Ultymatywna prawda

Ozeasza 3:(4) Gdyż synowie Izraela będą przez dłuższy czas bez króla i bez księcia, bez ofiary i bez posągu, bez efodu i bez terafów. (5) Potem synowie Izraela się nawrócą i znów będą szukać Pana, swojego Boga, i Dawida, swojego króla, i w dniach ostatecznych z bojaźnią zwrócą się do Pana i jego dobroci.

Trafiłeś tutaj z pewnego powodu. Najwyraźniej zdajesz sobie sprawę z tego, że coś jest nie w porządku, ale nie wiesz dokładnie co. Przypomina to film - Matrix w którym głównym bohater zadaje sobie właśnie takie pytania. Obejrzyj ten wyjątkowo interesujący fragment tego filmu.

MATRIX - wybór Neo w filmie: Matrix

Film ten ukazuje człowieka, który niemal niczego nie wie, ale będąc świadomy obserwowalnych problemów rozpoczyna własne poszukiwania Prawdy.

Film w dalszej części mówi nam, że Matrix to program komputerowy. Tak się składa, że świat, w którym żyjemy jest bardzo podobny do Matrixa. Rządy sprawują nadprzyrodzone istoty, posiadające podobne cechy jak postacie w Matrixie. My nazywamy je szatanem (Smith) i demonami (agenci).

Głównym celem istot rządzących Ziemią jest totalna kontrola naszego umysłu, która polega na blokowaniu informacji, które mogłyby zagrażać systemowi władzy oraz jego totalnej kontroli nad nami.

Rządzący nami nie są w stanie całkowicie kontrolować całej ziemi.  System kontroli posiada moc żelaza oraz gliny i razem wymieszany nie jest mocny w każdym aspekcie. Z tych przyczyn istoty rządzące ziemią od tysięcy lat ukrywają się przed nami z obawy przed zdemaskowaniem i... zniszczeniem. Drugą przyczyną ich ukrywania się jest kategoryczny zakaz Boga, który nie zezwala im na ujawnienie się. W takim przypadku ludzkość szybko by zginęła nie mając szans na stawianie jakiegokolwiek oporu istotom o wielkiej mocy oraz kilku tysięcy lat doświadczenia.

Wbrew pozorom i powszechnemu przeświadczeniu - istotom rządzącym nie chodzi ani o pieniądze, ani o ropę ani o władzę.

Pieniądze są po prostu drukowane a władza ich potomstwa fizycznego jest coraz silniejsza i coraz bardziej zniewalająca. System komunistyczny był przykładem ultymatywnej władzy, która była nie do zwyciężenia. System ten został celowo rozmontowany ale system ten nadal jest nie do zwyciężenia. 

Kto dąży do tak ścisłej globalnej kontroli o co jest jej celem?

Odpowiedzi są proste, aczkolwiek szokujące - nie będzie łatwo je zaakceptować.

Przyczyną twego szoku jest ścisła kontrola informacji, czyli zupełny brak twojej wiedzy o tym, co się w rzeczywistości dzieje i kto decyduje o naszym życiu czy śmierci. Nasi kontrolerzy ukrywają się szczelnie przed nami a także ukrywają rzeczywisty cel swych działań z obawy masowych buntów, ponieważ ich cele są ultymatywnym złem.

Twój światopogląd to wyjątkowo drastycznie ocenzurowana wizja świata, która nie ma związku z jakąkolwiek rzeczywistością. Otrzymujesz informacje z zaledwie kilku źródeł i owe informacje są ściśle cenzurowane oraz manipulowane.

Na domiar złego prześladuje cię mało znane zjawisko - dysonans poznawczy.

Mówiąc szczerze - praktycznie nic o świecie nie wiesz. Historia, nauka, polityka i religie - wszystko to jest jednym olbrzymim kłamstwem. Nie znasz przyczyn oraz rzeczywistego przebiegu jakiejkolwiek wojny a jedyną prawdą w gazetach jest data oraz cena. Jesteśmy jak pieczarki, trzymani przez władze w ciemnościach i karmieni nawozem.

Słynna watykańska biblioteka posiada około 52 mil (83.7 km) długości i zawiera ona głównie informacje, które zostały przez nami ukryte.

Sprawdź kilka absurdalnych faktów.

Przykłady totalnych absurdów w mediach

Świat jest rzekomo pro ateistyczny. Tak naprawdę jest anty chrześcijański.  Islam,  Judaizm a nawet satanizm są wspierane i chronione prawnie.  Obrażać i mordować wolno tyko Chrześcijan.

Izrael rości sobie pretensje do tytułu Narodu Wybranego przez Boga, mający prawo do Ziemi Obiecanej przez tegoż Boga, który według oficjalnego świata ateistycznego nie istnieje i jest mitem hebrajskich pastuchów. Ale niemal wszyscy przywódcy świata noszą często... jarmułki!

Czyż nie jest dziwne, że papież, przywódca znienawidzonej przez Żydów i Islamu religii - katolickiego Chrześcijaństwa jest najbardziej wielbionym celebrytą w mediach!?

Rzekomo nie posiadamy wystarczających bogactw naturalnych na utrzymanie obecnej ilości mieszkańców ziemi i rzekomo jest konieczna drastyczna redukcja populacji. Jednak w krajach o białej populacji widać masowy napływ imigrantów. Czyżby w Europie był niedobór ludzi?

Do USA wpuszcza się nielegalnych imigrantów z wielu krajów. Wpuszczono ich w ostatnich kilku latach ponad 22 miliony. Ilość mieszkańców USA stale wzrasta - tylko i wyłącznie dzięki owemu napływowi imigrantów.

A to oznacza, że biała populacja szybko maleje.

Dla kontrastu - żaden goj nie ma prawa emigracji do Izraela i jedynie Izrael ma prawa do pielęgnowania narodowej dumy i czystości własnej rasy. Małżeństwa mieszane w Izraelu są zabronione. Jest to najostrzejsza forma rasizmu i nacjonalizmu na świecie a ofiarami czystek etnicznych są Palestyńczycy.

W krajach o białej populacji zwalczane są wszelkie formy patriotyzmu 

Wyjątkiem jest ponownie Izrael. Patriotyzm oraz pielęgnacja narodowych symboli, historii i tradycji są najwyższymi priorytetem Izraela oraz są one w tym jedynym wyjątku szanowane przez cały świat.

