Szaleństwa władz

Mateusza 10:(26) "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach. "

Niewielu z nas zastanawia się nad mądrością naszych władz. Mamy to zaprogramowane przez masowe media, że jeżeli pewne osoby są na świecznikach społeczeństwa, to oni muszą być do tej uprzywilejowanej pozycji specjalnie uzdolnieni oraz wykształceni. Takie przeświadczenie jest... całkowicie błędne!!!

Jest to największy błąd naszego postrzegania i zrozumienia otaczającego nas świata.

Świat funkcjonuje w zupełnie odwrotny sposób!  Zwróćmy uwagę na jeden szczegół, zawsze pomijany przez mas media, które zwykle gloryfikują i popierają wszelkie, nawet te najgłupsze 'autorytety'. Nawet jeżeli są oni przeciwko pewnym osobom, jak 'słynny' prezydent Trump, jest to czysta fikcja na wzór teatru, aby w ten sposób także wprowadzać nas w błąd.

Jeżeli rzeczywiście są oni przeciwko komukolwiek, taka osoba jest w szybkim tempie eliminowana spośród ludzi żywych, jak Lepper czy wielu innych.

Działania władz w ludzkiej historii to jedna wielka tragedia dla ludzkości i olbrzymi cyrk publiczny.

Z drugiej strony zawsze  to wygląda w taki sposób, że mamy wielkie podejrzenia, że do władz wybiera się wyjątkowych idiotów.  Ponownie, ich się nie wybiera ale oni są nominowani przez wyższe autorytety a wybory to teatr dla osób niedorozwiniętych. Także najbogatsi ludzie oraz najbardziej wysoko postawieni, jak... królowie i królewny papieże celebryci nie wywołują u nas absolutnie żadnych większych pozytywnych uczuć.

Oni także są mianowani, tym razem przez samego szatana i za powierzone im szatańskie pieniądze robią wszystko, aby wola szatańska się realizowała dokładnie według szatańskiego planu. Oni także mają zbyt wiele do powiedzenia, niewiele wiedzą i rozumieją oraz niemal nigdy nie słychać od nich niczego mądrego! Jeżeli już usłyszymy od nich coś mądrego, czy coś mądrego znajdziemy o nich w mediach, nie są ani ich słowa, tylko oni je od kogoś mądrzejszego od nich powtórzyli, abo media po prostu kłamią jak zwykle.

Obserwuję to zjawisko od pewnego czasu i ludzie wysoko uprzywilejowani jak np. rodzina królewska Anglii, królowa Elżbieta, Soros, Bill Gates, Schwab czy znani nam z uwielbianych w mas mediach 'liderach', jak Henry Kissinger, Rockefellerzy czy Rothschildowie oraz wielu, wielu innych, jakoś nigdy nam niczym nie imponują, oprócz faktu... posiadania olbrzymich ilości pieniędzy uzyskanych z wysoce podejrzanych 'cudach' biznesowych, przy pomocy ich totalitarnej, zmanipulowanej i nieuczciwej władzy. Być może oni nawet nie mają pieniędzy tylko grają taką rolę.

Oni nam nigdy niczym szczególnym nie imponują. Ale owe 'najtęższe' umysły rządzą oficjalnie lub pół oficjalnie naszym światem a ich pedofilia, wszelkie możliwe zboczenia seksualne oraz nienawiść  do Boga budzą w nas uczucia wymiotne.

Co jest ciekawe, w USA podczas dzikich czasach nazywano ten okres... Dzikim Zachodem, ponieważ władze czy bogacze nigdy nie wyróżniały się od zwykłych oprychów i morderców. Nic dziwnego, że wymordowano wtedy wiele milionów amerykańskich Indian.

Spójrzmy także na ich sposoby wysławiania się; w szczególności ich plany na przyszłość oraz podsumujmy nieco ich osiągnięcia z przeszłości. Wtedy okaże się, że tych ludzi chyba łapano w łapankach, aby nas gnębili a nawet mordowali; w wojnach, w ICH rewolucjach oraz w ICH spiskach.

