Watykańskie imperium upada

Mateusza 10:(26) "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach. "

Okazuje się, że moje starsze artykuły nie utraciły dosłownie niczego ze swojej wiarygodności. Brakuje im jedynie ciekawszego podsumowania, które teraz jest łatwiej zrozumieć i umocnić dalszymi dowodami naszą dotychczasową wiedzę.

Watykan jest nadal kontynuacją Rzymu z czasów Isusa. Na czole tej Wielkiej Nierządnicy jest napis - Babilon Wielki. Można dodać do artykułów kilka drobnych informacji, które dopiero teraz zaczynają się upominać o ujawnienie.

Objawienie 17:(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów. (4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu. (5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Zanim pójdziemy nieco dalej, zwróćmy uwagę na ten krótki artykuł, w którym nagle ukazały się pewne solidne dowody na to, że dodano do naszego kalendarza być może nawet 1400 lat. To niekoniecznie jest przesadą, ale trzeba poświęcić sporo czasu, aby te informacje sprawdzić. Link - Szatańska rzeczywistość.

Co jest najciekawsze, po obejrzeniu niektórych filmów okaże się, że... proroctwa biblijne są jeszcze bardziej precyzyjne, niż do tej pory myśleliśmy i to pogłębi jeszcze bardziej nasze zaufanie do Biblii.

Także nie można oprzeć się wrażeniu, że taki jest właśnie szatański cel, aby ukrywać przed nami wszelkie szatańskie dowody na dzieła szatana. Ale... powróćmy do Wielkiej Nierządnicy czyli do Watykanu.

Aby to lepiej zrozumieć, Nierządnica rządzi od kilkuset lat jako kontynuacja Imperium Rzymskiego z czasów Isusa. Według 'historii' Rzym przerodził się w Watykan czyli w Wielką Nierządnicę, która z czasem objęła kontrolę nad swoim podwładnym, który właśnie ona stworzyła. Jest to USA, czyli zbrodniczy Babilon Wielki, złożony głównie z nasienia węża.

Jest oczywiste, że za wszystkimi działaniami na ziemi stoi szatan oraz nasienie węża, które używa swoich organizacji, czyli Izraela żydowskiego, Watykanu oraz USA do całkowitej kontroli państw na całym świecie. Watykan posiada najmocniejszy status swojej władzy, czyli totalną kontrolę finansową, kontrolę militarną oraz religijną nad całym światem.

Ale w chwili obecnej to wszystko jest już na krawędzi totalnego upadku!

To wszystko jest znacznie ciekawsze, jeżeli przyjrzymy się temu nieco bliżej. Watykan jest Nierządnicą z powodu zmasowanego bałwochwalstwa. Istnieje także inny, seksualny nierząd, rozpowszechniany przez Babilon Wielki czyli USA, które są głównym źródłem masowego nierządu, transgender, burdeli, pedofilii, handlu dziećmi i młodymi kobietami i te same atrybuty Watykanu (Kościoła Katolickiego) są przed nami za wszelką cenę ukrywane.

Jednak jeden wspaniały dowód na to, że za wszystkimi najbardziej ohydnymi brudami na całej ziemi stoi właśnie Watykan, który nie tylko ma papieża skazanego za zbrodnie na dzieciach, ale nigdy on nie krytykuje USA ani nikogo za handel dziećmi, masową pedofilię, masowe zbrodnie na dzieciach i Hollywoodu pedofilskiego oraz produkcji ponad 60% światowej pornografii. Watykan nigdy nie nawołuje i nie nawoływał do jakiegokolwiek śledztwa w tych zbrodniczych działaniach, co powoduje, że wielu widzi go jako... Wielką Nierządnicę.

Także watykańscy księża, biskupi i arcybiskupi są słynni na świecie z masowej pedofilii.

Znamienne jest to, że Watykan umieścił Izrael jako Naród Wybrany w Palestynie. Oczywiście Watykan nie zaprzeczył, że Izrael nie jest tym wybranym a nawet nigdy nie potępił Chabad Lubawicz.

Bóg najwyraźniej nie pozwolił Watykanowi na zajęcie Palestyny, więc użył on taki wybieg, jak zainstalowanie tam Żydów jako Narodu Wybranego. Skoro Watykan rządzi całym światem, jest oczywiste, że tym temacie niemal nikt na świecie otwarcie temu nie zaprzecza.

