Wysocy biali' - kontrolują świat

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Wbrew pozorom temat UFO czyli tzw. Obcych jest niezwykle ważny właśnie z biblijnego punktu widzenia, ponieważ Biblia zapowiada ich oficjalne i publiczne pojawienie się na arenie świata.

Owi Obcy to nie są goście z kosmosu! Te istoty z innego wymiaru, to... aniołowie Boży, którzy samowolnie opuścili niebo i Boga, aby oddać się... rozpuście! W ten sposób rodzaj ludzki został genetycznie skorumpowany i część ludzi na ziemi to nie są ludzie. Jest to tzw. nasienie węża. To przez nich, upadłych aniołów Bóg skrócił nam czas naszego życia do maksimum 120 lat. Przedtem potopem długość życia człowieka dochodziła do 966 lat - Matuzalem.

UFO nie istnieje i nigdy nie istniało. Sprawdź ten artykuł. Link - UFO.

Wyjścia 6:(1) A kiedy ludzie zaczęli rozmnażać się na ziemi i rodziły im się córki, (2) Ujrzeli aniołowie Boży, że córki ludzkie były piękne. Wzięli więc sobie za żony te wszystkie, które sobie upatrzyli. (3) I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat. (4) A w owych czasach, również i potem, gdy aniołowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni.

Co jest znamienne, Isus Chrystus zapowiadał powrót takiej niebezpiecznej dla ludzkości sytuacji.

Mateusza 24:(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego. (38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki, (39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

Mamy także podobną zapowiedź w proroctwie Daniela.

Daniela 2:(40) Czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo, bo żelazo wszystko kruszy i łamie; i jak żelazo, które kruszy, tak i ono wszystko skruszy i zdruzgocze. (41) A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z gliną. (42) A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche. (43) A że widziałeś żelazo zmieszane z gliną, znaczy: będą się mieszać z nasieniem mężczyzn, ale nie będą się trzymać razem, tak jak żelazo nie miesza się samo z gliną. (BM)

Pod koniec czasów końca pomiędzy ludźmi będą przebywali upadli aniołowie oraz ich potomstwo. Będziemy także mieli od nich technologię i nadal będą oni płodzili na ziemi swoje potomstwo, które będzie wrogie rzeczywistym stworzeniom Boga - ludziom. Ich potomstwo nazywamy biblijnie - nasieniem węża.

Pomimo niezwykle szczelnego pierścienia tajemniczości, posiadamy nieco informacji na temat istnienia owych wysoce nieprzyjaznych nam istot.


W styczniu 2014 roku ukazał się  w  Main Stream Media (MSM) magazynie, Forbes niezwykły artykuł. [PL]

Na samym początku artykułu jest oświadczenie, że znany informator konspiracyjny, Edward Snowden bez wątpienia udowodnił, że USA są po rządami rasy białych obcych, które są także związane z nagłym powstaniem Nazistów w latach 1930'ch.

Przypuszcza się, że Rosja stoi za tymi twierdzeniami a ich SWR czyli służba wywiadowcza potwierdza publicznie, że jest w posiadaniu bezspornych materiałów dowodowych wskazujących na to, że to "obca/kosmiczna  agenda" prowadzi USA politykę wewnętrzną oraz zagraniczną już od 1945 roku.

W tym linku są dalsze linki do wielu dokumentów potwierdzających owe twierdzenia. Link.  [PL]

Mamy więc kilka źródeł, które przedstawiają dowody w postaci rządowych dokumentów.

Poniżej oficjalny komentarz Medwiediewa.

Także znana prawniczka elit bankowych, ujawniająca ich oszustwa, Karen Hudes wspominała o "Homo Capensis" czyli istot o długich czaszkach, ze znacznie większymi mózgami, którzy według zdobytych przez nią informacji są ukrywani w Watykanie i to oni podobno rządzą Watykanem. Karen wyśmiano w mass mediach ale czaszki podłużne istnieją w wielu muzeach i innego logicznego wyjaśnienia na ich pochodzenie nie ma.

https://www.youtube.com/watch?v=8505tixMVp4  [EN]

Wszystko się zatem zazębia i najwyraźniej mamy pełny obraz tego, co dzieje się na świecie i jakie są przyczyny owych horrendalnych wydarzeń, jakimi są wojny światowe i ludobójstwa, w które nasi władcy nurzają się z lubością i drżą z radości na widok każdej mordowanej osoby.

