Ultymatywna Prawda, część II.


 

Psalm 2:1 Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? 2 Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Panu i przeciw Jego Pomazańcowi:

Ta witryna nie jest oszustwem czy żartem. Przedstawiane na niej materiały to fakty a nie teorie spiskowe. Aby zrozumieć Prawdę musisz zapomnieć o niemal wszystkich religijnych, politycznych i także naukowych paradygmatach i z użyciem wolnej woli zacząć stawiać pierwsze kroki ku zupełnie nowej rzeczywistości.

Religia, nauka. media i prawo to formy kontroli, stworzone przez rządzącą nami Elitę. Niestety zostałeś wychowany na samych kłamstwach.

Zobacz ten film, który ukaże ci, że jesteś celowo programowany.

Zobacz teraz, w jaki sposób oceniają cię kontrolerzy tego świata - Tomasz Lis o widzach telewji.mp4. Teraz, kiedy już wiesz, czym jesteś karmiony w mediach, zacznij czytać z największą uwagą, ponieważ to co przeczytasz tutaj może zmienić całe twoje życie.

Jest oczywiste, że informacje, które tutaj znajdziesz będą wyglądały na znacznie przesadzone, a twoja duma oraz efekty prania mózgu często będzie twoimi największymi przeszkodami. Będziesz to krytykował na podstawie TWOJEJ wiedzy i TWEGO zrozumienia rzeczywistości, które nabyłeś z mas mediów..

Są to... wpojone tobie kłamstwa. Elita rządząca światem od tysięcy lat wpaja temu światu kłamstwa. Jest to szczególnie oczywiste w czasach dzisiejszych.

Rzeczywistość to znacznie więcej niż nauka pobierana w szkołach, ukazywana nam w mediach oraz ogłaszana z ambon. Większość ludzkości żyje w transie, myśląc, że to rzeczywistość a wartości są odwrócone do góry nogami. Prawdę nazywa się kłamstwem, a kłamstwo odbieramy jako Prawdę.

Oznacza to, że... praktycznie nic nie wiesz. Nie znasz historii, Biblii, i w wielu kwestiach naukowych także nie masz żadnego pojęcia.

Przykład. Niemal nic wiesz o toczących się obecnie wojnach oraz o sytuacji finansowej świata. Wiesz, że jest źle ale nie znasz przyczyn.

Wiesz, ze świat jest zadłużony po uszy, ale nikt nie podaje ci źródeł owych mega pożyczek. Jeżeli niemal wszystko, co wiesz o dzisiejszej rzeczywistości to kłamstwa - a mamy przecież Internet - to czy masz jakiekolwiek szanse na poznanie Prawdy!?

Wszystko, co wiesz, pochodzi od zaledwie kilku osób, które całkowicie kontrolują światowy przepływ informacji.

Skąd posiadasz niemal wszystkie informacje?

 • Z telewizji - kontrola informacji.
 • Z radia i prasy - ci sami ludzie kontrolują informacje.
 • Z książek, encyklopedii, podręczników naukowych - ci sami ludzie to kontrolują.
 • Ktoś ci przekazał pewną informację - otrzymał ją także z powyższych źródeł.

Siedmiu ludzi kontroluje przepływ owych informacji.

 • Michael Eisner - Walt Disney Television, Touchstone Television, Hollywood Pictures, Miramax
 • Alan Levine - Sony Pictures, Dreamworks SKG
 • Gerald Levin - Time Warner, Time, Sports Illustrated, People, Fortune.
 • Ted Turner - CNN,
 • Sumner Redstone - CBS, Viacom, MTV, Nickelodeon
 • Ruppert Murdoch - News Corporation, Fox Television, 20th Century Fox Films.
 • Michael Schulhof - Sony Corporation, New World Entertainment,

Historia była pisana rękami zwycięzców. Nie jest ona prawdziwa. Nie znaczy to że nie było I WŚ czy II WŚ. Znaczy to, że nie znasz ich rzeczywistych przyczyn, przebiegu a nawet skutków.

Nie znasz także Biblii, nawet jeżeli ją regularnie poznajesz w jakiejś religii, ponieważ wszystkie religie są pod kontrolą elit i nie ukazują ci Prawdy biblijnej, ponieważ religie są najważniejszym celem szatana!

Nauka jest także monstrualnym kłamstwem! Opiera się ona na teoriach, jak teoria Ewolucji czy Wielkiego Wybuchu. Prawda naukowa jest przed nami także szczelnie ukrywana. Oszukuje się nas teoriami, oraz wprowadza w błąd poprzez ukrywanie przed nami patentów bezpłatnej energii. Podróż na Księżyc jest jednym z największych kłamstw na ziemi. Innym, jeszcze większym oszustwem jest wmawianie nam, że Ziemia krąży wokół Słońca. Jednak nauka posługuje się obecnie teoriami, ponieważ nie posiada na nic dowodów! Większość ludzi wierzy we wszystko na słowo i nigdy nie pyta o dowody.

Innymi słowy - żyjemy z zupełnej izolacji od rzeczywistości, w niewidzialnej bańce mydlanej i nie zdajemy sobie sprawy z tego, że poza ową bańką są informacje, których nie spodziewałeś się nigdy poznać. Poznasz je na tej witrynie ale nadal zabierzesz ci to wiele czasu, zanim zdołasz je zaakceptować. Przyczyną jest owa ścisła kontrola umysłu i dopiero teraz poznasz czym ona jest i w jaki sposób kontroluje twoje myśli, i dążenia oraz twoje zachowanie.

Co to jest absolutna Prawda?

Jesteś stworzeniem Boga, który dla ciebie stworzył niebo i ziemię. Zostałeś o tym przez Niego poinformowany na łamach Biblii.

Myślisz, że jest to typowy religijny żargon?

Wbrew mediom i powszechnej wiedzy - cały świat wierzy - tak w Boga jak i Biblię

Czego Bóg od nas oczekuje? Po co nas stworzył? Dokąd zmierzamy?

Wszystko jest niezwykle proste i logiczne, na przekór powszechnej opinii elit, którzy sprzeciwiają się owemu prostemu planowi Boga.

Plan Boga - utworzenie doskonałej populacji na ziemi. Środkiem ku temu jest posłuszeństwo mieszkańców Jego ziemi wobec Jego dwóch najważniejszych przykazań.

Będziesz miłował Pana Boga swego a bliźniego swego jak siebie samego.

Oto warunek naszego istnienia na Jego Ziemi.

Masz dar życia - na razie ogólnie skrócony do 80 lat, oraz zapewnienie od Boga, że jeżeli zechcesz żyć wiecznie, możesz owo życie wieczne uzyskać, pod warunkiem stosowania się do powyższego przykazania. Miłość do Boga polega na uznaniu jego autorytetu, posłuszeństwa wobec Jego przykazań oraz wdzięczności dla Niego za Jego dar życia. Istniejesz dlatego, że On tak zechciał.