Ci jest ciekawsze w chwili obecnej, są od kilku lat spekulacje, że obecny papież jest papieżem ostatnim i Watykan najwyraźniej jest znacznie słabszy, zwłaszcza z uwagi na brak funduszy oraz z powodu Covid-19, którego Watykan jest także wynalazcą i zleceniodawcą. Nigdy tego oszustwa nie skrytykował a nawet sam papież Franciszek nawołuje do morderczych szczepień w chwili obecnej.

Krążą także coraz częstsze informacje, że papież Franciszek jest śmiertelnie chory i że do roku 2021 nie dożyje.

Najciekawsze jest to, że USA upadają wraz z Watykanem i ich upadek może się ziścić w każdej niemal chwili. USA są praktycznie papierowym tygrysem i najprawdopodobniej ich siła zbrojna załamie się w jakiekolwiek potyczce przeciwko Rosji, która jest najwyraźniej znacznie lepiej i bardziej nowocześnie uzbrojona

Zwróćmy także uwagę na to, że upadek Watykanu i USA ma nastąpić... już po porwaniu!

Biblia mówi nam o wyłącznie o czwartym mocarstwie światowym w Daniela 2:40-44 i głębsze poznanie tego proroctwa w pełni potwierdza nam, że tak właśnie było oraz jest nadal. Głównym naszym wrogiem jest to właśnie królestwo, które posiada wszystkie elementy z tego proroctwa.

To wszystko pokazuje nam, że NWO to plan Watykanu i najwyraźniej nie dojdzie on do skutku. Watykan i USA, oba upadają w tejże chwili, niemal wprost na naszych oczach.

Tak się składa, że mas media nas straszliwie ogłupiają i dochodzi do totalnych absurdów. Niemniej okazuje się przy bliższym zbadaniu Watykanu, że on nadal posiada część władzy i że to on spowodował Covid-19 i to jest nadal watykański plan NWO i zawsze on istniał a USA było i jest narzędziem Watykanu oraz wykonawcą jego zbrodniczych planów.

Struktura Watykanu pasuje do proroctw biblijnych, które wyraźnie określają cztery zwierzęta prorocze, a ostanie z tych zwierząt to Rzym, noszący teraz nazwę Watykan czy Kościół Katolicki, istniejący... w Rzymie!

Jeżeli połączymy sfałszowany kalendarz i przyczyny zmiany kalendarza, to od razu staje się oczywiste, co tym zabiegiem czwarte zwierzę, posiadające 10 rogów, które ma zakończyć swoją władzę, która będzie przejęta przez 10 rogów czyli upadłych aniołów, do tej pory kontrolowanych przez Watykan i szatana, który ustalił taki właśnie system.

Z tego jasno zaczyna wynikać, że Watykan się wyraźnie osłabił (nazywany dla zmylenia nas Deep State - czyli ukryty stan) i wkrótce władzę po Watykanie przejmie 10 nowych króli, którzy w szybkim czasie przekażą władzę Bestii czyli upadłym aniołom.

Jest także zrozumiałe, że skoro Watykan spowodował Covid-19, to w momencie upadku Watykanu, plan Covid-19 i NWO zostanie powstrzymany, co da wielką wiarygodność... Bestii złożonej z upadłych aniołów. W tym świetle nic się nie zmieni w proroctwach, ale zmienia się nasze zrozumienie z powodu nowych informacji, zwłaszcza z powodu świadomości, że dodano nam do kalendarza najprawdopodobniej 1400 lat.

Docieramy coraz bliżej prawdy oraz docieramy coraz bliżej do... porwania.

Temat ten będzie bardziej dokładnie omówiony, kiedy sprawdzę ponownie wiele materiałów, aczkolwiek ogólnie to wszystko zaczyna wspaniale pasować do biblijnych proroctw.

Warto poniższy film obejrzeć jeszcze raz. Nie mówi on nam o dodanych latach do naszej historii, ale wskazuje nam na wiele detali, które dopiero w obecnym świetle i w porównaniu ponownym z proroctwami biblijnymi ukazuje nam genialność Boga i Jego Słowa.

Pierwszy odcinek filmu - Imperium Rzymskie rządzi nadal

Najwyraźniej proroctwa biblijne są bezbłędne i Watykan jest w 100% Wielką Nierządnicą, która rządzi całym światem od czasów Chrystusa śmierci.

Dopiero teraz staje się zrozumiałe proroctwo Daniela i Watykan spełnia wszystkie te kryteria.

Władza Rzymu trwa do dzisiaj ale już upada!!!

Poniżej linki do starszych artykułów na temat Watykanu oraz Babilonu i Syjonizmu, które nadal są aktualne, poza... Covid-19!


Powrót na stronę główną