Tajemniczy Babilon Wielki część I

Mateusza 10:(26) "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach. " [BM]

Babilon Wielki to USA. Do niedawna był on siłą zbrojną Watykanu i gwarantował papiestwu skuteczną kontrolę papieży oraz władców na całej ziemi.

Babilon Wielki - według Biblii jest najbardziej morderczym państwem, jakie kiedykolwiek istniało na Ziemi.

Dlatego wyrok Boga nad USA jest od dawna wydany i zapowiedziany w proroctwach biblijnych. Ujawnione są także masowe i okropne zbrodnie USA. Dzięki ujawnieniu ohydnego stanu USA sprawiedliwość Boga zaczyna być coraz bardziej zrozumiała.

USA pod władzą Trumpa są całkowicie odpowiedzialne za zbrodnię Covid-19, która jest nadal największą zbrodnią, popełnioną na całej Ziemi, czyli nieludzkiego planu eksterminacji mieszkańców całego świata z pomocą szczepionki Covid-19. Do dzisiaj nie mamy żadnej przyczyny mordów tej ohydnej i bolesnej zbrodni i jeszcze nikt nie został za nią pozwany do sądu! 

Ta zbrodnia to jedno z największych oszustw, jakie świat kiedykolwiek widział, którego głównym zbrodniczym graczem był nie kto inny, jak były prezydent USA, Donald Trump. Ten zbrodniczy rząd pod władzą Donalda Trumpa zaakceptował produkcję morderczej szczepionki oraz rozpoczął wywierać niezwykle mocne naciski na szczepienia niewinnych ludzi, którzy byli całkowicie zdrowi.

Szczególną odpowiedzialność za masowe mordy, paraliże oraz inne straszliwe schorzenia, jak... utrata wzroku, słuchu, płodności, masowe poronienia itp. szkody powinien ponosić prezydent Trump, który ten zbrodniczy i nieludzki plan wprowadził w życie morderczy plan - Operation Warp Speed.

Poniżej autentyczna kopia rozkazu Trumpa.

Prezydent Donald Trump był głównym dowódcą (Commander in Chief) tej światowej zbrodniczej operacji. Jeszcze dwa lata temu USA kontrolowały niemal cały świat swoją siłą militarną.

Za wpisanie fałszywej przyczyny śmierci, czyli Covid-19 rząd płacił $10 tyś od certyfikatu zgonu. Za zamordowanie na łóżku szpitalnym starszej osoby za pomocą respiratora płacono ponad $30 tysięcy dolarów.

Filmy o tych zbrodniach są obecnie cenzurowane przez zbrodniczą YouTube. Trump rzekomo absolutnie nic o tym nie wiedział i do dzisiejszego dnia popiera on niezwykle niebezpieczne szczepienia. Są oczywiste dowody tych okropnych zbrodni, ale nikogo z 'patriotów' amerykańskich to nie interesuje i żadne śledztwo nie jest jeszcze prowadzone

Trump także miał tę grypę i wyleczył ją sobie... za pomocą Hydroxychloroquine, którą publicznie chwalił. O Ivermectin się nie wypowiadał.

Było i jest nadal mnóstwo publicznych zeznań znanych i uczciwych lekarzy. Ale Trump ROZKAZAŁ używania wysoce niebezpiecznej i morderczej szczepionki, która zabiła miliony ludzi na świecie.

Co jest szczególnie ciekawe; Operacja Warp Speed pozornie dotyczyła tylko USA. Nasuwa się pytanie. Dlaczego to zostało rozpowszechnione nad całym światem?

Kto zabronił całemu światu używania znanych i bezpiecznych leków, jak Hydroxychloroquine, Ivermectin, Suramin czy inne znane i bezpieczne leki?

Dlaczego nigdzie podano absolutnie żadnych chorób, które wymagały tych morderczych szczepień.

Jakim cudem pozbawiono nas doskonale znanych, skutecznych i bezpiecznych leków a rozkazano zastąpienie ich straszliwie niebezpiecznymi szczepionkami, zabijającymi wielu ludzi?

Odpowiedzialność USA pod rządami Donalda Trumpa jest oczywista. Z powodu tolerowania i chronienia czterech amerykańskich producentów morderczych szczepionek od jakiekolwiek odpowiedzialności, liczby ofiar na świecie osiągnęły już wiele milionów pomordowanych ludzi.

Poniżej lista 'sukcesów' producentów... kalectwa oraz śmierci.

Prezydent USA jest całkowicie odpowiedzialny za wszystkie morderstwa, wynikłe ze szczepień przeciwko Covid-19.

Zastanów się nad tym!

Światowy rząd, który jeszcze istnieje w USA, dąży oficjalnie do wielkiego resetu oraz masowej depopulacji ludzi do poziomu 500 mln ludzi na ziemi. Jest to plan największej zbrodni w dziejach świata!

Czyżby Covid-19 czyli szczepionka były właśnie morderczym narzędziem do spowodowania zbrodniczej depopulacji? Podtrzymywanie braku odpowiedzialności producentów szczepionek oraz bezpośredni nacisk na niebezpieczną produkcję owych trucizn oskarża bezpośrednio samego prezydenta, Donalda Trumpa, który rozpoczął tę wojnę przeciwko populacji całego świata.

Oczywiście naiwni Amerykanie uważają Trumpa za wielkiego patriotę a nawet mają go za chrześcijanina.

Trump odrzuca rzeczywisty Naród Wybrany ale popiera żydowskie oszustwo przeciwko Bogu oraz chrześcijaństwu. Żydzi przekonują świat, że Bóg... ich właśnie do tego wybrał!

Wystarczy bliżej się temu przyjrzeć, aby zauważyć, że USA to Wielki Izrael, w którym chrześcijaństwo jest jedynie fasadą na ukrycie tego faktu. Kiedy zablokowano wszystkie kościoły chrześcijańskie, większość chrześcijan ewangelicznych porzuciła Syna Bożego a część nawet odrzuciła cały Nowy Testament. Nikt nie protestuje na zamykanie kościołów, ale nadal protestuje się przeciwko zamykaniu pubów.

Reszta tego artykułu wyjaśnia nam dokładnie przyczyny Bożego gniewu na najbardziej mordercze imperium, jakie istniało kiedykolwiek na ziemi.

Jest to kolejna przyczyna surowego wyroku Boga na USA za wszystkie ich zbrodnie na całym świecie, a ich ofiary to miliony ludzi, co najmniej 50 mln zamordowanych niewinnych ludzi po II Wojnie Światowej, którzy nigdy nie zagrażali temu chazarskiemu mocarstwu, czyli USA.

Patrioci to walczący o wolność zaatakowanego państwa, jak Polski w II WŚ. USA nigdy nie były przez nikogo zaatakowane, a w USA chyba nikt nie był nigdy rzeczywistym patriotą.

Na czele tej zbrodni jest główna kwatera USA, złożona z członków nasienia węża, jego polityków i mężów stanu, bez wahania popierających morderczy Izrael, pretendujący do tytułu Narodu Wybranego. Izrael jest wybrany... przez szatana, podobnie jak USA. Jest to bardzo widoczne.

