20 lat przez mordercze USA i była do tej chwili i jest nadal używana na Ukrainie. Możemy mieć pewność, że tereny, na których wybuchały tego rodzaju pociski są wysoce niebezpieczne i nie powinno się ich wcale używać.

Broń ze zubożonym uranem została po raz pierwszy przekazana Izraelowi przez Stany Zjednoczone do użycia pod nadzorem USA w wojnie na Synaju przeciwko Arabom w 1973 roku. Od tego czasu Stany Zjednoczone przetestowały, wyprodukowały i sprzedały systemy broni ze zubożonym uranem do 29 krajów. Międzynarodowe tabu uniemożliwiało ich użycie do 1991 roku, kiedy to Stany Zjednoczone przełamały to tabu i po raz pierwszy użyły ich na polach bitew w Iraku i Kuwejcie. Zubożony uran.

Jakiekolwiek warzywa czy zboża posiane na tak skażonym terenie, są bardzo niebezpieczne. Z tych przyczyn trzeba bardzo uważać na źródło naszej mąki, owoców czy ziaren, ponieważ może to nas kosztować nasze życie i być może życie całej rodziny, która będzie to spożywać.

Izrael chciał udać się na Ukrainę ale to im się nie powiodło. Obecnie na nastąpić finansowy reset oraz przejecie władzy przez innych ludzi... także nasienia węża. Będzie to także oszustwo, ponieważ 'nowi' władcy będą także mordercami i z czasem zaczną ścinać głowy ludziom wierzącym w Boga.

Mamy więc poważne zagrożenia dla naszego zdrowia i życia z powodu prób użycia zubożonego uranu, który może zniszczyć wielką ilość życia na Ziemi.

Fenomen Biblii

Biblia jest zawsze dostępna dla każdego człowieka. To jest dowodem na istnienie... Boga oraz Syna.

Ale wielu ludzi wierzy w Boga i w religie oraz... szuka bezskutecznie prawdziwej religii, która nie istnieje. Nawet i to jest zgodne z Biblią, która nie mówi ani słowa o... religii. Bóg nigdy nie założył żadnej religii ale Bóg wybrał Naród Wybrany, czyli naród stworzony przez Boga.

Z tego powodu mamy Biblię, ponieważ Bóg zadbał o to, aby ludzie Go miłujący mogli poznać Prawdę. Dlatego nikt z nas nie będzie miał żadnej wymówki na Sądzie Bożym. W krajach Słowian i pośród rasy białej Biblia jest powszechna, aczkolwiek większość boi się ją czytać, ponieważ czytając ją większość niemal niczego z niej nie rozumie. Jest to rezultat oszustw fałszywych religii.

Głównym skażeniem Biblii jest fakt, że najczęściej cytowane księgi Biblii przez religie są fałszem autorstwa trzech kłamliwych Żydów, czyli synagogi szatana: Pawła... Łukasza i Marka. Ich nauki są całkowicie sprzeczne z resztą Biblii a nauki Pawła są często sprzeczne same z sobą.

Biblia była pisana wyłącznie po grecku, ale nam się wmawia, że napisano ją po hebrajsku. Przetłumaczono ją na hebrajski dopiero po roku 1800!

Te problemy nie istnieją dla przywódców religijnych, którzy POTRAFIĄ wszystko każdemu... 'wytłumaczyć'! Oczywiście kłamią, dlatego istnieją tysiące religii, które prześcigają się w kłamstwach, aczkolwiek one nigdy ze sobą nie rywalizują i rzadko krytykują się wzajemnie.

Ostatnio religie popierają szczepienia zabijające DNA Boga - VIMAT2.

Niemal wszyscy ukrywają przed nami rzeczywisty i nadal istniejący Naród Wybrany. Jedynie Świadkowie Jehowy mówią o Królestwie Bożym na ziemi, ale o Narodzie Wybranym oni nie mówią oraz kłamią o... imieniu Boga. Bóg - to jest Jego imię. Bóg Żydów nigdy nie stworzył a stworzył ich sam szatan!

