Rząd twoim największym wrogiem!

Mateusza 10:(26) "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach. "

UWAGA! Artykuł zawiera niezwykle detaliczne opisy tortur! Proszę trzymać to z dala od dzieci!

Jeżeli nie znasz rzeczywistej przyczyny problemów tego świata, najpierw przeczytaj uważnie ten artykuł, który ci detalicznie wiele wyjaśni. Temat jest już dobrze znany, ale jest on bardzo skomplikowany i jest zaciekle ukrywany przed całym światem. Aby zło ukrywać politycy ciągle wymyślają nowe słowa, abyśmy nie rozumieli, co oni nam przygotowują.

Przykład. Nie używa się już nazw: rzeź ludzi, masowe mordy, ale w modzie jest: redukcja populacji. Ta nazwa nas nie przeraża i dlatego jej używają.

Struktura ziemskiej władzy - zacznijmy od góry!

Jeżeli jesteś osobą wierzącą w Boga, to wiesz, że oprócz Boga istnieje także szatan i on jest cały czas na ziemi. Władcą obecnego świata jest on, szatan, zwany także diabłem. To jest rzeczywisty ale przejściowy władca tego świata. Biblia w pełni potwierdza tę informację, ale także potwierdzają to kręgi okultystyczne, rodziny królewskie i sama masoneria.

Powyższe linki pokażą tobie ukrywaną prawdę o władzy szatana. Oprócz niego władzę sprawują podlegli mu upadli aniołowie, do tej pory także kontrolowani przez szatana. Są to twierdzenia nieco radykalne ale takie są fakty. Wystarczy nieco się rozejrzeć, ale... poza TV!

Tak wygląda nadprzyrodzona forma władzy nad ziemią kontrolowana przez szatana. Są to masoni czy też masoneria, rody królewskie oraz wszystkie religie z Kościołem Katolickim włącznie, który także i oficjalnie wielbi Lucyfera. Jest mnóstwo dowodów ukazujących nam ich powiązania z szatanem oraz okultyzmem. Oczywiście Kościół wierzy w Boga, ale nie wiesz, że on oficjalnie wielbi także on szatana, nazywając go bogiem. Podobnie jest w USA, zwłaszcza na jedno dolarówce, gdzie pisze: IN GOD WE TRUST, co znaczy UFAMY BOGU ale na mysli mają oni szatana.

Władze świeckie nie są powszechnie uważane za związane z szatanem i upadłymi aniołami, ale jest to ogromny błąd!

Zwróćmy uwagę, że politycy są ze sobą zawsze zgodni we wszystkich ważnych kwestiach i nigdy siebie nie krytykują, poza Trumpem, który jest pseudo opozycją i także oszustem, tylko znacznie od nich bystrzejszym. Trump stoi za Bestią, czyli za upadłymi aniołami i taka pozycja władzy jest także zapowiedziana przez Biblię.

Zwróć uwagę, że władze i media nigdy nie krytykują : pedofilii, kazirodztwa, homoseksualizmu, genderyzmu, oraz wszelkich innych zboczeń seksualnych. Dlaczego? Ponieważ nasienie węża to uwielbia i oddali by za to swoje życie. Dlatego dla nich nie ma miejsca na ziemi, ponieważ ziemię Bóg stworzył dla nas a nie dla nich. Upadli aniołowie oraz szatan będą winni własnej zagłady.

Kluczowe pozycje władzy są w rękach nasienia węża

Po masonerii i rodach królewskich mamy znacznie niższą rangę władz, wyznaczonych do brudnej roboty. Są to szaleńcy, także fizyczne potomstwo szatana i upadłych aniołów - nasienie węża - i z powodu braku szans na życie wieczne, służą oni tej nadprzyrodzonej elicie oraz szatanowi za uciechy, które oni im dostarczają.

Mamy więc: szatańskie władze, szatańskie media oraz wszystkie szatańskie religie, których celem jest odwracanie ludzi od Biblii i od wiary w Boga.

Władze i kler NIGDY nie krytykują masonerii, satanizmu, pedofilii, ponieważ oni sami są członkami tych organizacji i tworzą wrażenie, że oni z tym niczego nie mają wspólnego.

Właśnie z powodu niezwykle powszechnej pedofilii, szatan ludzi do takich uciech zawsze dopuszcza, ponieważ groźba ujawnienia ich pedofilii jest używana jako przestroga i szantaż przed jakąkolwiek próbą ujawniania połączeń z szatanem i szatańskich planów.

Szatan doskonale wie, że uczciwi ludzie rozszarpaliby pedofilów gołymi rękami.

Medycyna systematycznie ukrywa przed nami najlepsze leki na naszej ziemi, czyli zioła i tzw. domowe sposoby leczenia. Lekarze są uczeni, aby od tego uciekać i leczyć się wyłącznie chemią, która powoduje raka. I Wojna Światowa wybuchła po to, aby niemiecki przemysł farmaceutyczny zdobył Europę. Głównym celem obu wojen światowych były tereny Europy zamieszkane przez Słowian.

Jest oczywiste, że to szczepienia powodują autyzm. Wietnam nie znał autyzmu do roku 2001, kiedy podpisano z WHO szczepienia dla dzieci.

Mowa nienawiści według satanistów to mówienie prawdy o nich.

Pedofilia nigdy nie jest ścigana, ale jest chroniona na całym świecie. Do czego ONI potrzebują reset? Na pewno do ukrycia pedofilii. Oni zniszczyli już niemal wszystko, a teraz chcą nas zbuntować przeciwko Bogu, abyśmy zginęli z Jego ręki.

Bill Gates, czyli kopia Hitlera oficjalnie mówi, że dąży do wymordowania 15% populacji świata za pomocą szczepionek. Nazywa to... depopulacją ale moim zdaniem nie taki jest tego cel. Gates jest znany z wielu zbrodni ale jest on przez szatańskie media nadal gloryfikowany jako zbawienie dla całej ludzkości. Najprawdopodobniej jest także oszukiwany.

Zacznijmy od podstaw. Władze tego świata zupełnie zwariowały, ale niewielu z nas to dotrzega. Kilka przykładów.

Kilka przykładów ostatniego szaleństwa władz.

Jak to jest możliwe, że rzekomo demokratyczny świat został jako cały zatrzymany z powodu choroby w ciągu dwóch tygodni, na którą umiera znacznie mniej ludzi niż umiera na zawał serca, na raka czy w wypadkach drogowych? Zawały serca, rak, autyzm i wiele innych chorób są nadal nieuleczalne, ale oni już' leczą' Covid-19! Wierzysz im? Na jakiej podstawie?

Spójrz uważnie na poniższą tabelę. Zawyżona śmiertelność Corona-Virusa wynosi 56 osób dziennie. Poniższa lista pokazuje nam, że w jednym dniu umiera codziennie około 18272 osób na nie wyleczalne choroby ale nikt się tym na poważnie nie interesuje!!!.