Zwalcza się wszelkie zasady chrześcijańskie oraz neguje istnienie Boga. Trwa promocja ateizmu oraz teorii ewolucji, teorii wielkiego wybuchu, teorii względności, teorii heliocentrycznej, teorii grawitacji oraz TEORII ziemi kuli. Dlatego teorii ponieważ na ziemię kulę nie mamy ani jednego dowodu. Już samo sformułowanie grawitacji jako teorii jest dowodem na płaską ziemię, ponieważ bez sił grawitacji Układ Słoneczny nie może istnieć.

Ale wyjątkiem w owych narracjach jest ponownie Izrael.

Dla Izraela nie tylko Bóg istnieje ale Izrael jest Narodem Wybranym przez Boga, który według mediów i władz nie istnieje. Ponadto, Izrael rości sobie prawa do Ziemi Obiecanej przez Boga który... rzekomo nie istnieje! Niemal cały świat uznaje prawa Izraela, co oznacza wiarę w... Boga!

Mamy także absurdalne sytuacje, pozornie tylko nie wytłumaczalne. Jeżeli wyśmiewasz Jezusa i Biblię, to jesteś fajny, nowoczesny, postępowy i masz otwarty umysł. Jeżeli naśmiewasz się z jakiekolwiek innej religii z satanizmem włącznie, jesteś nietolerancyjnym rasistą, homofobem, antysemitą oraz człowiekiem chorym psychicznie i nie ma dla ciebie miejsca w społeczeństwie.

Akceptacja historii Izraela oznacza także akceptację chronologii biblijnej i uznania Biblii za wiarygodne źródło historyczne a także za Słowo Boga. Nielogiczne? Podobnie jak niemal cała narracja zbrodniczych władz.

Zwalcza się małżeństwo - fundament istnienia rodzaju ludzkiego, a rządy wspierają aktywnie wszelkie zboczenia.

Tymczasem rachunek jest bardzo prosty i nie da się tego oszukać. Jeżeli dwoje dorosłych ludzi spłodzi dwoje dzieci, to kiedy rodzice umrą, pozostanie nadal dwoje ludzi. Czyli przeciętna kobieta musi urodzić przeciętnie 2.1 dziecka, aby ludzkość istniała nadal. Jeżeli zamiast reprodukcji będzie w społeczeństwie 30% gejów i lesbijek - reszta musi mieć przeciętnie co najmniej 4 dzieci aby ludzkość przetrwała.

Teraz już wiesz dlaczego to się tak reklamuje!?

W wyniku braku środków do życia oraz masowej aborcji naród polski wraz z resztą białej populacji świata jest systematycznie eksterminowany - legalne światowe  ludobójstwo z rezultatami lepszymi niż ludobójstwo Hitlera i Stalina.

Populacja biała przed II Wojną Światową stanowiła 25% świata. W chwili obecnej jest nas zaledwie 7% i liczba ta spada coraz szybciej!!!

Tobie nie wolno dać własnemu dziecku klapsa za nieposłuszeństwo. Ale władze mają do swojej dyspozycji policję uzbrojoną w ostrą amunicję, zappery, zbroje i pałki, aby naszą młodzież 'strofować' kontrolować oraz... zabijać. Władze wspierają w wielu krajach masową pedofilię oraz zbrodnie watykańskie popełniane masowo w katolickich sierocińcach.

A tobie nie wolno dać klapsa własnemu niesfornemu dziecku!

Władze nie dbają o to, aby nasza Ojczyzna miała cokolwiek do zaoferowania młodemu pokoleniu, które dorośnie i pomyśli o założeniu rodziny.

Zabrania się wychowania seksualnego dzieci przez rodziców. Władze szkolą je przymusowo w najohydniejszy sposób, a rodzicom grozi więzienie za stawianie oporu.

'Dbałość' władz pedofilskich o nasze dzieci posuwa się do coraz częstszych prób legalizacji pedofilii.

Jesteśmy ofiarami masowego zatruwania żywności, gleby, powietrza i wody. Rządy i wielki przemysł współpracują w podawaniu zwierzętom wielu antybiotyków oraz hormonów, które powodują przedwczesne dojrzewanie płciowe młodzieży, nawet w wieku 7 lat! Nie czyni się żadnych kroków ku temu, aby powstrzymać ów pochód trucizn. Co więcej, jesteśmy także zatruwani z powietrza.

Ostatnia próba masowego zatrucia szczepionkami przeciwko rzekomej pandemii grypy zakończyła się zupełnym fiaskiem. A grypy jak nie było tak nie ma.

Naturalne leczenie ziołami czy wyciągami z ziół jest najbardziej korzystne i posiada najmniej skutków ubocznych.

Dlatego właśnie trwają intensywne próby eliminacji ziół oraz innych nie opatentowanych środków naturalnych, które zdecydowanie pomagają w wielu schorzeniach. Po prostu władze nie pozwalają, abyśmy przeżyli masowe zatruwanie, jakie nam się nieustannie aplikuje.

Istnieje wiele form zupełnie bezpłatnej energii.

Wszelkie patenty są przed nami ukrywane a wynalazcy są prześladowani a nawet mordowani. Nie potrzebujemy żadnych paliw. Potrzebujemy udostępnienia nam wynalazków wolnej energii. Energia jest ostrą formą kontroli narodów, dlatego władze nie pozwalają tobie na produkcję własnej bezpłatnej energii.

Największy wynalazca wszechczasów, Nikola Tesla (ponad 660 patentów!) jest usunięty z podręczników szkolnych i uniwersyteckich. Link.

Żyjemy w rzekomo nowoczesnym świecie nauki, który popiera wszelkie najdziwniejsze nie chrześcijańskie religie czy kulty. Reklamuje się nam czary i magię a środki masowego ogłupiania prezentują nam... horoskopy zamiast rzetelnych planów na dostatni styl życia, pozwalający na utrzymywanie rodziny.

Wielokrotne opodatkowanie wielokrotne przekracza biblijne 10% podatku dla króla.

Kumulujące się podatki i nonsensowne opłaty - podatki dochodzą do 85%  - powodują skrajną biedę w społeczeństwie oraz zmuszają oboje rodziców do pracy zarobkowej, co jest główną przyczyną nie tylko upadku małżeństw, ale przepisy rozwodowe powodują ultymatywną destrukcję jakichkolwiek szans na normalne życie rodzinne i przyrost naturalny.