USA to masowa zbrodnia, zwłaszcza pedofilia, połączona z okrutnymi morderstwami dzieci w celu zdobycia Adrenochromu z ich krwi. Śmierć produkuje w ciele dzieci Adrenochrom; narkotyk kupowany przez najwyższe osobistości rządowe, polityczne, korporacyjne; słowem wszelkie elity.

Giną także miliony zamordowanych dzieci w aborcjach. Są masowe mordy bandytów, wielu zboczonych pod każdym względem ludzi. USA cechują masowe gwałty i morderstwa dzieci - ukrywane w podziemnych bazach, kupowane w Europie a także w Afryce czy innych miejscach.

Przykład kolegi Trumpa, Epsteina to zaledwie kropla wody w tym jednym olbrzymim morzu codziennych zbrodni, jakich świat jeszcze na oczy nie widział. To wszystko będzie wkrótce ujawnione całemu światu oraz w USA, które pornografią zniszczyły wiele pokoleń ludzi.

Niemal nikt za te zbrodnie nie został skazany, poza  szefem Hollywoodu, Harvey'em Weinsteinem

Znalazłem niezwykłą informację o USA, która bardzo mnie zaskoczyła. Ona także dopełnia listę zbrodni USA i w pełni wyjaśnia wyrok Boga na Babilonie Wielkim, wyjaśnia tą nazwę oraz wyjaśnia przyczyny takiego wyroku Boga nad tym zbrodniczym mocarstwem.

Co jest przerażające, większość jej mieszkańców, nawet liderzy religijni uważają morderców armii USA za wyjątkowych bohaterów oraz patriotów.

Wielbią tych zbrodniarzy jako bohaterskie, mordercze i bezlitosne rzezie państw, które nigdy nie zaatakowały USA?

Jedynym wyjątkiem, którego surowy wyrok Boga nie dosięgnie będą... Słowianie, których żyje spora liczba w USA.

Większość Amerykanów to... Żydzi

Poniżej tłumaczenie artykułu z Wikipedii, który jest w pełni poświadczony w wielu innych źródłach.

Rozpowszechnienie obrzezania to odsetek mężczyzn w danej populacji, którzy zostali obrzezani. Stawki różnią się znacznie w zależności od kraju, od praktycznie 0% w Hondurasie i Japonii, do 6,6% w Hiszpanii, 20,7% w Wielkiej Brytanii, do 45% w Republice Południowej Afryki i 80% w Stanach Zjednoczonych [2] do ponad 90% w Izraelu i wielu krajach z większością muzułmańską. W 2010 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oszacowała, że ​​30% dorosłych mężczyzn na całym świecie (w wieku 15+) jest obrzezanych, z czego około dwie trzecie to muzułmanie. [2] Obrzezanie mężczyzn jest niemal powszechne w świecie muzułmańskim i Izraelu ze względu na wierzenia religijne większości muzułmanów i Żydów; jednak niektóre niemuzułmańskie grupy mieszkające w krajach z większością muzułmańską, takie jak Ormianie i Asyryjczycy, nie praktykują tego. Występuje powszechnie w niektórych krajach z większością muzułmańską w Azji Południowo-Wschodniej, takich jak Indonezja i Malezja; jednakże WHO stwierdza, że ​​w Azji istnieje „niewiele obrzezania niereligijnego, z wyjątkiem Republiki Korei i Filipin”. W niektórych częściach Afryki jest często praktykowany w ramach zwyczajów plemiennych lub religijnych. Częstość obrzezania pozostaje wysoka w Stanach Zjednoczonych, chociaż w ostatnich latach nastąpił niewielki spadek rutynowego obrzezania noworodków.

 Źródło [EN] https://en.wikipedia.org/wiki/Prevalence_of_circumcision

W USA jest 80% mężczyzn obrzezanych!

Oficjalne źródła amerykańskie podają znacznie mniejsze liczby Żydów zamieszkujących USA, zaniżając je do około 8,000,000–10,000,000. Niemniej kwestia ilości obrzezanych mężczyzn mówi nam znacznie więcej i pokazuje nam rzeczywiste dane.

Oczywiście nie każdy Żyd jest obrzezany i nie każdy nie Żyd nie jest obrzezany. Wielu ludzi zatraciło swe pochodzenie oraz religie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy rzadko kto jest pewien swego ojcostwa.

Skąd się wzięli Żydzi w USA?

Tylko bogaci Żydzi mogli emigrować z krajów europejskich do USA. Innych ludzi nie było stać na taką długą i kosztowną podróż. To Żydzi prowadzili handel czarnymi niewolnikami i to oni wprowadzili masową lichwę oraz drukowane fałszywe pieniądze zamiast złota.

Cały system lichwiarski to oczywiste ich dzieło. Także rozpowszechniony satanizm, masoneria, Ku Klux Klan i inne kulty religijne to produkty szatańskich knowań tych obrzezanych wielbicieli samego szatana.

Szatan w doskonały sposób wybrał dla siebie trzy organizacje, które pod władzą Watykanu jeszcze teraz kontrolują cały świat, który w chwili obecnej z powodu Covid-19 oraz morderców USA nagle zaczyna gwałtownie upadać.

Bałwochwalczy Kościół Katolicki nie zadomowił się w USA a powody są oczywiste.

Jaki to ma związek z proroctwami biblijnymi? Jeżeli odejmiemy bardzo małą część Arabów w USA oraz innych mniejszości etnicznych, to okaże się, że w USA około 80-85% populacji to Żydzi. Część z nich być może nie zdaje sobie sprawy ze swego pochodzenia.

W tym przypadku nie chodzi o pochodzenie, ale chodzi nam o ich DNA oraz szczególne ich zachowanie się... 'Amerykanów', znanych szeroko z wyjątkowej arogancji. Nic dziwnego, że szatan wybrał USA jako potęgę według szatańskiego starożytnego Babilonu.

USA to największa potęga na świecie i najbardziej mordercza. Wybór był bardzo trafny. Babilon starożytny słynął z okrucieństwa i zamiłowania do mordów, gwałtów i masowych rzezi. Ale Amerykanie nazywają żołnierzy, czyli morderców niewinnych ludzi... patriotami i bohaterami.

Zasady te panują w Babilonie oraz używano je w III Rzeszy.

W USA zaczęto od masowych mordów Indian, czyli oryginalnych mieszkańców Ameryki. Płacono 2$-5$ za obcięty skalp, czyli skórę z włosami z głowy zamordowanego Indianina. Różne dane szacują od 50 mln do nawet 100 mln amerykańskich Indian wymordowano, bez wielkich wyrzutów sumienia.

Nawet dzisiaj są oni mordowani z byle przyczyny, a dzieci Indian są porywane dla pedofilów i zbrodniarzy używających adrenochrome. Nikt w USA nawet nie prowadzi śledztwa przeciwko takim mordom i pedofilii ,a przecież wszelkie władze doskonale o tym wiedzą.

Podczas mordów istniał oczywiście dziki Zachód, znany nam dosyć dobrze z filmów tzw. westernów, gdzie krew lała się strumieniami a większość brutalnych morderców nigdy nie była karana za owe zbrodnie. Ich genetyczne predyspozycje do okrucieństwa i mordów w pełni potwierdzają tożsamość tego typu 'ludzi'.