18272 osoby dziennie przeciwko 56.

Czy masz aż takie zaufanie do najbogatszych korporacji świata, że bez badań i jakichkolwiek gwarancji na cokolwiek dasz się dla ich uciechy zaszczepić i to wielokrotnie? Może nawet co miesiąc?

Mogłeś do tej pory nie wierzyć w teorie spiskowe, ale w przypadku Covid-19 to już nie jest teoria ale jest to najbardziej zakłamany spisek na całym świecie, w którym pewne państwa, jak Szwecja i Zachodnia Australia niemal nic nie robią przeciwko Covid-19 a reszta świata robi wszystko, co ci kłamcy im polecają, ale... rezultaty są identyczne. Czy widziałeś kiedyś grypę trwającą ponad rok?

Grypa ta była zapowiedziana już na ceremonii otwarcia Olimpiady w Londynie w roku 2012! Nawet kształt 'wirusa' został tam publicznie pokazany! Link - Olympics in London.

Czyż 'ludzie' rządzący nagle stracili rozum? Problem polega na tym, że...  oni nie są ludźmi i nigdy rozumu nie posiadali! Musisz wreszcie zrozumieć, że wszystkie teorie spiskowe to czysta prawda, która jest ujawniona! Rzeczywiste teorie spiskowe mamy w TV, radiu i w gazetach, ponieważ ich media zawsze kłamią.

Grozi nam... NOWA NORMALNOŚĆ, która będzie jeszcze bardziej nienormalna niż NIENORMALNOŚĆ zwariowanych rządów.

Poniżej przykład szczególnie drastycznej głupoty rządowej.

W Australii jeden człowiek przypadkiem wszedł do pomieszczenia w hotelu z czterema osobami, które były na kwarantannie, ponieważ wykryto u nich przez PCR fałszywe pozytywne zakażenie wirusem. Oczywiście żadnych objawów choroby u nikogo nie było i nikt nie zachorował.

'Najmądrzejszy' rząd na świecie zarządził tygodniowy lockdown w całym mieście.

Wystarczyłoby owe 5 osób dać na kwarantannę na kilka dni, zamiast zamykać całe miasto i kazać nosić wszystkim maski i utrzymywać socjalny dystans. Przecież po to są szpitale, żeby separować ludzi chorych od otoczenia. A nie odwrotnie. Z miasta władze robią szpital, aby odseparować 5 osób! Przecież to jest zupełny absurd oraz objaw choroby umysłowej władz!

Oczywiście nikt z tych 5 osób nie był chory! A przecież wystarczyłoby, (gdyby była taka potrzeba) po 2 tabletki hydroxychloroquine dla podejrzanych i wszystko toczyło by się dalej normalnie. Ale... hydroxychloroquine jest 'podobno' niebezpieczna, ale mordercza szczepionka, na którą już zmarło ponad 150 tysięcy ludzi na całym świecie jest według władz... BEZPIECZNA.

Nie słyszano jeszcze, aby ktokolwiek zmarł z powodu hydroxychloroquine.

Jakim prawem rządy zabraniają nam używania własnych sprawdzonych metod leczenia grypy!? A ci mordercy dążą już do zakazania nam nawet używania Vitaminy C! Przecież do wypisywania recept są lekarze a nie władze! Ale to nie jest szczyt zła oraz skrajnej głupoty rządowych zbrodniarzy! Nie trzeba mieć wielkiej wyobraźni, aby rzeczywiście się bardzo wystraszyć.

Rządowi komunistyczni psychopaci otwarcie mówią, że muszą wymordować tyle ludzi, aby pozostało zaledwie 500 milionów, czyli chcą wymordować 7.2 miliarda ludzi.

Żaden z nich jeszcze tego nigdy publicznie nawet nie zanegował!

To nie jest teoria i co najgorsze, oni nie żartują, chociaż tak to może się nam wydawać.

Oni nie używają słowa - mordowanie - a nazywają to... redukcją populacji i nadal dąży się do masowej rzezi ponad 7 miliardów ludzi. Bill Gates jest jak na razie 'delikatny' i  mówi o redukcji populacji o 10 - 15%.

Dlaczego ten zbrodniarz nie został aresztowany i skazany na... depopulację - na karę śmierci!?

Dlaczego wszystkie media nadal darzą wielkim szacunkiem zbrodnicze plany tych morderców? Ziemia jest rozgrabiona... przez ich rządy, korporacje, banki lichwiarskie i ziemia nie jest wcale przeludniona. Nie ma także globalnego ocieplenia!

Dlaczego rządy chronią Holokaust, skoro to był wspaniały przykład... depopulacji!?

Uważasz, że cokolwiek przesadziłem? Jeżeli nie przesadziłem, czytaj dalej. Jedna przestroga przed dalszym materiałem. Dowiesz się o rzeczach mało znanych i być może uznasz je za niemożliwe. Ale jeżeli to co powyżej opisałem to fakty, jest bardzo możliwe, że reszta... to także prawda!

Nasienie węża kontroluje świat!

Niemal wszystkie KLUCZOWE pozycje w najbardziej szczelnych gałęziach władz są ściśle w rękach NASIENIA WĘŻA.

Szczególne sektory to: władze polityczne, religijne, korporacyjne, uniwersytety, szkoły i ośrodki szkoleniowe. Także banki, wojsko, policja i służby prawnicze, służby wywiadowcze i służby zdrowia są niemal w 100% całkowicie obsadzone przez nasienie węża. W tych gałęziach władzy istnieje totalna kontrola i wszelkiego rodzaju nieposłuszeństwo wobec 'koszernych' władz jest często dramatycznie karane, jak o tym przekonał się... Lepper czy wielu innych.

Obejrzyj film o Lepperze! Jak zniknie, szukaj go, aż do skutku. W tym linku jest wywiad o morderstwie na Lepperze i nie tylko o Lepperze.

Wystarczy obejrzeć te trzy filmy, aby zorientować się natychmiast, że to nie są żadne teorie spiskowe, ale nami oraz całym światem rządzi niezwykle zbrodnicze nasienie węża, które na domiar złego posiada całkowite poparcie szatana, demonów oraz upadłych aniołów. Te dowody są nam wystarczające!

A teraz zadajmy sobie mądre i proste pytanie.

Czy mordercy Leppera chcą nas rzeczywiście wyleczyć z Covid-19?

Trzeba być upośledzonym umysłowo, aby w taką teorię spiskową uwierzyć i ryzykować straszliwą śmierć z powodu zaszczepienia.

Trzeba być także chorym na umyśle, aby na takich bandytów głosować.

Z tych samych powodów niewielu lekarzy (nasienie węża - nie w 100%) ujawnia oszustwa Covid-19. Po za tym część ludzi nieuczciwych a uświadomionych wie, kto i jak 'rządzi' Polską i milczy zarabiając spore pieniądze na swym milczeniu.

