Jak czytać proroctwa.com?


Jeżeli wiesz jak to czytać, naciśnij na proroctwa.com. Ale jeżeli masz problem ze znalezieniem niektórych artykułów, przeczytaj poniżej tekst wyjaśniający.

Główny artykuł się ukazuje, ale niektóre artykuły się nie ukazują. Przyczyna jest nieznana, ale łatwo jest artykuły uruchomić. Ponad www.proroctwa.com na czarnym tle mamy wąski, szary pasek, jaki widzimy częściowo powyżej, który posiada lewy niebieski trójkącik.

Naciskamy na pierwszy artykuł od góry - "Niebezpieczeństwo soli". On się nam natychmiast ukaże, ale drugi artykuł - "Co się już niedługo wydarzy?" nam się już nie pokaże. Mamy napis: 404 Not Found.(znaczy - nie znaleziono)

Trzeba więc nacisnąć  z lewej strony na ciemno niebieski trójkącik na samej górze, wtedy właśnie ukaże się nam ukryty artykuł.

Każdy artykuł się otworzy, jeżeli naciśniemy na niebieski trójkąt z lewej strony numeru.

Jedynie niektóre artykuły się nie ukazują, i właśnie wtedy naciskamy na lewy niebieski trókąt.

Jeszcze raz w skrócie!

Jeżeli naciskamy na tytuł artykułu - "Co się już niedługo wydarzy?" otrzymujemy napis: 404 Not Found. Naciskamy wtedy wysoko po prawej stronie na niebieski trójkącik i natychmiast pokarze się nam artykuł p.t: "Co się już niedługo-wydarzy?"

Chcemy przeczytać artykuł: Pedofilia grzech elit! Ponownie mamy napis: 404 Not Found. Powtarzamy nacisk na niebieski trójkąt i natychmiast pokazuje się nam ten właśnie artykuł.

Połowa artykułów się nie pokazuje i wystarczy jedno nacisnięcie na niebieski trójkącik z lewej strony i każdy artykuł już jest natychmiast na ekranie.

Jeżeli już wiemy, jak pokazać nie pokazujące się artykuły, naciskamy na poniższy tekst i wszystko już działa doskonale.

https://web.archive.org/web/20231118164608/http://www.proroctwa.com/

 

Najszybsze wyjaśnienie, jeżeli już to znamy!

Jeżeli naciskamy na  artykuł, który się nam nie pokazał, wtedy naciskamy najwyżej po lewej stronie na niebieski trójkącik i każdy artykuł nam się ukaże!