Co jest szczególnie ciekawe, artykuł w Forbes jest dwu letni i nadal jest na linii, co oznacza, że mas media otwarcie zgadzają się z treścią tego artykułu i wyraźnie stoją za tą informacją i chcą byśmy o tym wiedzieli.

Jest to ponowne potwierdzenie rzeczywistej tożsamości rządów nad ziemią. Różnica polega na tym, że że Biblia używa innego nazewnictwa, nazywając rządzące nami zbrodnicze elity nasieniem węża oraz synagogą szatana. Występuje także nazwa Nefilimowie oraz upadli aniołowie..

Biali Obcy to najwyraźniej upadli aniołowie, którzy są oczywiście połączeni ze swym potomstwem - Nefilimami i to oni współpracując z Watykanem sprawują rządy nie tylko w USA ale w niemal wszystkich krajach świata. Najwyraźniej Watykan kontroluje upadłych aniołów zabezpieczając im anonimowość oraz bezpieczeństwo.

Nagle to wszystko zaczyna mieć głęboki sens i jest w 100% zgodne z proroctwami biblijnymi.

Przypomnijmy sobie kilka faktów.

Kiedy Hitler, syn przygodny Nefilima Rothschilda doszedł do władzy w Niemczech w 1933 roku, Niemcy były powalone dosłownie na ziemię i bezrobocie dochodziło do 50%. Taka była cena za przegraną I Wojnę Światową.

Jakim cudem z takiego dna finansowego i gospodarczego Niemcy w ciągu zaledwie sześciu lat stali się największą militarną i naukową potęgą światową?

Kwestia finansów jest nam znana. Watykan właściciel Banku Federalnego USA dostarczył do Niemiec olbrzymich ilości pieniędzy, które wycofał z USA w 1929 roku powodując z tego powodu olbrzymią depresję.

Jednak posiadając tak olbrzymie finanse Niemcy potrzebowały systemu edukacyjno-naukowego w celu wyszkolenia projektantów oraz konstruktorów super nowoczesnych łodzi podwodnych, najlepszych samolotów bojowych na świecie, nowoczesnych czołgów, armat, olbrzymiej floty, masowego uzbrojenia i  na to wszystko potrzeba wiele lat szkolenia specjalistów oraz wiele pracy nad prototypami, które nigdy nie są na najwyższym poziomie światowym. Na to potrzeba wiele czasu.

Ale kto mógł ich szkolić skoro nikt nie posiadał koniecznej wiedzy? Zwłaszcza w kwestii rakiet V1  i V2 oraz... latających spodków!

Sześć lat nie wystarczy na utworzenie takiej masy wysoko wyszkolonych specjalistów w tak wielu dziedzinach, którzy natychmiast zaczną masowo produkować najbardziej zaawansowane bronie na świecie. Na to wszystko potrzeba minimum 20 lat - na wyszkolenie, na budowę fabryk i edukację personelów.

Podejrzewa się, że brały w tym udział upadłe anioły, które posiadają wyjątkową wiedzę. Innym śladem są powiązania Nazizmu z okultyzmem a Watykanu z satanizmem i z samym Lucyferem, który był intronizowany  w Watykanie. Znana jest okultystyczna sfera Hitlera i powiązania z Vril Society - systemem swego rodzaju anty grawitacji, który pozwalał na poruszanie się spodków. Co jest najciekawsze, nie mamy dowodów na istnieje owej organizacji. Według wielu poszukiwaczy prawdy Vrill to lewitacja za pomocą świadomości a istoty nazywane po angielsku -Vril-ya to mieszkańcy... wnętrza ziemi - Otchłani.