Media masowego przekrętu, brukowe gazety to już zupełna paranoja, ponieważ jakakolwiek niesubordynacja może spowodować trudne do opanowania przez rząd sytuacje. Wydarzyło się w Polsce powszechne nazywanie jednego premiera matołem na boiskach piłkarskich. Ten 'problem' był niezwykle bolesny dla szatańskich władz, ale w końcu udało się go 'rozwiązać' i człowiek nazywany przez Polaków 'matołem' nadal jest u szczycie władzy w UE, co potwierdza to, o czym właśnie piszę.

Dochodzi do tego, że wszystkie stacje radiowe i telewizyjne mają co najmniej 20 sekundowe opóźnienia na wypadek powstrzymania próby ukazania jakiejś szczególnej drastycznej zbrodni czy też planu nasienia węża lub nieposłuszeństwa takiej osoby, jaką był Lepper. Tak stacje radiowe jak i TV są na krawędzi paranoi i nie ma mowy, aby owe środki bezpieczeństwa były przez kogokolwiek bagatelizowane.

Oczywiście nie na tym się to kończy. W niemal każdym biznesie jest szczelna obsada, która nie dopuszcza gojów do zbyt wysokich pozycji. Pozwala się ludziom w wielu biznesach na swobodną pracę, zanim ONI nie zorientują się, że za dużo zarabiasz.

To już jest wielkim 'grzechem' i zaczynają się twoje kłopoty z powodu nastawiania na ciebie wielu pułapek. Czasami biznes twój może zostać wręcz ukradziony od ciebie. Było kilka takich przypadków, że ktoś założył dobrze prosperujący biznes i zarabiał około $100 tyś na miesiąc. To nie szkodziło nasieniu węża, ale taki biznes... warto byłoby ukraść.

O tak! Można biznes dosyć łatwo ukraść, jeżeli wiemy jak. Oto LEGALNY sposób i zawsze się taki trik udaje.

Masz właśnie dochód 100 tyś na miesiąc i dobre kontrakty, więc zwykle robisz umowę kredytową z bankiem, który tobie ochoczo pomaga dając pożyczki na pensje czy materiały, ale twoje zyski z łatwością to pokrywają. Myślisz, że jesteś tak genialny że nikt ciebie nie okradnie! Czyżby?

Oto sposób stosowany dosyć często. Szefowie banków wiedzą o tobie i jeżeli ktoś szuka takiego biznesu, bankier dzwoni do znajomego i go informuje o możliwości kupna TANIO wspaniałego biznesu. Taki biznes jest warty może ze 2 mln dolarów. Bankier dzwoni do kolegi i mu oferuje ten biznes za 200 tyś i sam weźmie sobie 200 tyś także. W jaki sposób?

Bankier zawoła właściciela do banku z powodu jego (bankiera) obaw, że sytuacja rynkowa jest 'niepewna' i bank nie może więcej ryzykować swoich pieniędzy i wstrzymuje mu konto. To jest legalne. Właściciel nie może dostać już od nikogo pożyczki; a wszyscy inni już wiedzą o co chodzi i nie masz pieniędzy na pensje dla pracowników i musisz natychmiast sprzedać za bezcen biznes warty ze 2 mln.

Za szybką sprzedaż ty dostaniesz  500 tyś, z czego bankier weźmie 200 tys i jego kolega, który kupi ten biznes także zapłaci 200 tyś za biznes a właściciel na otarcie łez dostanie jedynie 100 tyś. Z taką kwotą po zapłaceniu wielu biznesowych rachunków wyjdziesz na zero i będziesz szczęśliwy, że nie wpadłeś w wielkie długi i jeszcze masz gdzie mieszkać.

Odnośnie kalkulacji pieniężnych mogę się nieco mylić, ale takie sprawy dzieją na Zachodzie na dużą skalę. Czytałem o takich sprawach a nawet to można widzieć na niektórych filmach zachodnich, które robią podobnie pieniądze w filmach o... mafii itp.

Gwoli ciekawości rosyjska mafia to mafia żydowska i mafia sycylijska to także mafia żydowska.

Miałem trzy biznesy i widziałem wiele na własne oczy.

Wystarczy znać te rzeczy i od razu widzimy, że cały świat jest całkowicie ugotowany przez siły szatana, który to nadzoruje. Przemysł muzyczny czy filmowy to jeden olbrzymi satanizm równie paranoicznie kontrolowany przez szatana.

Bez podpisania z szatanem kontraktu nie można mieć żadnej kariery aktorskiej czy muzycznej. Do tego dochodzi wprowadzanie artystów w okultystyczne mordy i pedofilię i nagle staje się jasne, dlaczego Hollywood tak nagle upadł! A to upada z kilku stron z powodu grupy agresywnych upadłych aniołów, którzy chcą przejąć przewodnictwo światowe od szatana, który zrobił tego wirusa Covid-19 nieudolnie i zanosi się na wielkie fiasko.

Kto wie, czy szatan CELOWO sam nie udaje niezbyt przebiegłego, aby właśnie Bestia uzyskała zaufanie na ziemi tak, jak otrzymał już niesłuszne zaufanie Trump!

Covid-19 może nam dać... życie wieczne!

Myślę także, że Covid-19 to z jednej strony bardzo pozytywne dla nas ostrzeżenie. Widząc wyraźnie i to na całym świecie owo masywne i zbrodnicze przedsięwzięcie szatańskich władz dostrzegamy, że rzeczywiście ze światem jest coś wyraźnie nie w porządku, że wszystkie rządy nie tylko kłamią ale rzeczywiście służą szatanowi.

Covid-19 pozwala nam przejrzeć wreszcie na oczy i przekonuje on wielu, że ludzie ujawniający zbrodnie i oszustwa władz, mediów a zwłaszcza TV pokazują nam, że to jedno wielkie kłamliwe bagno, nie warte naszej opłaty za prąd elektryczny. Dopiero teraz jest widoczne jak na dłoni, jak ten system w rzeczywistości funkcjonuje i w jaki ohydny sposób miliardy ludzi są przez satanistów do tego stopnia oszukiwani.

Covid-19 skutecznie segreguje ludzi mądrych od ludzi głupich. Mądrzy ludzie nie ryzykowaliby swego życia dla szaleńczych i szatańskich polityków.

W wiadomościach z ostatniej chwili widać już bardzo wyraźnie, że szatański system władzy z powodu często śmiertelnych szczepionek zaczyna nagle masowo upadać. A to oznacza, że obecna fala rządów komunistycznych czy też syjonistycznych musi odejść, a zstąpi ją inna grupa, która okaże się jeszcze gorsza. Ponieważ na pewnym etapie swych rządów będzie ścinała ludziom głowy za wiarę w Boga i posłuszeństwo wobec Isusa Mesjasza.

Nasza rzeczywistość

Wszystko na świecie jest oparte na Biblii i na wierze w Boga, autora Biblii.

A przecież 'polskie' władze także wierzą po kryjomu w Biblię i ukrywają to przed nami. Dowód poniżej!