Owo przykazanie to najmądrzejsze zdanie, kiedykolwiek wypowiedziano we Wszechświecie.

Brak posłuszeństwa wobec tego Prawa jest źródłem WSZYSTKICH naszych problemów i nieszczęść.

Uproszczając to jeszcze bardziej, miłość ku bliźniemu jest gwarancją na to, że bliźni nigdy nie zostanie przez ciebie skrzywdzony.

Miłosierny Bóg chce zapewnić nam życie wieczne pod warunkiem, że docenimy Jego wysiłek twórczy poprzez powstrzymanie się od krzywdzenia naszych bliźnich. Jeżeli zdobędziemy się na miłość do nich, nigdy ich nie skrzywdzimy.

Oto Boży plan dla rodzaju ludzkiego.

Życie wieczne ludzkości na ziemi, pod warunkiem stosowania miłości do Boga oraz do naszych bliźnich.

Nie trzeba być naukowcem z doktoratem, aby natychmiast zauważyć, że na naszej Ziemi dzieje się coś zupełnie odwrotnego.

Świat nienawidzi Boga oraz trwa nieustannie podsycana nienawiść pomiędzy ludźmi podzielonym pomiędzy sobą pod wieloma względami. Na samą myśl o miłości do Boga i drugiego człowieka - tak władze jak i media dostają szału.

Dlaczego?

Światem rządzi przeciwnik Boga, nazywany szatanem, noszący imię Lucyfer.

Nienawiść do Boga oraz do bliźniego, tak widoczna na całym świecie, to nie nasza słabość, ale szatański plan, wprowadzany przez kilka tysiącleci w życie przez kontrolowane przez niego elity rządowe.

Co zawiera ten ohydny plan?

Wymordowanie maksymalnej ilości ludzi rękami samego Boga.

Na pewnym etapie dziejów świata niemal mu się to udało. Potop przeżyło jedynie 8 osób - Noe i jego rodzina podczas światowego potopu. Są liczne dowody naukowe na to, że potop rzeczywiście się wydarzył. Władze, media i nauka ukrywają to przed nami.

Jak sam widzisz, istnieje olbrzymi światowy spisek, który zwalcza Boga, Biblię oraz Naród Wybrany przez Boga. Walka jest okrutna, zdeterminowana a my jesteśmy ofiarami owych zbrodniczych planów.

Kto jest odpowiedzialny za owe plany?

Odpowiedź na to pytanie jeszcze bardziej cię zbulwersuje! Najprawdopodobniej takiej odpowiedzi się nie spodziewałeś. Jak już wcześniej przeczytałeś, świat jest kontrolowany przez religie.

Światem oczywiście rządzi szatan zwany Lucyferem. Jego najbliżsi współpracownicy to... upadli aniołowie, ich potomstwo z kobietami ludzkimi, zwane Nefilimami oraz najrozmaitszej maści hybrydy - czyli ludzie bez ludzkich sumień, ochoczo wykonujący najbardziej zbrodnicze rozkazy, jak... przeprowadzenie Holokaustu, dwie wojny światowe czy masa innych mega zbrodni.

"Szatan zwodzi cały świat!"

Znany szeroko cytat biblijny. Lucyfer oszukuje on także tych, którzy mu służą! 

Władcy tego świata, czyli Watykan, Iluminaci - Nefilimowie, Syjonizm i Masoneria - są także przez szatana oszukiwani.

Praktycznie nie ma na ziemi nic nowego. Wszystko jest od dawna znane. Dzisiejsze działania przywódców świata są znane od najmniej 3.5 tysiąca lat, czyli od generacji starożytnego Egiptu. Historia stale się powtarza.

Co jest ciekawe - historia, to nie to, co się wydarzyło, ale co zapisano, że się wydarzyło!

Świat zawsze dążył do rządu globalnego oraz do światowego wielbienia szatana nazywanego Lucyferem. Jednakże w dzisiejszych czasach owe plany nabrały znacznie większego wigoru! Od kilkuset lat trzy organizacje światowe chcą za wszelką cenę odbudować III Świątynię Salomona w Jerozolimie. Organizacje te, to Watykan, Iluminaci, Syjonizm/Masoneria.  Owe trzy organizacje to religie.

Pomysł rządu światowego - NWO jest także oszustwem

Jeżeli światem rządzą trzy religie, to jest oczywiste, że religia jest zasadniczym mechanizmem napędzającym ową maszynę globalizmu, która chce usunąć wszystkie religie i wprowadzić jedną. LUCYFERIANIZM.

Nawet to jest oszustwem szatana! Szatan chce nam zastąpić Boga i przekonać nas, że jego rządy są znacznie lepsze niż Królestwo Boże. Stare szatańskie kłamstwo z ogrodu Eden.

W jakim celu Watykan chce odbudować tę świątynię?

Czyżby zamierzał wielbić w niej Boga, Stwórcę Wszechświata? Powszechnie wierzy się w to, że Watykan wielbi Boga. W rzeczywistości Watykan Boga nienawidzi i w zamian za Boga przedstawia nam teorię Ewolucji wraz z teorią Wielkiego Wybuchu. W ślad za owymi bezsensownymi teoriami postępują fantazje UFO oraz innych gości z kosmosu.

Wszystkie przykazania Boga są anulowane i świat nimi pogardza pogardzając tym samym Stwórcą. Najbardziej znienawidzonym przykazaniem jest: "Miłuj Boga i miłuj bliźniego".

Tymczasem Watykan jest on głównym projektantem NWO a wykonawcami tego morderczego planu są Syjoniści i Masoneria.

Po co więc światu ta świątynia?

Ezechiela 8:(3) I wyciągnął coś w kształcie ręki, i chwycił mnie za włosy na głowie. A duch uniósł mnie w górę między ziemię a niebo, i zaprowadził mnie w widzeniach Bożych do Jeruzalemu, do wejścia bramy wewnętrznej, zwróconej ku północy, gdzie znajdował się znienawidzony posąg, pobudzający do nienawiści.

Ezechiela 8:(16) I zaprowadził mnie na wewnętrzny dziedziniec świątyni Pana. A oto u wejścia do przybytku Pana, między przedsionkiem a ołtarzem, było około dwudziestu pięciu mężów; ci, tyłem zwróceni do przybytku Pana, a twarzą ku wschodowi, zwróceni ku wschodowi oddawali pokłon słońcu.

Starożytni Izraelici wybudowali na polecenie Boga, według Jego dokładnych instrukcji świątynię. Z czasem wypowiedzieli Bogu posłuszeństwo oraz w jaskrawy sposób złamali Jego Przymierze i rozpoczęli w Jego świątyni wielbienie szatana.

