Światowy atak nasienia węża

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Nie wiem, ile jeszcze postów czy artykułów zdołam napisać, ale zachęcam wszystkich czytelników do bardziej dokładnego zapoznania się z materiałami na forum, na tej witrynie zbawienie.com, z blogiem Bartka, oraz na proroctwa.com. W tym miejscach jest największa ilość prawdy o tym szatańskim świecie a w Biblii jest niezwykle solidna dawka Prawdy samego Boga, która jest przez wszystkie fałszywe religie za wszelką cenę ukrywana.

Mateusza 23:(13) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że zamykacie Królestwo Niebios przed ludźmi, albowiem sami nie wchodzicie ani nie pozwalacie wejść tym, którzy wchodzą. [BM]

Niech jedna pewna informacja was nie przeraża.

Istnieje niewielka grupa wybranych przez Boga ludzi, którzy to wszystko rozumieją. To oni są częścią 144.000 ludzi wybranych przez Boga do porwania do życia w niebie.

Jeżeli to czytasz i to rozumiesz, NAJPRAWDOPODOBNIEJ jesteś częścią owych WYBRANYCH.

A to oznacza, że powinieneś być już gotowy na porwanie, ponieważ czas się przybliżył. Chodzi o przygotowanie mentalne, abyś był przygotowany już teraz na taką możliwość i nie był tym zaskoczony. Jeżeli masz jakieś plany długotrwałe, powstrzymaj się i skup się na możliwości porwania. Zacznij sam(a) pytać w modlitwach Boga, czy to już ten czas!

Według mojej biblijnej wiedzy ten czas jest już bardzo bliski!

Porwanie może wydarzyć praktycznie niemal każdego dnia.

Atak szatana na cały świat!

Atak szatana już jest bezsporny i nawet ludzie nie znający Biblii zaczęli to dostrzegać. Szczepionkowe narzędzie, bardzo nam przypominające znak Bestii czyli Covid-19 jest nam także już bardzo dobrze znane. Nastał na świecie okres masowych mordów niewinnych ludzi według szatańskiego planu depopulacji świata za pomocą mega kłamstwa o rzekomej epidemii Covid-19.

Istnieje masa dowodów na to, że owa epidemia to jedno olbrzymie i światowe kłamstwo samego szatana oraz jego sług, czyli nasienia węża. Reszta świata tego raczej nie widzi, ponieważ biblijne i detaliczne informacje są zrozumiałe jedynie dla Narodu Wybranego, a w szczególności rozumieją je 144.000 Słowian. Dopiero po porwaniu wszystkie wyjaśnienia porwania oraz detale wyprowadzania Słowian na pustynię będą ukazane a nawet wyjaśnione przez Boga lub Syna.

Na podanych witrynach mamy mnóstwo dowodów na to, kim jest nasienie węża i dlaczego dąży do anihilacji Narodu Wybranego.

Z tego linku uzyskałem  wiele bardzo ważnych informacji, które w pełni potwierdzają nam, że Covid to nie jest choroba, ale jest to instrument masowej śmierci z powodu wstrzykiwania ludziom zabójczych szczepień. Szczepienia zabijają nas, okaleczają nas oraz powodują, że kobiety i być może także mężczyźni stają się niepłodnymi. Są na to oczywiste dowody, a w podanym linku mamy zeznanie dyrektora zakładu pogrzebowego, który ujawnia nam solidne dowody olbrzymich kłamstw o Covid-19 kłamstwie.

Dowody te polegają na tym, że w zakładach pogrzebowych praca toczy się jak zwykle i nie było oraz nie ma absolutnie żadnej masowej fali zgonów z powodu Covid-19. ABSOLUTNE ZERO!

Tłumaczenie luźne z tekstu oraz informacje omówione ale nie zapisane pod tym filmem.

Kluczowe punkty

Liczba „zgonów z powodu COVID” była systematycznie i wyłącznie medialnie zawyżana przez cały rok 2020, nazywając zgony z powodu raka, zawału serca, wypadku samochodowego itp. „zgonami z powodu epidemii COVID”.

Jest to kłamstwo, ponieważ nie było nigdy żadnego niezwykłego wzrostu liczby zgonów. BBC celowo inscenizowało propagandę strachu. (BBC mas media brytyjskie.)

Osoby w podeszłym wieku w domach opieki dla starców poddawano eutanazji za pomocą Midazolam.

Google wyjaśnienie. Midazolam może spowolnić lub zatrzymać oddychanie, zwłaszcza jeśli ostatnio stosowałeś leki opioidowe. Midazolam podaje się w szpitalu, gabinecie dentystycznym lub w innej klinice, w której można dokładnie obserwować twoje parametry życiowe.