Takich ludzi zawsze cechuje niezwykły pociąg do mordów, gwałtów, tortur, pedofilii i innych zbrodni, co jest obecnie coraz częściej ujawniane w USA. Dopiero teraz wybór USA przez szatana pokazuje nam rzeczywiste powody takiego wyboru.

Obecnie jest to ujawniane przez wielu uczciwych ludzi, jak informacje o pizzagate, adrenochrom, masowy handel dziećmi, masowe ich mordy, tortury, powszechne i masowe przerywania ciąży, pedofilski i morderczy Hollywood i wiele, wiele innych ohydnych przykładów.

USA to po prostu odnoga współczesnego Izraela, a oficjalnie większość z nich to pseudo chrześcijanie. Niemal 90% wszystkich przywódców religijnych w chrześcijaństwie to Żydzi. Wielu z nich składa ofiary szatanowi a w niedzielę mówi o miłości do Boga, czy nawet do Jehowy.

Kolejnym potwierdzeniem żydostwa w USA jest brak antysemityzmu oraz nienawiści do Izraela. A przecież wszyscy wiedzą, że oddziały USA walczą przeciwko wrogom Izraela i że większość wojennych działań USA to masowe zbrodnie.

Dopiero teraz także staje się zrozumiałe, dlaczego ostatnio większość Amerykanów ewangelicznych tak łatwo zaczęła odrzucać Chrystusa a nawet Nowy Testament.

Co jest ciekawe, w 10-Przykazaniach nie ma wzmianki o obrzezaniu i Izraelici później praktycznie odrzucili ten zwyczaj i Bóg ich za to nie strofował. Nawet 'apostoł' Paweł, na którego listach opiera się całe Chrześcijaństwo, a jego nauki są zdecydowanie negatywnie nastawione do obrzezania.

To jest dowodem, że chrześcijanie  a zwłaszcza Słowianie nigdy się nie obrzezują. Jest to dowodem, że wszyscy obrzezani mężczyźni w USA to najwyraźniej... nasienie węża, ponieważ żadne religie chrześcijańskie o potrzebie obrzezania nie wspominają.

Co jest bardzo niepokojące, to fakt przychylności Polaków do Amerykanów, aczkolwiek nie widać dowodów, że Amerykanie kochają Słowian. Zwłaszcza w obliczu masowej obecności amerykańskich żołnierzy, znanych z masowych mordów na całym świecie, którzy także znajdują się w Polsce i w innych krajach Słowian.

Jest zrozumiała postawa syjonistów rządu polskiego, ale czy Polacy powinni kochać taką zbrodniczą armię na swojej ziemi tylko dlatego, że 'polski' rząd ich tutaj zaprosił? A może Żydów jest więcej niż Polaków?

To wszystko także wyjaśnia niechęć Amerykanów do Polaków, czy to w Polsce, czy na Zachodzie a także w Australii. Polacy i inni Słowianie nie są mile widziani. Wniosek ten opieram na moim osobistym doświadczeniu, oraz na doświadczeniu sporej grupy polskich Świadków Jehowy, którzy w większości także podzielali taką opinię.

Takie podejście do Polski w pełni potwierdzał Trump, który wraz z rządem USA poparł wszelkie ekonomiczne żądania Izraela w stosunku do Polski. USA nie domagały się odszkodowań od Niemców dla Polski za szkody spowodowane przez niemieckich morderców.

W Anglii procent Żydów jest nieco mniejszy i dlatego były tam olbrzymie protesty przeciwko masowej pedofilii władz. W USA takich protestów raczej nie było, pomimo znacznie większej ilości dowodów na wszystkie pedofilskie zbrodnie. Amerykanie ogólnie ignorują te tematy a nawet sprawa Epsteina oraz w przypadku pizzagate jakoś niewiele to wpłynęło na opinię publiczną Amerykanów, których te tematy wcale nie interesują.

Ich jedynie interesują ich portfele oraz konta bankowe i wiele seksu w weekendy. Większość filmów o najrozmaitszych mafiach pokazuje nam także rzeczywistość amerykańską ale jest także jeden problem. Filmy jak "Ojciec Chrzestny" mówią nie tyle o mafiach włoskich ale o... mafiach żydowskich.

Podobnie jest z mafiami rosyjskimi, równie okrutnymi jakie są mafie włoskie. Także nie są to Rosjanie ale rosyjscy Żydzi czyli bolszewicy, których jest w Rosji wiele milionów.

Amerykanom to nie przeszkadza, że Trump kocha Izrael i chciałby być królem Izraela.  Trump dążył także do wprowadzania zbrodniczych praw noachidzkich. Widać bardzo wyraźnie, cała historia o tożsamości narodowej Amerykanów pasująca jak ulał do... Wielkiego Ucisku.

Z Biblii wynika, że bogobojnym Słowianom ONI już nie zrobią żadnej krzywdy, ponieważ tym razem Bóg do tego już nie dopuści.

Co jest jeszcze interesujące, większość Amerykanów doskonale wie, że Żydzi kontrolują USA pod każdym względem, politycznym, religijnym i finansowym ale... nikt nigdy nie protestuje. Jest już oczywiste, że to szatańska masoneria syjonistyczna założyła USA!

Musimy zdać sobie sprawę z wielu zbrodni, o które jest oskarżany rząd USA.

Znaną zbrodnią jest 9/11 czyli zburzenie przez rząd dwóch wież w Nowym Jorku oraz śmierci ponad 3 tyś ludzi w nich przebywających. Ta wewnętrzna zbrodnia sprowodowała kolejne zbrodnie jak atak na Irak; około co najmniej 1.5 mln zamordowanych całkowicie niewinnych Irakijczyków z Saddamem Husajnem włącznie, właśnie z powodu fałszywych oskarżeń zniszczenia obu wież.

Jakie to znaczenie w związku z proroctwami biblijnymi?

Okazuje się, że Bóg ma zawsze rację, a Jego proroctwa nieomylnie się sprawdzają. Wiele wskazuje na to, że Bóg już bierze udział w niektórych wydarzeniach światowych doprowadzając do zniszczenia tego niezwykle okrutnego mocarstwa światowego.

Początkowe klęski to zaledwie początek tego, co w rzeczywistości grozi USA. Nastąpi także według proroctw doszczętne zniszczenie USA podczas ataku jakiegoś państwa, które całkowicie zniszczy USA.