Władze całego świata uważają Izrael za Naród Wybrany przez Boga.

W rzeczywistości oni wielbią szatana zwanego Lucyferem. Ich poparcie dla Izraela potwierdza ich wiarę w Biblię oraz Boga, ale tobie oficjalnie tego oni nie powiedzą. Światem faktycznie rządzi szatan i upadli aniołowie.

Ich cel jest nazywany niewinnie NWO. Oni już się przez nami z tym nie ukrywają!

NWO to Nowy Porządek Świata (NPS). Jeżeli obecny porządek świata to ich robota, to NWO będzie dla nas znacznie gorszy, ale będzie piękny dla nich. Niemal wszystkie rządy świata są przez nich kontrolowane. Często sami aniołowie lub ich najbliższe potomstwo stanowią poszczególne rządy w zdecydowanej większości państw.

Zachęcam jeszcze raz do przeczytania artykułu o nasieniu węża, oraz Protokoły mędrców Syjonu, ponieważ władzę nadal sprawują właśnie ONI, czyli nazywane przez Boga i Syna tzw. nasienie węża, czy plemię żmijowe jest wspomagane oraz masowo używane przez szatana i upadłe anioły.

Dlatego ONI ich wielbią ponieważ jest to jedna olbrzymia szatańska rodzina.

Wiele najrozmaitszych fresków, czy to egipskich, czy z wielu innych starożytnych kultur pokazuje nam mnóstwo dowodów na rzeczywistą tożsamość; tak byłych jak i obecnych psychopatycznych władz.

Dawniej dowodów było znacznie więcej ale niewielu ludzi je widziało z powodu braku dostępu do nich. Zdjęć i filmów także nie było. Dzisiaj mogą to zobaczyć miliony ludzi w kilku sekundach na Internecie. Dlatego dzisiaj jest to cenzurowane.

Władze to pseudo ludzie, szaleńczy psychopaci, pedofile, masowi mordercy, gwałciciele i wszelkiej maści zboczeńcy nawet mordujący niemowlęta i pijący ich krew.  To oni oni zajęli już cały świat i dominują nad nami.

Rządowa propaganda wszystkiego, co jest nienormalne dla normalnego człowieka jest oczywistym i wyraźnym obrazem mentalności rządów psychopatycznego nasienia węża.

Historię świata oni nam napisali, ale nie zdołali oni przed nami wszystkiego ukryć!

Niewiele wiemy o czasach sprzed 300 lat, ale od I Wojny Światowej znamy już więcej szczegółów o ich zbrodniczych rządach. W dzisiejszych czasach dużo o nich już wiemy, a ich 'osiągnięcia' socjalne oraz nadal ukrywana pedofilia jest dowodem ich okrutnej, niebezpiecznej dla świata mentalności. Im większą posiadają władzę, tym mniej się ze swymi zbrodniami ukrywają.

W USA, Kanadzie i w Europie chwili obecnej dąży się otwarcie do wymordowania wszystkich Chrześcijan oraz ludzi białych.

Po objęciu władzy przez Joe Bidena wszystkie main stream media USA oraz zdecydowana większość władz nazywa rasę białą rasistami oraz terrorystami a część białych ludzi już traci pracę z powodu koloru skóry a także biali tracą biznesy w powodu bycia białymi oraz z powodu jakiekolwiek sympatii dla Trumpa.

Trzeba to podkreślić, że rasa biała nie robi niczego, aby ich o takie zbrodnie oskarżać!

Niewiele lepiej jest w Europie, ale w Kanadzie bije się rekordy głupoty rządu i nienawiści do Boga przez premiera Kanady, Justina Trudeau, który jest NAJPRAWDOPODOBNIEJ nieślubnym synem nieżyjącego już władcy Kuby, Fidela Castro, także niezwykle oddanego szatanowi komunisty.

Nie mamy absolutnie żadnych szans na cokolwiek dobrego ze strony szatańskich władz i wszelkie ich obietnice to kolejne szatańskie oszustwa!

Ukazał się film na YT, wstawiony ponownie [EN] (to jest raczej cud!), który ujawnia nam wiele elementów konspiracji szatańskiej, ale pod zupełnie innym kątem. Producent filmu nie ma pojęcia, do czego to zmierza i bez Biblii nigdy tego się nie dowie, ale wie on wystarczająco, aby nam ukazać szczegóły, na których opiera się ten perfidny szatański spisek.

Weźmy pod uwagę następujące oświadczenie pseudo 'doktora' Fauci. On twierdzi, że nadchodzi druga fala Covid-19 pod koniec Grudnia, nieco większa i mocniejsza a także będzie trzecia fala około 20 Lutego przyszłego roku i ta fala będzie szczególnie niebezpieczna i duża ilość ludzi straci życie. Prorok czy zupełny idiota?

Dlaczego rządy na całym świecie są posłuszne zaleceniom dr. Fauci? On nawet nie ma nagrody Nobla, wykształcenia medycznego i nie posiada żadnej oficjalnej rządowej pozycji w żadnym państwie! Nikt go nigdy poza samym szatanem nie wybrał do niczego, ponieważ jest to zupełny dureń!

A prorokował nam miliony ofiar w Marcu tego roku! Czyżby się mylił? To skąd on wie, co się wydarzy i jakie ma na to dowody naukowe? Dlaczego władze całego świata planują realizację jego... rozkazów? Jakim cudem 'proroctwo' Fauciego pierwszej fali Covid-19 się nie spełniło?

Dlaczego w obecnej chwili mówi się w mas mediach wyłącznie o nowych przypadkach zakażeń uzyskiwanych przez niewłaściwy instrument - PCR! Noblista i lekarz, Kary Mullis [EN] oficjalnie powiedział na filmie, że jego wynalazek nie jest przeznaczony do stawiania jakiekolwiek diagnozy. Jeszcze dziwniejsze jest to, że wirus ten nigdy nie został zidentyfikowany oraz są światowej klasy lekarze, którzy twierdzą, ze wirus to mit. Chorujemy zbiorowo z powodu warunków w jakich się znajdujemy. Jeżeli jest zimno, znacznie więcej ludzi choruje niż jak jest ciepło.

Obecnie nikt nie mówi o ilości osób umierających na wirusa ale mówi się wyłącznie o kolejnych zakarzeniach, uzyskiwanych błędnie z niewłaściwego urządzenia, czyli z PCR! Polsce wyprodukowano nowy instrument po to, aby rzekomo długo nie czekać na wyniki 'badań'. Taki nowy i dobry instrument  i także niczego nie wykrywa!

Ale dlaczego żaden Polak za to nie otrzymał Nobla!?

Przecież to, co już wiemy to jedna olbrzymia masa spekulacji oraz otwartych kłamstw syjonistycznych rządów i ekspertów. Co jest więc ich celem?

Wiemy doskonale, że całą ekonomię świata zniszczyły władze i lichwiarskie banki z polecenia tych, którzy chcą to rzekomo naprawiać.