Nadto dzieci są zmuszone do rządowej 'edukacji', która gwarantuje im znaczne wyższe procenty występowania zboczeń, które są dzieciom i młodzieży przedstawiane jako rzeczy chwalebne i warte naśladowania. Dołóżmy do tego masowe choroby weneryczne oraz masowe przerywania ciąży oraz powikłania po zabiegowe i mamy 100% sposób na wyniszczenie każdego narodu.

Powyższe informacje mas media starają się za wszelką cenę blokować w obawie, że możesz zrozumieć, że właśnie władze są twoim największym wrogiem.

Władze zawsze kłamią oszukując społeczeństwo pod każdym względem, przed wyborami, podczas oraz po wyborach, które najczęściej są jednym wielkim oszustwem.

Jak mawiał zbrodniarz Stalin, nie ważne jak się głosuje, ale ważne jest kto głosy liczy.

Gdyby głosowanie cokolwiek zmieniało, byłoby już dawno nielegalne.

Ale tobie nie wolno skłamać władzy ani jej oszukać. Za podanie jakichkolwiek fałszywych danych czy informacji niezgodnych z rzeczywistością czeka cię wysoka kara pieniężna albo nawet i więzienie.

Powtórzę jeszcze raz - tobie nie wolno skarcić własnego dziecka, ale władze dążą do pełnej legalizacji... pedofilii.

Zadaj sobie jedno proste pytanie i poszukaj nie odpowiedzi.

Czy zdarzyło się w ostatnich czasach, że obywatele jakiegokolwiek państwa wyszli spontanicznie na ulicę i z radości ochotniczo wykazali całkowite poparcie dla premiera oraz jego programu rządowego?

Wydarzyło się!

Spójrz na niezwykłe poparcie ludzi dla rządu Kadafiego - ile milionów zebrało się aby go poprzeć i zaprotestować przeciwko zbrodniczym, morderczym atakom NATO i USA

Libia - Mowa Kaddafiego.

Oczywiście wiesz z grubsza, co spotkało Libię i Kadafiego. Kadafiego bandyci zamordowali jak dzikie zwierzę, wprost na ulicy, a ówczesny papież Benedykt XVI oraz rządząca zbrodnicza elita USA ( Hilary Clinton i spółka) publicznie pochwalili ten ohydny lincz czyli bezprawie, za które są oni osobiście odpowiedzialni! Przy okazji wymordowano 250 tyś ludności cywilnej, aby po tym mordzie zaprowadzić 'pokój' w Libii.

NATO skutecznie zniszczyło bombardowaniami niemal cały kraj który stał się ponownie pustynią. Wszystko dlatego, że nie podporządkowali się szatańskiemu NWO!

Kontrola informacji działa w kilku kierunkach.

Sprawcy światowego bałaganu ukrywają wszelkie informacje o swej tożsamości.

Nie wiemy niemal nic o istotach i ludziach, którzy kontrolują władze czy prezydentów.

Drugi rodzaj kontroli to przykrywanie Prawdy wieloma powłokami kłamstw. W rezultacie przeciętny człowiek nie ma żadnego pojęcia o tym, kto rządzi światem i dokąd owe rządy zmierzają.

Plan NWO czyli Globalizacji.

Wielu nieco wie o tym diabolicznym planie, ale informacje te są kłamliwe. Są one niezwykle łatwe do wyszukania.

Wiedząc nieco o NWO nadal niemal nic nie wiesz ponieważ NWO jest także kłamstwem. Wszelkie informacje o grupie Bilderberg czy Trójstronnej Komisji, o Masonach i Żydach to albo półprawdy albo jawne kłamstwa.

Zwróć uwagę na to, że nie ma modelowego państwa, w którym taki rzekomo sprawiedliwy system jak NWO był realizowany. Gdyby nam pokazywano niezwykłe osiągnięcia socjalne i finansowe NWO, niezwykły dobrobyt i komfort życia i pracy, wielu zgodziłoby się na taką zmianę i to natychmiast.

Jest więc oczywiste, że NWO fala kłamstw. Wmawia się nam że 'rodzaj ludzki' jest okrutny, morderczy, chciwy i światem rządzi pieniądz winien wszelkiego zła z powodu złej ludzkiej natury. Powyższe cechy to niemal wyłaczne cechy... władz!

Jest to ohydne kłamstwo!

Pieniądz jest naszym kontrolerem za pomocą którego jesteś pod niewidzialną linią kontroli, która całkowicie decyduje o twoim życiu. Bez pieniędzy staniesz się żebrakiem i szybko umrzesz. Zrobiono to tak sprytnie, że wydrukowane przez rządy i przez rządy kontrolowane pieniądze niemal całkowicie kontrolują ciebie.

Jeżeli rząd drukuje pieniądze, czy wojna jest potrzebna aby na niej zarabiać ? Czy ceny ropy czy czegokolwiek mają jakiekolwiek znaczenie?

Gdybyś miał w domu drukarkę z legalną możliwością drukowania pieniędzy, czy poszedłbyś do pracy? Czy targował byś się z kimkolwiek o jakąkolwiek cenę?

Szukasz Prawdy, więc ją znalazłeś.

Jeżeli ją natychmiast odrzucisz - nie łudź się - wkrótce powrócisz tutaj i... wtedy wszystko zrozumiesz. Wielu odeszło potknąwszy się o Prawdę, ale... oni zawsze wracają!

Wiesz dlaczego? Ponieważ jest to Prawda, a ty jesteś człowiekiem uczciwym i dlatego jej właśnie szukasz.

Najpierw Prawda uderzy cię z niezwykłą siłą i zbije cię z tropu. Z czasem Prawda i twoja uczciwość nie pozwolą ci więcej spać spokojnie i sam zaczniesz odkrywać na każdym miejscu elementy, które tutaj poznałeś. Będą one w pełni ją potwierdzały.  Dlatego wrócisz po... więcej!

Kto rządzi światem i jakie są jego cele?

Od tysięcy lat władzę nad nami sprawuje dwu częściowa elita, która przed nami starannie się ukrywa, z polecenia Boga.

Światowa elita to szatan oraz grupa upadłych aniołów.