II Ezdrasza 15:(14) Niestety biada światu oraz tym, którzy mieszkają na nim. (15) Bo przybliżył się miecz i nieszczęście: a powstanie naród przeciw narodowi do walki, z mieczem w swych rękach. (16) Bo będą zamieszki między ludźmi, narastające mocno jedni przeciwko drugim, oni nie będą mieli szacunku dla swego króla lub szefa swych przywódców. (17) Ponieważ człowiek będzie chciał iść do miasta, ale nie będzie mógł. (18) Bo w swej pysze miasta będą w zamieszaniu, domy będą wyniszczone a ludzie będą w strachu. (19) Nie będzie miał litości człowiek nad bliźnimi swoimi, ale będzie atakował ich domy mieczem i plądrował ich mienie z powodu głodu chleba i wielkiego ucisku. (20) Mówi Pan - "Oto zwołam wszystkich króli ziemi, aby się mnie bali, którzy są od wschodzącego słońca i od południa, od wschodu od Libanu; aby przyszli i spłacili to, co oni im dali. (21) Tak jak oni uczynili moim wybranym aż do tego dnia, tak i ja im odpłacę w ich zanadrze". To mówi Pan Bóg: (22) "Moja prawica nie oszczędzi grzeszników, a mój miecz nie spocznie nad tymi, którzy przelewają krew niewinną na ziemi." [BM]

Zwróćmy szczególną uwagę na werset 20!!!

Bóg zgromadzi wojska przeciwko Babilonowi Wielkiemu, które go zniszczą!

Część tego tekstu wyraźnie odnosi się do USA, najbardziej morderczego i zdeprawowanego państwa na ziemi od czasów potopu. W USA mieszka wielu Słowian, którzy są prześladowani przez nasienie węża w podobny sposób, w jaki są oni także prześladowani w Polsce, Serbii, Rosji, i na Ukrainie z masowymi mordami Słowian czy w innych krajach słowiańskich.

Dla Słowian nie ma awansów, nagród za cokolwiek, szans na większy biznes ponieważ to wszystko jest całkowicie kontrolowane przez nasienie węża i masonerię, która nienawidzi... Słowian.

Masowe medialne kłamstwa dopiero teraz ukazały nam wiarygodność mediów syjonistycznych. Korona wirus nam dokładnie pokazuje rzeczywiste oblicze mediów nasienia węża. Wiarygodność ich jest równa zeru. Cytowane wyżej wersety ukazują nam odpłatę Boga dla nasienia węża w USA, które nie cofnęło się przed absolutnie niczym zbrodniczym, aby prowadzić wojny niemal na całym świecie i mordować miliony niewinnych ludzi.

Sprawdźmy inny ciekawy fragment II Ezdrasza.

II Ezdrasza 16:(1) Biada tobie Babilonie i Azjo, biada tobie Egipcie i Syrio. (2) Przepaszcie się worami i włosiennicami i opłakujcie dzieci wasze, lamentujcie nad nimi, ponieważ wasze zniszczenie jest w zasięgu ręki. (3) Wypuszczony jest na was miecz, a nie ma nikogo, kto mógłby go odwrócić. (4) Wypuszczony jest na was ogień, a czy jest ktoś, kto by go wygasił? (5) Nieszczęścia są na was wysłane a czy jest ktoś, kto je odwróci? [BM]

Druga część jest jeszcze ciekawsza!

II Ezdrasza 16:(70) Ponieważ w wielu miejscach i najbliższych miastach będzie wielkie powstanie przeciwko tym, którzy boją się Pana. (71) Będą jak szaleńcy nie oszczędzający nikogo, ale będą plądrować i niszczyć tych, którzy będą kontynuować bojaźń Pana. (72) Będą niszczyć i grabić ich dobra, wypędzać ich z domów. (73) Wtedy sprawdzona jakość moich wybranych będzie ukazana jak złoto sprawdzone przez ogień. (74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich. (75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem. (76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."

Już się to dzieje. ANTIFA, BLM oraz syjonistyczne władze przeciwne Trumpowi i chrześcijaństwu coraz częściej atakują chrześcijan w USA i zabraniają im wielbienia Boga w kościołach, aczkolwiek domy publiczne i pijalnie alkoholi (puby) są nadal otwarte.

Nie ma jednak pozwolenia na otwarcie jakichkolwiek kościołów czy zborów. Jak werset nam wskazuje, ludzie strzegący Przykazań; zwłaszcza z Narodu Wybranego będą chronieni przez Boga, aczkolwiek będzie to dla nich wielka próba.

Objawienie 18 - Babilon Wielki

18 rozdział Objawienia przedstawia nam USA jako Babilon Wielki. Od samego początku rozdziału mamy zupełnie inny obraz, różniący się od rozdziału 17, który mówi nam wyłącznie o Wielkiej Nierządnicy czyli o Watykanie.

Apokalipsa 18:(1) Potem widziałem innego anioła zstępującego z nieba, który miał wielkie pełnomocnictwo, i rozjaśniła się ziemia od jego blasku. (2) I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego. (3) Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.

Także Nierządnica, czyli Kościół Katolicki zostanie pozbawiona życia po pojawieniu się nowych 10 -ciu króli.

Objawienie 17:16 A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

Upadek USA oznacza utratę władzy nad światem oraz pozycji na arenie świata. To się właśnie dzieje na naszych oczach. Drugą częścią klęski USA będzie całkowite zniszczenie USA. Anglia oraz państwa NATO także z stopniowo upadają - gospodarczo, politycznie a także militarnie.

Całkowity upadek USA jeszcze nie nastąpił ale upadek jest już bliski.

Szaleńcza rozpusta narodów - oto efekty USA pornografii zalewającej cały świat. USA 'szczyci' się pierwszą pozycją na świecie z udziałem 65% materiałów pornograficznych rozpowszechnianych na całym świecie.

Pornografia jest także wsparta przez LGBTQ, propagowanie małżeństw homoseksualnych, ideologii gender, wpajanej dzieciom oraz  wielu innych zdziczeń na tle seksualnym. Im coś jest bardziej anty ludzkie, jest także bardziej zaciekle rozpowszechniane.

Wzbogacanie się na Babilonie kupców oznacza, że kupcy czy handlarze świata korzystają z okazji i tworzą wielkie fortuny na handlu z USA i Anglią. Watykan (Nierządnica) kontroluje finanse USA drukowanymi dolarami.

Narzędziem kontroli finansowej Watykanu nad USA oraz nad resztą świata jest największy bank w dziejach świata. Jest to BIS, główny bank świata. Nam nie jest on znany ponieważ dostęp do tego banku posiadają wyłącznie osoby wyznaczone przez władze poszczególnych państw.

Władze USA zaczęły w szaleńczy sposób drukować dolary na swoje potrzeby, bez kontroli Watykanu i w ten sposób, z powodu masowych druków pieniędzy bez pokrycia, USA dolar niemal całkowicie upadł tracąc swoją wartość. Zanosi się na olbrzymi upadek finansowy i militarny USA!

Następny werset jest niezwykle interesujący.

Objawienie 18:(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, (5) Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.

Większość chrześcijan nie zdaje sobie sprawy z tego, że tzw. koniec szatańskiego świata rozpoczął się od kontroli umysłów władz przez Boga, który w ten sposób rozpoczął od niedawna kontrolę całego świata.

To Bóg doprowadzi do całkowitego upadku i zniszczenia Babilonu Wielkiego oraz Wielkiej Nierządnicy.

Objawienie 17:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

W taki sposób Bóg kontroluje już wydarzenia światowe i doprowadzi świat do Jego sądu oraz po przejęciu całej władzy nad Ziemią Bóg wykona swój wyrok nad wszystkim notorycznymi grzesznikami na całej Ziemi.

