Upadek władzy szatana

Mateusza 10:(26) "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach. "

Upadek władzy szatana może być bardzo bliski!

Muszę nieco się podzielić moimi przypuszczeniami, które są moim zdaniem bardzo mocne. Proszę wziąć pod uwagę to, że nie jest to typowy artykuł oparty zwykle i ściśle na Biblii, ale jest to moja próba zrozumienia obecnej sytuacji w USA oraz w państwach kontrowanych przez USA.

W niedługim czasie najprawdopodobniej powiększę ten artykuł i zaopatrzę w wersety z Biblii. W chwili obecnej jest to jedynie moje przypuszczenie, które może nie być dokładne!

W tym linku istnieje drugi film po angielsku, który mnie obudził z długiego snu o polityce USA.

W drugim filmie Alex Jones mówi o aresztowaniu we wtorek – nie wiem dokładnie, w który – Donalda Trumpa. Jones także kilkakrotnie wspomina o potrzebie pohamowania się odnośnie jakichkolwiek akcji mocnemu protestowi w ochronie Trumpa. To mnie poruszyło, ponieważ do tej pory Amerykanie nawet nie myśleli o użyciu broni w obronie Trumpa, nawet w przypadku sfałszowania poprzednich wyborów.

Trump, kiedy został prezydentem był bardzo charyzmatycznym liderem, który oficjalnie zwalczał system szatana i chwalił on Boga, Rosję i Polskę. Jeszcze wtedy wcale nie rozumiałem strategii szatańskiej i nie wiedziałem, jak to wszystko dokładnie funkcjonuje. Ale dużo mnie nie pasowało i niewiele rozumiałem.

USA było i jest jeszcze nadal mocą militarną szatana, który używając USA kontroluje niemal cały świat, w szczególności całą rasę białą w Europie, którą powoli ale systematycznie szatan wyniszcza, sprowadzając z białych państw, głównie z Afryki ludzi, których się sprowadza do Europy od wielu lat.

Anglia z tego powodu już utraciła przewagę ludzi białych!

Kiedy Trumpowi wyraźnie ukradziono wybory, byłem nieco zdezorientowany ale nadal wierzyłem, że Trump jest wyjątkowo uczciwym prezydentem. Zacząłem więc szukać o nim więcej informacji i zorientowałem się, że jest to wyjątkowo przebiegły i niebezpieczny polityk, który afiszował się publicznie wiarą w Boga.

Co mnie obudziło to fakt, ze mas media podawały niemal oficjalnie, że jest dwóch Trumpów i jeden z nich jest Trumpem rzeczywistym, a drugi jest fałszywym. Ale 'prawdziwy' Trump tego nigdy nie potwierdził. Także postawa publiczna Trumpa w stosunku do Boga była co najmniej wysoce podejrzana.

Co mnie po kradzieży wyborów uderzyło, to niezwykła i dziwna bezradność Amerykanów, którzy to oszustwo bez jakiegokolwiek szemrania zaakceptowali. Trump najwyraźniej także to oficjalnie zaakceptował, aczkolwiek nazywał to nieco inaczej. Teraz rozumiem, że wtedy nie był czas na większe działania... planu.

Zawsze mnie nurtowało powszechne posiadanie broni przez Amerykanów. Każda rodzina posiada jakąś broń a niektórzy posiadają masę wielu rodzajów różnej broni. Są konkursy strzelania i wiele rodzin co tydzień, czy co pewien czas ćwiczy strzelanie do tarcz i uczy swoich dzieci używania broni.

Także wielka ilość posiadaczy broni to rezerwiści amerykańskiej armii z wieloma odznaczeniami za 'odwagę' podczas licznych wojen USA. Odbywają się w USA legalne zawody strzeleckie, czyli zdecydowana większość Jankesów strzela niezwykle dokładnie i zna doskonale wszelkie posiadane rodzaje broni.

100% populacji USA posiada broń i w każdej chwili są oni w stanie zmienić jakikolwiek rząd! W USA na 100 ludzi przypada około 120 różnych rodzajów broni. W przeciętnym większym mieście może być 10 tyś policji czy jeszcze innych sił rządowych, ale w przypadku wielkiego problemu może przed nimi stanąć w każdej chwili uzbrojony milion ludzi, domagających się natychmiastowej zmiany rządu tego miasta.

I to jest przyczyna, dla której zabrania się broni we wszystkich innych krajach na Ziemi.

Ale Amerykanie nigdy nie zareagowali na skradzione Trumpowi wybory. Do dzisiaj Amerykanie jeszcze nigdy się nie zbuntowali przeciwko obecnym władzom i nadal nic na to nie wskazuje. Czyżby czekali na jakąś specjalną okazję, albo na specjalne rozkazy nie znanych nam rzeczywistych liderów?

Ja ze swojej strony podziwiałem Trumpa przez kilka lat. Jednak z czasem przestałem go podziwiać i nie rozumiałem, co i dlaczego się właśnie w taki sposób dzieje i jaką jeszcze rolę może odegrać ponownie Trump.

Dopiero wczoraj, po obejrzeniu filmu Alexa Jonesa, zacząłem to wszystko rozumieć dużo lepiej i to wygląda bardzo, bardzo logicznie, zwłaszcza w moim zrozumieniu opartym na Biblii i na proroctwach. Alex Jones także bierze w tej grze jakiś niezwykle ważny udział.

Biblijne zrozumienie tej sytuacji

Światem rządzi szatan a jego głównym narzędziem są USA, które do tej chwili całkowicie kontrolowały cały świat, poza Rosją i Chinami. Szatan ma utracić w tym właśnie czasie swoją władzę. To oznacza upadek częściowy USA i zmianę władzy z szatańskiej czyli obecnej władzy Bidena na władzę Trumpa, który wiele od sił szatańskich ucierpiał.

Trump być może zjednoczy się publicznie z Rosją i będzie z nią współpracował nad światem po odsunięciu się od władzy szatana. Nastąpi całkowita zmiana wszelkich innych władz, zwłaszcza w Europie i Polsce. Wtedy obejmie władzę nad światem 10 nowych króli. 10 króli oznacza raczej wszystkich króli na Ziemi.

To wszystko zapowiada Biblia i podaje nam wiele takich detali! Co jest bardzo ciekawe, wzięcie do Nieba wybranych nastąpi przed przejęciem władzy przez 10 nowych władców.

To wszystko wygląda na Bożą interwencję w dziejach obecnego i bardzo grzesznego świata, a szczytem tego będzie władza Bestii, która będzie istniała około 3.5 lat, ale będzie ona ściśle kontrolowana przez samego Boga.

Bestia także zostanie całkowicie zniszczona przez Boga i świat w tym czasie będzie całkowicie uwolniony od obecnego straszliwego zła, wraz z szatanem, jego potomstwem nasieniem węża oraz bez Bestii.

 Temat będzie kontynuowany....