Jedynie ci trzej fałszerze wyrażają się pochlebnie o Żydach; Paweł, Łukasz i Marek. Po to mamy dostęp do Biblii, abyśmy SAMI mogli poznać Prawdę o Bogu oraz o Synu, któremu celowo także zniekształcono imię. Jego imię to Isus - oczywiście po grecku - a nie Jezus.

Bóg nienawidzi kłamliwych i morderczych Żydów synagogi szatana ponieważ jest to nasienie węża.

Imion się nigdy nie tłumaczy na inne języki, ale podaje się w formie, którą można prawidłowo przeczytać w brzmieniu zgodnym z oryginalną wymową.

Tego przywileju chrześcijaństwo odmówiło Isusowi, uwłaczając mu imieniem fałszywym. Imię Isusa jest przez chrześcijaństwo ogólnie pogardzane ale istnieją członkowie Narodu Wybranego, które używają formy Isus.

Istnieje od Edenu światowa władza szatana nad ziemią. Nastąpi wkrótce jej upadek a po niej władzę obejmą upadli aniołowie którzy pokażą całemu światu swoje osiągnięcia oraz nasienia węża i będą starali się pokazać to, co oni potrafią.

Po zakończeniu 3.5 letniej władzy Bestii, czyli po sądzie Bożym nad nimi wszyscy członkowie nasienia węża i upadli aniołowie zostaną przez Boga zniszczeni na zawsze. Ponownie zdecydowana większość zbrodniarzy zginie z ręki Boga.

Część nasienia węża ma jednak szansę, że jeżeli ukorzy się przez Bogiem i będzie Mu posłuszna, Bóg pozwoli im na życie w Jego Królestwie Bożym, pod warunkiem posłuszeństwa wobec 10 Przykazań.

Dlaczego szatan pozwala na istnienie Biblii, skoro to on rządzi światem?

Bóg nie pozwolił szatanowi na całkowitą cenzurę Biblii. Dlatego poza medialnymi kłamstwami szatana posiadamy jedyne wiarygodne źródło prawdy na Ziemi i jest ono dostępne dla niemal każdej osoby.

Z tej przyczyny Biblia zawsze była atakowana przez szatana i jego sług a szatan dodał do Biblii trzech swoich sług: Pawła, Łukasza oraz Marka. Religie zwykle powstrzymują swoich wiernych przed osobistym studiowaniem Biblii.

Wszyscy pisarze ksiąg Biblii byli ZAWSZE wybierani przez Boga, z apostołami włącznie i Bóg ZAWSZE dyktował im swe teksty i proroctwa! Dlatego jest ona nazywana Słowem Bożym.

Pawłowi, Łukaszowi i Markowi Bóg nigdy niczego nie dyktował i ich teksty nie są słowami Boga!

Od niedawna coraz większa ilość chrześcijan zaczyna dostrzegać szatańskie rządy nad ziemią.

Absolutna prawda Boga Wszechmogącego.

Bóg stworzył niebo, ziemię oraz ich mieszkańców, aby wypełnić nimi oba miejsca. Boże stworzenia to aniołowie i archaniołowie żyjący wiecznie w niebie. Przez krótki okres czasu istniała także ludzkość stworzona przez Boga, stworzona do życia wiecznego na ziemi. 

Znalazł się jeden zbuntowany archanioł, który Boga całkowicie i bezpodstawnie zakwestionował i on to wszystko Bogu zepsuł; tak w niebie jak i na ziemi. Do buntu także przystąpili inni aniołowie. Boże stworzenia anielskie są na wysokim poziomie intelektualnym, żyjące i uczące się od samego Boga przez tysiące lat.