Pierwsze ataki szatana na Chrześcijaństwo

Rewolucja francuska została spowodowana przez ludzi umysłowo chorych i niczego pozytywnego dla Francji i Francuzów oprócz kłamliwej propagandy medialnej nie osiągnięto. Wiele detali tej rewolucji jest przed nami ukrywanych, ale i tak  nie mamy absolutnie żadnych informacji, które ową rewolucję pomogą nazwać sukcesem.

Jest oczywiste, że niemal wszelkie informacje o niej to czysta fikcja. Z uwagi na cenzurę możemy mieć pewność, że niemal wszystkie detale niemiłe dla rzeźników tej rewolucji, , jest to jedna wielka masa kłamstw, jakich jest w historii świata mnóstwo. Niemal wszystko z przeszłości to jedno wielkie kłamstwo.

Dodano do naszej historii około 1500 lat. Dlatego kalendarz był zmieniany. Jeżeli niemal wszystko, co o tym wiemy, pomimo mas mediów, Internetów, komórek, smartfonów itp. to jedno wielkie kłamstwo, czy jest możliwe, że o przeszłości podaje się nam czystą prawdę?

Ostatnie zdanie z Wikipedii o tej rewolucji.

Przełomowym i nieakceptowalnym momentem były dla nich rządy jakobinów. Socjaliści (Karol Marks, Pierre-Joseph Proudhon), w pełni aprobowali rewolucję i jej osiągnięcia.

Czyli wszystko jest jasne i prawda została rzeczywiście pogrzebana. Wymordowano wielu chrześcijan i nie ma się czym chwalić z jakichkolwiek  osiągnięć.

Z Rewolucją Październikową w Rosji jest jeszcze gorzej. Niemal nikt o niej chętnie nie wspomina i nie pokazuje nam absolutnie żadnych pozytywnych efektów tej oczywistej olbrzymiej zbrodni, które mogłyby przynajmniej pocieszyć Rosjan za cenę masowej rzezi około 66 milionów Rosjan, wymordowanych przez bolszewickich zwyrodnialców bez jakiekolwiek logicznej przyczyny.

Oczywiście Chrześcijaństwo i szatan nie są w tej rewolucji wymieniani, a przecież chodziło o wymordowanie największej ilości Słowian oraz wszelkich członków kościołów chrześcijan ortodoksyjnych oraz rosyjskiej arystokracji..

Nie mówi się nam także, skąd wzięła się owa bolszewicka zbrodnicza armia, a zebrano ją po raz drugi, ponieważ w pierwszej próbie rewolucyjnej w roku 1905 zbrodniarze nie dopięli jeszcze swego celu.

Drugim atakiem po pierwszej klęsce, w roku 1917 na chrześcijaństwo wschodu była Rewolucja Październikowa. O masowych mordach i zbrodniach jakoś niewiele mówi nam Wikipedia i nie nazywa tego największą zbrodnią świata a nawet nie nazywa tej zbrodni... zbrodnią!

Podobnie dzisiaj jest wprowadzany na cały świat bolszewicki komunizm, ale nikt nie nazywa bolszewików prawidłowo - nasieniem węża. Koszerne władze żydowskie przejęły koronę cara w Rosji i nadal rządzą Rosją ku chwale zbrodniczego komunizmu marksistowsko-syjonistycznego.

Komunizm to najbardziej zbrodniczy system polityczny, jaki kiedykolwiek istniał na ziemi

Jedynie nasienie węża jest w stanie mordować z radością ludzi wielbiących Boga. Rosjanie byli mocną i dużą częścią Ludu Bożego. Jest to jedna z perełek czystej prawdy, o której dzisiejsi zbrodniarze oczywiście nie wspominają.