Słońce jest od tysiącleci głównym symbolem szatana. Od tego momentu szatan zaczął uważać ową świątynię za swoją własną.

Świątynia ta z powodu oczywistej profanacji została w wyroku Boga zniszczona w roku 535 p.n.e. Po jej odbudowie świątynia ta została ponownie z wyroku Boga zniszczona w roku 70 n.e. (Znacznie więcej na temat świątyni w linku - Trzecia Świątynia Jerozolimska.)

Cała nowożytna historia to systematyczne wysiłki ku odbudowie III Świątyni, w której świat będzie wielbił szatana oraz jego posąg czy też obraz! Jeżeli świat dąży do wielbienia szatana, oznacza to, że owe trzy religie, Kościół Rzymski, Iluminaci, Syjonizm/Masoneria to czyste wielbienie szatana. Sam przykład doskonałej kooperacji także świadczy o tym samym celu.

Aby do tego doprowadzić, potrzebny jest totalitarny rząd światowy, który już istnieje od co najmniej 200 lat. Wielu z nas znany jako:

NWO -  (Luciferian) New World Order - (Lucyferiański) Nowy Porządek Świata.

Ów rząd będzie w stanie zmusić cały świat do wielbienia szatana w owej świątyni. NWO jest więc wojną dobra ze złem, czyli wojna szatana przeciwko Bogu. Celami owej walki są: Bóg, Biblia oraz Chrześcijaństwo.

Reżyserem tego szatańskiego planu NWO jest... Watykan.

Tak przynajmniej wierzy Watykan i wielu poszukiwaczy Prawdy. Plan jest, ale nowe jego detale są nieustannie odkrywane. Rząd światowy istnieje już od co najmniej 200 lat!

Watykan kontroluje finansowo swoje kreacje - Syjonizm, Masonerię i Illuminati oraz sprawuje władzę nad światem za ich aktywną pomocą, samemu ukrywając swe oblicze w ich cieniu. Rządy polityczne są jedynie marionetkami w rękach kolejnych papieży.

Największym marzeniem papieży na przestrzeni wielu wieków było przeniesienie stolicy z Rzymu do Jerozolimy oraz odbudowa Świątyni. Po to odbywały się wyprawy krzyżowe, po to powstał Zakon Templariuszy, potem Zakon Krzyżacki. Po to także powstał Zakon Jezuitów.

Niewielu wie, że to Rzym był także inicjatorem powstania Islamu. Celem utworzenia Islamu było także wyzwolenie Jerozolimy. Z czasem powstała Masoneria i w końcu na światło dzienne wyjrzał Syjonizm.

KRK, Syjonizm oraz Masoneria - te trzy organizacje dążą zgodnie do odbudowy Świątyni Jerozolimskiej.

images/Catholic_church_poland.jpg 

Zwrócimy uwagę na identyczny symbolizm Masonerii oraz KRK.

Wszechwidzące oko Horusa czyli Lucyfera jest powszechne na wielu kościołach, w lożach masońskich, a także na słynnym dolarze USA. (Znacznie więcej w linkach - Symbolizm, tabela, oraz Watykan i Babilon Wielki.)

Termin - Syjon oznacza wzgórze w Jerozolimie, na którym stała dwukrotnie Świątynia Jerozolimska. Syjon według Biblii jest świętym miejscem Boga na Ziemi. Od tego wzgórza bierze nazwę ruch syjonistyczny, którego celem jest uwolnienie Syjonu z rąk Islamu i odbudowa Świątyni.

Pomimo nadludzkich wysiłków, wydatków i niezwykle dewastującej 6-cio dniowej wojny Izraela przeciwko krajom arabskim, Syjon jest nadal w rękach Islamu a w miejscu Świątyni stoi meczet Al - Aqsa!

Trudno dotychczasowe wysiłki na przestrzeni 1700 lat nazwać sukcesem. Izrael nadal nie ma prawa do stolicy w Jerozolimie i jego stolicą jest nadal Tel Aviw.

Meczet Al - Aqsa to ta ciemna kopuła tuż nad tzw., ścianą płaczu - jedyną ścianą pozostałą po Świątyni.

Złota kopuła to drugi meczet - Al Sakhra - Kopuła na Skale. Cały teren nosi nazwę Al Aqsa. Oto problem wzgórza Syjon. Świat zachodni nie jest w stanie kontrolować tego miejsca i wyrwać go z rąk Islamu, pomimo wielu kosztownych wysiłków oraz przelewu morza krwi.

Czy wiesz, że Watykan jest prawnym właścicielem ziemi w Jerozolimie!? [EN]

Najgęstszą siecią tajemnic są otoczone wszelkie działania Watykanu. Ludzka natura jest właśnie taka, że... lubimy się chwalić! Majątkiem, wykształceniem, mądrością, władzą, pieniędzmi czy sukcesami. Czy jest to sukces artysty jakiekolwiek dziedziny sztuki, czy sukces zawodowy, czy też sukces na jakimkolwiek innym polu.

Wspólnym mianownikiem takiego chwalenia się jest pozytywny charakter owych działań. Chcemy się pochwalić sukcesami, które udało się nam osiągnąć.

Inaczej mówiąc - dobro stawiamy podświadomie na piedestale.

Przeciwieństwem dobra jest zło, które zawsze jest ukrywane.

Dlatego niemal nic o tym nie wiesz. Nikt nie chwali się tym, że ukradł komuś patent, żonę, majątek czy przywłaszczył sobie za pomocą oszustwa tron! Nikt nigdy nie przedstawia się publicznie, ukazując swoje grzechy, porażki i upadki.

Ukrywamy gorliwie ZŁO a ukazujemy ochoczo DOBRO, starając się ukazać w jak najlepszym... świetle. Dobro jest więc światłem a zło ciemnością.

Działalność Watykanu to najbardziej pieczołowicie strzeżona tajemnica na globie ziemskim - ponieważ ukrywane jest ultymatywne ZŁO tego świata!

(Więcej w linku - Światło i ciemność)

Kościół chętnie ukazuje nam swoją działalność charytatywną - w szczególności działania 'świętych' jak matki Teresy czy ojca Kolbe. Jest tego bardzo niewiele i ma to znikome znaczenie w świece pogrążonym w chaosie wojen, głodu, nędzy i pogłębiającego się kryzysu, a za to wszystko odpowiedzialni są poszczególni papieże.

 


Rządy i media akceptują prawo Izraela do statusu Narodu Wybranego przez Boga.

oraz akceptują prawa Izraela do posiadania Ziemi Obiecanej przez Boga.

A światu mówi się oficjalnie, że Bóg nie istnieje!


Ateizm jest więc przeznaczony dla ludzi pozbawionych jakiekolwiek wiedzy i rozumu. (Znacznie więcej w tym linku - Ateizm.)