Upadłe anioły po potopie zostały zamknięte w podziemiach owej Otchłani. Lewitacja Vril także rzuca wiele światła na sposób budowania piramid w Egipcie oraz przekraczających 1000 ton wagi egipskich obelisków. Dzisiaj nie jesteśmy w stanie takiego obelisku wykonać i przetransportować w inne miejsce.

Po zakończeniu II Wojny Światowej nastąpiła watykańska operacja spinacz - która bezpiecznie przetransportowała całą grupę najlepszych specjalistów od broni, produkcji rakiet (Von Braun) oraz nieludzkich eksperymentów na ludziach, zwłaszcza dzieciach pod patronatem jednego z największych zbrodniarzy hitlerowskich, doktora Mengele.

Jakbyśmy na ten problem nie patrzyli, wyłania się przerażająca prawda.

Władze światowe współpracujące z upadłymi aniołami są śmiertelnym wrogiem rodzaju ludzkiego i istnieje na to masa dowodów.

Ich ostatnia zbrodnia:

USA/NATO spowodowało rzeź Muzułmanów w Iraku, Syrii, Egipcie, Libii, Afganistanie i innych krajach Islamu tworząc także nieco mniejsze lub nam nieznane ludobójstwa w islamskich krajach Afryki, tworząc w ten sposób nie nadającą się do życia krwawą strefę mordów i rzezi. Strefa zbrodni powoduje masowy exodus przerażonej ludności do... Europy, do której te same władze kierują falę uchodźców wymieszaną z ISIS a władze wtłaczają w ich umysły nienawiść do białych Chrześcijan, którzy RZEKOMO spowodowali ich nieszczęścia.

Te same władze dostarczają potajemnie broni wszelkiego rodzaju dla Muzułmanów w celu wywołania wojny rasowo religijnej. W samych Niemczech mamy już armię ponad 400 000 wyszkolonych żołnierzy, wyposażonych w ukrytą broń i czekających na rozkazy masowych mordów na Niemcach.

Trwają przygotowania do III WŚ i nasze władze także się do niej przygotowują. Niestety do tej pory nie wiemy kto jest naszym wrogiem! Ale wiemy, że nasze władze stoją za najbardziej zbrodniczą maszyną wojenną od czasów potopu - NATO plus USA - główną siłę tego zbrodniczego sojuszu.

Nasi śmiertelni wrogowie to: Watykan, zdradzieckie władze, czyli nasienie węża lub synagoga szatana oraz upadłe anioły i ich twory - Homo Capensic, Nefilimy a także ich potomstwo - hybrydy.

Owi wrogowie zaciekle zwalczają Boga oraz Naród Wybrany przez Boga - głównie Słowian oraz większość ludzi białych.

Innego wytłumaczenia światowego pro wojennego szaleństwa nie ma!

Wielu z nas jest trudno uwierzyć, że upadłe anioły z nieba sprawują wraz z Watykanem rządy nad populacją ziemi.

Ale mnożące się teorie oraz skrawki dowodów, jak niniejszy, są jedynym wyjaśnieniem przyczyn katastrofalnej światowej sytuacji, a zwłaszcza szaleńczego pędu władz, nie Chrześcijan ku kolejnej, niepotrzebnej  i nielogicznej wojnie światowej.

A przecież wystarczy wycofać z Bliskiego Wschodu wszelkie finanse sponsorujące terroryzm, zamknąć granice wszystkich krajów Europy i nagle na świecie zapanuje pokój i porządek. Kraje arabskie odbudują olbrzymie zniszczenia spowodowane wojnami NATO/USA w Iraku, Syrii, Libii i innych miejscach i na świecie nastąpi pokój.

Dlaczego mas media nie wołają o pokój tylko podżegają świat do wojny? [EN]

W tym filmie (film usunięto!) jest ukazana scena, w której młody Arab, Michael Adebolajo wyjaśnia, dlaczego we dwóch dokonali egzekucji brytyjskiego żołnierza Lee Rigby w Londynie. Wyjaśnił on, że brytyjscy żołnierze robią to samo codziennie w jego kraju mordując niewinnych ludzi, kobiety i dzieci. A on z kolegą właśnie zabił jednego z morderców jego narodu, aby Brytyjczykom pokazać, jak to wygląda na żywo. Po czym zachęcał, aby Brytyjczycy pozbyli się ich rządu (Camerona) ponieważ ten rząd zdradza Brytyjczyków.