Ostatnie zdanie Sołżenicyna wyjaśnia nam przyczyny. Dzisiaj nadal sprawują władze ludzie tego samego światopoglądu oraz rasy i tych samych pomysłów. I to oni razem z całą świtą szatana rozpoczęli realizację drastycznej depopulacji na całej ziemi.

Pierwsza Wojna światowa była prowadzona według bardzo podobnego scenariusza i wojna ta była także spowodowana przez zupełnych obłąkańców. II WŚ to był jeszcze większy wyczyn ludzi zupełnie chorych na umysłach, jak Hitler, Churchill czy Stalin. 'Historia' nazywa Hitlera zbrodniarzem aczkolwiek nie zawsze.

Ta wojna była jeszcze gorsza, ponieważ dzisiaj publiczne zanegowanie rzeczywistych ofiar pewnej grupy etnicznej jest surowo zabronione przez międzynarodowe sądy! Ale tą szczególnie protegowaną grupą nie są ani Rosjanie, ani Polacy.

Czy taka reakcja na fakty obecnych władz wskazuje nam mądrość przeszłych i dzisiejszych władz?

Nie wolno niemal niczego nikomu sprawdzać z oficjalną  i zaakceptowaną historią tej wojny, której przebieg oraz liczby ofiar aż zieje niedomówieniami. Niemniej liderzy podczas II Wojny w podręcznikach historycznych nadal cieszą się szacunkiem dzisiejszych liderów, ponieważ dzisiejsi są dokładnie tacy sami jak poprzedni zbrodniarze i oni stosują morderczy plan Covid-19, który jest obecnie wymownym dowodem zbrodniczego planu wszystkich komunistycznych władz na ziemi. Nie łudźmy się więcej. Rządzą nami komuniści bolszewiccy nasienia węża.

Kłamcy, zbrodniarze, mordercy i pedofile szatańscy nadal rządzą całym światem!

Co powiemy o obecnych planach globalistów?

Najwyraźniej współczesne władze to jeszcze więksi durnie, ponieważ oni sami otwarcie przyznają się nam, i to publicznie do tego, jakimi nieudacznikami były oraz są nadal światowe władze. A to już gwarantuje nam ich brak jakiejkolwiek wiarygodności.

Oni sami przyznają się publicznie do winy, ponieważ to nie my sprawujemy rządy, ani ich rządy nie są wybierane przez nas - że to wszystko jest oszustwem - ale obecna sytuacja świata jest niezwykle tragiczna według opinii takich 'uzdolnionych' mędrców, jak Sorosa,  Schwaba czy nawet... Trumpa!

Ale nikt nigdy nie wskazuje palcem na zbrodniarzy, którzy doprowadzili świat do takiej sytuacji.

Weźmy pod uwagę kwestię przeludnienia.

Przede wszystkim nie mamy kontroli nad jego potwierdzeniem, że rzeczywiście jest nas aż tak dużo. Z drugiej strony pewne narody wzrastają liczebnie nieco szybciej z powodu... ich zachłannych i idiotycznych rządów, które z własnej chciwości i zachłanności nie pozwalają na sfinansowanie emerytur ludzi starszych. A to jest właśnie powodem masowych wzrostów populacji, ponieważ jedynie wielodzietne rodziny są w stanie utrzymywać osoby starsze i często chore. Winny za taki stan rzeczy oczywiście jest rząd.

Zatrucie powietrza, wody i ziemi.

Chemtrails i sztuczne nawozy, GMO znane z beznadziejnej jakości warzyw i owoców oraz sposoby życia, jakie nam z ICH ZACHŁANNOŚCI zaproponowano nam, bez naszej zgody.

Także dzięki ich pomysłom jeździmy luksusowymi samochodami, zaśmiecamy ulice i powietrze niezdrowymi wydechami z rur wydechowych, ale... patenty na pojazdy jeżdżące na wodę czy inne nieszkodliwe dla nas paliwa są skwapliwie przed nami ukrywane. Czy rzeczywiście potrzebujemy samochody!?