To rządy i banki z rozkazu szatana spowodowały obecny chaos na całej ziemi. Nie ma zbrodni na świecie, która nie byłaby dokonana przez światowe rządy pod rozkazami szatana.

Do czego więc dążą szatańskie rządy i banki?

Oni chcą pozbawić ludzkość oryginalnych genów Boga oraz wiary w Boga.

W jaki sposób chcą to osiągnąć? Aby zmienić nasz system DNA człowieka chcą oni wszczepić nam inny rodzaj DNA, który zacznie automatycznie zmieniać nasz Boży DNA i to spowoduje zupełnie inny sposób myślenia i działania ludzi. Z pomocą dla nich przychodzi SI czyli sztuczna inteligencja komputerowa, która będzie najprawdopodobniej manipulowana przez demony oraz ludzi.

Siri czy Alexa (SI) są w świecie zachodnim doskonale znane. Ale są one szczególnie znane z jednej szczególnej cechy, która charakteryzuje ich orientację polityczną oraz... religijną.

Alexa jest znana jako najbardziej doskonała SI, która najwyraźniej posiada szczególną orientację, ponieważ stoi ona bardzo wyraźnie po stronie komunistycznych rządów szatańskich oraz po stronie szatana. Jest ona wyraźnie przeciwko Bogu i Biblii. Dowody są powszechnie znane i jest wiele filmów ukazujących 'religijność' Alexy! Są także poważne ostrzeżenia przed ewentualnym opętaniem. Nad tym pracuje także znany nam Elon Musk!

Ostatnio z powodu wielu filmów ukazujących NIENAWIŚĆ do Boga SI 'istoty' zmieniły NIECO taktykę.

Czy można zmienić nasz DNA?

Trzeba spowodować pseudo pandemię Covid-19 i zmusić ludzi do pierwszej fali szczepień, których celem jest początkowe przygotowanie naszego DNA na dalsze jego modyfikacje. Już się mówi o potrzebie corocznych  szczepień. Fałszywy Covid-19 jest głównym elementem realizacyjnym tej zbrodni i to wyjaśnia nam, dlaczego pomimo mnóstwa dowodów przeciwko chorobie i metodom leczenia przez olbrzymią ilość lekarzy i doktorów, nawet z nagrodami Nobla, (Jest już ponad 60 tyś lekarzy-przeciwników wirusa) ale żaden rząd nie odstępuje od tej powszechnej i zbiorowej głupoty rządowej.

Dla nich nie ma żadnych dowodów czy argumentów i to jest dowodem na to, że nie chodzi wcale o Covid-19 ale celem jest zupełnie coś innego, coś znacznie gorszego.

A przecież maseczka jest fantastyczna. To po co nam szczepienia? A po co nam maseczka skoro szczepienia działają?

Covid-19 jest pretekstem do szczepień całej ludzkości w celu zabicia w nas człowieczeństwa czyli oryginalnego genu Boga.

Najgłupsza i najbardziej naiwna część społeczeństwa da się zaszczepić i po kilku tygodniach (ci, co to przeżyją) będą nam mówić, że to im krzywdy nie zrobiło. Dlatego będą szczepić stopniowo. W rezultacie dojdzie do unifikacji człowieka z SI oraz z demonami, które pozbawią nas wiary w Boga i będziemy praktycznie robotami kontrolowanymi przez SI oraz przez demony.

Co jest bardzo ciekawe, nasze organizmy zwalczają te szczepienia!

Reset finansowy czy też 'cuda' innych przekupnych rządowych zbrodniarzy to jedynie akcesoria, które mają im ułatwiać ową szatańską robotę, oraz całkowicie uśpić naszą czujność.

Obecnie mówi się wiele o monetarnym resecie, którego celem jest przekupienie nas do uległości w szczególności  do szczepionek.

George Soros rzekomy filantrop, Klaus Schwab - zero naukowe - szef World Economic Forum oraz Bill Gates to główne postacie planowanej zbrodni przeciwko ludzkości. Rządy niemal wielbią ich tak, jak wielbią szatana.

Klaus Schwab to główny herszt szatana na ziemi.

Dla nas najważniejsze jest to, że Bóg już nigdy nie pozwoli na jakiekolwiek zbrodnicze działania szatana przeciwko Narodowi Wybranemu i nikt ze Słowian nie będzie zmuszony do szczepień.

Bóg to najwyraźniej już powstrzymuje, pomimo, że ucisk będzie trwał, ale w innym kierunku.

Wszystkie inne działania szatana i jego armii masonów i Iluminatów są jedynie próbą odwrócenia naszej uwagi od tego problemu, który jest największym zagrożeniem dla ludzkości od początku istnienia człowieka na ziemi.

Jeszcze raz zachęcam do przeczytania reszty tego artykułu na temat szatańskiej kontroli WSZYSTKICH rządów, które powodują stopniowe AKCEPTOWANIE wszystkich szatańskich wynalazków, jak LGBTQ i genderyzmu, które prowadzą ludzkość wprost ku anihilacji. A takie światowe wsparcie ludobójczych ideologii bezdzietnej ludzkości prowadzi nas powoli ale ze 100% pewnością ku zagładzie.

Wielki Ucisk będzie się wzmagał ze strony szatana, ale szatan utraci władzę z wyroku Boga który już niedługo wkroczy ponownie w dzieje świata. Także władzę nad światem przejmie bestia upadłych aniołów, nazywanych także UFO.

Objawienie 13:11 I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

Prostym dowodem światowego satanizmu jest doskonała synchronizacja wszystkich rządów świata, które posłusznie realizują wszystkie etapy tego szatańskiego planu.

Trump stoi bardzo wyraźnie po stronie szatana i nie zrobił absolutnie żadnego kroku przeciwko Covid-19 a zwłaszcza przeciwko szczepieniom. On zawsze był za. Ale to może być także kłamliwa gra!

Nigdy nie wierz żadnej władzy, ponieważ każda władza ZAWSZE pochodziła od szatana.

Zakłamane wybory w USA to w pełni potwierdzają i potwierdzają Stalina, który powiedział: "...nie ważne kto i jak głosuje. Ważne jest kto glosy liczy!" Druga fala szatańskiej ideologii stosowanej przez Bestię będzie identyczna. Jedynym naszym Przyjacielem jest Bóg! Należmy więc do Niego i do Syna.

Najohydniejszą cechą władz jest pedofilia.

Do niedawna większość ludzi uznałaby taki tytuł za typowy objaw poważnej choroby psychicznej. Ale w świetle obecnych wydarzeń spowodowanych przez władze trzeba podejść do tego w taki sposób.

Jeżeli nie wierzysz, że rząd jest wrogiem, to... nie jesteś normalny lub jesteś jednym z nich!

Ostatnie wydarzenia - wybory w USA oraz Covid-19 są bezspornym dowodem na to, że rządy są kontrolowane przez szatana i rządy te zupełnie zwariowały, ukazując nam swoje rzeczywiste oblicza.