Z tej przyczyny Bóg nie zniszczył natychmiast wszystkich buntowników ale dał im na tyle wolnej woli, aby mogli oni pokazać wszystkim stworzeniom Bożym, że to oni mają rację a Bóg powinien zmienić swoją postawę.

Jest już oczywiste, że owa buntownicza grupa aniołów oraz szatan nie zrobili absolutnie niczego dobrego podczas swego pobytu na ziemi. Oni pokazali nam absolutne zero kreatywności oraz wsławili się masowymi zbrodniami!

Ich działania są wyłącznie złe oraz mordercze. Mówiąc wprost; światem rządzi mordercza grupa zboczeńców seksualnych z szatanem na czele

Dlatego Bóg wydał wyrok oczyszczenia ziemi z upadłych aniołów, szatana oraz wszelkiego potomstwa, które oni spłodzili, czyli wieczne usunięcie nasienie węża oraz synagogi szatana z powierzchni Ziemi.

Tak wygląda doskonale udokumentowana Prawda Boża w Biblii a religie kontrolowane przez szatana zwykle nie wspominają ani o zbrodniach szatana ani o zboczeniach upadłych aniołów  a zwłaszcza ani słowa o o ich potomstwie: synagodze szatana.

Inni będą szukać wymówek, aby nie stosować się do 10 Przykazań.

Mamy więc wiele biblijnych faktów do poważnego przemyślenia. Bezsporne fakty ukazują nam rzeczywisty system władzy nad całą ziemią.

Nikt nie ukazuje nam żadnych 'wspaniałych' dzieł szatana czy upadłych aniołów. Nikt nie oskarża Boga o nic, poza Jego sprawiedliwym wyrokiem dla wszystkich zbrodniarzy. Cała wojenna i mordercza historia świata to dowód absolutnego zła szatana oraz braku jakichkolwiek działań pozytywnych. ABSOLUTNE zero.

Wielbiciele szatana... dlaczego oni go nadal wielbią? Ponieważ on dostarcza im dzieci na pedofilię oraz zachęca ich do realizacji wszelkich możliwych zboczeń i zdziczeń.Szatan kontroluje wszystkie religie, ale Bóg na to pozwala. Dlaczego?

Bóg ma w tym cel - zbawienie wyłącznie tych, którzy miłują Boże Prawo. Tylko oni uzyskają zbawienie czyli życie wieczne.

Religie nauczają, że wiara nas zbawi.

Jest to kłamstwo, ponieważ wierzący w Boga MUSZĄ być posłuszni Bożemu Prawu, o czym fałszywe religie zwykle nie wspominają. Kościół Katolicki co prawda uczy 10 Przykazań, ale uzurpuje sobie prawo do wybaczania naszych grzechów. Żaden człowiek na ziemi nie ma takiego prawa!

Otrzymali je jedynie apostołowie Chrystusa.

Zastanówmy się więc, dlaczego nikt nie atakuje 'prawdą' moich witryn, witryny Bartka oraz naszego forum? Tego, co ujawniamy nie można podważyć i zbyt wielu ludzi zorientowałoby się, gdzie istnieje rzeczywista prawda biblijna.

Z tej przyczyny milczenie fałszywych religii w tych tematach jest dla nich złotem.

II Ezdrasza 2:(24) Wstrzymaj się i bądź cichy mój ludu, ponieważ twój odpoczynek nadejdzie. (25) Dobra niańko nakarm synów twoich i wzmocnij ich nogi. (26) Nikt ze sług, których ci dałem, żaden z nich nie zginie: bo się będę o nich dowiadywał z liczby twojej. (27) Nie trwóż się, bo gdy przyjdzie dzień ucisku i utrapienia, inni będą płakać i smucić się, a ty będziesz cieszyć się i mieć obfitość. (28) Narody będą ci zazdrościć, a nic nie będą mogli niczego zdziałać przeciw tobie, mówi Pan.

Powtórzmy jeszcze raz werset 26.