Zwróć uwagę na medialne sprzeczności, których do tej pory nie zauważyłeś.

1. Podobno nie posiadamy wystarczających bogactw naturalnych na utrzymanie obecnej ilości mieszkańców ziemi i jest konieczna drastyczna redukcja populacji.

Jednak w krajach zachodnich oraz w całej Europie widać masywną imigrację do tych krajów. W USA wpuszcza się nielegalnych imigrantów z Meksyku i wpuszczono ostatnimi kilku laty ponad 22 miliony Meksykan. Ilość mieszkańców USA stale wzrasta tylko i wyłącznie dzięki imigracji.

Dla kontrastu - żaden nie - Żyd nie ma prawa emigracji do Izraela i jedynie Izrael ma prawa do pielęgnowania narodowej dumy i czystości własnej rasy. Małżeństw mieszanych w Izraelu się nie zawiera. Jest to najostrzejsza forma rasizmu na świecie a ofiarami czystek etnicznych są głównie Palestyńczycy.

2. Zwalcza się wszelkie formy patriotyzmu w krajach o białej populacji.

Wyjątkiem jest ponownie Izrael. Patriotyzm oraz pielęgnacja narodowych symboli, historii i tradycji są najwyższymi priorytetem Izraela oraz są one w tym jedynym wyjątku szanowane przez cały świat. Ale tobie nie wolno być Polakiem i to w twoim własnym kraju! Mów o patriotyzmie, a zostaniesz nazwany rasistą, a nawet antysemitą.

3. Zwalcza się wszelkie zasady chrześcijańskie oraz neguje istnienie Boga. Trwa promocja ateizmu, ewolucji i teorii wielkiego wybuchu.

Wyjątkiem ponownie jest Izrael. Dla Izraela nie tylko Bóg istnieje ale Izrael jest Narodem Wybranym przez Boga, który według mediów i władz nie istnieje. Ponadto, Izrael rości sobie prawa do Ziemi Obiecanej przez Boga który... rzekomo nie istnieje! Niemal cały świat uznaje prawa Izraela, co oznacza wiarę w... Boga!

Historia Izraela jest opisana tylko i wyłącznie w Biblii! Akceptacja historii Izraela oznacza akceptację chronologii biblijnej.

4. Zwalcza się małżeństwo - fundament istnienia rodzaju ludzkiego.

Trwa propaganda gejów oraz wszelkich zboczeń i dewiacji seksualnych. Trwa wmuszanie młodzieży nie tylko tolerancji do zboczeń, ale władze i media starają się ukazać jedynie pozytywne aspekty tych zjawisk ,zachęcając wszystkich do 'niewinnych eksperymentów'. W szczególności propaguje się przerywanie ciąży oraz stopniowo zmniejsza wiek legalnego seksu.

5. Jesteśmy ofiarami masowego zatruwania żywności, gleby, powietrza i wody przez wielki biznes.

Rządy i wielki przemysł współpracują w podawaniu zwierzętom wielu antybiotyków oraz hormonów, które powodują przedwczesne dojrzewanie płciowe młodzieży, nawet w wieku 7 lat! Nie czyni się żadnych kroków ku temu, aby powstrzymać ów pochód trucizn. Co więcej, jesteśmy także zatruwani z powietrza. Ostatnia próba masowego zatrucia szczepionkami przeciwko rzekomej pandemii grypy zakończyła się zupełnym fiaskiem. Czy myślisz, że jej nie wznowią?

6. Wiemy, że naturalne leczenie ziołami czy wyciągami z ziół jest najbardziej korzystne i posiada najmniej skutków ubocznych.

Trwają intensywne próby eliminacji ziół oraz innych, nie opatentowanych środków naturalnych, które zdecydowanie pomagają w wielu schorzeniach. Po prostu nie pozwalają, abyśmy przeżyli masowe zatrucie, jakie nam się nieustannie podaje.

7. Istnieje wiele form zupełnie bezpłatnej energii.

Wszelkie patenty są przed nami ukrywane a wynalazcy prześladowani a nawet mordowani. Nie potrzebujemy żadnych paliw. Potrzebujemy udostępnienia nam wynalazków wolnej energii. Energia jest ostrą formą kontroli narodów, dlatego władze nie pozwalają tobie na produkcję własnej bezpłatnej energii. Największy wynalazca wszechczasów, Nikola Tesla jest usuwany z podręczników szkolnych a nawet uniwersyteckich.

8. Forsuje się na siłę wszelkie zboczenia.

Tymczasem rachunek jest bardzo prosty i nie da się tego oszukać. Jeżeli dwoje dorosłych ludzi spłodzi dwoje dzieci, to kiedy rodzice umrą, pozostanie nadal dwoje ludzi. Czyli przeciętna kobieta musi urodzić 2.1 dziecka przeciętnie, aby ludzkość istniała nadal. Jeżeli zamiast reprodukcji będzie w społeczeństwie 30% gejów i lesbijek - reszta musi mieć przeciętnie co najemniej 3 dzieci aby ludzkość przetrwała. Teraz już wiesz dlaczego to się tak reklamuje?

Dlaczego ludzie będący u władzy dążą do zniszczenia ludzkości!?

Ludzie na szczycie tej szatańskiej konspiracji nie mają wyjścia i są oni pod ścisłą kontrolą Lucyfera i jego upadłych aniołów. Wielu z nas słyszało o tym, że można sprzedać duszę szatanowi. Niewielu wie, że taka sprzedaż posiada straszliwe konsekwencje i w olbrzymiej ilości przypadków Bóg honoruje taki akt oddania się szatanowi.

Być może nigdy nie słyszałeś, że rzeczywiście można sprzedać duszę i że są tacy, którzy ją sprzedają? Obejrzyj ten krótki film!

Człowiek popisujący się pod szatańskim cyrografem podpisuje ważny w oczach Boga i szatana dokument. Dokument ten daje pełne prawo szatanowi do zamordowania każdego, kto łamie zasady podpisanego oficjalnego kontraktu. Bóg będąc sprawiedliwy nie może łamać Prawa. To jest przyczyną, dla której dokument ten jest tak ważny - tak dla szatana jak i dla człowieka.

Szatan zgodnie z umową wynagradza sług wiernych, a wycofujących się, czy ujawniających jego tajemnice po prostu zabija. Wielu sług szatana doskonale wie, do czego to wszystko zmierza, a wielu także posiada świadomość, że są oszukiwani. W większości przypadków na wycofanie się jest już za późno - ofiary szatana nie są w stanie odejść z powodu ścisłego nadzoru Lucyfera.

Większość ludzi uważa, że główną motywacją jest niczym nie ograniczona władza oraz pieniądze.

Jest to nieprawda!