Ruch drogowy

Właśnie samochody umożliwiają nam coraz dalsze od zamieszkania miejsca pracy, więc jeździmy do pracy coraz dalej oraz w coraz większych korkach drogowych, ponieważ w samochodach jest to... wygodne dla władz. Siedzisz w samochodzie czasami kilka godzin w korku drogowym i wdychasz spaliny z rury wydechowej, która dmucha do tyłu na twój samochód wprost na twoją twarz, ponieważ tak są skonstruowane samochody!

Jadąc samochodem czy stojąc w korku samochodowym słuchasz często radia, czyli dajesz się stale i bezlitośnie ogłupiać ich zboczonej propagandzie. Na domiar złego wdychasz w samochodzie - często przez kilka godzin dziennie - masę skażonego i to wysoce powietrza z rur wydechowych wielu samochodów, które jadą lub stoją przed tobą lub za twoim pojazdem.

Czasami to się kończy  olbrzymim i wielogodzinnym korkiem drogowym z powodu wypadku, być może z powodu utraty koncentracji na drodze z powodu... trucizn ze spalin. A trucizn jest wiele w paliwach, które przecież muszą być 'zdrowe i bezpieczne'.

Pomyśl, ile ludzi zostało okaleczonych, może niektórzy zostali okaleczeni na zawsze lub nie żyją z powodu olbrzymiej ilości wypadków drogowych oraz zatrucia ciągle wdychanych smrodów trucizn z rur wydechowych.

W tym linku mamy w Wikipedii statystyki z USA wypadków samochodowych. Słowo Death oznacza śmierć.

Zauważ, że rocznie ginie na drogach USA ponad 36 tysięcy ludzi. Nie liczy się pieszych i motocyklistów oraz osób ciężko ranionych, które być może umierają często po pół roku intensywnych leczeń podczas wielu prób ratowania swego życia.

Według kilku źródeł oficjalnych liczba zmarłych osób w USA na 1000 osób w ciągu roku wynosi około 8.977 procenta. Liczba ta waha się na przestrzeni kilkudziesięciu lat na bardzo podobnym poziomie. Podobnie jest na całym świecie i pomimo zapewnień, że... nie dodano Covid-19 danych, nigdzie ich nie dodano, ponieważ... zakłady pogrzebowe nie sygnalizują absolutnie żadnych ich wzrostów, które powodowałyby masowe powstawanie nowych zakładów pogrzebowych.

W niemal wszystkich krajach świata życie toczy się jak najbardziej normalnie i nie ma żadnej światowej epidemii! Oczywiście poza telewizją rządową oraz radiem!

Ale wróćmy do wspaniałej przeszłości, za jaką wielu z nas być może tęskni.

Dawniej był masowy transport autobusowy, kolejowy i tramwajowy w wielu miastach, który był znacznie czyściejszy z powodu motorów elektrycznych a nawet można było podczas jazdy czegoś ciekawego sobie poczytać, czy z kimś bezpiecznie pogawędzić, zanim nie dojechałeś do pracy. Nie musiałeś uważnie patrzeć na drogę a do pracy udawałeś się wypoczęty - mogłeś się nawet zdrzemnąć -  a nie byłeś zmęczony korkiem w ruchu drogowym!

Nie było wielogodzinnych korków a dojazd do pracy pociągiem czy tramwajem był czysty, punktualny oraz... bardzo bezpieczny. Nie musiałeś pracować żadnych nadgodzin, aby spłacać przez 5-6 lat swój samochód. Takie długi spowodowały nasz obecny idiotyczny styl naszego życia oparty na złodziejskich kartach kredytowych.

Nie było wypadków drogowych, reperacji samochodów a także wielu reperacji dróg po wypadkach i to funkcjonowało niemal jak w zegarze. We Wrocławiu tramwaje jeździły co kilka minut, więc niewielu spóźniało się do pracy, jak to bywa dzisiaj, kiedy są korki oraz masy wypadków czy blokady z powodu awarii pojazdów.