Ta grupa sprawuje żelazne rządy nad ziemię i nie ma ona Bożego pozwolenia na ujawnienie się oraz na oficjalne rządy, nie hamowane niczym przez Boga. Dlaczego Bóg im pozwala na rządy a nie pozwala na ujawnienie się?

Jednym z celów Boga jest ochrona rodzaju ludzkiego i szatan nie ma żadnych szans na całkowite zniszczenie ludzkości. Władza szatana i upadłych aniołów jest zatajona, ponieważ ludzkość uwierzyłaby w ich kłamstwa i wielbiono by szatana jako Boga. Bóg nigdy nie dopuściłby do takiej sytuacji.

Jest wiele grup ludzi z elit, które wykonują całkowicie świadomie bezpośrednie rozkazy szatana i upadłych aniołów.

Są różne ich nazwy i różnie jest określana ich tożsamości. Głównym poddanym szatana na ziemi jest Watykan, który kontroluje grupę, którą wielu nazywa Iluminatami.

Teraz zapnij pasy!

Watykan oraz kontrolowane przezeń wszystkie religie, z Islamem włącznie to... sataniści.

Nie tylko przywódcy religijni są satanistami ale praktycznie wszyscy przywódcy państwowi. Ludzie spoza tego kręgu do władz i mediów nigdy nie są dopuszczani. Jest jeszcze jedna cecha, która cementuje ludzkie władze. Pedofilia.

Ponieważ głównym atrybutem szatana jest kłamstwo, to już teraz wiesz, dlaczego jego wielbiciele, politycy zawsze kłamią!

Zobacz ten krótki film.

Pogrzeb Lady Bird Johnson

Lady Bird Johnson - żona już nieżyjącego prezydenta USA, Lyndona Johnsona. (Podejrzewanego przez wielu za organizatora egzekucji prezydenta Kennedyego.)

Na pogrzebie byli obecni: Hillary Clinton, Bill Clinton, Laura Bush, Jimmy Carter, Rosallynn Carter, Nancy Reagan, Barbara Bush, Caroline Kennedy, Maria Shriver i wiele innych osobistości politycznych a także wielkiego biznesu.

W tym filmie widać najwyższe duchowieństwo Kościoła Anglikańskiego, który jest pod ścisłą kontrolą Watykanu.

Proszę zwrócić uwagę na znak szatana, jaki większość tych ludzi, włącznie z księżmi demonstruje podczas śpiewu.

Tego pokroju ludzie sprawują nad nami okrutną władzę, wyniszczając nas tylko dlatego, że wierzymy w Boga, którego oni tak bardzo nienawidzą.

Oni wiedzą, że Biblia jest prawdziwa i oni wielbiąc szatana także uznają Biblię jako źródło Prawdy. Elity całego świata wierzą i w Biblię i w Boga, ale jest to przed nami ukrywane!  Oni wierzą w Boga nienawidząc Go!  

Sprawdź wiele dowodów.  Cały świat wierzy w Boga

Rzeczywista tożsamość istot kontrolujących władze i religie

Skoro nasz światopogląd jest w rzeczywistości oparty na Biblii, sprawdźmy dlaczego to się przed nami ukrywa.

Biblia nam podaje, że władzę nad światem  sprawuje Watykan oraz elita upadłych aniołów oraz ich potomstwa - pół ludzi, pół bogów. To, co nazywamy mitami greckimi to fakty współżycia seksualnego owych 'bogów' z kobietami ziemskimi. Herkules, Achilles i wielu innych postaci rzekomo mitycznych to pół aniołowie, pół ludzie posiadający znacznie większą siłę fizyczną oraz inteligencję niż zwykli ludzie.

To upadli aniołowie  przyjęli ciała ludzkie, aby mieć seks z kobietami ziemskimi oraz płodzić własne potomstwo, nazywane przez Biblię Nefilimami.

Nazywa się ich także UFO, Annunaki, bogów czy obcych z kosmosu, mieszkańców Plejad czy... Wenus, którzy rzekomo stworzyli życie na ziemi.

Zastanów się!

Gdyby oni byli rzeczywistymi stwórcami życia, potrafiliby także stworzyć sprawiedliwy system rządów oraz obdarzyć nas życiem wiecznym. Dlatego nawet nam tego nie obiecują ponieważ nie posiadają oni Bożej mocy.

To oni podróżują w pojazdach UFO, pojawiają się na niebie jako świetliste punkty i coraz wyraźniej sygnalizują w ten sposób swoją obecność.

Wszystkie powyższe kategorie UFO to jedna i ta sama grupa istot wysoce nam nieprzyjaznych i wrogich. Różnica tkwi jedynie w nazewnictwie tych osobników.

Sytuacja naszej planety przez nich zarządzanej jest bezspornym dowodem ich ohydnych intencji.

Przed potopem zdołali oni utworzyć genetyczny bałagan - potomstwo gigantów, zwanych Nefilimami - nie tylko skażając geny ludzi stworzonych przez Boga ale skażono także geny zwierząt. Bóg postanowił uratować rasę ludzką od pewnej zagłady i wytępił potopem wszystkie skażone genetycznie istoty .

Jest zrozumiałe, że żony i potomstwo upadłych aniołów zginęło w potopie.

Owa kara potopu jest przyczyną ich nienawiści do Boga, Jego Syna oraz do rzeczywistych czystych genetycznie ludzi. Ich rządy niemal zniszczyły cały rodzaj ludzki przed potopem i Bóg w ostatni momencie zdołał nas uratować.

Owa drastyczna przeszkoda i kara - potop wcale nie zniechęciła wielu innych aniołów, którzy rozpoczęli identyczny proceder skażając ponownie ludzkie geny.

Dlaczego potomstwo aniołów, ich żon i dzieci zostało zniszczone i dlaczego Bóg uznał owo potomstwo za zdecydowanie złe?

Nefilimowie nie posiadali i nadal nie posiadają ludzkich uczuć, dusz i sumień!

Ludzkość czysta genetycznie posiada wiele pięknych przymiotów, jak miłość do żony, do męża, miłość do potomstwa z gotowością oddania za nich życia, altruizm, dobroć, bezinteresowność, potrzebę czynienia dobra, sentyment, miłosierdzie, przebaczenie, wrażliwość, lojalność, szczerość, życzliwość, odczucia sprawiedliwości, takt, poczucie winy, odpowiedzialności, zamiłowanie do muzyki czy innych dziedzin artystycznych, jak teatr, balet, duma z osiągnięć we wszystkich dziedzinach artystycznych czy zawodowych, wrodzona miłość do Boga oraz... instynktowna potrzeba wielbienia Go.