W USA mieszka wielu Polaków i Słowian i część tego Ludu Bożego zostanie tuż przed zniszczeniem Babilonu ostrzeżona w cudowny sposób o potrzebie wyjścia z Babilonu, aby nie ucierpieć od plag, które spadną na USA/Babilon za ich olbrzymie zbrodnie.

Babilon najpierw upadnie, będąc niemal bankrutem. Potem dosięgną go plagi zesłane przez samego Boga na USA za olbrzymie zbrodnie  i spowodują jego całkowite zniszczenie. Najwyraźniej wydarzy się najazd na USA przez jakieś mocarstwo - Rosję lub Chiny lub obu na raz.

Najprawdopodobniej zniszczenie USA będzie rezultatem III Wojny Światowej, która jest przerażająco bliska i już się najprawdopodobniej zaczęła na Ukrainie. Rozdział 14 także nam potwierdza upadek Babilonu Wielkiego. Upadek nie jest jeszcze zniszczeniem ale jest początkiem zniszczenia.

Apokalipsa 14:8 A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.

Szaleńcza rozpusta rozpowszechniana jest na cały świat za pomocą bluźnierczego, szatańskiego i pedofilskiego Hollywoodu, Playboya oraz wszelkiej produkcji filmowej; TV oraz szatańskiej MTV zaśmiecającej umysły młodych ludzi. USA wywierają olbrzymi, negatywny wpływ na niemal wszystkie narody na świecie wprowadzając w życie olbrzymie zepsucie moralne dla całego świata.

Najdziksze pomysły Watykanu znacznie przewyższają Sodomę i Gomorę i trafiają wprost do mieszkań na niemal całym świecie. Głównym celem jest rasa biała, a media szatańskie powodują rozkład moralny, upadek rodzin, które spowodują spadek populacji rasy białej.

Upadek Babilonu oraz Nierządnicy jest początkiem Czasów Końca świata.

Od upadku, ale nie od zniszczenia Babilonu rozpocznie się ucieczka Słowian na pustynię.

Izajasza 60:(9) Dla mnie gromadzą się statki, okręty tartezyjskie płyną na przedzie, aby przywieźć twoich synów z daleka; wiozą z sobą swoje srebro i złoto dla imienia Pana, twojego Boga, i dla Świętego Izraelskiego, bo chce cię uświetnić.

Okręty tartezyjskie to okręty z Tarsu! Miasto to jest obecnie w Turcji. To z niego pochodził fałszywy prorok Paweł. Dopiero po opuszczeniu Babilonu - kiedy Lud Boży będzie bezpieczny - spotkają Babilon ostatnie plagi oraz totalne zniszczenie!

Objawienie 18:(2) I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego. (3) Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,

Objawienie 18:(6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę. (7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam. (8) Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził.

Co jest najbardziej dziwne, USA jest znane jako państwo chrześcijańskie, aczkolwiek chrześcijańska postawa religii, zwłaszcza ewangelicznych ukazuje nam coś zupełnie odwrotnego do nauk Chrystusa. Amerykanie odrzucili Chrystusa jako kamień węgielny swej religii i zastąpili Chrystusa apostołem Pawłem, który im na wszystkie grzechy szczodrze pozwala. Teraz już wiemy, kim ogólnie są Amerykanie! Zdecydowana większość z nich to Chazarzy czyli Żydzi, stanowiący 80% populacji USA!

Militaryzm USA i światowe masowe zbrodnie

USA posiada na całej ziemi ponad 160 baz, za pomocą których Watykan utrzymywał do tej pory w ryzach cały świat. Lista baz USA. Przy wjeździe morskim do Nowego Jorku mamy... babilońską ISIS czyli syryjską Astarte, nazywaną statuą wolności.

W rzeczywistości chodzi satanistom o wolność od Przykazań Bożych i o niezależność od Boga.

Rzeźba ta to dzieło satanistów Masonów i od nich nie możemy się spodziewać prawdy, miłości do Boga i miłości do bliźniego czy sprawiedliwości. Oni kochają pedofilię, która jest ich stygmatem. USA powstało więc na okultyzmie i plan Waszyngtonu jest tego wymownym dowodem.

Propaganda światowa podaje, że tzw. ojcowie USA to byli nobliwi i uczciwi ludzie. Niestety była to żydowska masoneria, skąpana w morzu krwi amerykańskich Indian a także we krwi i łzach czarnych niewolników.

Celem Watykanu USA oraz nobliwej Konstytucji było utworzenie mocarstwa, które z użyciem Przykazań Bożych i pod przykrywką chrześcijaństwa otrzyma pod kontrolą Watykanu władzę nad całym światem. Wszystkim zarządza Watykan i dowodów na to jest olbrzymia ilość.

Obecnie chrześcijaństwo na całym świecie  jest zaciekle prześladowane - w szczególności w Europie i w USA oraz istnieje poważna groźba jeszcze większego ucisku, zakazu publikowania 10 Przykazań a nawet wzmianek, że Prawo Boże w ogóle istnieje.

W celu wzmocnienia prześladowań sprowadza się Muzułmanów do krajów Chrześcijaństwa, aby z czasem wywołać konflikt pomiędzy Chrześcijaństwem a Islamem. Tzw. Corona wirus jest pretekstem do nasilających się ataków syjonistów na religie chrześcijańskie.

Objawienie mówi o wielu wodach, na których rozsiadła się Wszetecznica. Wody to tłumy narodów. W przypadku tego proroctwa chodzi o ludy, narody i... języki. Watykan ma jedynie dostęp do Morza Śródziemnego a w przeciwieństwie do Watykanu, USA oraz NATO mają dostęp do niemal wszystkich wód świata.

Apokalipsa 18:17 W jednej godzinie zniweczone zostało tak wielkie bogactwo! I wszyscy sternicy, i wszyscy przewoźnicy, i żeglarze, i wszyscy, którzy prowadzą handel morski, przystanęli z dala,

USA posiada największe floty handlowe na świecie i robi interesy na całej ziemi. Porty i flota handlowa USA są najpotężniejsze na świecie a USA to olbrzymi potentat morski.

Jeremiasza 51:(13) Ty, co mieszkasz nad wielką wodą i jesteś bogaty w skarby, nadszedł twój kres; nić twojego żywota przecięta.

Bardzo wyraźna prorocza wskazówka, że nie chodzi wcale o starożytny Babilon. Watykan jest największym udziałowcem w największych korporacjach USA, czyli bezwiednie robiono biznes z Watykanem negocjując z amerykańskimi korporacjami. Watykan także utworzył w USA: CIA, FBI, NSA, IRS oraz... USA Bank Federalny, który Trump już uwolnił spod władzy Watykanu.

IRS to nielegalny system podatkowy w USA, kontrolujący za pomocą fałszywych podatków społeczeństwo USA!

W ten sposób Watykan skutecznie kontrolował cały świat.

Dlaczego termin - miasto - jest rozumiany jako państwo?