To oni chcieliby, abyś tak myślał. Władza i pieniądze to potężny bodziec w wielu działaniach. Są to jedynie nagrody dla tych, których rękami realizuje się ten szaleńczy szatański plan.

Oto przyczyna, dlaczego jest on przed nami tak skwapliwie ukrywany a wszelkie zebrania G7, G8, czy G20 są tak troskliwie ochraniane przez policję.

Gdyby zebrania  G-20 czy jakiekolwiek inne G były chwalebne i pozytywne - mielibyśmy masę programów w TV, debat, witryn internetowych, książek, forum, blogów wyjaśniających nam pozytywne aspekty planów Globalizacji. Ponieważ nie ma w tych planach niczego pozytywnego, oprócz zdecydowanego ZŁA, plany te są przed masami ukrywane. Jedynie protesty świadczą o tym, że są ludzie, którzy wiedzą o planowanych zbrodniczych działaniach tych szalonych ludzi.

Pamiętasz losy Islandii, Grecji, Ukrainy, Gruzji? Czy widzisz do jakiego stanu doprowadzono USA oraz całą gospodarkę światową?

To są rezultaty wdrażania największego kryzysu światowego oraz dążenia do wyniszczenia Chrześcijaństwa oraz całej zachodniej cywilizacji.

Jednym ze znanych celów wprowadzanego NWO jest likwidacja 95%  tzw. bezproduktywnej populacji, oraz pozostawienie przy życiu jedynie tych, których owa lucyferiańska organizacja planuje zmusić do wielbienia Szatana!

Schemat tej władzy przedstawiony jest w linku - Schemat rządów Szatana

Zamiast przykazań: miłuj Boga i bliźniego, reklamuje się nam główne motto lucyferianizmu:

Będziesz nienawidził Boga oraz bliźniego swego. Będziesz sobie bogiem

Slogan ten jest nie do przyjęcia, jeżeli chcesz go stosować wobec ludzi będących u władzy.

Plan wprowadzania totalitaryzmu za pomocą trze3ch wojen światowych jest znany wielu z nas od lat. Został on opublikowany jeszcze w XVIII wieku.

Szczegółowy plan dla poszczególnych państw jest dzisiaj znany pod nazwą - (link) Protokoły Mędrców Syjonu. Wykonawcami tego zbrodniczego planu są syjoniści i masoneria. Został on ujawniony przez Hieronima Zahorowskiego w książce z roku 1611 p.t. Monita secreta Societatis Jesu - Tajne sekrety Jezuitów.

W chwili obecnej największa walka toczy się o twój umysł i twoją duszę. Świat pod władzą  szatana atakuje zaciekle Biblię, Boga, Chrystusa oraz wszelkie odłamy Chrześcijaństwa. Celem świata jest wymazanie Boga z twego umysłu oraz Jego Słowa czyli Biblii bez potrzeby palenia jej na stosach.

Nie atakuje się masowo Watykanu oraz syjonizmu i masonerii, ponieważ owe organizacje realizują ów totalitarny plan.

Izrael odgrywa w planach III Wojny Światowej kluczową rolę.  Wszystkie trzy ugrupowania - Watykan, Syjonizm i Masoneria planują odbudowę III Świątyni Jerozolimskiej. Zwycięzcą może być tylko jedna organizacja. Znaczną przewagę posiada Watykan, który jest właścicielem około 80% ziemi w Palestynie.

Największą tajemnicą jest cel owej świątyni. W świątyni tej planuje się wielbienie... Szatana/Lucyfera.

Budowa owej świątyni jest celem istnienia współczesnego państwa Izrael. Izrael oraz budowa III Świątyni były głównym celem II Wojny Światowej. Wszystkie te organizacje wielbią potajemnie Lucyfera oraz dążą do utworzenia jednej światowej religii, która będzie zjednoczona w  tzw. ruchu ekumenicznym.

Jest to kolejne światowe oszustwo, ponieważ celem Ekumenizmu jest...  akceptacja doktryny lucyferiańskiej!

KRK pod przykrywką Ekumenii jednoczy się ze wszystkimi religiami, z satanizmem włącznie!

Doktryna lucyferiańska jest obecnie masowo rozpowszechniania za pomocą mediów całemu światu. Z jednej strony trwają nieustanne ataki skierowane przeciwko Bogu, z drugiej strony trwa propaganda Ekumenizmu oraz religii New Age. Z jeszcze inne strony media propagują ateizm. Rozpowszechnianie konspiracji UFO ma na celu akceptację gości z kosmosu, nazywanych czasem Annuaki, jako 'rzeczywistych' stwórców życia na Ziemi.

Karta szatańska - UFO jest najprawdopodobniej ostatecznym celem szatana, który wiedząc, że Bóg wykona wyrok na obecnych religiach pod berłem Watykanu, odstępuje już od wspomagania papiestwa. Satanizm także będzie zniszczony a uwielbienie zostanie złożone rzekomym bogom z kosmosu, których Mesjaszem będzie Ostatni Król, nazywany antychrystem.

Oczywiście Watykan także z naiwnością wspiera istnienie UFO. Obcy (aliens) to Lucyfer i jego demony, maskaradujące jako UFO!

Szatan wykorzysta sąd Boga na religiach - z Watykanem i satanizmem włącznie jako swoje zwycięstwo i w zamian da nam rządy Ostatniego Króla zwanego Antychrystem. Religie manipulowane przez szatana będą odpowiedzialne za wszelkie zło a dobrem będzie sługa szatana, Antychryst, który zabroni wszelkich wierzeń religijnych - w szczególności wiary Biblię i w Isusa Chrystusa.

Obecnie główną bronią walki ze Biblią i Bogiem jest pseudo nauka, której amunicją jest Teoria Ewolucji oraz Teoria Wielkiego Wybuchu. Co najdziwniejsze - świat wierzy w magiczną kropeczkę! W rezultacie owych pseudonauk szerzy się najdziwniejsza i najbardziej szalona religia świata - opium dla mas - ateizm.

Na całym świecie trwa masywna propaganda satanizmu, okultyzmu oraz czarów i magii.

Jest to szczególnie widoczne w muzyce, oraz w kinematografii. (Harry Potter). W niemal wszystkich krajach zachodnich satanizm oraz czary są pod szczególną opieką i ochroną rządów. Satanizm jest masowo rozpowszechniany w mediach a podpisany własną krwią cyrograf z szatanem jest reklamowany naszej młodzieży.

Bob Dylan zaprzedał duszę Szatanowi

Takich naiwnych artystów są setki a być może i tysiące.

Od kilku lat większość grup dyskusyjnych czyli forów jest obsadzona satanistami, którzy zawzięcie propagują lucyferiańską doktrynę. Bóg jest nieustannie szkalowany, obrażany i wyszydzany.