Ludzkość cechują mocne więzi rodzinne oraz więzi narodowe. Płaczemy ze smutku i z radości,  cieszymy się radośnie z rzeczy dobrych, nobliwych, z dowcipów i wesołych sytuacji. Pragniemy życia wiecznego w sprawiedliwości i pokoju ponieważ posiadamy ludzkie sumienia.

Szatan, upadłe anioły, a zwłaszcza ich potomstwo takich uczuć nie posiadają.

Na domiar złego zdecydowana większość Nefilimów czy hybrydów posiada nieludzkie i zboczone cechy oraz odczucia. Ich cechy charakterystyczne to: satanizm, składanie ofiar szatanowi i demonom z dzieci, dziewic mordowanych w najokrutniejszy sposób, picie ludzkiej krwi, kanibalizm, niewyobrażalne okrucieństwo i zamiłowanie do zła i tortur. Najbardziej widoczne nieludzkie cechy to wszelkie dewiacje seksualne - a pedofilia jest ich głównym znakiem.

Dla normalnego człowieka  dziecko nigdy nie jest obiektem pożądania seksualnego i zdjęcia dzieci nigdy nie podniecają seksualnie ludzi normalnych.

Z tych przyczyn na wielu reklamach owa 'elita' pokazuje się nam półnagie  'dziwczęta' oraz atrakcyjnych młodzianów. Oczywiście owe reklamy przyciągają naszą uwagę ale reklamy z dziećmi nie robią na nas żadnego wrażenia.

Nefilimy i hybrydy wiedzą, że normalnych ludzi zdjęcia nagich dzieci nie interesują!

Teraz jest zrozumiałe, dlaczego świat coraz wyraźniej aprobuje wszelkie dewiacje i słychać coraz głośniejsze nawoływania do akceptacji... pedofilii. To Nefilimowie i ich hybrydy otwierają sobie coraz szerzej furtkę do coraz większych zbrodni, a my i nasze dzieci jesteśmy ich ofiarami.

Wszelkie masowe zbrodnie i rzezie na przestrzeni 6000 lat to ich zbrodnicza działalność.

Zwłoki z Drezna.

My jako stworzenia Boże posiadamy Boże cechy, ponieważ zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo samego Boga. Dla większości z nas zabicie kury czy świni jest czymś odpychającym a zamordowanie drugiego, zwłaszcza niewinnego człowieka powoduje u normalnych ludzi wymioty. Ale władze Nefilimów i hybrydów czynią ponadludzkie wysiłki, aby nas zmuszać do wzajemnego zabijania się podczas stwarzanych przez nich wojen.

Bardzo dużo informacji na temat Nefilimów oraz hybrydów znajdziesz w tych dwóch linkach - Nasienie węża, oraz Powrót Nefilimów.

Bóg - Autor DNA  zaprojektował odmienne DNA - ludzkie i anielskie, które nie są ze sobą kompatybilne.

 

Dawid i gigant Nefilim Goliat

Łączenie ludzkiego DNA z DNA aniołów nie było Bożym planem i Bóg doskonale wiedział, jakie to może przynieść rezultaty. Dlatego wydał On on kategoryczny zakaz, który jest nadal systematycznie łamany przez upadłych aniołów.

Przed potopem a także i po potopie ludzkością zawsze rządzili władcy, którzy byli albo upadłymi zmaterializowanymi aniołami, lub ich gigantycznymi potomkami - Nefilimami oraz ich dalszym pokrewieństwem - hybrydami.

Żadna z owych grup nie ma praktycznie szansy na życie wieczne. Z tej przyczyny z czystej zazdrości nienawidzą oni ludzkość, prześladują nas i wykorzystują do swoich nikczemnych celów.

Nefilimowie oraz ich potomstwo jest niezwykle inteligentne, co daje im wielką przewagę nad nami a pomoc ich ojców anielskich w kwestiach technologicznych także jest przyczyną ich przewagi nad nami.

Potomstwo aniołów - Nefilimowie istniało w czasach starożytnego Izraela - w Egipcie i w Kanaanie. Faraonowie egipscy posiadali podłużne głowy i znacznie większą od nas masę mózgu.

Bóg z góry zapowiedział wyrok śmierci na tych, którzy Jego Prawo łamali oraz na tych, którzy rodzili się z takich związków.

Całkowita odpowiedzialność za śmierć ich potomstwa w Potopie czy podczas plag egipskich oraz podboju Kanaanu, spada całkowicie na zbuntowane anioły. To oni są rzeczywistymi twórcami Nefilimów i oni są odpowiedzialni za zbrodnicze życie ich potomstwa oraz za ich śmierć.

Owej grupie zbuntowanych aniołów przewodzi zbuntowany cherub - szatan, nazywany także Lucyferem. To oni budowali piramidy na całej Ziemi - z Egiptem włącznie - to oni dysponowali technologią, jakiej do dzisiaj nie posiadamy.

To oni, upadli aniołowie oraz ich potomkowie, giganci - Nefilimowie i ich potomstwo - hybrydy - są odpowiedzialni za niemal wszystkie wojny na całej ziemi na przełomie ponad 6000 lat istnienia człowieka na ziemi. Archeologia jest pełna odkryć nadludzkich szkieletów, dochodzących nawet do 12 metrów.

Sprawdź ten niezwykły film!

Te skały były żywe

Nie! To nie są żarty. W skałach widać nawet skamieniałe naczynia krwionośnie. Jest wiele takich dowodów i dopiero niedawno zaczęto łączyć fakty i badać dotychczas nieznane nam zjawiska. Sprawdź ten temat - Skamieniali goganci.

Wszelkie odkrycia potwierdzające Biblię są przed nami ukrywane a cała historia świata, kontrolowana przez Nefilimów to jedno wielkie oszustwo.

Przemyśl jeden konkretny przykład.

Co wiesz o dzisiejszym świecie?

Twoja wiedza jest niemal równa zeru, pomimo dostępu do rzekomo niezależnego źródła jakim jest Internet.