(26) Nikt ze sług, których ci dałem, żaden z nich nie zginie: bo się będę o nich dowiadywał z liczby twojej. Oto dowód na to, że mamy Bożą ochronę.

Zwróćmy uwagę na zaznaczone wersety. One nam mówią, że ani Naród Wybrany, ani jego słudzy nie zginą podczas wielkiego ucisku, który już praktycznie nadszedł. Nikt ze sług nie zginie a sam Bóg będzie to celowo kontrolował!

Narody świata będą Ludowi Bożemu zazdrościć, ale nie będą w stanie mu w czymkolwiek zaszkodzić. Najwyraźniej jest mowa o Narodzie Wybranym oraz o jego sługach - przed wzięciem do nieba oraz będących na pustyni.

Genderyzm oraz jego szatańskie przyczyny

Temat jest mało znany, ale warto o tych rzeczach wiedzieć, aby zrozumieć szkodliwe dla ludzkości pomysły szatańskie, które grożą nam każdego dnia.

Istnieją poważne dowody na to, że upadłe anioły są obojnakami. Jest także możliwe, że ich potomstwo z ludzkimi kobietami jest także często dwu płciowe. Nie oznacza to, że oni mogą się rozmnażać ale to daje nam pewien obraz, jakie jest pochodzenie rzeczywistych obojnaków.

Aniołowie mogli płodzić Nefilimów przed potopem i teraz także nadal płodzą swe nielegalne potomstwo.

Warto obejrzeć ten film, a którym znajdziemy wiele solidnych dowodów na obojnactwo aniołów, którzy zeszli na ziemię z nieba.

Dlatego płynność płci jest tak reklamowana oraz chroniona na całym świecie.

Najgorsze jest to, że ludzie stworzeni przez Boga nie są w stanie zmienić płci z prostej przyczyny. Nasz kod cyfrowy, czyli DNA jest albo męski, albo żeński. Żeby zmienić komuś płeć, należałoby zmienić  wszystkie komórki zawierające DNA. Jest to po prostu niemożliwe.

Niestety wiele dzieci i nastolatków jest oszukiwanych i oni zmieniają 'pozornie' swoją płeć. Po rozpoznaniu tego olbrzymiego oszustwa, wiele ofiar nie jest w stanie żyć z takim bagażem i popełniane są masowe samobójstwa, które są przed nami ukrywane. Takie cierpienia LUDZI są celem szatana i upadłych aniołów, którzy bezlitośnie owe kłamstwa rozpowszechniają.

Dlatego szatan i jego aniołowie rozpowszechniają je twierdząc, że Bóg powinien ich potomstwo traktować z najwyższym szacunkiem - jako ludzi Bożych - w przeciwnym wypadku nazywają oni wszystkich ludzi odrzucających ten szatański cyrk homofobami oraz rasistami.

Czy Boży wyrok na buntownikach jest niesprawiedliwy?

Szatańska klika nie ma żadnego oskarżenia przeciwko Bogu. Oni nawet tego nie próbują, ponieważ Bóg stworzył wszystko w doskonały sposób a szatan i upadli aniołowie po prostu wylali na Lud Boga własne pomyje.

Wszelkie działania Boga są doskonałe. Bez ingerencji ze strony szatana i jego aniołów ludzie stworzeni przez Boga (poza synagogą szatana czy innych hybryd) żyliby w niezwykle przyjemny sposób, wielbiąc Boga i będąc niemal zawsze posłuszni i zawsze wielbiący swego Stworzyciela za Jego obfite dary i opiekę.

Ale szatan i upadli buntownicy twierdzą, że Bóg powinien ich zbrodnicze potomstwo szanować oraz obdarzyć tymi samymi przywilejami, jakimi Bóg obdarował Jego wybranych.

Czytelnicy Biblii nie mogliby się na zbrodniczy styl życia zgodzić, jak pedofilia, zbrodnie, rzezie, mordy, gwałty, cudzołóstwo, kradzieże i masowe zbrodnie na Ludzie Bożym, jakie znamy z przeszłości i nawet z obecnych czasów, jak... zbrodnia Covid-19.