Zwróć uwagę, że Boga wolno opluwać, ale Jana Pawła II nie!

Media dbają o to, aby nie urazić jakichkolwiek uczuć religijnych członków religii niechrześcijańskich z satanizmem włącznie.

Chrześcijaństwo to jedyna grupa ludzi, o których uczucia nie tylko nikt nie dba, ale dba się o to, aby uczucia te celowo ranić.  (Bohemian Grove.) Wszystkie te ataki polegają na jednej bardzo skutecznej taktyce.

Szatan doskonale zna nasze zamiłowanie do totalnej ignorancji. Ignorancja jest uważana przez władze za najwyższą cnotę! Dlatego kłamstwa świata szatana nieustannie odnoszą zwycięstwo.

To władcy ściśle współpracujący z KRK manipulując ludzkością prowadzili wszystkie wojny a my zawsze byliśmy ofiarami ich zbrodni. KRK nie tylko orkiestrował wojny i zbrodnie, ale skutecznie zagłuszał sumienia żołnierzy, aby skutecznie mordowali się wzajemnie.

Jest jeszcze gorzej... im większe kłamstwo, tym łatwiej większość z nas w nie wierzy i nie zadaje sobie trudu, aby każdą informacje sprawdzić. Dochodzi do zupełnych absurdów. Ludzie nie posiadający żadnej wiedzy dyktują nam, w co i jak powinniśmy wierzyć, karmiąc nas karkołomnymi kłamstwami.

Klasycznym przykładem jest znany ateista - Richard Dawkins - człowiek, który nienawidzi Boga, który według niego... nie istnieje!

Sprawdź, być może pierwszy raz w życiu, że Dawkins, który sprzedał wiele milionów egzemplarzy swojej kłamliwej i oszczerczej książki niczego nie wie na temat powstania człowieka i wszechświata!

Obejrzyj ten film. Przekonaj się na własne oczy, w jaki sposób jesteśmy okłamywani, Jakiego pokroju ludzie zabijają potokiem kłamstw nie tylko Boga w naszych sercach, ale zabijają w nas wszelkie ludzkie uczucia. Tego rodzaju ludzie są w mediach najbardziej popularni, ponieważ twierdzą oni, że my to jesteśmy źli, morderczy i chciwi.

Nie zdarzyło się w historii świata, aby naród błagał króla czy prezydenta o wojnę.

Wojny zawsze były domeną władców, którzy manipulując narodem zmuszali go do przelewów krwi, grabieży i podbojów. Większość ludzi pragnie pokoju i dobrobytu - nie wojen!

Zwróć szczególną uwagę na zupełną bezradność Dawkinsa  wypowiedzi!

Ben Stein - Expelled

Ludzie tego pokroju, tzw. Iluminaci - Nefilimowie rządzą naszą planetą!

Przeczytaj najnowszy artykuł o błędnych oświadczeniach Dawkinsa i rzeczywistym przedstawieniu historii religii.

Jedynymi ludźmi, których uczucia nigdy nie są brane pod uwagę, to... Chrześcijanie. Chrześcijaństwo zawsze było przedmiotem ostrych ataków oraz prześladowań od początki swego istnienia. Prawdziwi Chrześcijanie, czyli Chrześcijanie wiernie naśladujący nauki Chrystusa byli zaciekle mordowani przez KRK podczas straszliwej i okrutnej Inkwizycji średniowiecza.

Obecnie niemal całkowicie kontrolowane przez szatańskie rządy religie chrześcijańskie są nieustannie ośmieszane w mediach z powodu akceptacji szatańskich doktryn, diametralnie różniących się od siebie. Owe demoniczne doktryny i oczywiste kłamstwa są owocem działalności zaprzedanych szatanowi pastorów, księży czy starszych.

Szatan kontrolując fałszywe religie, kieruje przeciwko nim media naigrywając się z Chrześcijaństwa, które udało mu się wziąć pod swoją kontrolę i sprowadzić na manowce. Dwulicowość i obłuda kontrolowanego przez Lucyfera Chrześcijaństwa są przejaskrawiane oraz ośmieszane w mediach podporządkowanych idei NWO.

Chrześcijaństwo jest na muszce Synagogi Szatana od pierwszych dni Isusa, w szczególności od roku 1871. We wszystkich krajach chrześcijańskich władzę sprawują syjoniści (Synagoga Szatana) stopniowo niszcząc je fizycznie oraz propagandowo. Kraje to: USA/Kanada, Australia/Nowa Zelandia oraz praktycznie cała Europa z Anglią włącznie. Są wyniszczanie gospodarczo za pomocą lichwy, z błogosławieństwem Watykanu.

Szczególnie troskliwą opieką cieszą się wszelkiego rodzaju zboczenia, które media wpychają nam na siłę, gloryfikując transmitowane pochody gejów.  Reklama zboczeń jest to kolejny element powolnego wyniszczania populacji. Głównym instrumentem władzy ponad rządami politycznymi jest Masoneria, która jest potężną religią, która także wielbi tzw. Wielkiego Architekta - Lucyfera. 

To szatan, którego potajemnie wielbi Elita lluminatów czyli ludzi oświeconych doktryną lucyferiańską, jest główną siłą napędową tej światowej konspiracji a ultymatywnym jego celem jest faszystowski system totalitarnego zniewolenia... czyli Wielki Ucisk dla Chrześcijaństwa.

Rząd ten będzie kontrolował niemal każdy aspekt życia człowieka wraz z jego myślami oraz wierzeniami! Mikro chipy, kamery, podsłuch, satelitarna inwigilacja, komórki z ukrytymi mikrofonami - wszystkie te gadżety mają na celu całkowitą kontrolę człowieka i wszystko to jest potrzebne elicie w tylko jednym celu.

Zmusić głównie Chrześcijaństwo do wielbienia szatana!

( Więcej w linku - Nasienie Węża. Inny link - znacznie bogatszy w treści - Powrót Nefilimów - oni nigdzie nie odeszli! )

Nawet ten cel jest bezsensowny. Oddani szatanowi słudzy nie zdają sobie sprawy z tego, że cel wielbienia szatana jest nadal celem kłamliwym.

System lucyferiańskiej religii będzie zakładał, że szatan z upadłymi aniołami, czyli UFO - przedstawiający się jako Annunaki, czyli stworzyciele życia na ziemi za pomocą ewolucji. Istoty te będą wymagały oddawania im hołdu jako stworzycielom ludzkości.

Rzeczywistym celem Lucyfera jest zniszczenie największej ilości mieszkańców Ziemi.

Chce on to uzyskać manipulując samym Bogiem, ponieważ wie on doskonale, że Bóg nigdy nie łamie swego słowa czy swoich praw. Kiedy człowiek łamiący prawa Boga, zasługuje na zniszczenie.