Jeżeli nawet dzisiaj nic o świecie nie wiesz, czy myślisz, że w dawniejszych czasach ktokolwiek miał jakiekolwiek szanse na dostęp do nieocenzurowanych informacji? Czy myślisz że w przeszłości informacje były zgodne z prawdą i były one masowo publikowane i rozpowszechniane?

Rodziny arystokratyczne chlubią się swymi korzeniami ze starożytnego Egiptu. Niektórzy podają się kłamliwie za potomków króla Izraela, Dawida. Ogólnie znanych jest 13 rodzin królewskich z pochodzenia Nefilimów, które sprawują większość władzy nad światem. W dzisiejszych czasach nie są już oni gigantami. Udało się im (upadłym, aniołom) ów wielki problem w jakiś tylko im znany sposób rozwiązać i dlatego ich potomkowie nie wyróżniają się już między nami.

Władzę światową w obecnnie sprawuje Watykan z papiestwem oraz zakonem Jezuitów. Ta organizacja, także jest zinfiltrowana przez Nefilimów i posiada niemal wszystkie zasoby światowego złota. Za pomocą finansów Watykan całkowicie kontroluje wszystkie narody oraz światową politykę. Watykan także kontroluje całe Chrześcijaństwa.

Jego celem jest maksymalne skażenie biblijnej Prawdy oraz zachwianie zaufania do Biblii i Boga. Sprawdź link - Kogo naprawdę wielbi Watykan?

Nie można łączyć zbrodni i oszustw Watykanu z katolikami, którzy zwiedzeni przez ten schemat i wierzą w nobliwe cele papiestwa. Katolicy to głównie uczciwi i wspaniali ludzie, wierzący głęboko w Boga, którymi Watykan ohydnie manipuluje. Nie jest to ich wina, że są tak oszukiwani.

Schemat władzy Watykanu nad światem wygląda w taki sposób. Tabela.

Władzę nad światem sprawuje Watykan wraz z nefilimskimi rodzinami królewskimi, które są nazywane  Iluminatami.

Ponieważ Watykan jest właścicielem największych mediów światowych oraz kontrolerem finansowym największych korporacji świata, jest on w stanie kontrolować szczelnie całą ziemię.

I to jest główna przyczyna, dlaczego niemal nic na ten temat nie wiesz. Watykan ściśle kontroluje wszelkie formy nauczania, jest właścicielem większości uniwersytetów, a całe światowe mas media są pod jego ścisłą kontrolą.

Ale... w ostatnich miesiącach Watykan zaczyna drastycznie tracić swą morderczą kontrolę nad światem.

 Watykan w rzeczywistości oddaje cześć szatanowi!

Oto ich bóg!

Szatańska rzeźba 'ornamentem' Watykanu.

Sprawdź ten link - Satanizm w Watykanie. oraz linki z tego artykułu.

Watykan jest totalnym kontrolerem mas mediów, które rozpowszechniają satanizm i szatańską muzykę. To Watykan realizuje plany Globalizacji czyli szatański NWO i NWO-II. Jest więc zrozumiałe, dlaczego Watykan cechuje stygmat pedofilii, która jest cechą Nefilimów i hybrydów.

Oni wszyscy nienawidzą Boga i rzeczywistych ludzi!

Właśnie spod władzy szatana i upadłych aniołów Isus Chrystus wykupił swoje owce, płacąc za nie swoim życiem

Oni doskonale wiedzą, że ich walka jest przegrana, ale z powodu braku innych opcji będą oni walczyć przeciwko Bogu do samego końca.

Izrael - Naród Wybrany przez Boga

Naród Wybrany przez Boga - nie jest to współczesny Izrael, który, jak wiadomo, cieszy się poparciem całego szatańskiego świata. Czy Nefilimowie miłują Naród Wybrany przez Boga!? ABSOLUTNIE NIE!

Problem tkwi w tym, że współczesny Izrael to fałszywy Naród Wybrany, promowany przez siły szatańskie, a jego większość stanowią hybrydy. Oni uwielbiają jedynie szatana, którego nazywają Lucyferem.

Apokalipsa 3:9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Rzeczywisty Naród Wybrany to Słowianie oraz część rasy ludzi białych - głównie Chrześcijan, wyniszczana stopniowo za pomocą wielu metod i środków. Przed II Wojną Światową było nas niemal 26% w stosunku do całej populacji Ziemi. (Szczegóły i dowody w linku - http://www.zbawienie.com/10-pokolen.htm)

W chwili obecnej jest nas zaledwie 7% i liczba ta szybko maleje!  Owe informacje są oczywiście ukrywane.

W jaki sposób jesteśmy wyniszczani?

Poważna część ich zbrodniczych planów i czynów jest ujawniona w Tajemniczym Przymierzu.

Na jedno trzeba zwrócić uwagę - nie podają oni, co jest ich celem. Przyznają się, że są zstępującymi z nieba aniołami.

Głównym elementem ludobójstwa rasy białej jest zniszczenie funkcjonalności rodziny. Nierówne prawa kobiet i mężczyzn powodują masę kosztownych rozwodów i skutecznie rozbijają małżeństwa. Powodują one wielką niechęć do małżeństwa i do płodzenia dzieci, ponieważ z obliczu niezwykle częstych rozwodów oraz horrendalnych kosztów finansowych oraz emocjonalnych, wynikłych z rozbicia rodziny, niewielu mężczyzn decyduje się na małżeństwo oraz potomstwo. W rezultacie mamy gwałtowny spadek urodzin.

 Więcej w linku - Bezlitosna wojna przeciwko Chrześcijaństwu.

Wojny i rewolucje są kolejnym czynnikiem gwałtownie redukującym populację.

Rasa biała szybko znika z powierzchni ziemi i jedynie Bóg jest w stanie owo ludobójstwo powstrzymać.

Czy wiesz, że istnieje od roku 1871 roku plan trzech wojen światowych? Oczywiści został on utworzony przez rządzące elity Nefilimów.

Jest także film 3 częściowy omawiający szczegóły owego diabolicznego planu:

  1. http://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ
  2. http://www.youtube.com/watch?v=F61K0fTxzZU
  3. http://www.youtube.com/watch?v=wUqfCfqdgG0

W chwili obecnej trwają ostatnie stopnie przygotowań do III Wojny Światowej - wojny religijnej. Od kilkudziesięciu lat toczą się wojny, o których praktycznie nic nie wiemy, kto walczy z kim i z jakiego powodu. Jak wojna koreańska, wietnamska, wojna w Iraku, Syrii i Afganistanie.