Śmiertelność ludzka wzrastała wraz z wprowadzeniem akcji „szczepień”, która obejmuje teraz wszystkie grupy wiekowe.

„Nigdy nie widziałem czegoś takiego…. To było po prostu okropne. Trwało to do Kwietnia; potem nastąpiły miesiące „najspokojniejszego” okresu, jaki kiedykolwiek widziałem, po którym nastąpiła kolejna fala zgonów „wszelkiego rodzaju” wśród wszystkich grup wiekowych. WSZYSTKIE te grupy zmarłych były „w pełni zaszczepione”.

 „Wariant Delta” jest już powszechnie uważany za „szczepionkę”, czyli celowo błędnie zgłoszony jako COVID. Szczepione są dzieci, oraz wymyślane są nowe „warianty”, aby wszyscy się bali; dzieci umrą od szczepień, ale wszystkie zostaną kłamliwie zgłoszone jako spowodowane tymi nowymi „wariantami COVID”.

Rzetelni przedsiębiorcy pogrzebowi są przerażeni wiedząc, że zostaną 'uciszeni', jeśli odważą się to ujawniać. Ale warto sprawdzać te dane, a zauważymy, że nie wzrasta gwałtownie ilość pogrzebów czy zakładów pogrzebowych. Dlaczego? Ponieważ umiera jak zwykle niemal taka sama ilość ludzi, jaka zwykle umierała w takim okresie.

Obecnie jest to akcja wyludniania narodów, prowadzona przez bezpośrednie zabijanie ludzi i sterylizację dzieci.

Pomimo załamania gospodarki, w wielu państwach zbudowano ogromne kompleksy więzienne, wystarczająco duże, by pomieścić wiele tysięcy osób. W wielu obozach są krematoria i kostnice. (Jest takich obozów koncentracyjnych wiele w USA (FEMA) oraz są i powstają nadal: w Australii, Nowej Zelandii oraz w Kanadzie. O innych miejscach niemal niczego nie wiem.

Moje notatki z tego filmu...

W okresie 2020 w pierwszym kwartale było NAGLE wiele zgonów w szpitalach oraz w domach starców. Tego nie było podczas jego 20 letniej pracy w zakładach pogrzebowych. Powiedział także, że w domach starców wiele starszych ludzi zostało po prostu zamordowanych.

Pisałem o tym na forum i jedna Polka, pielęgniarka z płaczem ujawniała, jak lekarze a nawet pielęgniarki zabijali starszych pacjentów za pieniądze za pomocą respiratora lub przez jaskrawe zaniedbania.

Niemal wszyscy zmarli w tym okresie byli sklasyfikowani jako zmarli od Covid, nawet facet, który został przejechany na śmierć samochodem.

Rodziny zmarłych obawiały się, że w zakładach pogrzebowych nikt ich zmarłych nie pogrzebie, ale ten człowiek podał, że zawsze ich ubierał i przygotowywał do pogrzebu i teraz nadal robi on to samo, aby się o to nie obawiali. Oczywiście początkowo się bał, że się zarazi Covid-19.

Około świąt w 2020 roku według tego dyrektora było tak spokojnie i było także bardzo mało pogrzebów, jak nigdy przedtem. Na początku roku 2021 w Lutym i Marcu było tak mało zgonów, że niektóre zakłady pogrzebowe były na minusie z zyskami.

Ostatnie zgony na Covid to rezultaty szczepień!

Dzieci nie umierają na Covid i nigdy nie umierały. Jeżeli teraz dzieci umierają, to dzieje się to wyłącznie z powodu szczepień. Wiele młodzieży popełnia samobójstwa!

Celem morderczych rządów jest wymordowanie jak największej ilości ludzi oraz pozbawienie dzieci... płodności, właśnie za pomocą szczepień. Dorosłe kobiety tracą płody po zaszczepieniach, płodność zaszczepionego dziecka będzie można stwierdzić dopiero po 10 latach!

W chwili obecnej jedynie szczepienia zabijają ludzi, a nie Covid-19,  i strach pomyśleć... co będzie wtedy, kiedy ci zbrodniarze uruchomią 5G zaczną wysyłać mordercze sygnały do zaszczepionych ludzi, którzy zaczną odmawiać posłuszeństwa każdemu, nawet wobec Boga.

Klaus Schwab oraz Bill Gates wcale nie żartują mówiąc o depopulacji świata, który nadal jest w stanie zaopatrzyć w miejsce i żywność nawet 5 krotnie większą ilość ludzi.

Sama Australia jest w stanie pomieścić i wyżywić całą populację dzisiejszego świata.