Co jest istotne, to postawa mediów do tego wydarzenia. Jakbyśmy na to nie patrzyli, ten zabójca żołnierza brytyjskiego praktycznie wykonał na nim wyrok za zbrodnie wojenne. Na pewno brytyjski żołnierz nie był niewinny i zabijał, kogo mu kazano zabić.

Dokonywał więc zbrodni na rozkazy brytyjskiego rządu złożonego z hybryd i Nefilimów, którym kieruje syjonistyczna żydowska monarchia, uważająca się za potomków króla Dawida, uwikłana w pedofilię i śmierć księżniczki Diany.

Mas media opanowane przez synagogę szatana tuszują wszystkie zbrodnie dokonywane przez władze pałające nienawiścią do ludzkości.

Zbrodnie brytyjskiej armii to 'chwalebne' czyny a słuszna publiczna odpłata za te zbrodnie to dzieło psychopatycznego człowieka pałającego zdziczałą nienawiścią do 'niewinnych' ludzi.

A przecież nikt z nas nie wie dlaczego wojska mordują ludzi w Afganistanie z polskimi żołnierzami włącznie! Nikt nie zna przyczyn tej krwawej wojny!

Gdyby ktoś się zemścił w taki sposób i zamordował publicznie polskiego żołnierza na urlopie, 'polskie' media szalały by potępiając taką 'zbrodnię' i nie wyjaśniając nam, dlaczego w ogóle zabijamy niewinnych ludzi w Afganistanie, z kobietami i dziećmi włącznie.

Ponownie... istnieje tylko jedno wyjaśnienie takiej szaleńczej sytuacji na świecie.

Rządzi nami z ukrycia szatan oraz upadli aniołowie, wrogowie Boga i człowieka. Dążą oni do naszego totalnego unicestwienia.

Najciekawsze jest jednak to, że media ukrywające do tej pory owe informacje nagle zaczynają zmieniać w wyraźny sposób kierunek i nawet zaczyna się ruch sprzeciwu przeciwko Izraelowi, co jeszcze 5 lat temu było nie do pomyślenia.

Te wszystkie wydarzenia sygnalizują nam zbliżający się kolejny etap szatańskiej propagandy, której celem jest otwarty bunt świata przeciwko Bogu i Jego Prawu.

Co oni planują?

Planowany jest światowy przewrót, którego źródłem jest armia USA, buntująca się przeciwko niesprawiedliwości i oszustw rządów światowych. Zmusza ich do takiego działania... Bóg, który zapewnia świat na kartach Biblii, że wszyscy zbrodniarze zapłacą za swe zbrodnie. Na pierwszy ogień pójdzie... Watykan.

Oto cele planowanego przewrotu:

Plan jest niezwykle ciekawy i znany już od wielu lat pod nazwą NESARA. Nie jest jedynie pewne, kto to ma wszystko realizować. Na pewno autorem tego nie jest Bóg, ponieważ Jego celem jest wyzwolenie Narodu Wybranego.

Pozostaje nam Watykan lub... szatan i upadłe anioły, które wiedzą doskonale o planach Boga wobec Watykanu i najwidoczniej to oni wykonają Boży wyrok na Nierządnicy - Watykan i na Babilonie Wielkim, czyli USA.

Jeżeli ma dojść do aresztów i sądów nad sprawcami dzisiejszego bałaganu, to oznacza... zmianę rządów w 10 lub więcej państwach. A to oznaczałoby nowych dziesięciu króli oraz ukazanie się na ziemi Bestii apokaliptycznej, otwarcie Otchłani i wypuszczenie z niej uwięzionych upadłych aniołów. Wtedy zjednoczona Bestia obejmie władzę przekazaną jej przez owych 10-ciu króli i zniszczy Babilon Wielki oraz Wielką Nierządnicę.