Oficjalne wyjaśnienia przyczyn i oraz rzeczywistych przeciwników obu stron nie mają żadnego sensu, a przecież wymordowano wiele milionów ludzi - 4.5 mln w Korei i ponad 2 miliony w Wietnamie.

Rzeczywistym celem owych wojen jest wytwarzanie strefy niemożliwej do życia i powodowanie w ten sposób sztucznej emigracji.

Z tych przyczyn do krajów o białej populacji napłynęła masa Koreańczyków, Chińczyków, Wietnamczyków a w ostatnich latach trwa masowy napływ wszelkiej maści Muzułmanów. Zwłaszcza ci ostatni są wielkim zagrożeniem dla Chrześcijaństwa a ich plany są ukrywane i większości społeczeństwa nie są one znane.

Celem Islamu jest zawładnięcie białą populacją i zmuszenie jej siłą do praw szariatu. Oporni będą eksterminowani. Od czasu zakończenia II WŚ w krajach islamskich wymordowano ponad 15 milionów Chrześcijan. Koran zachęca do eksterminacji Żydów i Chrześcijan, jeżeli ci nie nawrócą się do Allacha. Istnieje ponad 100 wersetów w Koranie, które nawołują do przemocy przeciwko Żydom i Chrześcijanom.

Islam cechuje skrajny ale zrozumiały antysemityzm i nienawiść do Chrześcijaństwa.

Z tych przyczyn wojska rasy białej złożone głównie z Chrześcijan morduje ich w ich własnych krajach wzniecając u nich skrajną do nas nienawiść. Muzułmanie nie zdają sobie sprawy z tego, że biali są także w niewoli nasienia węża! Nie wiedzą, że celem tych wojen przeciwko krajom arabskim jest nienawiść do białych.  A Muzułmanie, którzy przeżyją, często utraciwszy najbliższych, pałają chęcią zemsty do Chrześcijan, pośród których teraz mieszkają.

Oni tyle wiedzą o tym ohydnym procederze, ile do tego momentu ty wiedziałeś - absolutne zero wiedzy.

To nie my jesteśmy islamofobami i nie spiskujemy przeciwko Islamowi. To syjoniści ich wyniszczają -  a nieświadomy niczego Islam spiskuje przeciwko nam i jest kierowany przeciwko wszystkim krajom o białej populacji. Plan wyniszczania białych jest znany pod nazwą - Plan Kalergiego. Podobnie jak w Wietnamie, w Korei, w Afganistanie, Iraku czy w innych islamskich krajach tworzy się strefy niebezpieczne dla życia. Owa nienawiść pomiędzy Islamem i resztą świata jest instygowana przez Watykan.

Z drugiej strony agenci tych samych rządów rekrutują Muzułmanów na emigrację do krajów chrześcijańskich i oferują im mieszkania, a nawet domy, pracę i dobre zarobki.

Najczęściej owe oferty kończą się dużymi zasiłkami dla bezrobotnych, na koszt pracujących Chrześcijan. Świadomość harowania na ludzi nie kwapiących się do pracy, jawnie nienawidzących nas i cieszących się wyraźnym poparciem rządów powoduje niechęć białego społeczeństwa do owych często pasożytniczych 'gości'.

Skrajny rasizm rządów w państwach o białej populacji przeciwko białym dolewa oliwy do ognia.

Muzułmanie, Murzyni, Aborygeni czy przedstawiciele jakichkolwiek innych ras mają niemal zawsze specjalną ochronę, przywileje i prawo, które ZAWSZE jest skierowane przeciwko białym.

Napis - dumny bo biały - jest traktowany jako skrajnie rasistowski w większości krajów o białej populacji. Ale Murzyni mogą być dumni z tego, że są czarni i każda inna rasa także - oprócz rasy białej. Może być także dumny gej, ale dumny mężczyzna heteroseksualny jest natychmiast nazywany homofobem. Media także wyraźnie faworyzują wszystkie kolory skóry, poza... białym.

USA posiadały czarnego prezydenta, który jest Muzułmanem i jest odpowiedzialny za utworzenie islamskiej zbrodniczej armii terrorystycznej - ISIS, znanej z masowych mordów Chrześcijan.

W Polsce patriotyzm jest szczególnie niemile widziany i jakakolwiek krytyka Żydów jest natychmiast komentowana jako chorobliwy antysemityzm. Nie zdarza się, aby Żydów oskarżano o anty polonizm i rasizm i żeby byli oni za to kiedykolwiek więzieni.

Wszystkie religie nie chrześcijańskie są zgorszone świętem Bożego Narodzenia, czy znakiem krzyża, ale Chrześcijanie nie mają prawa być zgorszeni ścinaniem głów i kastrowaniem kobiet przez Islam.

W ten sposób jesteśmy systematycznie wyniszczani fizycznie, psychicznie i finansowo a rządy kontrolowane przez Watykan, Nefilimów i upadłych aniołów systematycznie wycofują wszelkie pieniądze z krajów białych wpędzając je w straszliwe i niemożliwe do spłacenia długi. Nie jest to brak gospodarności czy lenistwo owych narodów, ale nieustanna grabież banków będących w posiadaniu Watykanu.

Sprawdź kilka linków z tej witryny - http://www.proroctwa.com

Do czego to wszystko prowadzi?

Przykład stosunku władz do Prawa. Wszystko, tylko nie Prawo Boże. Prawo Boże dla człowieka jest według władz ohydą i niewolnictwem. Na myśl o 10 Przykazaniach władze dostają szału.

Ale my dostajemy szału, kiedy władze w odpowiedzi na 10 przykazań podają nam tysiące przykazań, który MUSIMY wypełniać i pominięcie jakiegoś z nich czyni nas zbrodniarzami wartymi uwięzienia.

Szatan doskonale wie, że jego czas dobiega końca i sąd Boży rozpocznie się od Wielkiej Nierządnicy i Babilonu Wielkiego. Wszystkie religie kontrolowane przez szatana zostaną przez Boga osądzone. Wszystkie - z Chrześcijaństwem włącznie! Nie oznacza to sądu nad zwiedzionymi Chrześcijanami!