W starożytności miasto oznaczało państwo, ponieważ jego mury obronne stanowiły o jego bezpieczeństwie. Jedynie miasta decydowały o tym, czy państwo istniało. Co ciekawe, proroctwa o Babilonie mówią o wielu miastach w jego granicach a także o rolnikach i uprawie roli. Wiemy, że w miastach roli nikt nie uprawiał i nie wypasano w nich trzód. Watykan także nie uprawia nigdzie roli.

Co jest szczególnym znakiem Babilonu?

Mieszkają tam także Polacy - część Narodu Wybranego przez Boga.

Wiemy, że w USA i w Anglii mieszkają miliony Polaków oraz innych Słowian.

Jeremiasza 51:(6) Uchodźcie z pośrodka Babilonu i niech każdy ratuje swoje życie, abyście nie zginęli przez jego winę, gdyż jest to czas pomsty dla Pana, On odda mu to, na co zasłużył! (7) Babilon jest złotym kubkiem w ręku Pana, upijającym całą ziemię. Z jego wina piły narody, dlatego też narody oszalały. (44) I nawiedzę Bela w Babilonie, i wyciągnę z jego paszczy, co pochłonął. I już nie będą tłumnie płynąć do niego narody.

Widzimy wyraźnie, do jakiego stopnia narody oszalały w związku z Covid-19.

Co jest niezwykle ciekawe, Covid odwrotnie to divoc. W języku hebrajskim oznacza on: opętany (przez demona).

Covid-19 czyli DIVOC to czyste opętanie przez demona!

Google tłumacz podaje po polsku obsesję, czyli także formę opętania, która jest bardzo widoczna. Zwróćmy uwagę na niezwykłą precyzję proroctwa.

Naród Wybrany ma uchodzić z Babilonu i Apokalipsa to potwierdza, wyjdźcie z niego mój ludu. Narody całego świata są pijane z kubka Babilonu. Przypomina się uczta w Babilonie i napis na ścianie!

Także jest nawiązanie do masowej imigracji do Babilonu. (Jeremiasza 50:8, 25) Także Nierządnica ma w ręku złoty kielich nierządu sakralnego czyli wielbienia fałszywych bogów. Warto przeczytać całe dwa rozdziały Jeremiasza 50 i 51. Byłoby ciekawie, gdyby ta scena powtórzyła się w Białym Domu!

Jakie było połączenie Babilonu z Wielką Nierządnicą?

Połączenie było i to olbrzymie. Ale o tym nieco dalej!

 Izajasza 48:(20) Wychodźcie z Babilonu, uciekajcie od Chaldejczyków! Głośno i radośnie to zwiastujcie, rozgłaszajcie to. Roznoście tę wieść do krańców ziemi! Mówcie: Pan wykupił swojego sługę Jakuba.

Jakub to Izrael - wszystkie 12 pokoleń. Ale w starożytnym Babilonie niewolnikami byli tylko Judejczycy. To jest najwyraźniej ucieczka Izraelitów z jakiegoś kraju a nie z kościołów Wielkiej Nierządnicy. Apokalipsa 18:4 to także potwierdza.

Jest także jeden niezwykle ważny aspekt tego samego proroctwa, który wyklucza jego starożytne wypełnienie się.

Izraelici - rzekomo zagubione 10 pokoleń Izraela - Polacy, nigdy nie uciekali z Babilonu ponieważ byli oni od lat na Kaukazie.

Tymczasem za pomocą dekretu Cyrusa Persa Judejczycy zostali wypuszczeni po niewoli babilońskiej do swojej ziemi, do Jerozolimy.

Ezdrasza 1:2 Tak mówi Cyrus, król perski: Wszystkie królestwa ziemi dał mi Pan, Bóg niebios, On też rozkazał mi, abym zbudował mu świątynię w Jeruzalemie, które jest w Judzie. 3 Kto więc spośród was należy do jego ludu, niech jego Bóg będzie z nim! Niech wyruszy do Jeruzalemu, które jest w Judzie, i niech buduje świątynię Panu, Bogu izraelskiemu. To jest bowiem ten Bóg, który jest w Jeruzalemie. 4 Wszystkich tych więc, którzy się zachowali w jakiejkolwiek miejscowości, gdzie byli przychodniami, niech wesprą mieszkańcy tych miejscowości srebrem i złotem, mieniem i bydłem, nie licząc daru dobrowolnego dla świątyni Bożej w Jeruzalemie.

Taki był wyrok Boga nie na całym Izraelu ale na Judejczykach - niewola babilońska przez 70 lat a wyjście nastąpiło jako rezultat dekretu wydanego przez Cyrusa II Wielkiego, Persa, który rok wcześniej zdobył Babilon.

Ostrzeżenie Izraelitów - 12 pokoleń Jakuba z Babilonu o potrzebie wyjścia z Babilonu wypełni się wyłącznie w bliskich już czasach dzisiejszych.

Nie było żadnego wyjścia Izraelitów z Babilonu, ponieważ Babilon był już pod okupacją Persów, a jedynie Judejczycy - nie Izraelici - zostali z niego uwolnieni przez samego Boga, który posłużył się Cyrusem. Cyrus perski był zupełną odwrotnością zbrodniarza międzynarodowego i człowieka zwalczającego Boga w USA - Islamisty Baracka Obamy oraz Donalda Trumpa.

Kolejne ostrzeżenie dla Ludu Bożego.

Jeremiasza 51:(6) Uchodźcie z pośrodka Babilonu i niech każdy ratuje swoje życie, abyście nie zginęli przez jego winę, gdyż jest to czas pomsty dla Pana, On odda mu to, na co zasłużył! (7) Babilon jest złotym kubkiem w ręku Pana, upijającym całą ziemię. Z jego wina piły narody, dlatego też narody oszalały.

To szaleństwo narodów dopiero teraz jest bardzo widoczne. Wszelka pornografia, kinematografia, pedofilia i mnóstwo innych ohydnych dzieł USA spowodowały szaleństwa niemal wszystkich narodów, które rzeczywiście zupełnie oszalały. Zabrania się jedzenia wędzonki, propaguje i uprawomocnia się w USA małżeństwa tej samej płci. Covid-19 to oczywisty objaw szatańskiego szaleństwa, tak władz jak i mieszkańców USA oraz niemal całego świata.

Szał narodów w USA jest widoczny w chwili obecnej! ANTIFA i BLM to także czysty objaw szaleństwa.

Co roku w USA morduje się podczas przerywania ciąży około miliona dzieci, a w ciągu ostatnich 12 miesięcy 1 milion dzieci zachorował na autyzm z powodu szczepionek! Oblicza się, że zamordowano w USA ponad 50 mln nie narodzonych dzieci w ciągu ostatnich 50 lat. Król Herod był przy tych ludziach człowiekiem świętym! Liczba ofiar przerywania ciąży na całym świecie przekracza już miliard!

To są rezultaty rządów sprawowanych przez totalnych szaleńców, którzy w gazetach na pierwszych stronach podają nam... horoskopy!!! Sprawdźmy więcej dowodów na to, że chodzi o to wielkie mocarstwo.

Apokalipsa 18:(7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.

W powyższym wersecie mamy połączenie Babilonu (USA) z Wielką Wszetecznicą ale nie oznacza to, że to ta sama postać. Następne wersety temu dowodzą.