Nie było drastycznych zanieczyszczeń powietrza, nie było masowych wypadków samochodowych i do pracy niemal nigdy się nikt nie spóźniał. Nie było braku rąk do pracy, ponieważ nie produkowano mnóstwa samochodów dla każdego członka rodziny. Lichwa nas jeszcze wtedy aż tak nie gnębiła a karty kredytowe nie były jeszcze w obiegu. Mieliśmy wiele czasu po pracy na bardzo pożyteczne dla nas rzeczy.

A teraz następna fala nieudaczników żądnych niczym nie ograniczonej władzy nad ludzkością proponuje nam światowy reset i chce nas oficjalnie wymordować do ilości zaledwie 500 mln ludzi. Co jest najdziwniejsze, że o tych planach nikt w mas mediach nie zaprzecza i nikt nie nawołuje do usunięcia tego tekstu oraz potępienia i aresztowania jego autorów. 

Mas media i władze w milczeniu popierają planowaną największą zbrodnię w dziejach naszej ziemi!

Czy może ktoś podać jakąkolwiek mądrą osobę w mediach czy u władzy, która odważa się na negatywną opinię o tym ZBRODNICZYM planie?

Jednak znalazł się jeden mądry człowiek, który na tym planie napisał: Śmierć Globalistom! Media jakoś dziwnie nie wiwatują. Dowodów na to, że rządzą nami istoty całkowicie obłąkane jest znacznie więcej. Oni nawet nie potrafią rozróżnić płci pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Przez tysiące lat olbrzymia ilość normalnych ludzi nie miała z płcią żadnych problemów, ale obecni paralitycy umysłów przekonują młodzież, że to można bez jakichkolwiek problemów zmienić.

W ten sposób kaleczą ci upośledzeni na umysłach ludzie innych, normalnych młodych ludzi, którzy... ulegli z braku wiedzy tym pseudo inteligentom, że można bez problemu zmienić płeć a nawet mieć nadal potomstwo. Oczywisty dowód totalnego brak mózgu u... władz i w mas mediach!

Młodzi ludzie są tragicznymi ofiarami tych kłamliwych zbrodniarzy, ponieważ męskiego czy żeńskiego DNA nie można zmienić i bardzo często, już po 'zmianie', ci oszukani ludzie popełniają  samobójstwa.

Bardzo ciekawy artykuł o DNA, ale nie mówi, że można to zmienić. Wiadomo, dlaczego nie mówi. Ale artykuł mówi, że:

FAKT 5: Znamy tylko 2% naszego DNA ale zaraz dodano ze 100% pewnością, że... Jak pokazały wyniki genom szympansów (i małpek bonobo) ma aż 98% podobieństwa z DNA człowieka. ZOBACZ: 10 faktów na temat DNA oraz genetyki https://www.zwrotnikraka.pl/dna-nosnik-informacji-genetycznej/

Z 'mądrością' władz jest jeszcze gorzej!

Ci 'ludzie' twierdzą, że Boga nie ma, ale wielbią zagorzałego przeciwnika Boga, czyli szatana, który jeszcze nigdy niczego dobrego dla nikogo nie zrobił, poza nakłonieniem wielu z tych najbardziej upośledzonych umysłowo władz do uprawiania... pedofilii, którą oni uprawiają nawet z... niemowlętami rozrywając ich czasami żywcem na strzępy.

Im głośniejszych krzyk dziecka, tym większa radość  zupełnie zboczonych pedofilów! Oczywiście to wszystko jest przed nami ukrywane przez zawsze kłamliwe i zawsze stojące po stronie pedofilów media, które także w tych orgiach często uczestniczą.

Jedynie zaufani sataniści są dopuszczani do kluczowych pozycji w rządach i mediach.