Na razie Bóg toleruje jeszcze tych zbrodniarzy, ale w najbliższym czasie nastąpi ich całkowita eksterminacja. Tylko Lud Boży oraz inni ludzie wielbiący Boga i będący Mu posłuszni, otrzymają przywilej życia wiecznego.

Szatan i upadli aniołowie otrzymali od Boga wyrok śmierci, który niedługo na nich będzie wykonany. Szatan najpierw odsiedzi 1000 lat w podziemiach ziemi, aby ukończyć swe życie pod koniec jego 1000 letniego więzienia.

Ani sataniści ani kontrolowane przez nich religie nie mają zielonego pojęcia, o co walczy szatan z Bogiem. Żeby to wiedzieć, trzeba dokładnie poznać Biblię wraz z księgami Henocha - obie i II Ezdrasza ale odrzucić trzeba Marka, Łukasza i Pawła. Dopiero teraz możemy zrozumieć, dlaczego świat niczego nie wie o Słowianach, czyli o Narodzie Wybranym.

Szatan o swoich klęskach w walce z Bogiem oraz o wydanym przez Boga wyroku śmierci na niego także nikomu o tym nie powiedział! Jest zrozumiałe, dlaczego WSZYSTKIE religie głoszą nonsensy o Jezusie (nie o Isusie), który rzekomo jest Bogiem, o zbawieniu z łaski oraz wiele innych szatańskich nonsensów, jak spowiedź i 'wybaczenie' grzechów.

Pamiętajmy, że wszystko, co słyszymy z radia, TV oraz Internetu w 98% jest szatańską propagandą i masowym zwiedzeniem.

Stary i Nowy Testament

Jednym z powodów błędnego zrozumienia Biblii jest jej kłamliwy podział na Stary oraz Nowy Testament. Te nazwy nie były nigdy stosowane przez Boga, ale te pseudo tytuły są źródłem największego nieporozumienia i błędnego zrozumienia Biblii.

Tytuły nie są częścią Biblii i z tej przyczyny nie mogą one być brane pod uwagę.

Niestety fałszywe religie na tym się głównie skupiają. Przyczyna takiej strategii szatana jest oczywista i ukazana nam w planie trzeciej wojny światowej.

"Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na PUBLICZNY widok.

To szatańskie 'boskie' duchy kontrolowały oraz nadal kontrolują chrześcijaństwo, prowadząc je na rozdroża w tak przebiegły sposób, że chrześcijanie nie mają absolutnie żadnej wiedzy, kogo powinni wielbić, czy Isusa (Jezusa), czy Boga czy też Matkę Boską na obrazkach czy też krzyże z Isusa rzeźbą, ubliżające mu pod każdym względem, będąc co najmniej nieprzyzwoite.

To nie są błędy ludzkie ale jest to celowe zwiedzenie demoniczne religii chrześcijańskich.

Biblia mówi otwarcie, że Stwórcą wszystkiego, czyli ziemi i nieba jest Bóg, który dał nam Prawo z 10 Przykazaniami włącznie i nikt nigdy Przykazań nie anulował, jak sugeruje nam Paweł i Łukasz w Nowym Testamencie.

Fałszywi przywódcy chrześcijaństwa uczą nas, że Nowy Testament na podstawie ofiary Isusa zniósł 10 Przykazań i zbawieni będziemy z łaski a nie z uczynków.

Chrystus nie przyszedł, aby Prawo usunąć, ale po to, aby Prawo wypełnić.

Absolutnie nie ma w Biblii mowy o zbawieniu każdej osoby z niezwykłej łaski Bożej. Boży sąd nad ziemią przeżyje bardzo niewielu ludzi. Bądźmy na to przygotowani i nie miejmy złudnych nadziei, które zostały ludziom wszczepione przez szatana z pomocą szatańskich przywódców religijnych oraz szatańskich księży i biskupów.