Nic dziwnego, że jeden niezwykle odważny pan poseł, Grzegorz Braun w 'polskim' sejmie odważył się powiedzieć przed kamerami, że: będziesz pan wisiał.

Oczywiście chodzi o zbrodnie szatańskich władz, a innych na całym świecie nie ma, które z radością realizują rozkazy mordercze szatana i jego masonów nasienia węża. Najwyraźniej pan Grzegorz Brown jest doskonale poinformowany o zbrodniach 'polskiego' rządu.

Sam fakt, że Niedzielski nadal jest na wolności wraz z całym zbrodniczym rządem 'polskim' świadczy o tym, że Grzegorz Braun mówił w Sejmie prawdę o tym, że minister 'zdrowia', Niedzielski, mordujący bezkarnie naród szczepionkami powinien być aresztowany i skazany za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu.

Ten incydent oraz mnożąca się ilość innych, podobnych zbrodni na całym świecie, które są ściśle cenzurowane przez gadzie media, pokazuje to nam, że wzrasta z wielką szybkością antyrządowe nastawienie ludzi do władz w niemal całym zakłamanym świecie, rządzonym przez szatańsko-masońskich zbrodniarzy.

Zaczyna stopniowo wzrastać ilość zgonów na Covid w ostatnich miesiącach. Nie umierają ludzie nie zaszczepieni, ale zaczynają masowo umierać ludzie zaszczepieni. Zbrodnicze władze i zbrodnicze media wyjaśniają nam, że przyczyną zgonów jest nowy rodzaj Delta wirusa. Jest to kłamstwo, ponieważ umierają niemal wyłącznie osoby zaszczepione z powodu szczepionek.

To już nie jest teoria spiskowa ale to jest morderczy proceder w pełnej akcji.

Światowa sytuacja spowoduje reakcję Boga

W tym przypadku mamy bezpośredni atak satanistów rządowych na Naród Wybrany i najprawdopodobniej nie zakończy się on na Polsce ale dzieje się to we wszystkich państwach Słowian, czyli Narodu Wybranego przez Boga.

To wszystko wskazuje nam na bardzo bliską akcję samego Boga oraz Syna Bożego, Isusa w celu ratowania 144.000 wybranych przez Boga ludzi, którzy zostaną porwani do nieba.

Sytuacja nasza jest tak groźna, że jeżeli Bóg nie wkroczy z Isusem w akcję ratowania nas, żadna istota nie ocaleje, co zapowiadał Syn Boży.

Mateusza 24:(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie. (22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
[BM]

144.000 Słowian jest najbardziej cennym klejnotem w oczach Boga!

Bóg z tej właśnie przyczyny, ze względu na swoją elitę skróci owe dni i nie pozwoli szatanowi oraz jego sługusom na zamordowanie kogokolwiek z grona 144.000.

Nie miejmy złudzeń!

Takiego ucisku od czasów istnienia świata jeszcze nikt nigdy nie widział.

Wojny 'światowe' nie były wojnami światowymi ale były to wojny skierowanie przeciwko Europie a w szczególności przeciwko Słowianom oraz rasie białej. Celem byli i są nadal Słowianie, co media przed nami ukrywają. Japonia i Chiny zawsze były zwykle w stanie nie kończących się wojen i zawsze się nawzajem zwalczały.

Teraz sataniści się boją Boga, ale nadal zawzięcie nas atakują i to systematycznie wzrasta.

Mamy więc już sytuację niezwykle niebezpieczną i nie wiemy, jak daleko to się posunie, ale wiemy także, że nasze wyzwolenie z rąk morderców nasienia węża jest już bardzo bliskie. Miejmy to na uwadze i skupiajmy się już na tym, abyśmy nie przegapili porwania w taki sposób, w jaki przegapiły go niemądre panny.

Mateusza 25:(9) Na to odpowiedziały mądre: O nie! Gdyż mogłoby nie starczyć i nam i wam; idźcie raczej do sprzedawców i kupcie sobie. (10) A gdy one odeszły kupować, nadszedł oblubieniec i te, które były gotowe, weszły z nim na wesele i zamknięto drzwi. (11) A później nadeszły i pozostałe dziewice, mówiąc: Panie! Panie! Otwórz nam. (12) On zaś, odpowiadając, rzekł: Zaprawdę powiadam wam, nie znam was. (13) Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny, o której Syn Człowieczy przyjdzie. [BM]

Czuwajmy więc, ponieważ ani dnia ani godziny nie znamy, co sugeruje, że możemy wiedzieć w którym tygodniu czy miesiącu. Dlatego o tym piszę, ponieważ istnieje wielka szansa na wypełnienie się tego proroctwa.

Bądźmy więc mądrymi pannami!

Powrót na stronę główną