Apokalipsa 18:22 I już nie rozbrzmi w tobie gra harfiarzy ani muzyków, ani flecistów ani trębaczy, już też nie będzie u ciebie mistrza jakiegokolwiek rzemiosła, ani już nie usłyszy się u ciebie huku młyna;

Powyższy werset eliminuje bezpośrednie porównanie Babilonu z Wielką Nierządnicą, która niczego nie produkuje w Watykanie, nie kręci filmów, nie publikuje Playboya czy programów telewizyjnych, gier komputerowych czy MTV przeładowaną niemal pornografią oraz satanizmem.

USA to największy producent towarów na świecie oraz symbol światowego bogactwa, przedsiębiorczości, wysokiej jakości produktów, wielu wartościowych patentów i wiele innych bogactw ludzkiego umysłu. USA i państwa NATO, Anglia w szczególności to także najwięksi producenci  muzyki na świecie, za pomocą której świat... wielbi szatana oraz upadłych aniołów i fałszywe bóstwa starożytnego Babilonu, jak... Marduk czy... (sprawdź ten link!)  Baal!

Wielce budujący werset:

Jeremiasza 50:(2) Zwiastujcie między narodami i głoście, podnieście sztandar, głoście, nie ukrywajcie, mówcie: Babilon zdobyty, Bel zhańbiony, Marduk rozbity, zhańbione jego posągi, rozbite jego bałwany.

Bel to... Baal! Kabala to kult... Baala!

Apokalipsa 18:3 Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.

Apokalipsa 18:23 I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy; gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody.

USA uznaje siebie policjantem całej ziemi.

Jeremiasza 50:23 Jakże jest rozbity i strzaskany młot całej ziemi! Jakże stał się Babilon przedmiotem zgrozy wśród narodów!

Jerozolima i współczesny Izrael to synagoga szatana i jest także bardzo aktywną częścią Watykanu sprawującego władzę nad większością świata. Dolar jest na krawędzi upadku a całkowity jego upadek spowoduje natychmiastowy upadek wszystkich trzech części syndykatu zbrodni; Watykanu, USA, Anglii i Izraela.

Wszyscy będą biadać, nastąpi lęk bezradnych narodów oraz... ucieczkę z Babilonu części Narodu Wybranego. Apokalipsa proroczo zapowiada także niszczenie Ziemi przez szatańskich sług, co 2000 lat temu nie było jeszcze możliwe.

Jedna ważna uwaga dla Polaków i Słowian mieszkających w USA.

Kto nie posłucha Bożego ostrzeżenia, zginie wraz z USA i jego mieszkańcami!!!

Zbrodnie Watykanu i USA

USA powstały na trupach około 100 mln amerykańskich Indian. Po tej rzezi mieliśmy niewolnictwo, Wojnę Secesyjną a po tym Watykan zorganizował i sfinansował Rewolucję Francuską, Rewolucję Październikową w Rosji używając do tego nasienie węża.

Podczas Rotshildowskiej rewolucji w Rosji na Alasce stacjonowały na wszelki wypadek liczne oddziały USA! Pierwsza Wojna Światowa wybuchła także z inicjatywy Watykanu, a o drugiej nie ma nawet sensu pisać, ponieważ Konkordat Hitlera z Watykanem jest doskonale znany. Znamy także watykańską operację ratowania nazistów - operację Spinacz, których przygarnęły USA i tak powstała CIA, FBI oraz... zawsze kłamliwa NASA.

Po II WŚ wywołanej przez Watykan w wyniku wielu bitew i mordów USA spowodowało śmierć co najmniej 50 milionów ludzi.

USA przez 80% czasu swego istnienia było lub jest nadal w stanie wojny z jakimś państwem.

Sprawdź historię wojen USA - Zbrodnie wojenne. [EN] Wiele najnowszych zbrodni [EN] nie jest nawet podanych na tej liście, jak 250 tyś Libijczyków podczas zbrodniczej wojny z Libią, czy podobna liczba ofiar w wyniku USA najemników zwanych ISIS w Syrii.  Hiroszima i Nagasaki, zniszczenie Drezna - zagłodzenie na śmierć 1.5 mln jeńców niemieckich tuż po II WŚ to kolejne zbrodnie, nie wymienione w powyższych artykułach.

Największym problemem z podanymi liczbami ofiar jest to, że są one w ostatnich latach bardzo zaniżane. Powszechnie wiadomo, że w Iraku zginęło milion ludzi i pół miliona dzieci, ale Wikipedia jest daleka o tej liczby.

Informacje uzyskiwane od Wietnamczyków czy Koreańczyków mieszkających w Australii wskazują, że Korea mówi o utracie 4.5 mln Koreańczyków a w Wietnamie zginęło co najmniej 2.5 mln ludzi podczas wojny wietnamskiej.

Rosyjskie źródła szacują liczbę ofiar komunistycznej rewolucji wywołanej przez Zachód na 66 mln ofiar. Rządy kontrolowane przez szatana starają się pomniejszać swoje zbrodnie, ale prawdy nie da się ukrywać, ponieważ jest wiele źródeł sprzecznych z pro izraelską Wikipedią, nazywaną także pogardliwie... Żydopedią.

Organizatorem wszystkich tych wojen jest szatański mózg dążący do realizacji NWO - Watykan czyli Wielka Nierządnica.

Rząd Wielkiej Nierządnicy, odpowiedzialny za zdecydowaną większość zbrodni na ziemi, włącznie z masą kłamstw 'naukowych', jak ewolucja, wielki wybuch, ziemia kula, grawitacja, oraz pozorna niemożliwość stosowania wolnej energii.

Kult watykański to największy syndykat zbrodni, jaki kiedykolwiek istniał na ziemi.

Wielka Nierządnica upija cały świat nierządem bałwochwalstwa, pornografią oraz forsowaniem na siłę homoseksualizmu, genderyzmu i atakami pedofilii na białą rasę, w szczególności na chrześcijan.

USA zalegalizowały małżeństwa homoseksualne, co jest absolutnym aktem wrogości przeciwko ludzkości oraz przeciwko samemu Bogu.

USA/Watykan/Anglia/Izrael to siły Watykanu, którego potęga niemal zanikła.

O tym, że Watykan sprawował rządy nad Anglią i USA ukazuje nam 12-to częściowy film - pierwsza część poniżej. Owa seria ukazuje nam także prosty fakt, że Watykan i USA to oczywista kontynuacja Imperium Rzymskiego.

Kto wykona plan zniszczenia Babilonu Wielkiego?

Zobacz ten niezwykły 12 częściowy film, pełen dowodów przeciwko Watykanowi oraz jego młotowi, czyli USA. Dowodów jest znacznie więcej, niż się spodziewasz.

Reszta filmów w linku.

Plan Boga będzie wykonany częściowo rękami ludzkimi z Bożych rozkazów i poleceń.

 W takim przypadku przewidywanie posunięć politycznych i daty wyroku jest praktycznie niemożliwe. Ale mamy wiele wskazówek biblijnych, kto może tego z pomocą Bożą dokonać. Rosja pod rządami Putina oraz Chiny.