Rozważmy przykład Bożego wyroku podczas potopu. Uratowało się zaledwie osiem osób!

Zwróćmy uwagę na poniższe wersety, które ujawniają nam Bożą opinię o tych, którzy mogliby być zbawieni, ale polegają oni nie na Bogu ale na szatańskich liderach religijnych z papieżem włącznie, który twierdzi, że homoseksualiści także są dziećmi Bożymi i że powinniśmy się... szczepić.

Izajasza 10:(20) I stanie się w owym dniu: Reszta Izraela i uratowani z domu Jakuba już nie będą opierać się na tym, który ich bije, lecz wiernie opierać się będą na Panu, Świętym Izraelskim. (21) Resztka nawróci się, resztka Jakuba, do Boga Mocarza. (22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.

Jeżeli spośród Ludu Bożego tylko resztka się nawróci, to jaka kara spotka miliardy ludzi, którzy Bogiem oraz Prawem Bożym pogardzają? Tacy nie mają żadnej szansy na przeżycie.

Bóg ceni jakość a nie ilość!

Przypomnijmy sobie potop. Ludzie żyli przed potopem do 1000 lat i sytuacja była niemal identyczna, jaką mamy teraz. Była jednak jedna różnica. Nasienie węża i upadłych aniołów to byli giganci Nefilimowie. Oni zginęli wszyscy oraz zginęli wszyscy ludzie, którzy postępowali jak giganci, czyli ignorowali Boże Prawo.

Bądźmy gotowi na podobną akcję Boga nad światem dzisiejszym!

Kolejny biblijny dowód na niezwykłą wagę 10 Przykazań mamy podany w Objawieniu, które było napisane około roku 100 n.e. czyli około 70 lat po śmierci i zmartwychwstaniu Isusa.

Objawienie wyraźnie potwierdza nauki Isusa a nie współczesnych nauk przywódców religijnych.

Objawienie 12:(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.

Szatan doskonale wie, kto będzie zbawiony i dlatego będzie on dążył do zwalczania ludzi posłusznych Bogu. Bóg nigdy swoich praw nie anulował i na podstawie tych Praw odbędzie się także Sąd Ostateczny.

Sąd Ostateczny będzie oparty na Bożym PRAWIE, czyli głównie na 10 Przykazaniach! Nie ma sądu bez Prawa!

Miliardy ludzi będą osądzone względem posłuszeństwa  wobec 10 Przykazań, które są Prawem a nie jedynie sugestiami.

To Paweł, Łukasz i Marek, czyli Żydzi nie będący Judejczykami, (Bóg nigdy do niczego ich nie wybrał ani nie wyznaczył) rozwinęli ten bezbożny podział na dwa testamenty, które sugerują coś nowego w kwestii Prawa. Jest to największe kłamstwo religijne i żadna zmiana Prawa nie nastąpiła!

To Bóg osobiście wybrał apostołów dla swego Syna, ale nie wybrał On Pawła, Łukasza i Marka, którzy żyli w tym samym czasie a nawet w tym samym miejscu!

Posiadamy ludzkie sumienia

To nie jest przypuszczenie, że jedynie ludzie stworzeni przez Boga, czyli Słowianie posiadają właśnie takie serca oraz odstrzał od Słowian, czyli część rasy białej oraz mała część ludzi czarnych z Afryki, którzy pochodzą najprawdopodobniej od rodziny Noego.

Ezechiela 11:(19) Wtedy Ja dam im nowe serce i nowego ducha włożę do ich wnętrza; usunę z ich ciała serce kamienne i dam im serce mięsiste,(20) Aby postępowali według moich przepisów, przestrzegali moich praw i wykonywali je. Wtedy będą mi ludem, a Ja będę im Bogiem.