Celem szatana jest stworzenie III Wojny Światowej, która ma być wojną religijną. Wojna ta ma pokazać światu, że wszystkie religie rzekomo wielbią tego samego Boga, który według szatana i upadłych aniołów jest ultymatywnym złem a on, szatan i upadli aniołowie to wyjątkowo dobre i uczciwe istoty, które zawsze pomagały ludzkości dając jej to, czego Bóg zabronił - wolność i technologię.

Czyli kolejne szatańskie oszustwo o wielu aspektach.

Islam to nie wiara w Boga Biblii - Allach to staro egipski bóg księżyca - Syjonizm także nie wielbi Boga Biblii, wielbi on Lucyfera. Jedynie Żydzi Tory czyli Pentateuchu Mojżesza wielbią Boga Biblii. Dlatego Muzułmanie i Żydzi tak zaciekle nienawidzą Chrześcijaństwa oraz rzeczywistych żydowskich wyznawców Tory!

Szatan i jego hordy upadłych aniołów już zostaną wkrótce wyrzucone z nieba i nastąpi biada ziemi i morzu.

Apokalipsa 12:12 Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.

Apokalipsa to literalne i oczywiste wypełnienie się jej proroctw dotyczących zakończenia rządów szatana na Ziemi i przejęcie przez Isusa Chrystusa władzy nad całą Ziemią. Wszystkie proroctwa, orędzia anielskie, głoszenie dwóch świadków Boga, plagi, zniszczenie Babilonu Wielkiego a także sam Armagedon będą wypełnione w literalny sposób, widzialny dla każdego człowieka, który w końcu musi się dowiedzieć czyim jest niewolnikiem.

Zwiedzenie światowe mamy w chwili obecnej, ale Czasy Końca będą ujawnieniem wszystkich ukrytych kłamstw i przedstawieniem ultymatywnej prawdy o Bogu oraz o zbrodniach szatana i jego zbuntowanych aniołów.

Dopiero po dogłębnym poznaniu Prawdy każdy człowiek będzie musiał podjąć decyzję - stanąć po stronie Boga i uzyskać życie wieczne, czy też przyjąć znak Bestii apokaliptycznej, czyli ujawnionych upadłych aniołów, Nefilimów i ich ziemskich sług.

Przyjęcie tego znaku będzie tożsame z wyparciem się samego Boga.

Apokalipsa 13:(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona. (13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. (BM)

Z tych wersetów i z całej treści Apokalipsy wyraźnie wynika, że wszystkie jej proroctwa muszę się wypełnić na naszych oczach w sposób nie budzący w nas jakichkolwiek wątpliwości odnośnie intencji Boga oraz szatana i jego hord upadłych aniołów i Nefilmów.

Armia upadłych aniołów wkrótce się ujawni jako część Bestii, która wraz z królami ziemskimi otrzyma władzę i wielką moc od szatana. Owa władza będzie widziana przez cały szatański świat, który będzie się zachłystywał cudami obu zwierząt czy też Bestii oraz będzie oddawał jej oraz szatanowi pokłon.

Wszystko będzie wypełnieniem LITERALNYM i każdy człowiek będzie musiał podjąć decyzję, komu chce służyć,  kogo chce wielbić, pod czyim panowaniem chce żyć i czy chce żyć wiecznie!

Rozpoczęło się od kilku lat wypełnianie znanego już wielu z nas proroctwa Chrystusa.

Mateusza 10:26 "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione..

To, że możesz przeczytać takie informacje na Internecie to oczywisty dowód wypełniania się owego proroctwa.

Ten werset jest jeszcze starszy!

Daniela 12:4 Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.

Dopiero teraz owe proroctwa wypełniają się wprost na naszych oczach.

Oto, jak wygląda ponura rzeczywistość, po części już ci znana.

..........................................................................................................................................................................

Teraz wiesz już, kto rządzi naszą ziemią i dokąd to wszystko zmierza.

Jedynie Biblia jest źródłem Prawdy i ona ujawnia nam wiele elementów owego szatańskiego planu. Kluczową rolę pełnią biblijne proroctwa, z których ponad 300 wypełniło się na Chrystusie. Wiele innych także się sprawdziło i w kwestii czasów końca Biblia także podaje nam wiele detalicznych informacji.

Jest jeszcze jedna niezwykła zapowiedź biblijna wyzwolenia i to w najbliższym czasie Narodu Wybranego przez Boga. Sprawdź koniecznie artykuł z tego linku - Cudowne wybawienie ludu Bożego.

Temat zupełnie nie znany i ujawniony dopiero teraz!

Czyli naród Wybrany przez Boga niewiele ucierpi w Wielkim Ucisku! Z planowanego przez szatana Wielkiego Ucisku reszty świata wyjdzie niemal nietknięta Wielka Rzesza pragnących żyć wiecznie w przyszłym Królestwie Bożym na ziemi.

Szatan i jego hordy zbuntowanych aniołów zostaną zamknięte na 1000 lat w Otchłani a wszyscy wrogowie Boga, Jego Syna oraz jego Królestwa zostaną unicestwieni w ostatniej bitwie Armagedonu - tutaj na ziemi.

Wtedy na oswobodzonej ziemi rozpoczną się sprawiedliwe rządy Królestwa Bożego pod panowaniem Isusa Chrystusa a ludzkość otrzyma w darze życie wieczne, bez bólu i łez.

Objawienie 21:3 I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi. 4 I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły.

Podsumowanie.

Światem rządzi Watykan razem z ukrytą grupą zbuntowanych aniołów wraz z ich fizycznym potomstwem - Nefilimami i ich hybrydami. Owej elicie są podporządkowane wszystkie władze na ziemi. W skład władz także wchodzą hybrydy i Nefilimy. Celem ich jest jak największe wyniszczenie rzeczywistego Izraela, Narodu Wybranego przez Boga, czyli Słowian oraz białego Chrześcijaństwa.

Znaleźliśmy się u schyłku dziejów świata i niedługo Chrystus wkroczy w dzieje świata wyzwalając swój Naród Wybrany z łańcuchów rządzącej nami ohydnej szatańskiej elity. Królestwo Boże jest tuż u drzwi.

Jeżeli pragniesz żyć wiecznie w Królestwie Bożym, przeczytaj uważnie artykuł z tego linku - Zbawienie, nie tylko dla orłów.

Artykuły ukazujące znacznie więcej szczegółów w tym temacie:

Ultymatywna Prawda, część II oraz Największa Światowa Konspiracja - N W O