Nie wiemy tylko, czy Bóg pozwoli Watykanowi na dokonanie zbrodni III Wojny Światowej.

Tego nie wiemy, czas to pokaże, a cała sytuacja ma solidne wsparcie w Biblii, w księdze Objawienia i tym także czasie nastąpi usunięcie całkowite z nieba szatana oraz jego armii upadłych aniołów, którzy natychmiast przystąpią do ataku na Naród Wybrany, który otrzyma od Boga ochronę a 144.000 najwierniejszych Izraelitów zostanie porwanych do nieba. Dla reszty świata rozpocznie się Wielki Ucisk, który będzie trwał przez 1260 dni czyli 3.5 roku.

Dlaczego dowiadujemy się o tym dopiero teraz?

Przede wszystkim zapowiada to Biblia, że w czasach końca "wzrośnie poznanie" oraz... "w czasach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie".

Jeremiasza 30:(24) Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie.

Znany jest nam sen króla Nabuchodonozora o wielkim posągu, który został rozbity przez wielki kamień, który spadł z nieba.

Najciekawsza jest ostatnia część tego proroctwa!

Daniela 2:(42) A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche. (43) A że widziałeś żelazo zmieszane z gliną, znaczy: będą się mieszać z nasieniem mężczyzn, ale nie będą się trzymać razem, tak jak żelazo nie miesza się samo z gliną. (44) Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki, (BM)

Werset 43 jest przetłumaczony z Septuaginty i posiada on niezwykle ciekawą informację. Mówi on o istotach zmieszanych genetycznie z nasieniem mężczyzn. Owe istoty to albo upadli aniołowie albo ich potomstwo, które jest właśnie mieszaniną genów ludzkich i anielskich. Werset ten niedwuznacznie sugeruje nam, że żelazo, to mocna część czyli aniołów żyjących wiecznie oraz ich potomstwa, gigantów czy też Nefilimów współpracujących z gliną, czyli znacznie słabszymi ludźmi.

Za czasów tych władców Bóg stworzy swoje Królestwo, które będzie trwać na wieki przejmując władzę nad całą ziemią a wszystkie inne państwa będą musiały się temu królestwu podporządkować.

Temat aniołów ingerujących w dzieje ludzkie nie jest tematem nowym i tzw. mitologia grecka jest pełna opisów owego łączenia się żelaza z gliną.

To jest historia niesłusznie nazywana mitami.

W dzisiejszych czasach obecność upadłych aniołów na ziemi oraz szatana - oni nadal mają dostęp do nieba - jest najbardziej zaciekle strzeżoną tajemnicą na całym świecie.

Posiadamy jedynie zaledwie skrawki informacji, które udaje się połączyć w logiczną całość tylko i wyłącznie przy pomocy Biblii i jej proroctw.

Właśnie ten artykuł w Forbes oraz wywiad z Medwiediewem to jedne z niewielu oficjalnych dowodów w tej kwestii ale i tak są one zabarwione baśniami o rzekomych kosmitach.

Innym przeciekiem były wykłady byłego pracownika podziemnej bazy Area 51, Phila Schneidera, który za ujawnianie tych sekretów został brutalnie zamordowany.

Jak zwykle upadłych aniołów nazywa się UFO i jest to jedynie kwestia nazewnictwa. Polityka światowa to nieustanna walka nasienia węża z nasieniem niewiasty.

Kilka faktów.

Z tych przyczyn wszelkie informacje o upadłych aniołach są najbardziej ścisłą tajemnicą. Ale już niedługo cały świat dowie się wszelkiej prawdy.

Mateusza 10:26 "... albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano."

Proroctwo to wypełniło się już w pewnym zakresie, ale możemy się spodziewać, że istnieje o wiele więcej sekretów, zwłaszcza o upadłych aniołach i samym szatanie - Lucyferze. Szczegółowe informacje dopiero zostaną ujawnione przez dwóch Bożych świadków, opisanych w Apokalipsie 11 rozdziale.

Zacznij czytać główne artykuły z witryny www.zbawienie.com jeżeli chcesz poznać znacznie więcej szczegółów.