A my powinniśmy ufać pedofilskim władzom i mediom, które zawsze działają na naszą szkodę, mordując brutalnie wiele niewinnych dzieci oraz ludzi dorosłych. Oni zawsze nas poniżają i popychają w kierunkach, które nas nie interesują i nie pociągają.

Czy można takim 'ludziom' o takiej mentalności, o takich zbrodniczych rozrywkach i zwyczajach zaufać i dać się... zaszczepić przeciwko nie istniejącemu wirusowi Covid-19? Czy jest to możliwe, aby z ufnością poddać się ich sugestiom do życia w ich (nie naszym) NWO!?

Musielibyśmy być aż tacy niemądrzy, jacy oni są, ale się przed nami wywyższają, chociaż nigdy nie mają się przed nami czymkolwiek pochwalić.

USA

Większość z nas nie wie, jaką rolę pełni USA na świecie. Jest to państwo głównie militarne, największa potęga wojskowa na ziemi, która zwłaszcza od czasu I Wojny Światowej sprawowała i nadal sprawuje rządy na całym świecie.

Biblia nazywa owo zbrodnicze państwo Babilonem Wielkim.

Co jest jeszcze gorsze, oni przedstawiają nam z dumą ich niektóre zbrodnie i fakt, że oni to wszystko w pełni zaplanowali kilkadziesiąt czy nawet kilka set lat wcześniej i są oni z tych zbrodniczych planów dumni.

Sprawdźmy plan trzech wojen światowych a rozpoznamy pseudo ludzi, oczywiście wielbicieli szatana, którzy do tego dążyli i nadal ze stoickim spokojem dążą do naszej eksterminacji!!! Afera Covid-19 posiada wszystkie źródła we USA i dopiero teraz okazuje się, że USA są już globalnym rządem światowym, który na nasze szczęście całkowicie upada, zgodnie z biblijnymi proroctwami.

Obszerny artykuł o Babilonie Wielkim mamy w tym linku - Tajemniczy Babilon. Artykuł ten zawiera wiele zupełnie nie znanych nam faktów. Co jest najciekawsze, szatan i sataniści znają doskonale owo proroctwo o USA, ale... przeciwko Bogu nie są w stanie tego Bożego planu zmienić. Więc sami wyniszczają USA!

Jest jedna rzecz, którą powinniśmy wiedzieć. Władze szatańskie dążą do programowania nas oraz do posiadania wszelkich informacji o nas, w szczególności chcą wiedzieć o naszych myślach i pragnieniach.

Oczywiście ten pomysł podsunął im szatan, ponieważ on doskonale wie, że Bóg posiada całkowitą kontrolę nad wszystkimi stworzeniami i jedynie Bóg zna nie tylko nasze najbardziej skryte myśli i pragnienia. Bóg wie o nas znacznie więcej, niż my sami wiemy o sobie. Ale Bóg nie dąży do totalnej kontroli każdego stworzonego człowieka czy anioła. Bóg pozwala nam na podejmowanie jakichkolwiek własnych decyzji i to my decydujemy o tym, czy będziemy Bogu posłuszni czy szatanowi.

Bóg nas do niczego nigdy nie zmuszał i nigdy nie będzie nas zmuszał, ponieważ On dał nam wolną wolę. Owa wolna wola jest czymś, czego szatan się bardzo obawia i doskonale wie, że wystarczy nieco informacji o nim, a każdy normalny człowiek natychmiast szatana i jego dzikie i nierealne pomysły odrzuci.

Wystarczy nieco prawdy oraz wiedzy o szatanie oraz prawdy i wiedzy o Bogu, a każdy niemal człowiek - poza nasieniem węża - natychmiast przynajmniej odsunie się od szatana.

I to jest przyczyna, dlatego szatan tak bardzo nienawidzi ludzi posiadających wolną wolę oraz wiedzę o Bogu i o Biblii, a w szczególności wiedzę o... nim samym, czyli o szatanie.