Szatan był bliski zniszczenia rodzaju ludzkiego dwukrotnie.

 • W ogrodzie Eden.
 • Podczas potopu.

W obydwu przypadkach jego intrygi spowodowały Boży gniew - tak na szatana jak i na ludzkość, która z upadała z i szatana powodu. Bóg w swej mądrości znalazł doskonałe wyjście i dzięki temu nadal istniejemy na Jego planecie. Szatan dobrze wie, że przegrał on wojnę z Bogiem  w momencie zmartwychwstania Chrystusa. (Sprawdź dowody na zmartwychwstanie Chrystusa w tym linku - Dowody zmartwychwstania.)

Szatan także wie, że jego władza na Ziemi była i jest nadal ograniczona przez Boga, a jego działalność posiada określone granice wytyczone przez Boga. Jest więc oczywiste, że Bóg zawsze kontrolował oraz nadal kontroluje wszystko - nie tylko na Ziemi, ale w całym wszechświecie. Nikt, z Szatanem włącznie, nie jest w stanie dorównać mocy i mądrości Boga.

Lucyfer nie ma więc żadnych złudzeń co do tego, że wojna z Bogiem jest od dawna przegrana.

Cóż więc mu pozostaje?

Zadanie Bogu oraz ludzkości maksymalnego bólu i strat, zanim zostanie on usunięty z Ziemi na okres trwania Królestwa Bożego

Iluminaci są więc także przez niego oszukiwani i nie ma ani jednego logicznego powodu, dlaczego szatan miałby się przejmować losem jakiegokolwiek człowieka w obliczu swego bliskiego uwięzienia oraz pewnej śmierci w przyszłości z wyroku samego Boga.

Informacja dla tych, którzy służą szatanowi. Jeżeli planuje się redukcję populacji o 90%, oznacza to także redukcję nadzoru i produkcji. Ci, którzy wiele wiedzą są dla systemu wyjątkowo niebezpieczni i będą oni także eksterminowani!

Już w ogrodzie Eden Szatan był wrogiem człowieka. Używając kłamliwego podstępu spowodował on śmierć pierwszej pary ludzkiej, która miała żyć wiecznie napełniając całą ziemię swoim potomstwem. Adam i Ewa byli doskonali - podobnie jak doskonałym był Lucyfer, który do pomocy posiada armię demonów - zbuntowanych aniołów, żyjących równie długo, jak on sam.

Kim jest niedoskonały krótko żyjący człowiek, aby szatan dbał o niego i dotrzymywał danego mu słowa, skoro on sam nie był wierny Bogu, którego znał i widział osobiście!?

Czy Szatan posiada jakiekolwiek uczucia solidarności dla kogokolwiek, kto dla niego pracuje?

Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby uwierzyć w jakiekolwiek jego obietnice.

Można uwierzyć w Chrystusa, który oddał swoje życie za nas, ale ufanie szatanowi jest szczytem zacofania, naiwności, oraz zwykłej głupoty. Jeszcze nikomu szatan nie dotrzymał słowa. Nikt z Iluminatów nie przeżył bariery 120 lat. Jedyne jego obietnice to władza i pieniądze, które w obliczu chorób i śmierci nie są wiele warte.

Synagoga Szatana - Iluminaci kopią własnymi rękoma swój własny grób!

Niestety ludzie dzierżący władzę nad światem pomagają szatanowi zadać ludzkości jak najwięcej strat. Iluminaci najprawdopodobniej zdają sobie sprawę z tego, że są  znienawidzeni tak przez szatana jak i przez Boga! Śmiertelny człowiek, żyjący na ziemi świadomie nie więcej niż 70 lat jest w porównaniu z intelektem diabła czy jego demonów (żyjących ponad 6000 lat) okaleczonym niedorozwiniętym zwierzęciem. Lucyfer nie ma dla człowieka żadnego szacunku czy litości. (Sprawdź - Jak szatan ocenia człowieka.)

Aby usidlić człowieka, szatan wymachuje marchewką dobrobytu i życia wiecznego przed jego oczyma, na której widnieje napis - a ja coś mam - mam starożytną mądrość dla ciebie

Owa rzekoma mądrość szatana jeszcze się nikomu do niczego nie przydała ponieważ bez mądrości Boga wszystko jest marnością i nicością.

Dlaczego nikt nigdzie nie cytuje mądrości szatana!? Pomyśl o tym!

W niedługim czasie Chrystus wkroczy ponownie w dzieje ludzkie - tzw. inwazja UFO z kosmosu, której obawiają się władze i Watykan. Isus Chrystus wybawi ludzkość z pod okrutnych rządów szatana i jego zwiedzonych oraz zakłamanych sług.


Zanim zaczniesz czytać dalej, obejrzyj DOKŁADNIE ten film i przemyśl dokładnie jego treść. Za informowanie o wszechświatowej konspiracji Watykanu John F. Kennedy został brutalnie zamordowany!

John Fitzgerald Kennedy- Prezydent Który Powiedział PRAWDĘ

Ultymatywnym celem szatana jest totalna kontrola całej planety w celu zmuszenia każdego człowieka do uwielbienia obrazu lub posągu Bestii w czasie tzw. Wielkiego Ucisku.

Obejrzyj także ten film.

Znak Bestii.

 

Szatan postawi wielu z nas przed dwiema możliwościami. Wzięcie znaku i śmierć z ręki Boga. Albo odmowa wzięcia znaku Bestii i śmierć z rąk szatańskich sług, Bestii.

Rzekoma potrzeba znakowania w celu zagwarantowania czyjejś tożsamości.

Czy zdarzyło się kiedykolwiek, żer ktoś podszył się pod Billa Gatesa, Barraka Obamę czy kogokolwiek znanego całemu światu?

Odnośnie bioczipa... Samsung zrobił go o średnicy 1/4 włosa ludzkiego już 3 lata temu. Ostatnio mówi się o jeszcze mniejszych. Wystarczy zjeść cokolwiek z dziesiątkami takich chipów i nie trzeba tego wszczepiać. Wszczepiane czipów jest już zupełnie niepotrzebne.

Trzeba zastanowić się - po co to wszystko? Czyżby problem identyfikacji był aż tak wysoce zawodny? Czyżby władzom i koncernom zależało na tym, aby ktoś przypadkiem nie ukradł 500 zł z banku?

Czy po to wydaje się miliardy dolarów, aby ochronić CIEBIE?

Przecież w każdej chwili mogą zabrać ci wszystko, co masz, z życiem włącznie!

Oni zawsze mieli takie możliwości oraz taki szeroki zasięg władzy. Dlatego w obu wojnach światowych zginęło ponad 100 milionów ludzi.

Niedawno zginął niemal cały rząd Polski!