Izajasza 13:5 Ciągną z dalekiej ziemi, od krańców nieba, Pan i narzędzia jego grozy, aby zniszczyć całą ziemię. 19 I stanie się z Babilonem, perłą królestw, chlubą i dumą Chaldejczyków, to, co się stało z Sodomą i Gomorą, które zniszczył Bóg.

Po Sodomie i Gomorze nie pozostało niemal nic! Podobny los czeka USA!

Jeremiasza 50:3 Gdyż wyruszył przeciwko niemu naród z północy, i ten obróci jego ziemię w pustynię, tak że nie będzie w niej mieszkańca, zarówno człowiek jak i bydło ucieknie w popłochu.

Przeczytajmy dalej o planie wyzwolenia Ludu Bożego z Babilonu.

Jeremiasza 50:4 W owych dniach i w owym czasie - mówi Pan, przyjdą synowie izraelscy wraz z synami judzkimi, pójdą z płaczem i będą szukać Pana, swojego Boga. 5 Będą się pytać o Syjon, ku niemu zwrócą swoje spojrzenie: Chodźcie, a przyłączmy się do Pana w przymierzu wiecznym, które nie będzie zapomniane! 6 Mój lud był trzodą zabłąkaną; ich pasterze wiedli ich na manowce, tak że tułali się po górach, schodzili z góry na pagórek, zapomnieli o swoim legowisku. 7 Wszyscy, którzy ich spotykali, pożerali ich, a ich wrogowie mówili: Nie my jesteśmy winni, że zgrzeszyli przeciwko Panu, niwie sprawiedliwości i nadziei ich ojców. 8 Uchodźcie ze środka Babilonu, z kraju Chaldejczyków, wychodźcie i bądźcie jak barany przed trzodą.

Powyższe wersety potwierdzają po raz kolejny, że nasza ucieczka na pustynię odbędzie się tuż przed zniszczeniem Watykanu oraz jego ramienia zbrojnego - Babilonu Wielkiego czyli USA/Anglii i NATO.

Widzimy niezwykłą przejrzystość i logikę planów Boga - nie tylko planów wyzwolenia Jego Ludu ale także planów sprawiedliwych sądów na ciemiężcami i mordercami Ludu Bożego! Niezwykłe jest to, że ciągle są odkrywane nowe dowody planu Bożego.

Pamiętajmy, że treścią i tematem całej Biblii oraz opisanych w niej dziejów świata jest ustanowienie Narodu Wybranego jako Królestwa Bożego na Ziemi pod berłem Syna Bożego, Isusa Chrystusa. Owo królestwo szatan stara się kopiować obecnym Izraelem próbując zapobiec realizacji Bożych planów.

Dlaczego?

Funkcjonujące w pełni Królestwo Boże będzie fundamentalnym dowodem całkowitej winy szatana przed Bogiem i Jego aniołami oraz przed całą ludzkością. Po zrealizowaniu Królestwa czyli po tysiącu lat swego uwięzienia pod ziemią, szatan zostanie zniszczony w płomieniach jeziora ognistego.

Jedna przestroga

Obserwując świat widzimy wielką ilość dowodów na prawdziwość słów Boga i Syna. Bóg ustami Syna ostrzega nas wyraźnie, że będziemy zaskoczeni przez wyłaniającą się nową rzeczywistością. Jest to zrozumiałe, skoro Bóg już kieruje wieloma wydarzeniami.

Mateusza 24:42 Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie. 43 A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. 44 Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Sąd na Nierządnicy i Babilonie oraz ich upadek już się rozpoczął!

Papież Franciszek został skazany na dożywotnie więzienie za zbrodnie przeciwko ludzkości. Wyrok 25 lat więzienia otrzymał także były papież, Benedykt XVI i natychmiast po wyroku papież poddał się do dymisji. Nierządnica została w ten sposób publicznie obnażona.

Znany jest jeden werset z Mateusza, który jest błędnie wyjaśniany.

Mateusza 24:21 Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie. 22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni. (23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo tam, nie wierzcie. 24 Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

22 werset przedstawia się jako dowód na olbrzymią masakrę całej ludzkości w czasach końca.

Chrystus tego nie sugerował, ale dał do zrozumienia, że jeżeli tych dni się nie skróci, nikt nie ocaleje. Czyli werset nie mówi o nielicznych ocalonych ale mówi o dzikim planie mordów satanistów, którzy z radością wymordowali by wszystkich ludzi.

Werset 24 - wielu cytuje to argumentując, że nawet wybrani będą zwiedzeni. Nic dalszego od prawdy. Te dwa cytaty świadczą o tym, że szatan będzie się dwoił i troił, aby zwieść wybranych, O ILE TO MOŻLIWE.  Jednak werset 22 wyjaśnia, że Bóg do tego nie dopuści.

Podsumowanie

Mamy poważną interpretację proroctw Apokalipsy, które wyjaśniają nam, w jaki sposób Wielka Nierządnica kontroluje Babilon Wielki, którym są USA i NATO. Proroctwa te można znaleźć: Izajasza 47 oraz rozdział 48, Także oba rozdziały Jeremiasza 50 oraz 51 ujawniają wiele istotnych wersetów, wskazujących na USA jako mocarstwo nazywane w Biblii tajemniczym (okultystycznym) Babilonem Wielkim. Innej kandydatury nie ma!

Na moc Watykanu składa się: USA, Anglia, Masoneria oraz Żydzi syjonistyczni, w Izraelu i USA dotychczas całkowicie kontrolowani przez Watykan. Łączy ich... satanizm i wielbienie bóstw Egiptu oraz wielu innych starożytnych bóstw jak Apollo, Zeus, Astarte (Królowa Niebios) czyli ISIS, Baal, Marduk czy wiele innych. Trump znany jest jako wielbiciel Apolla!

Wewnątrz Watykanu istnieje zakon Jezuitów. Jest to najbardziej zbrodnicza organizacja, jaka kiedykolwiek istniała na Ziemi. Była ona usuwana z wielu krajów ponad 60 razy.

Tylko Żydzi pobili Jezuitów, ponieważ byli usuwani ze 60 państw.

Niedawna wizyta jezuity papieża Franciszka w USA ukazała rzeczywiste oblicze króla... Sodomy i Gomory i ujawniła, kto stoi faktycznie za diabolicznym planem NWO!

Pomimo wielu proroctw najprawdopodobniej będziemy zaskoczeni wydarzeniami, za którymi stoi sam Bóg, a posiadamy wiele informacji mocno sugerujących, że Bóg w chwili obecnej już rozpoczął swoje działania w celu oswobodzenia swego Ludu oraz wykonaniu wyroku na Wszetecznicy i na tajemniczym Babilonie Wielkim.

Nierządnica oraz Babilon Wielki zostaną zniszczeni niemal w tym samym czasie.

Czuwajmy więc i miejmy oczy szeroko otwarte!

Jeżeli chcesz od razu poznać amerykańskie zbrodnie i kłamstwa, przeczytaj te dwa artykuły.

Jeżeli chcesz poznać więcej nowszych i uzupełniających informacji w tym temacie, przeczytaj drugi artykuł o Tajemniczym Babilonie część II.