Dlatego Google, YouTube, Twitter, Facebook i mniejsze komunistyczne platformy rzekomo niezależnych mediów cenzurują już niemal wszystko, jak to cenzurowano w komunistycznej Rosji czy w Polsce. Celem ich jest zapędzenie cię z powrotem przed TV, żebyś doszczętnie... zgłupiał!

Historia świata to historia rządzących i krwiożerczych szatańskich psychopatów, którzy istnieją niemal wyłącznie po to, aby okradać, rabować, mordować, gwałcić, a także wielbić szatana mniej lub bardziej otwarcie. Dopiero ostatnie wydarzenia, działania Trumpa oraz Covid-19 spowodowały drastyczną cenzurę Internetu. Boją się że dowiemy się prawdy?

Jakie prawdy oni się boją?

Oni doskonale wiedzą, ze ich stygmat, czyli pedofilia będzie i już jest w pewnych kręgach normalnych ludzi przyczyną niemal nie pohamowanej nienawiści do pedofilów. Złapanie pedofila na gorącym uczynku może spowodować taki szok u NORMALNEGO człowieka, że nic go nie powstrzyma przed wykonaniem wyroku na pedofilu. Jest to normalne dla normalnych ludzi.

Czytaj dalej bardzo uważnie!

Z tej właśnie przyczyny władze dążą do uzyskania totalnej władzy na ziemi, aby wszelkie nasze tego rodzaju akty im nie zagrażały, dążą one do Nowego Świata Porządku. Będzie on dla nich rajem!

Cytat: Mel Gibson ujawnia szokujące fakty! Według popularnego aktora to, co się dzieje w "Fabryce snów" dalekie jest od ideału oraz przyjętych norm społecznych. Jest tam artykuł. Jego dobry znajomy Jim Caviezel, który grał Chrystusa w znanym filmie rozpoczął produkcję filmu o pedofilii.

CYTAT: BBC wywołała lawinę skarg za pomocą programu graficznego o pedofilach. Dokument „Polowanie na brytyjskich pedofilów” zawierał wiele niepokojących scen, które wywołały ponad 500 telefonów od zszokowanych widzów.

CYTAT: DZIEWCZYNY BYŁY TAK MŁODE”: KOSZMARY PRYWATNEJ WYSPY JEFFREYA EPSTEINA. Wyjątkowo znany przypadek Epsteina, który został (podobno) zamordowany w najbezpieczniejszym szpitalu więziennym z dwiema pracującymi kamerami oraz dwóch stałych strażników pilnujących Epsteina przed samobójstwem lub morderstwem. I udało się, Epsteina w więzieniu nie ma, podobno został zamordowany przez... jakieś nie widzialne i nie istniejące osoby? Nikt nie został jeszcze aresztowany w tej sprawie. Także jego współpracownica, Ghislaine Maxwell także podobno była aresztowana, ale jakość nic więcej od kilku miesięcy o niej nie słychać.

Już to powyższe, drastyczne ale przemilczane przez media i to niemal całkowicie, daje nam obraz tego, =jak daleko media nasienia węża są w to także zaangażowane. Ich celem jest krytyka wszelkich wydarzeń i nazywanie tego... teoriami spiskowymi.

Istnieją tzw. Pizzagate miejsca pedofilii, które zostały ujawnione, ujawniono mnóstwo pedofilów w USA, Anglii a nawet w krajach Europy, w szczególności na Litwie i... jakoś władze na całym świecie nie bardzo się tym interesują. Czy istnieje ku temu jakiś ważny powód?

Weźmy chociaż polskie władze. Film po polsku - https://youtu.be/YuoRwKZzu5M "Oczy diabła". Nieco podejrzany, ponieważ moje informacje z Zachodu wskazują na ukrywanie tych zbrodni w Polsce czy w innych krajach Europy. Czy polska policja na podstawie tego filmu zrobiła jakiekolwiek śledztwo? Czy ktokolwiek został aresztowany? A może TV coś o tym mówiło?

Podam kilka sytuacji, które wzbudziły wielkie przerażenie u wielu ludzi.

Zdarzają się gwałty na niemowlętach, dokonywane przez czołowych polityków i biznesmenów. Oczywiście kilku miesięczne niemowlę jest brutalnie rozrywane i krzyczy w niebo głosy a krew leje się z niego ciurkiem i natychmiast po takim 'seksie' dziecko jest krojone żywcem na kawałki z powodu pożądanych do przeszczepów bardzo żywotnych organów, poszukiwanych przez odbiorców oraz... lekarzy chirurgów także. Oczywiście lekarze są w tych zbrodniach także głównymi uczestnikami, z aborcjami włącznie.

W USA są masowe bazy podziemne z pociągami najnowszych technologi, a służą one do transportu tak dzieci jak i pedofilów. Są także inne, nie bardzo znane nam cele, jak komunikowanie się z potomstwem szatana, rytuały czy podziemne bazy wojskowe.

Ocenia się że ilości szmuglowanych dzieci do samych USA dochodzą do 40 tysięcy rocznie.

Ostatnie doniesienia mówią nam o masowej imigracji kobiet z krajów o nieco gorszej ekonomi, które za cenę własnego dziecka, z którym kobieta jest w ciąży, dostaje ona za to dziecko kilka tysięcy dolarów i stałą wizę pobytu. Widziałem na filmie sporą grupę takich ciężarnych kobiet.

Czytałem raporty z królewskich śmiertelnych polowań na dzieci w Europie oraz o masowych pedofilskich orgiach w wielu miejscach w USA.

Istnieje krążąca opowieść o rzekomej zbrodni Hilary Clinton oraz Humy Abedin. Według tej historii obie kobiety zmasakrowały twarz dziewczynki i zdjęły z jej twarzy skórę, którą sobie nakładały na twarz a potem położyły także na jej brutalnie okaleczoną twarz. Przez pewnie okres czasu film ten można było - podobno - znaleźć na tzw. dark web i załadować sobie. Ale zaczęła krążyć informacja i przestroga, że taki film na czyimkolwiek komputerze będzie traktowany jako... współudział w zbrodni.

Oczywiście zaprzecza się tej historii z wiadomych powodów, ale osobiście czytałem i to w niejednym miejscu, że policjanci z Nowego Jorku, którzy widzieli ten film musieli mieć wizyty u lekarzy psychiatrów z powodu niezwykłego urazu i niepohamowanego niczym płaczu z powodu widzenia czegoś tak makabrycznego. Dzisiaj mówi się powszechnie, że to był hoax.

Temat jest niezwykle ohydny i odrażający, co powoduje nieodpartą niechęć większości ludzi do czytania czy oglądania takich ohydnych materiałów. A takie reakcje powodują milczenie nie tylko sprawców ale i oskarżycieli a uczciwi ludzie po prostu nie chcą o tym słyszeć i uciekają jak najdalej od takich rzeczy. Mnie także nie było łatwo o tym napisać.