I co możesz w tej kwestii zrobić? ABSOLUTNIE NIC!

Wszyscy wiemy, że sprawa śmierdzi i do poważnego śledztwa nikt się nie kwapi. Ten fakt świadczy wymownie, że jesteśmy pod całkowitą kontrolą władz i nie mamy wielkiej szansy na zmiany. A więc po co owa maskarada z chipem lub czymś w tym stylu!?

Celem jest kontrola twoich myśli - zabić Boga w twoim umyśle i zlikwidować każdego, kto w Boga wierzy i odmawia uwielbienia szatana.

Wcześniej czy później otrzymasz owe dwie opcje:


Oddasz pokłon ich Bestii i zginiesz z ręki Boga.
Zginiesz z rąk Szatana, zyskując tym życie wieczne, zmartwychwzbudzony przez Boga.

Oto cała tajemnica globalizacji - wojny Lucyfera przeciwko Bogu.  Cała działalność sprowadza świat do jednego.

Zmusić ludzkość do oddania Bestii pokłonu i tym samym

spowodować śmierć największej ilości ludzi rękami Boga.


Objawienie 14:(9)... A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, (10) to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu...

Objawienie 15: (2) I widziałem... tych, którzy odnieśli zwycięstwo nad zwierzęciem i jego posągiem, i nad liczbą imienia jego;

Przy końcu 1000 letniego Królestwa Bożego ten szatański pomysł ponownie się powtórzy. (Objawienie 20:7-10)

Oto jedyne powody całkowitej kontroli twojego umysłu.

ich celem jest twoja śmierć - z ich rąk lub z wyroku Boga.

Oni nienawidzą Boga i Jego sług. To oni. słudzy Lucyfera - Nefilimowie oraz upadłe anioły, Synagoga Szatana, Syjoniści i Masoni,  wzniecają nienawiść do wszystkiego, co chrześcijańskie. W ubiegłym stuleciu zamęczono na śmierć 26 milionów Chrześcijan.

Ktoś może zarzucić, że obie wojny światowe wybuchły w centrum Chrześcijaństwa. Tak. To smutna prawda, że władze z Watykanem na czele doprowadziły do owych rzezi zmuszając niewinnych ludzi do wzajemnego zabijania się. Dzisiaj dzieje się to samo. Prawdziwi naśladowcy Chrystusa nie oddają przemocą za przemoc, ale zgodnie z przykazaniem Isusa - miłują swoich nieprzyjaciół.

Link do głównego artykułu omawiającego znacznie szerzej ten temat: Największa światowa konspiracja.

Szczytem ignorancji jest potępienie przed sprawdzeniem dowodów.

Dowodów na istnienie Boga, Chrystusa, jego życia, śmierci a nawet Jego zmartwychwstania jest MNÓSTWO. Dowody te są one przed nami ukrywane, ponieważ cała nauka jest także kontrolowana albo przez Iluminatów (Watykan - Syjoniści i Masoni), czy też przez władze państw, które są przez owe grupy ściśle kontrolowane. Fundacje Rockefellerów, Sorosów i Rothschildów sprawują niemal  doskonałą kontrolę nad całym światem nauki z NASA włącznie, oraz zawsze kłamliwych mediów. Jedynie Internet pozwala na wyławianie ziaren Prawdy. Dlatego trwają próby ocenzurowania tego wolnego jeszcze w wielkim stopniu medium.

Zacznij poszukiwania dowodów od tego linku - Ateizm. Sprawdź, w jaki ohydny sposób jesteś okłamywany w sprawach wiary, historii a zwłaszcza w sprawie Biblii. Sprawdź największe oszustwa przypisywane Biblii. Isus nie urodził się 25 Grudnia. Biblia nam nie podaje żadnej daty. Apostoł Piotr był żonaty i nawet miał córkę! Maria, matka Isusa miała więcej dzieci, nie tylko Chrystusa, i nigdy nie wstąpiła do nieba. Seks w małżeństwie nigdy nie był grzechem. W Biblii nie ma znaczących zniekształceń.

Nawet zmartwychwstanie Isusa - postaci bezspornie historycznej jest także udowodnione!

Nie wierz w kłamstwa ukazujące Boga jako tyrana i stwórcę piekła!  Oskarża się Boga o wiele innych 'zbrodni'. Sprawdź je - Fałszywe oskarżenia Boga.

Cały świat chce cię pozbawić jakiekolwiek nadziei okłamując cię informacjami PRZYPISYWANYMI Biblii. Nie pozwól się oszukiwać w tak istotnych kwestiach! Bóg istnieje i są na to bezsporne dowody.

Oni wiedzą, że większość z nas jest zbyt leniwa oraz zbyt zajęta, aby te informacje sprawdzić.

Przerwij owo pasmo ignorancji  i zacznij sprawdzać wszystko, co media ci podają na srebrnej tacy. Zauważ, że im głośniej media krzyczą, tym większe rozpowszechniają kłamstwa. Pamiętasz szczepionki przeciwko grypie? Robaka roku 2000?

Nie wierz mediom! Wszystko sprawdzaj! Sprawdzaj każdy werset, każdą informację, nawet na tej witrynie! 

Być może kiedyś ktoś inny zacznie z tej witryny rozsiewać kłamstwa a ja nie będę miał nad tym już żadnej kontroli. Kopiuj więc wszystko, co jesteś w stanie skopiować. Czas wolności na Internecie zbliża się szybko ku końcowi.

Nie proszę o to, aby mnie uwierzono. Uwierz Słowu Bożemu oraz sprawdzalnym faktom.

Toczy się walka o Ciebie, o twoje sumienie i o twoją duszę. Wielowarstwowe kłamstwa wstrzymują tobie dostęp do Prawdy.

Jeżeli dla ciebie nie jest to wszystko ważne.

Zastanów się - dlaczego jest to ważne dla nich!?
Dlaczego chcą ci to wszystko odebrać?

Ponieważ oni mają wyrok śmierci od Boga za swoje zbrodnie.

A ty masz obietnicę życia wiecznego. Autor owej obietnicy poświadczył ją własną śmiercią i własnym zmartwychwstaniem.

Stań po właściwej stronie - a uzyskasz życie wieczne.

Jak uzyskać wybawienie z rąk szatana oraz jego świata?

Odpowiedź znajdziesz w tym linku - Jak dostąpić zbawienia?

Jeżeli uważasz, że materiały przekazane na tej witrynie są ciekawe i pożyteczne - powiadom innych!

Wiedza to moc. Ultymatywna wiedza pochodzi z Biblii

Jest to czerpanie ze źródeł mądrości samego Boga.

Psalm 2:1 Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? 2 Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Panu i przeciw Jego Pomazańcowi:

Jeszcze więcej szczegółów na temat owej konspiracji -  artykuł starszy - NWO