Biblia mówi nam w wielu wersetach o sercu, które jest źródłem oraz miejscem naszych sumień. Sprawdź w tym linku.

Covid-19 jest w rzeczywistości atakiem na rasę białą, w szczególności jest to atak na gen Boga, czyli VIMAT2, który najprawdopodobniej jest umieszczony w sercu. To może być przyczyną wielu poważnych powikłań poszczepiennych z sercem oraz z krwią włącznie.

Szczepienie to zmiana DNA, czyli zabicie Boga oraz duszy ludzkiej w genach ludzi zaszczepionych.

Jest bardzo prawdopodobne, że taki był ukryty cel owych szczepień plus elektroniczna kontrola za pomocą 5G. Co do 5G... ona być może nigdy nie zostanie uruchomiona z powodu wielu zgonów oraz z powodu bardzo możliwej ingerencji w układy elektroniczne samolotów i innych ważnych urządzeń.

To wskazuje wyraźnie na bliski koniec władzy szatana, którego plan praktycznie już upadł i być może sam Bóg go powstrzyma z powodu efektów wysoce negatywnych i nie posiadających Bożej zgody na ich zastosowanie. Dowodem jest brak w Biblii informacji o czymś takim. Szatan zawsze musiał uzyskiwać zgodę Boga na swoje zbrodnicze plany.

Najprawdopodobniej to posunięcie będzie kosztować szatana utratą władzy nad światem, którą przekaże on Bestii czyli upadłym aniołom. Bestia także będzie kontrolowana przez Boga i będzie ona musiała mieć zgodę Boga na objęcie władzy oraz na wszystkie jej akcje.

Obecnie obserwujemy wzmagające się wysiłki nowych kandydatów na 'zbawicieli' ludzkości. Nie dajmy się na to nabierać! Biblia nam zapowiada nowych 10 króli, którzy zastąpią dzisiejsze kłamliwe władze i jak zwykle będą to tacy sami kłamcy, jakimi są obecne władze.

Nigdy nie ufaj ludziom, którzy nie są przez Boga autoryzowani do zarządzania w Jego imieniu i nie reprezentują ani Boga ani jego Przykazań.

Covid-19

Jest to ostatni atak szatana oraz jego syjonistów czyli członków synagogi szatana na cały świat. Oni oraz wielu ich ludzi doskonale wiedzieli, że skończy się to dla wszystkich bardzo boleśnie. Najpierw szatan utraci władzę, którą przejmą po nim upadli aniołowie, czyli Bestia.

Bestia także zostanie pozbawiona życia wraz z wszystkimi ludźmi, którzy odmówią posłuszeństwa wobec Boga i Jego Przykazań. Biblia nie mówi w detalach o tej epidemii.

Covid-19 jest pełnym dowodem całkowicie zdegenerowanych rządów masonów, zakonu Jezuitów i innych szatańskich organizacji, które panują z okrucieństwem nad całym światem.

Wszystko to jest oparte na absolutnym kłamstwie, przez które olbrzymie ilości ludzi utraciły zdrowie oraz wielu utraciło nawet życie.

Covid-19 był preludium do przyszłego zmuszana ludzi do wzięcia znaku Bestii na czoło lub rękę. Właśnie okazało się, że niemal 90% ludzi z rządu, zmuszających ludzi do szczepień to także słudzy szatana, wielbiący go i pracujący dla niego potajemnie.

Ta zbrodnicza grupa morderców i kłamców nie zrobiła nigdy niczego dobrego dla ludzkości i będzie ona szczególnie surowo przez Boga ukarana.

Serce jest ośrodkiem powstawania naszych myśli. Z serca pochodzą wszelkie dobre zamiary i myśli. Nasienie węża nie posiada takich funkcji serca i dlatego jest to grupa zbrodniarzy pozbawionych uczuć oraz sumienia.

Tak wygląda masowe kłamstwo w świecie kontrolowanym przez szatana.