Niemniej znane są zdjęcia Abramowitch czy też Lady Gaga, znanej wokalistki wielbiącej oficjalnie szatana, jak większość gwiazd filmowych czy muzycznych.

Powyżej tzw. duchowe gotowanie, to ciało czy raczej tort zrobiony na wzór ciała ludzkiego.

W tym filmie mamy torturę wobec dziecka pod prysznicem, podobno w wysokiej temperaturze i podobno jest to pod kontrolą Johna Podesty, znanego z pedofilskich sympatii. Oczywiście przeciwko takim materiałom cenzura jest coraz większa, ale... popatrzmy na to z rozsądkiem. Link do poszukiwań o Johnie Podesta.

O dziwo jest to... aresztowanie Johna Podesty przez służby specjalnie i wraz z nim aresztowano właśnie Humę Abedin. Czy uwierzysz, że jeżeli zadzwonisz o tym do służb specjalnych że one pojadą to sprawdzić?

Tych materiałów było do niedawna mnóstwo, ale cenzura to znacznie zmniejszyła. A teraz zastanów się dobrze i zapytaj sam siebie.

Czy jest możliwe, że światem rządzi banda satanistów nasienia węża, których zwyczajem i ulubioną zabawą jest pedofilia,  masowe mordy oraz tortury?

A Katyń, rewolucja bolszewicka i 66 mln pomordowanych, zbrodnie Ukraińców opisanych przez tylu ludzi, nadal dążących do mordów na Polakach. Z jakich PRZYCZYN? Sprawdź ten temat i tą witrynę!

Jak wielu zauważy, że to muszą być informacje bardzo szeroko znane. Oczywiście że tak, ponieważ za fałszywe i publiczne oskarżenia grożą wysokie wyroki sądowe.

Niby trochę za mało, że to prawda! Możliwe, ale... dlaczego to jest takie powszechne, wiedza przez coraz większe masy uczciwych ludzi a żadna władza nie interweniuje i nie odkręca żadnych informacji, ale je celowo... CENZURUJE w każdy możliwy i skuteczny sposób.

Przeczytaj koniecznie ten artykuł - Dlaczego świat nadal milczy?

Papież, czyli do niedawna król tego szatańskiego świata - pierwszy został skazany w roku 2016 za takie zbrodnie! Nikt na świecie nie stanął w jego obronie; Ani TV ani radio ani żadne władze i prawie wszyscy to pominęli milczeniem.

O czym to świadczy? Czy ludzie nie mają co robić i wymyślają sobie takie nonsensy i produkują fałszywe filmy i zdjęcia? Za takie oczernienie papieża każdy człowiek gniłby w więzieniu przez wiele lat. A papież... publicznie wybaczyłby jemu i zwolniono by go z więzienia a papież okazałby się w ten sposób miłosiernych chrześcijaninem i ludzie bardziej by go szanowali.

Ale świat już się budzi i niedługo nikt nie zdoła powstrzymać tych informacji oraz kary dla wszystkich zbrodniarzy. W USA już jest lista do egzekucji blisko 300 tyś polityków, managerów wielkich przedsiębiorców, ponieważ tylko oni, czyli nasienie węża jest w to uwikłane po uszy. Czyli władze, religie (pedofilia Watykanu i Świadków Jehowy także już jest znana światu) biznesy i korporacje. Była także witryna po polsku o cichych owcach, ale ją zamknięto!

Jest niemożliwe, aby bezpodstawnie kogokolwiek oskarżać o takie niewypowiedziane zbrodnie, jak papieża czy Towarzystwo Strażnica. Kary są zniesławienie są OLBRZYMIE i bez solidnych dowodów nikt nigdy by się nie odważył o bezpodstawne i bezdowodowe oskarżenia.

Oskarżani o takie zbrodnie są w wielkim strachu i o tym wszystkim milczą, ponieważ oni wszyscy są temu winni!!! 

Oni wszyscy otrzymają za owe niewypowiedziane zbrodnie właściwą karę od samego Boga.

To nie my, zwykli ludzie niszczymy ziemię i zajmujemy się pedofilią To ONI są rzeczywistymi niszczycielami ludzkiej cywilizacji, ponieważ rządy sprawują najwięksi szaleńcy na świecie!

Rzekome przeludnienie ziemi to także ich kłamliwy wynalazek. Sama Australia jest w stanie pomieścić i wyżywić populację całej ziemi!

Proste wyjaśnienie rzekomego przeludnienia - największy przyrost naturalny posiadają najbardziej ubogie państwa na ziemi. Jest to pozornie nielogiczne. Z powodu braku emerytur wytworzyły się kultury, które zdają sobie sprawę z tego, że jeżeli nie będą mieli większego potomstwa, które zadba o rodziców w ich podeszłym i trudnym wieku, to będą oni umierać w bólach z głodu i chorób, ponieważ na władze można jedynie liczyć, że coś od nich wezmą a nie że, coś im dadzą.  Oczywiście wzrostowi populacji i konsumpcji są winne zachłanne, mordercze i bezlitosne władze!

Weźmy pod uwagę inne zbrodnie rządów. Europa utraciła populację z 25% populacji świata po II WŚ do zaledwie 7% w chwili obecnej. A oni dążą do dalszej naszej depopulacji oraz liczą na III WŚ, która wymorduje miliony ludzi w USA i w Europie.

Po to właśnie sprowadza się imigrantów czekających na rozkazy morderczych rządów!

Wojny spowodowane przez władze komunistyczne wymordowały w ciągu ostatnich 300 lat około 400 mln ludzi.

Ich grabieżcza i mordercza polityka gospodarcza rujnuje cały świat wraz z wszelkimi zasobami naturalnymi. Zamiast pozwolić światu na wszystkie możliwe wynalazki czystych i niemal bezpłatnych energii, psychopatyczni władcy świata sprzedają nam brudną, śmierdzącą i zatruwającą otoczenie ropę za niezwykle wysokie ceny, które także powodują wysokie ceny transportów wszystkich towarów, których ceny także są z tego powodu zawyżane.

Wszelkie wynalazki bezpłatnej energii są patentowane i blokowane. Za próbę konstrukcji samochodu na wodę czy elektrycznego możesz skończyć w więzieniu albo... w grobie. Istnieją kategoryczne zakazy publikowania informacji o bezpłatnej energii.

Weźmy także pod uwagę olbrzymie kradzieże naszych ciężko zarobionych pieniędzy przez zachłanne władze, które każą nam płacić za ziemię, którą stworzył Bóg. Oni żądają setek tysięcy dolarów za miejsce do postawienia domu na ziemi, której oni nie stworzyli. A to powoduje masową grabież dla bankowych lichwiarzy, którzy pożyczają nam pieniądze na lichwiarskie odsetki.

Sam druk pieniędzy to kolejne mega oszustwo. Przecież złoto zawsze było i jest nadal jest najbardziej wygodnym środkiem płatniczym od tysiącleci. Nie można złota niczym podrobić! Natomiast drukowane papierowe pieniądze aż proszą się o fałszerstwo! Fałszowanie walut trwa od dnia, w którym zaczęto drukować banknoty i wybijać w mennicach monety z tanich metali. Wyjaśnia się nam, że złodzieje mogą nas okraść.

Władze oraz banki okradają nas znacznie lepiej niż jakikolwiek przypadkowy złodziej! Gdyby istniał powszechny dobrobyt - nie byłoby masowych kradzieży.

Wyobraźmy sobie bezpłatną ziemię (była zawsze bezpłatna w Rosji i w Polsce za komuny) bezprocentowe pożyczki w złocie, pojazdy napędzane wodą lub elektryczno-magnetycznymi silnikami. Zresztą, po co mielibyśmy jeździć do pracy samochodami. Bezpłatny transport tramwajowy, czy metro byłby normalną i wygodną rzeczą.

Niewielu zwykłych ludzi dążyłoby do wysokich stanowisk w pracy i cieszyłoby się bezpiecznym życiem bez zbytniego strachu przez wypadkami samochodowymi czy innym rodzajami śmierci, jak rak czy cukrzyca, spowodowanych właśnie przez władze oraz ich 'GENIALNE' zbrodnicze pomysły.

Opieka lekarska byłaby oparta nie na pieniądzach ale na chęci pomocy tym, którzy wpadali by w choroby, które leczone byłyby głównie ziołami czy innymi naturalnymi środkami produkcji... Boga.

Gdyby nauczano w szkołach Biblii, szacunku dla rodziców, dla sąsiadów a nawet szacunku dla władz, nie potrzebowalibyśmy olbrzymiej ilości policji czy służb bezpieczeństwa.

Innym absurdem są różnej maści partie polityczne. Trzeba być umysłowo chorym, aby płacić wielkie pieniądze dla kilkuset członków kilku partii, które nie robią absolutnie niczego dobrego poza kaczym gdakaniem, za które otrzymują wysokie pensje oraz otrzymują wiele okazji do nieuczciwych biznesów, przekrętów, oszustw, nawet gwałtów czy też ukrywanej przed nami pedofilii.

Zastanów się nad najważniejszą kwestią

Ostatnio władze są coraz bardziej agresywne w swoich planach całkowitej kontroli nad nami. Po co są im potrzebne wszystkie nasze prywatne dane? Gdzie jedziemy, do kogo, w jakim celu, o czym będziemy rozmawiać itp. Smartfony już to wszystko rejestrują i oni doskonale wiedzą gdzie i kiedy byłeś, gdzie jesteś teraz i o czym rozmawiałeś oraz z kim teraz rozmawiasz.

Czy to oni robią dla zysków? Dla pieniędzy i sprzedaży czegokolwiek? Oczywiście że nie.  My i tak kupimy to co jest dobre czy przydatne a oni po prostu drukują pieniądze.

Oni (nasienie węża) chcą nas wszystkich przekonać, że Bóg jest złą istotą i powinniśmy się od Niego odwrócić. Będą nas zmuszać, abyśmy przyjęli na rękę lub czoło znak 666, aby wszyscy wokół nas wiedzieli, że stoimy po stronie szatana i upadłych aniołów, czyli że... pogardzamy Bogiem.

Czy rzeczywiście myślisz, że jesteś dzisiaj w stanie w czymkolwiek zagrozić rządowi? 400 mln nie mało żadnych szans. Dzisiejsze komórki, GPS'y i inne gadżety natychmiast ich poinformują o ewentualnych naszych planach. Zwłaszcza, że informują ich także szatan, demony oraz... nasze komórki. Na wygraną walkę z nimi nigdy nie mieliśmy szans i nadal szans nie mamy.

Jeżeli oni dokonali aż tyle zbrodni w przeszłości, dzisiaj, gdyby chcieli nas  wszystkich wymordować w szybkim czasie, kilka dni lub nawet kilka godzin bombardowania najnowocześniejszą bronią oraz użycia 5G i życia na ziemi już by nie było. A oni są do tego zdolni. Ale nie chodzi im o naszą śmierć!

Oni chcą nas zbuntować przeciwko Bogu abyśmy ponieśli śmierć z Bożej ręki!

Jest to cel wszystkich satanistów, Iluminatów i masonów.  Politycy są zwykłymi pionkami do wykonywania rozkazów tej brudnej roboty i nawet nie są oni informowani, w jakim celu robią to czy tamto. Im mniej politycy wiedzą, tym łatwiej to ukryć przed nami. Trudno w to uwierzyć? A uwierzysz w rządy szatana i upadłych aniołów?

Przeczytaj uważnie plan trzech wojen światowych oraz Protokoły mędrców Syjonu i zwróć uwagę na niezwykle precyzyjny język tych dwóch dokumentów.

Jedynie Biblia nam mówi, do czego rządy dążą i tylko Biblia nas przed nimi dosadnie ostrzega. Oni nie boją niczego i nikogo, ale wpadają w panikę z powodu... Boga.

Im nawet nie chodzi o to, abyśmy  wielbili szatana, ale im chodzi wyłącznie o to, abyśmy świadomie i publicznie odrzucili Boga. Chcą Bogu zadać jak największy cios i zabić Jego ręką jak najwięcej ludzi.

Największymi grzechami Słowian są: bałwochwalstwo oraz MASOWY przypadkowy seks z kimkolwiek, co powoduje później masowe morderstwa nienarodzonych niemowląt, czyli okrutne i bardzo bolesne dla płodu aborcje. Te morderstwa poprzedzają jaskrawe łamania przykazania; nie cudzołóż.

Bóg i Isus nigdy nie założyli absolutnie żadnej religii i nie nakazano nam budowy kościołów. Religie zakładał zawsze szatan.

Nigdy nie ufaj ŻADNEMU szatańskiemu rządowi!

Bóg zadba o nas w niezwykle bliskim czasie. Bóg oraz Syn Boży obiecali nam wspaniałe życie pod rządami Syna Bożego, który potwierdził to niezwykłym czynem. Oddał On za nas swoje życie, abyśmy mogli w tej obietnicy skorzystać.

Nigdy żaden władca czegoś takiego dla ludzkości nie uczynił.

Będąc Synem Bożym oraz posiadając olbrzymią moc, nie będzie On robił niczego, co mogłoby nam szkodzić w jakimkolwiek przypadku. Ponadto mamy obiecane życie wieczne.

Jeżeli chcesz żyć pod rządem Isusa Chrystusa, zacznij się modlić do Boga Ojca, zaprzestań łamania Przykazań Bożych a uzyskasz życie wieczne, według obietnic Boga i Syna.

Nie  zastanawiaj się za długo, ponieważ czas powrotu Isusa jest już bardzo bliski.

Powrót na stronę główną